Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ja jestem :) Tutak mi o wiele latwiej, i w pracy moge poczytac :) Dzis mam USG, juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,ja mialam usg w piatek. To bylo niesamowite i juz wygladal jak malutki czlowieczek. Maluch tak sie wiercil, ze trudno bylo pobrac pomiary. Za to widocznosc byla wrecz swietna. Mozna byl widac kazda kosteczke na dloni i zakrecona pepowine. Doktor wzial material dla swoich studentow, bo podobna rzadko sie to zdarza! Niestety nie chcial powiedziec czy to chlopiec, czy dziewczynka, a ja juz chcialabym widziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
Wiem wiem to Usg jest niesamowite hehe;) Na następne mam zamiar wziąśc męża bo nie mam już robionego do środka:P To jest takie niesamowite hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka16.14
Dziękuję bardzo. Ja mam termin na 16 kwietnia a jak się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dawno tu nie pisałam, przeniosłam sie zupełnie na parenting.pl karola11 a jakie maiłaś to usg, bo ja wczoraj ug genetyczne ale właśnie jakos mało jestem zachwycona, widziałam jedynie ogólne zarysy: rączki głowka tułów nóżki i generalnie koniec, mnie tak dziewczyny tu zachęcały ze bedzie tak super widać wszytsko, a u mnie nic :( widać ten sprzęt do usg nie za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ja tez robilam takie usg i jestem zadowolona i uspokojona widzialam dzidzie jak fikała ja juz teraz bylam z mezem i juz przez brzuch mi tylko robił bo w 1 ciazy jak bylismy no to maz niezle ze mna poprzechodzil jak lekarz slabo widzial i dopochwowo dogladal hihi teraz sie fuksło:P malinka16.14 kiedy mialas ostatnia om?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , czy wy tez juz macie widoczne brzuszki? U mnie niby 14 tydzien i juz jest tak zaokraglony, a podobno niektorym wyskakuje dopiero gdzies w 5 miesiacu... Ja mam tylko na usprawiedliwienie, ze moje dziecko jest wieksze niz powinno byc na swoj wiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez juz widac a wieczorkiem to dopiero:P ale to moja 2 ciaza moze dlatego nieiwem nie wazne wazne ze z bobaskiem wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prawie brzuszka nie ma :( spodnie cisna co prawda, ale brzuszek mały, a dzidzia obecnie 6,7, a do najgrubszych osób nie należę wiec w sumie mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka16.14
buteleczka85 a czemu pytasz ? 10 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo mi terminy różne wychodzą a podałam 9.07 a mozliwe ze 8 mi sie zaczeła ale ten jeden dzien to nie robi wielkiej różnicy a na ostatnim usg wyszedł mi termin 18 kwiecień a z miesiączki 12 dlatego zapytałam:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, to chyba dobrze. Ja mowie, ze mam 14 tydzien, a juz widac leciutko. Zastanawialam sie czy to normalne, bo inni pisza ,ze brzuch wyskakuje dopiero w 4 lub 5 miesiacu :) Moze to tez przyczyna, ze mam duze dziecko, a ja jestem dosc drobnej budowy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, że nie powinien być to jakis wielki powód do zmartwienia, tym bardziej że wczoraj na usg wyszło ze jest wszystko w jak najlepszym porządku, ale w sumie zadziwia mnie to ja to jest z tymi naszymi brzuszkami, jedna ma druga nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mialam USG przez brzuch i bylo widac jak malenstwo fika :) Az pielegniarka mowila ze jakies aktywne to dzieciatko :P Co do wymarow to nic nie wiem, bo tutaj nie moga za bardzo pielegniarki mowic, dowiem sie od lekarza jak zadzwonie, ale z rozmiaru dziecka termin mam na 22.04 a mialam na 30.04 wiec chyba jakas duza ta moja fasolka. Brzuch chyba mi troche widac (a moze to ja widze co chce), ale we