Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga na zakręcie

Dziewczyny w długich związkach- są tu takie?

Polecane posty

Gość mireczkaa
ja podwyższam do dwóch stówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście życzę Selence jak najlepiej ale myślę,ze w tej sytuacji najlepiej będzie jak się rozstaną a Ona znajdzie nowego normalnego faceta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo spadam pod prysznic, jak wrócę mam nadzieję,że dojdzie do tysiaka :P ;) Do usłyszonka prukwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda z nas zyczy jej jak najlepiej, zeby zaczela dbac o siebie, siebie szanowac, i znalazla swoje wlasne ''ja'' ! Z nim czy bez niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
500! kto da więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, uwazaj zebys sie z tej strosci nie rozleciala po drodze :-D Mam nadzieje, ze pod prysznicem masz juz takie krzselko do siedzenia ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakkkkkkk
o mamo!!!!!!!!!!!!!! kazdy ma prawo do wlasnego zdania,bylam w podobnej sytuacji jak selenka,moze nie po 8 latach i nie bylo rozstania,tylko chwila przerwy na refleksje a od tamtej pory wszystko jest lepiej niz przedtem dlatego nie bawcie sie we wrózki bo kazda sytuacja jest inna nie mozna ksiazkowo oceniac wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
500???? Przesadziłas :) Ja też życzę Selence jak najlepiej- solidarność jajników w końcu istnieje:) Nie lubię czytać jak dziewczyna daje się poniżać, bo "kocha". Ale co tam. Daję sześć okrągłych stówek:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też uchwyty ułatwiające wejście do wanny i kosmetyki z serii pro age ;) No właśnie! To jest podstawowy błąd myślenia: że my zakładając taki, a nie inny scenariusz życzymy źle Selence...A to przecież nie o to chodzi!!! Nie znoszę być karmiona i karmić ludzi fałszywymi gadkami tylko po to, aby nie robić przykrości czy też pocieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakkkkkkk
ale czemu jestescie takie chamskie i wredne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle podobnie
podbijam 700!!!!! stowek :) Ps. selenka glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
Dla Selenki i innych łatwowiernych i kochających za bardzo dziewczyn: FACETOWI NA TOBIE ZALEŻY, GDY: 1)ON lubi uwodzic.Kiedy facet interesuje sie kobieta,to stara sie o jej wzgledy.Zaprasza na randki,proponuje wspolne wyjscie,sle sms'y itd. Jesli tego nie robi,to dlatego,ze nie chce, a nie,ze brakuje mu wolnej chwili. 2) Kiedy mu zalezy,potrafi zadzialac.Jesli podobasz sie mezczyznie i on chce cie zdobyc,badz pewna,ze zrobi wszystko,aby byc z toba.kazdy facet ma tyle sily,by podniesc sluchawke i wykrecic nr,jesli tego nie robi znaczy,ze nie chce. 3)ON sie niczego nie boi.Jesli jestes zainteresowana facetem,ale on nie odwzajemnia twoich uczuc,nie tlumacz go,ze jest niesmialy i boi sie odmowy,bliskosci itd.jesli naprawde ciebie pragnie nie przestraszy sie. 4)lubi czuc bliskosc. ale nie twoja,dlatego mowi ci,ze boi sie bliskosci.mezczyzna,jesli kocha,to niczego tak nie pragnie ,jak byc obok ciebie.chce wiedziec,jak wygladasz w stringach,kochac sie we wszystkich pozycjach itd. mezczyzni o niczym innym nie marza , jak o bliskosci i seksie z kims,na kim im zalezy. 5)nie boi sie zaangazowac.nie wierz kiedy mezczyzna mowi,ze boi sie bliskosci.ON boi sie twojej bliskosci,ale rowniez konfrontacji,dlatego nie powie wprost. 6)nie zdradza cie. jesli twoj facet robi skoki w bok, to nie szanuje cie i NIE zalezy mu na tobie.to sie nie zdarza przypadkiem,a s sypiania z kims nie da sie usprawiedliwic. 7)nie przeraza go slub.jesli naprawde darzy cie uczuciem to nawet najwiekszy strach nie bedzie silniejszy niz pragnienie bycia z toba. 8)nie zrywa. jesli ciagle stawia wasz zwiazek na ostrzu noza, sugeruje,ze lepiej byloby ci bez niego,a nawet sugeruje,zebys kogos sobie znalazla to znaczy,ze nie zalezy mu na waszym zwiazku. 9)znajdzie cie wszedzie.oczywiscie,jesli bedzie mu na tobie zalezalo. nie trzeba 5 razy przypominac mu nr tel.facet,ktoremu zalezy na kobiecie,szuka z nia kontaktu, walczy o kazdy jej gest,slowo,usmiech.... Kiedy zachodzi odwrotność wymienionych tu sytuacji, facetowi na Tobie NIE ZALEŻY. koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenna88
