Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

nick............wiek.......tydzień............ TP ....... (które dzidzi)....miasto miholichol...........32........7/8..............03.04.... .....(1) Blanka6.............28.........7/8.............05.04. ........(1) nati_24.............24.........7/8..............05.04.... .....(2) justazg.............28..........6................08.04... ......(1).........Dublin buteleczka85......26.........6................12.04.. .......(2) Fasoleczka ........24.........6/7.............18.04........(2).....Częstochowa różyczka83........28..........6..............19.04... .......(1) _elena_ ............26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28............29...........5..............23.04...........(1) agula1708 .........24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Zysiolinka..........24...........5..............28.04.... ......(1)....Warszawa Dziewczyny - uzupełniłam troszkę tabelkę Kafka - dopisałam Cię - jesteś oczko wyżej niż ja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.......tydzień............ TP ....... (które dzidzi)....miasto miholichol...........32........7/8..............03.04.... .....(1) Blanka6.............28.........7/8.............05.04. ........(1) nati_24.............24.........7/8..............05.04.... .....(2) justazg.............28..........6................08.04... ......(1).........Dublin buteleczka85......26.........6................12.04.. .......(2) Fasoleczka ........24.........6/7.............18.04........(2).....Czę stochowa różyczka83........28..........6..............19.04... .......(1) _elena_ ............26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28............29...........5..............23.04..... ......(1) agula1708 .........24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Zysiolinka..........24...........5..............28.04.... ......(1)....Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) umknęła mi mała szczęśliwa kobieta - ale już teraz powinno wszystko grać - jeśli nie - poprawcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.......tydzień............ TP ....... (które dzidzi)....miasto miholichol...........32........7/8..............03.04.... .....(1) Blanka6.............28.........7/8.............05.04. ........(1) nati_24.............24.........7/8..............05.04.... .....(2) justazg.............28..........6................08.04... ......(1).........Dublin buteleczka85......26.........6................12.04.. .......(2) Fasoleczka ........24.........6/7.............18.04........(2).....Czę stochowa różyczka83........28..........6..............19.04... .......(1) _elena_ ............26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28............29...........5..............23.04..... ......(1) uleczka90.........21...........5...............23.04...........(1) agula1708 .........24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Zysiolinka..........24...........5..............28.04.... ......(1)....Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) dziewczyny ja wariuje. powiedzcie mi. czy stosunek na tym etapie ciazy jest bezpieczny?? dodam ze bardzo delikatny i plytki... bo wczoraj byly przytulanki (a ja przez caly czas sie tak strasznie balam..wrrr...i w nocy 3 razy mi sie snilo poronienie :(:(:( to bylo straszne. i dzis wyczytalam ze jak sie sni poronienie to to oznacza poronienie na jawie... chyba zaraz zwariuje.... ;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka, no musze przyznać, że chyba faktycznie wariujesz heh; a powiem Ci tak - ja znam taką zasadę, że sny tłumaczy się na odwrót ;) też wczoraj u nas były przytulanki - i to wcale nie płytkie hehe - a dopiero rano sobie przypomniałam, że przecież dziś mam wizytę u lekarza i że ponoć na pierwszej wizycie pobiera się materiał do cytologii a do tego jest ponoć zalecenie, żeby zachować wstrzemięźliwość przez jakiś czas heh - no cóż :D to raczej nie będzie cytologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja mam dzis straszny spadek formy nie chce mi sie z lozka wstac corka mnie wkurza wszystko drazni :/ najlepiej caly dzien bym przespala nawet na tv nie da sie popatrzec bo domaga sie tylko bajek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) mi, ano pierwsza, ale to różnie może być, teraz często zdarza się przenoszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka - witam w klubie heh u mnie też dzisiaj spadek kondycji - od rana mnie mdli, mam wrażenie, że zaraz zwymiotuję - i nie wiem czy tak nie byłoby najlepiej - pewnie by mi ulżyło; u mnie dzisiaj początek szóstego tygodnia - gdzieś (chyba nawet na tym