wszystkie spodnie sie mieszcze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie zamartwiajcie sie mi tez brzuszek juz troche widać ale o dziwo w swoje spodnie jeszcze wskakuje ale pewnie do 2 miesiecy i brzusio wyskoczy :P jak u Was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Widzę, że większość ma już za sobą usg przez brzuszek. Ja jak byłam 26.09 to robiła mi jeszcze dopochwowe (wszystkie pomiary itp) ale potem poprosiła mojego męża i zrobiła też przez brzuszek wszystko mu pokazując. Mały miał wtedy 6,4 cm i był ruchliwy ale stwierdziła, że będzie chłopak :) Teraz 17.10 mam kolejne USG i strasznie jestem ciekawa ile urósł mój mężczyzna :) Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka16.14
buteleczka - aha no nie ma sprawy :P A widać wam już trochę brzuszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
Mnie brzuszek też już widać,dlatego w żadne(!) spodnie nie wchodze...mnie gdzieś wszerz poszerzyło..:/ Musze już chodzić w ciążowych bo nawet w zwykłych legginsach mi ciasno..W ramionach też jakoś sie poszerzyłam i do bluzek nie wchodze..:/ Ale to mam po mamie,bo miała tak samo hehe. Ja mam następne Usg w pon. i mam zamiar wziąść męża do gabinetu;) widziałam jak dziewczyny normalnie z nimi wchodzili:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lekki brzuszek, ale mieszcze sie jeszcze w swoje spodnie :) Moze dlatego, ze nie jestem w stanie patrzec na slodycze w ciazy, wiec tyje od ciazy a nie od jedzenia. Tylko tak zgaduje. Jesli chodzi o samopoczucie to u mnie jest swietne od samego poczatku. jedynie co dziecko nie nawidzi to paste do zebow. Oj, mycie zebow czasami konczy sie niespodziankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem w drugiej ciąży i jest całkiem inna Po pierwsze brzuch mam ogromny jak na 15 tydzień. Nie mieszczę się w żadne spodnie z przed ciąży. Z koszulkami podobnie. Wielkość dziecka nie ma tu nic do rzeczy.W tej i poprzedniej ciąży dziecko było zawsze w dolnych granicach jeżeli chodzi o wielkość. Jedna ma więcej a druga mniej wód płodowych. itp. Dodam, że w pierwszej ciąży cokolwiek zaczęłam widzieć koło 18tc i do 6 miesiąca był mały. w 6 miesiącu mieściłam się w spódnice z przed ciąży.Tu pewnie chodzi o mięśnie u mnie się rozeszły i o to że w drugiej ciąży łatwiej się wszystko rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w pierwszej ciąży, 14 tydzień. W spodnie wchodzę, ale odpięty guzik ;) od początku ciąży najpierw przytyłąm 1,4 kg. A poźniej znowu waga o 1 kg spadła. Brzuszek zawsze miałam, taka moja uroda, ale teraz się zaokrąglił, no i się nie dopinam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
A ja dodam,że nie tyje od jedzenie-jak tu pewna Pani zasugerowała,bo słodyczy nie jem, a tyje z tego jak powiedziała krisii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że ktos tu jeszcze zagląda:) ja o dziwo jeszcze sie mieszcze w swoje spodnie w 1 ciazy trochę przybrałam takze tym bardziej jestem w szoku i nie koniecznie trzeba sie objadac nie w tym rzecz kazda z nas inna ma budiowe inaczej bedzie przybierac itp to tak samo jak kazda kobieta inaczej z nas sie czuje w ciazy i tak samo bedzie przybierać moja waga wyjściowa 59kg końca nie chcę znać hihi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
A powiedzcie jak to wychodzi u Was z tygodniami ?? Mi w kalkulatorze wychodzi,że zaczął się 17a z "pomiarów" gin jest to początek 16. Słyszałam,że niektóre kalkulatory podają właśnie o jeden tydz.zbyt do przodu niż jest. W jednym tylko wyszło mi prawidłowo,ale kurcze nie znam strony gdzie to było..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie . Mi wyszlo dziecko wieksze o tydzien, wiec to nigdy chyba nie jest tak idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×