Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga na zakręcie

Dziewczyny w długich związkach- są tu takie?

Polecane posty

Gość =mała=
yelly belly rozumiem ze ty sama musialas korzystac z pomocy psychologow i terapeutow a to dopiero ciekawe :) :) :) u psychiatry tez byłaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w tym takiego ciekawego, ze korzysta sie z pomocy psychologow czy psychiatrow ?? Przeciez sama jestes PSYCHOLOGIEM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yelybely przez takie malpy jak ty swiat jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
mała- a podobno sama jesteś psychologiem. To takie dziwne, że ktoś może korzystać z ich usług? jellyBelly- odpuść dziewczynie. Nie można kopać leżącego- szczególnie jeśli to psycholog:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=mała= yelly belly rozumiem ze ty sama musialas korzystac z pomocy psychologow i terapeutow a to dopiero ciekawe u psychiatry tez byłaś ? a to coś piętnującego?/ korzystanie z takiej pomocy nie jest naganne. Wiec tego typu wypowiedzi nie potrafię ani zrozumiec ani zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
yelly belly nie znasz mnie i na szczescie nie poznasz,nie lubie takich wrednych ludzi,zycze ci powodzenia abys nie zatrula sie kiedys swoim jadem skonczylam psychologie,mialam praktyki,od 5 lat nie pracuje w zawodzie ale z dziecmi wiec nie uwazam sie za psychologa i nigdzie tak nie napisalam,nawiazalam tylko do praktyk-ze ludzie tam chodza bo sobie nie radza z uczuciami w takich sytuacjach i nie ma w tym nic zlego,a skoro sama chodzilas to powinnas to rozumiec,rece opadaja tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
a mi rece opadły bo nie wiem skąd sie biora tak wredni ludzie jak ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ;)Mala... PRAWDZIWY psycholog... widzi problem w tym,że ktoś korzystał z porad psychologa tudzież psychiatry :] Nice one! Gratuluję podejścia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
ja nie widze problemu odpowiedzialam tylko yelly belly złosliwoscia na zlosliwosc bo kobieta szuka wyraznie zwady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
i po raz kolejny zaznaczam ze nigdzie nie napisalam ze uwazam sie za psychologa a wy jedno i to samo wkółko,nudne sie to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudna to jest Twoja wybujala wyobraznia, a kim przepraszam jestes po 5 letnich psychologicznych studiach ??? Fizykiem ???? Ja nie szukam zwady, tyle nie cierpie glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
za psychologa moglabym sie uwazac gdybym pracowala z 10 lat w zawodzie a tak nie jest wiec o co wam chodzi,juz chyba nie macie sie kogo i czego czepiac jeden wniosek to taki ze nie warto wchodzic na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
a ty slepa jestes?? napisalam gdzie pracuje,odczep sie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończysz studia uzyskując stopień, nieprawdaż? Staż w pracy może jedynie powiedzieć czy jesteś dobrym psychologiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
YELLY BELLYczyli nie cierpisz samej siebie bo jestes glupsza niz ustawa przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała.... za dużo chyba z tymi dzieciakami pracujesz bo masz problemy z wyczuciem i odczytaniem ironii :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
ludzie chodzą do psychologów, bo sobie nie radzą z wieloma rzeczami. A naśmiewanie się z tego przez kogoś, kto, jak twierdzi, skończył psychologię, odbył praktyki, a teraz, jak twierdzi "pracuje" ( nie wiadomo na czym ta praca polega) z dziećmi z patologicznych rodzin jest , co najmniej, nie na miejscu. W podobnym tonie wypowiedziałaś się zarówno do Epony jak i do JellyBelly. Więc jeśli rzeczywiście skończyłaś psychologię ( w co szczerze nie wierzę)- to coś słabo się do studiów przykładalaś. Bo co jak co ale akurat dla ludzi po psychologii, i jeszcze po praktykach- terapie u psychologa, a nawet u psychiatry nie powinny być powodem do drwi. Dla mnie koniec tematu Twoich studiów, i Twojej "pracy" z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'jesteś głupsza niż ustawa przewiduje' ...i znów potwierdza się moja teza,że za dużo czasu z dzieciakami :) Nawet odzywki przejęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
Szoszonowa poczytaj dokladnie a potem sie wypowiadaj i oceniaj to ze ukonczylam studia i odbylam praktyki 5 lat temu to jedno,ale wybralam inne zajecie i nie uwazam sie za psychologa bo nie pracuje jako psycholog i pisze to po raz enty a kazdy mi wmawia ze uwazam sie za super psychologa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
mireczkoo ciebie rowniez prosze czytaj ze zrozumieniem nie nasmiewalam sie wrecz przeciwnie napisalam ze nie ma w tym nic zlego nasmiewalam sie tylko wobec yelly belly bo zaczela byc wredna wobec mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała....uwierz,że przeczytałam cały wątek bardzo dokładnie bo dawno podobnych bredni nie czytałam a czas na chorobowym trzeba jakoś sobie przecież umilić :] Wyobraź sobie,że ja skończyłam studia pedagogiczne, nie pracuję w zawodzie ale uważam się za pedagoga bo nim jestem....tylko,że nie praktykującym :] I jakbyś skończyła studia, o których mówisz to byś doskonale o tym wszystkim wiedziała.... I nikt nie wmawia Ci,że jesteś psychologiem (a wręcz odwrotnie;) ) a już na pewno nie super psychologiem ;) Poza tym skąd wytrzasnęłaś zasadę,że na kafeterii można sobie pozwolić na babole ortograficzne? Człowiek po humanistycznych studiach , na dodatek pracujący z dziećmi powinien ortografię mieć w paluszku i używać jej zawsze i wszędzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naśmiewałaś się z Jelly pisząc ,że rzekomo korzystała z rad psychologa czy też psychiatry i robiąc to ironicznym i prześmiewczym tonem :] Teraz się wypierasz ;) Luuuuudzie :] Dziewczyno, profesjonalizm nie pozwoliłby Ci na takie zachowanie nawet wobec kogoś, kogo szczerze nie znosisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
zreszta myslcie sobie co chcecie,cokolwiek bym nie napisala i tak mnie odrazu zaatakujecie,oskarzycie o klamstwo itd powodzenia i szoszonowa fakt duzo przebywam z dziecmi i to wlasnie dlatego ze sa duzo madrzejsze i sympatyczniejsze niz dorosli,udowodnilyscie mi to rozniez tu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
hahahahahahaha szoszonowa jestes żałosna nie praktykujesz i uwazasz sie za pedagoga?????????????? absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×