forum) czytałam, że u niektórych też w szóstym tygodniu pojawiły się większe dolegliwości - więc to jest pocieszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie wiem, jak tam dziś u mnie, bo dopiero pół godziny, jak wstałam ;), w każdym razie mdłości i wymiotów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, masz wymioty? mi się czasem kręci w głowie, nie dam rady dłużej postać, ale w sumie nie jet źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj jak polozylam sie spac mdlilo i myslalam ze zaraz polece ;/ w 1 ciazy zero dolegliwosci jakich kolwiek tylko od 3 m chyba silne bole glowy i zaslabniecia tzn do poludnia nie moglam wstawac z lozka bo zaraz mi sie slabo robilo a jak wybila 12 to juz luz :P no i przez ten bol glowy ciagle spalam cala ciaze chyba przespalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka jeszcze nie zdarzyło mi się zwymiotować, ale dzisiaj są takie chwile, ze jest blisko - i nawet chyba chciałabym zwymiotować momentami - podświadomie chyba myślę, że wtedy ustąpiłyby mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdlosci wtedy mogly by sie zaczac :/ ja bym nie ryzykowala to nie zatrucie wiec nie pozbedziesz sie tego co dolega .... dziewczyny co maja mdlosci trzeba to jakos przetrwac i musicie sie zabezpieczyc w cos co pomaga i czytalam ze jak przychodzi moment najlepiej polozyc glowe na kolana czolem do kolan i przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka Twój sposób z głową przy kolanach chętnie bym wypróbowała, ale jestem właśnie w pracy i mogłabym wyglądać dość dziwnie :) tym bardziej, że nikt tu o tym, że prawdopodobnie jestem w ciąży nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro o 9 rano...i tak kombinuje żeby jeszcze nie jechać do rodziców w ten weekend, bo chciałabym im powiedzieć dopiero po 5 września, a jak pojadę teraz, to ciężko będzie nie powiedzieć...ale jeszcze zobaczymy, co jutro lekarka powie, bo nawet nie jestem pewna, czy będę miała USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) No Fasoleczka jak się patrze na te wasze terminy to mogę ci śiało powiedzieć że nie zakończysz i na bank nie urodzisz w maju bo żaden lekarz nie przetrzymał by cię aż o dwa tyg bo to jest zagrożenie życia nie tylko dla dziecka ale tez dla ciebie. Ja mam termin na 30 kwietnia wiec póki co mogłabym się wpisać na sam koniec :) A co do wymiotów to nie wywołujcie wilka z lasu. Wiem co to znaczy bo w pierwszej ciąży wymiotowałam przez 6 tygodni po 7 razy dziennie i byłam tak osłabiona, że nie miałam siły podnieść się z łóżka, praktycznie nic nie jadłam i schudłam 5 kg a do tego jak trzymalam jedzenie w rece to łzy mi same leciały bo bylam tak strasznie głodna a nic nie mogłam przełknąć. Po tym czasie powiedziałam, że nigdy nawet najwiekszemu wrogowi nie życzyłabym tego co ja przeszłam :( Później już było bardziej lajtowo bo jeszcze przez jakieś półtorej miesiąca wymiotowałam rano zaraz jak wstałam z łóżka ale to już było do wytrzymania. Tak więc dziewczyny nie chciejcie wymiotów i żadnej z was tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi lekarz zabronil jakiegokolwiek przytulania a dzis sie bardzo dobrze czuje odpowywam sobie ;) juz sie chyba wszystko normuje zadnych plamien nie ma od wczorajszej wizyty dduphaston chyba juz dziala ;) pozdrowionka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka tak, to dziś wizyta, jadę zaraz po pracy; nie mogę się doczekać - choć też nie jestem pewna, czy w ogóle zrobi mi dzisiaj usg - wszystko wyjdzie w praniu; my mamy rodzinny zjazd w niedzielę, więc też jeśli wszystko okaże się ok to będzie ciężko nie wypaplać - ale to też - zobaczymy jak wyjdzie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia, ale jak ma termin na sam koniec kwietnia, to może urodzić w maju ;) mala, to dobrze, że jest lepiej, spokojnie, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa kobieto ale rozumiem, że lekarz zabronił Ci przytulania właśnie ze względu na te plamienia? mam nadzieję, ze jeśli nie ma żadnych plamień, to nie ma przeciwskazań do przytulanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, rozumiem, my się chyba postaramy jednak do tego weekendu po 5 września nic nie mówić, nie mamy rodziców blisko, więc przez telefon jest łatwiej się nie wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, nie ma przeciwwskazań, choć jak ma się opory, to lepiej na trochę się wstrzymać ;), my już dzień po teście szaleliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka oczywiscie że tak ale z tego co widze to fasoleczka ma termin na 18 kwietnia wiec nie ma takiej mozliwosci zeby urodzila w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×