prężna 30steczka Nie jest dziecinne, a powoduje, że on się zastanawia, co jest nie tak. Jeśli mój mąż np. za długo siedzi z kolegami i wróci zbyt późno- na drugi dzień nie ma ani słowa wyrzutów! Ale przez jakieś 2 tygodnie nie staram sie nie odbierać od niego telefonów, na sms-y odpisuję czasami. W domu nie ma afery, ale on i tak wie, że zrobił źle. Po ok. 3 dniach zaczynają sie wyrzuty, że nie odbieram, wtedy mówię rzepraszam, zajęta byłam. Po tygodniu są kwiatki, niespodzianki. Faceta TRZEBA ustawiać. Inaczej wejdzie na głowę JellyBelly Selenkaaa Epona dobrze i madrze pisze. niestety tak juz czesto jest ze piuerwsze milosci, takie ''przechodzone'', czesto sie rozpadaja... Jestes mloda, i jeszcze sobie zycie ulozysz. Wyciagnij z tego wnioski, zadbaj o siebie i olej go ! Szoszonowa Dokładnie....od kiedy to świeczki w oczach i mówienie 'kocham' świadczy o wielkim i prawdziwym uczuciu?:] Shit...ja jestemz facetem, który skąpi mi słownych wyznań.... świeczek w oczach nie widziałam nigdy, nigdy też nie powtarzał ,że 'jeszcze mnie kocha' :] A jednak myślę,że tak jest .... dlatego,że troszczy się o mnie, że jest przy mnie, że nie wyobraża sobie przerwy w związku a przede wszytkim nie rżnie gierek przez sms'y przez które mogłabym choć przez chwilę czuć się,że był nie w porządku i mnie zdradził.... Swoją drogą, owa sytuacja wydaje mi się podejrzana i moja intuicja w tej kwestii podpowiada mi,że koleś rzeczywiście Ci przyprawił rogi ale potem zwyczajnie się przestraszył i teraz się miota i nie wie co robić.....stąd ta przerwa i dziwne zachowanie ... No ale Ty wolisz Go usprawiedliwiać.... Bo misio taki biedny i nieszczęśliwy- pali, przeklina, pije, pracuje od 6 do 20, olaboga! Nic tylko wziąć i przytulić Go do piersi ...:] Dziewczyno! Ogarnij się :] BUAHAHAHAAHAHAHAHA :D JAKBY NA GLUPOTE SIE UMIERALO TO BYSCIE JUZ NIE ZYLY !! A JAK BY SIE DALO UMRZEC ZE SMIECHU TO BYM DO WAS DOLACZYLA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakkkkkkk
!przekleilas fragment z ksiazki,tyle to kazdy umie! weszłam tu mysląc ze fajny temat ale patrząc na wasze wypowiedzi,nawet bałabym się tu uzewnętrznić,bobałabym się że mnie tu obrazicie i obrzucicie gównem jak zrobilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenna88
nie chciało mi sie czytac wszystkich podpuntkow ale z pkt nr 2 sie zupełnie nie zgadzam :) wiem ze moj narzeczony mnie kocha i jest cudowny ale coz jak pracuje po 12 godzin i idzie o 20 zmeczony spac i nie zadzwoni to nie znaczy ze mu sie nie chcialo tylko ze zasnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
teraz to nas obraziłas, a mnie na pewno. Nigdy nikogo nie obrzucam gównem! Kto tutaj kogo obrzucił czymkolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
fakt, przekleić umie każdy, ale zrozumieć te proste zasady i wcielić je w życie umie niewiele kobiet, jak widać w załączonym topiku :classic_cool: Książka "Koniec złudzeń. Nie zależy mu na Tobie."- jakby ktoś zainteresowany był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakkkkkkk
wy obrażać mozecie to inni was też mogą,nie da się was czytac,szczególnie yellybelly,szoszonowej i mireczki,to naprawdę chyba z wiekiem wam sie we łbach poprzerwacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
http://chomikuj.pl/Neutralize/*e2*97*84/*e2*96*baNowo*c5*9bci/Nie+zale*c5*bcy+mu+na+Tobie+-+koniec+z*c5*82udze*c5*84+Greg+Behrendt++,87757583.pdf nawet linka zapodam :D może coś komuś zaświta po lekturze powyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
kicakkk- zdajesz sobie sprawę, że nie obrazisz normalnego człowieka pijąc do jego wieku? To po pierwsze. Po drugie- nikt tu nikogo gównem nie obrzuca. A już na pewno żadna z trzech wymienionych przez Ciebie osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenkaaa
przykro mi, ze widze jak robicie zakłady. Niestety dla was to śmieszne ale dla mnie nie ma w tym nic śmiesznego...Przykro mi z całej tej sytuacji i zaczynam załowac ze wogóle weszłam tu zeby się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakkkkkkk
tak piszesz,gdyż sama jestes jedną z wyzej wymienionych,jesteście bezczelne,egoistyczne,egocentryczne,złośliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakkkkkkk
czytałam cały wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję psychologię na UW
Selenka, jeśli uraziłam Cię moim zakładem- przepraszam. Wiedz, że nie taki był mój cel. Po prostu jestem absolutnie pewna tego, że on siebie i Ciebie szykuje do rozstania. Mam kilka związków za sobą, wiem jak to wygląda, jeśli facetowi brak odwagi. A to przywara bardzo częsta u "silniejszej płci" :O Wchodź tu i pisz- to przynosi ulgę, wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakkkkkkk
chciałam się tu wygadać,ale wy naśmiewacie się z nieszczescia tej dziewczyny robiąc zakłady,żałosne jesteście i podłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×