Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga na zakręcie

Dziewczyny w długich związkach- są tu takie?

Polecane posty

Gość =mała=
nie wypieram sie ze nasmiewalam sie z yelly belly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
wyżywacie sie na mnie bo cos zle przeczytacie lub zrozumiecie to swiadczy tylko o was jakimi ludzmi jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
nie kochana- dzieci nie zweryfikują Twoich bajek. Wierzą, że dorośłi zawsze mówią prawdę. Aż strach zapytać w jaki sposób Ty z tymi dziećmi pracujesz. Naprawdę. A na marginesie- drwiłaś i z JellyBelly i z Epony. "a ja cio gwarantuje że jakby wylądowała na kanapie u psychologa [mam na mysli prawdziwego specjalistę] to pierwsze pytanie jakie dostanie to: "Na co ci kochana ta wiedza co on czuje??" a skad wiesz byłaś ? :) " Gdzie napisałas, że nie ma w tym nic złego? Może ten uśmieszek przy pytaniu o tym świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała.... również pracowałam z dziećmi :] Ale mimo wielkiej sympatii do nich, empatii, cierpliwości, wspólnej zabawy na dywanie....nadal pamiętałam ile mam lat :] I Tobie radzę też sobie przypomnieć :) I to,że są różni ludzie, mają różne zdania, głoszą różne opinie, mają różne systemy moralne i postępują całkowicie odmiennie....Bo w tym wątku pokazałaś,że tego nie rozumiesz i nie respektujesz :] Naprawdę- super,że jesteś empatyczna, że starasz się pocieszyć Selenkę, że wierzysz w uczciwość, wierność i prawość Jej chłopaka ale na litość boską pozwól innym wyrazić swoje zdanie i zrozum,że dziewczyny nie robią tego, by zrobić Jej przykrość czy dokopać ale pokazują sytuację z drugiej strony i są obiektywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widze jak pisalas ta piekna i porawna polszczyzna prace zaliczeniowe, i kolokwia :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jest to co tu piszecie -yelly szoszowa itd dlaczego obrazacie ludzi,pewno kompleksy bo niczego nie skonczylyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mała....wyobraź sobie,że jestem oligofrenopedagogiem :] Ukończyłam studia, mam takowy stopień :] Pracowałam jakiś czas w zawodzie, aktualnie tego nie robię. Nie rozumiem do czego pijesz? Nie wiem czego uczyli Cię na studiach i co masz w swoim rzekomym dyplomie i suplemencie ale ja mam właśnie,że uzyskałam w/w stopień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystkie tu hipokrytki robicie bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenna88
mala wez juz z nimi nie dyskutuj bo sa ludzie i krawezniki hahaha :D Selenko kochana wiem ze wnioskuje z tego co piszesz ze bedziecie razem tak jak juz mowilam ze Cie nie zdradzil! i przestan dyskutowac z tymi starymi prukwami ktore niczego nowego nie wniosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenna88
troche sie pomotalam w moim poscie ale jestem dzisiaj taka zakrecona :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak....na kafetrii wszystko się tłumaczy kompleksami ;) Wiesz ...wolałabym nawet nie ukończyć 'niczego' ale mimo tego umieć korzystać z poprawnej polszczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
ja nikogo nie obrażam. A co skończyłam to moja prywatna sprawa. W przeciwieństwie do niektórych nie jest to dla dodatkowy durny argument to uznania moich wypowiedzi za mądrzejsze! Ale jedno mnie denerwuje- zmyślanie i obrażanie. I zawsze będę się przeciwko temu buntowała. Uważam, ze forum to fajne miejsce do POLEMIKI. Ale z klasa i na poziomie a nie konfabulacja, nasmiewanie się. W myśl zasady" Z prawdą jest jak z dupą. Każdy ma swoją"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nenna88 idź się pomotaj może gdzie indziej bo jak okaże się,że chłopak Selenki postąpi inaczej niż napisałaś to może być niezły babol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
kto tu do kogo pije,obrazacie mnie i oczekujecie ze wam odpowiem tak jasne macie racje skoro jej nie macie? kto wam dal prawo oceniania mnie jako studenta praktykanta czy pracownika? NIKT nie bede stawiac przecinkow na kafe bo mi sie zwyczajnie nie chce jak chce szybko cos napisac,duzo ludzi tu robi gorsze bledy to akurat czepiacie sie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'babol'' :-D :-D :-D hahahahah :-D dobre :-) to chyba w jezyku starych prukiew, tak ??? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
mała- a gdzie Cię ktoś obraża? Wątpienie w Twój dyplom psychologa, którym zresztą sama się pochwaliłaś, to obrażanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
masz racje nenna co bym nie napisala to mnie zaatakuja a i tak niczego nie rozumieja bo widze po tym co o mnie wypisuja :) pozdrawiam cie selenka i nenna a reszta niech sie zajmie lepiej sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala czy to nie przapdkiem Ty zaczelas ten temat, mowiac : ''wiem, bo sama skonczylam psychologie'' ??? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelly....nie dość,że jestem starą to jeszcze chorą prukwą ;) No i nic nie ukończyłam, jestem złośliwa i niedobra ! :] Ale jakoś sobie z tym radzę,a Ty?;) Mała, może i ukończyłaś psychologię tak jak twierdzisz, nie mówię,że nie...ale po chyba nie uważałaś na zajęciach bo masz podstawowe braki i brak Ci profesjonalizmu -wyśmiewanie się z kogoś, kto z rad psychologa korzysta oraz powoływanie się na wykształcenie co ma dać wiarygodność Twoich opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mała=
hahahaha jak kulą w płot tak sie z wami rozmawia tak napisalam ze ludzie w podobnych sytuacjach chodza do psychologa i ze nic w tym złego bo mialam praktyki i widzialam,nie napisalam tego aby sie chwalic itd jak tu pare osob uwaza,podalam tylko przyklad z wladnego doswiadczenia jako CZŁOWIEK ale wy i tak zaraz mnie tu zaatakujecie i osadzicie wiec tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenna88
to wymien kilka tych podstawowych brakow hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenna88
dzielibeli nie masz sie co pograzac takich jak ty jest pol swiatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
i faktycznie, na 4 oku trzeba odbyć praktykę :) z tymże owa praktyka może być w dowolnej formie, jak i w senacie, jeśli ma się znajomości ;) to, co wypisuje mała, to stek wierutnych bzdur. jeśliś po psychologii, będziesz wiedziała, że myślisz życzeniowo i projektujesz na Selenkę swoje CHĘCI, które z prawdą mają niewiele wspólnego. to, co robi facet Selenki, to preludium do rozstania. i jak ktoś wyżej, jestem gotowa się założyć o 100 zł, że gość nadal będzie odwlekał spotkanie i o drugie 100 zł, że finalnie się rozstaną :) kto chętny na zakładzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
* w dowolnej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
zakład stoi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×