Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga na zakręcie

Dziewczyny w długich związkach- są tu takie?

Polecane posty

Gość tak, jasne
drogi panie, problem polega na tym że wasze interesy i nasze interesy są przeciwstawne :O więc przykro mi, ale wasze łgarstwa odnośnie braku łgarstw nie maja racji bytu :classic_cool: a wycofywanie się rakiem ze związków jest tak powszechne, że byłbyś kretynem, próbując nam wmówić, że jest inaczej. jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
wycofywanie sie rakiem hehe ale z was madrale :) rakiem to sie wycofujemy jak nas do tego zmuszacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"przestancie wiec bawic sie w jasnowidztwo,my faceci jestesmy prosci w obsludze,nie kombinujemy i gdy mowimy, ze chcemy przerwy, to chcemy przerwy,a jak chcemy zakonczyc zwiazek, to poprostu to robimy,nie dorabiajcie ,wiec wlasnych ideologii do tego co mowimy,a wszystko stanie sie proste" Uśmialam się:) I dlatego tyle kobiet rozpacza: - nie odzywa się od tygodnia, nie wiem dlaczego? - jest inny, nie chce się całować i przytulać i szuka kłótni - chce przerwy bo musi przemyśleć nasz związek i potrzebuje przestrzeni itp, itd. Rzeczywiście, PROSTE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
yelybely gdybym byl twoim facetem to bym sie wykonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
jak sie nie odzywa to nie znaczy ze nie kocha to znaczy ze chce pobyc sam i tyle,dajcie mu wtedy spokoj a sam wroci jak nowo narodzony,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w związku 14 lat.jest różnie.czasem gorzej,czasem lepiej.do tej pory się docieramy.mimo kłótni,czasem cichych dni,uważam,że dobrze wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jasne
zmuszamy was :D :D takie z was cioty, że nie potraficie skonfrontować się z kobietą, tylko musicie uciekać etapami, tylnymi drzwiami jak złodziej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
a rozpaczacie bo sie same glupio nakrecacie po co? nie lepiej w spokoju zaczekac i tez odpoczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A ten tydzień zmienia się w dwa, i trzy, i po chłopie nie ma śladu:) Albo staje się tak chamski i opryskliwy, żeby na kobietę zrzucić ciężar zerwania. Mężczyźni wycofują się właśnie rakiem. Niewielu ma cywilną odwagę powiedzieć: STOP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jasne
pan facet zamilkł, najwyraźniej sie przestraszył :D biedna chłopina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
dobrze dobrze tak sobie to tlumaczcie to nigdy nie bedziecie z nami szczesliwe my poprostu chcemy czasem od was odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez juz dzieciaku poszukaj sobie forum dla dorastajacych chlopcow, i przestac tu swoje pseudo madrosci wypisywac :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
tak myslalem ze mnie tu zakrzyczycie,to takie babskie :) oj glupie glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 'kobiety' .... nie rozumiem dlaczego facet będąc w związku nie może sobie po prostu wyjść na piwo i spotkać się z kumplami, spędzić weekend bez swojej Pani ? Musi od razu przerwe robic?:] poza tym....jeśli faceci są tacy prości w obsłudze, jak to napisałeś to na pytanie 'chcesz nadal ze mną być?' odpowiedziałby ,że jasne! Faceci może i są prości, ale my mamy do czynienia i rozmawiamy na temat gówniarzy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jasne
no i ten odpoczynek niezauważenie ewoluuje w stan trwałego rozkładu zwiazku :D idź pobajeruj na innym topiku. tutaj kobiety mają mózg i potrafią wyciągać wnioski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
yely bely,jak dla ciebie 35 letni facet to dzieciak to ile ty masz lat 50? najbardziej sie tu wymadrzasz i najbardziej mnie wkurzyly twoje opinie,glupota straszna,ubawilem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
hahahaha po przeczytaniu tego tematu stwierdzam z oelna swiadomoscia ze wy nawet nie wiecie co to mózg,choc bylo tu pare wyjatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doskonale rozumiem,że jak to napisaleś : czasem chcecie od Nas odpocząć.... I my mamy dokładnie to samo :] I dlatego wtedy dorośli ludzie, tym bardziej jak są ze sobą w związku dobrych kilka lat nie uciekają się do gierek w stylu : nie odezwę się do Niej/ Niego kilka dni, nie odpiszę na sms'a, powiem,że chcę przerwy, napiszę półsłówkami,że coś się wydarzyło na imprezie bo za dużo wypiłem/wypiłam ale nie powiem co...niech się głowi :] Dżizas.... Dorośli ludzie tak się nie zachowują....Ok, ostatnio jest np. dużo kłótni w związku, drażliwa atmosfera (a to bo problemy w pracy, a to zmęczenie ...) to wtedy mówi się : sorry kochanie, muszę odpocząć, wyjeżdża na weekend z kumplami/ koleżankami :] A nie uciekam jak totalna cip**a :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
do 'kobiety' .... nie rozumiem dlaczego facet będąc w związku nie może sobie po prostu wyjść na piwo i spotkać się z kumplami, spędzić weekend bez swojej Pani ? Musi od razu przerwe robic?:] tak bo zamiast dac nam isc w spokoju na to piwo to wy wydzwaniacie,drzecie japy itd wtedy chcemy przerwy byscie sie zmienily i nie fikały tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
I pewnie te "wyjątki" to te dziewczyny co takie wulgarne były? Może masz 35 lat, ale tylko w dowodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jasne
TAK? czy może dlatego nie wiemy,co to mózg, że krzyżujemy wasze zapędy do posiadania bezwolnej kukły, która będzie na każde zawołanie robić lodzika i sama niczego nigdy nie wymagać? jesteś żałosny, typowy samiec. więc uświadom sobie, że teraz kobiety są niezależne, mają kasę i W ZWIĄZKACH MAJĄ IDENTYCZNE PRAWA JAK MĘŻCZYŹNI! chociaż czasem trafi się idiotka pokroju niektórych tu piszących, która dla bolcowania i "męskiego ramienia" jest w stanie znosić największe poniżenia. szukaj wśród takich, panie facecie, jeszcze masz szanse znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'kobiety' ale czemu Ty Nas obrażasz zarzucając nam brak mózgu ?:] Brak Ci kontrargumentów ?:] Mamy odmienne zdanie? Hello! :] Poza tym akurat wiek w przypadku obojga płci nie jest wyznacznikiem dojrzałości do bycia w związku ...:] Co widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
nawet tu to pokazujecie,ledwo sie odezwalem,chcac wam co nieco rozjasnic to juz drzecie na mnie dziobki :) tylko na to was stac? nie umiecie przyjąć prawdy do tych waszych główek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"tak bo zamiast dac nam isc w spokoju na to piwo to wy wydzwaniacie,drzecie japy itd wtedy chcemy przerwy byscie sie zmienily i nie fikały tak" Taaaaaaa, na pewno masz 35 lat... może cyferki się poprzestawiały z 15? Normalne, fajne babki tak się nie zachowują. Normalne babki tez chodzą na piwko z koleżankami. Ale co ty wiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się Pan zagalopował z tą 'japą' :] Jak tak określa Pan buzię Pańskiej kobiety to proszę bardzo :] Ale od Nas wara! :] Nie wiem w takim razie w jakim Pan jest związku....ale u mnie jest tak,że jeśli chcę wyjść z koleżankami na całonocną imprezę to to robię...a jeśli mój facet chce pojechać na weekend z przyjaciele to też to robi....i ani jedno ani drugie nie wydzwania, nie drze 'japy' i nie wypisuje sms'ów bow dojrzałym związku istnieje coś takiego jak zaufanie ... a poza tym ta druga osoba wie,że wypada napisać ,że wszystko ok :] Taka obopólna umowa dzięki której się łatwiej żyje.... Ale rozumiem,ze Pana mózg tego nie ogarnia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jasne
TWOJEJ prawdy? istotnie, nie przyjmuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
haha dobry ten topic warczycie jak wsciekłe suki,chyba brak wam porządnego ruchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzisz mnie, naucz sie najpierw poprawnej polszczyzny, bo jezeli masz 35 lat to tylko jeszcze bardziej sie blaznisz :-D Milo mi, ze poprawilam Ci humor 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
:) :) zlość pieknosci szkodzi drogie babeczki :) a jelly belly ma tu najwieksza japę :) dajecie się prowokować jak dzieci buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×