Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ja nowa, melduję się:) ... Można? Tak jak Martusia mała ja wkroczyłam w 21 tydzień ciąży, termin mam na 17 kwietnia, ale co chwile się to zmienia, bo lekarze twierdzą, że Dzidzia jest za mała jak na wiek ciąży:( Nie wiem co o tym myslec. Na usg widać, że jest wymiarowe, że ma prawidłowy kręgosłup i narządy wewn., ale ciągle słysze, że małe.. ja mam 172 cm, mąż też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nowa, melduję się:) ... Można? Tak jak Martusia mała ja wkroczyłam w 21 tydzień ciąży, termin mam na 17 kwietnia, ale co chwile się to zmienia, bo lekarze twierdzą, że Dzidzia jest za mała jak na wiek ciąży:( Nie wiem co o tym myslec. Na usg widać, że jest wymiarowe, że ma prawidłowy kręgosłup i narządy wewn., ale ciągle słysze, że małe.. ja mam 172 cm, mąż też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za to kręgosłup boli jak się narobię np odkurzanie mycie podłóg i jak się wreszcie na chwilę położę to później wstać nie mogę bo taki ból, że się nogi w kolanach same uginają. Faktem jest, że po porodzie bolał mnie jeszcze bardziej. Wiem, że był już temat imion dla dzieci ale głównie dla chłopców. Teraz by mnie interesowało jakie imię dla dziewczynki byście dały, bo coraz więcej dziewczynek jednak na forum się znalazło :) Ja osobiście zastanawiałam się nad Mileną i Hanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za to kręgosłup boli jak się narobię np odkurzanie mycie podłóg i jak się wreszcie na chwilę położę to później wstać nie mogę bo taki ból, że się nogi w kolanach same uginają. Faktem jest, że po porodzie bolał mnie jeszcze bardziej. Wiem, że był już temat imion dla dzieci ale głównie dla chłopców. Teraz by mnie interesowało jakie imię dla dziewczynki byście dały, bo coraz więcej dziewczynek jednak na forum się znalazło :) Ja osobiście zastanawiałam się nad Mileną i Hanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczniczku nie nerwuj się, ja tez sie tym przejmowalam dwie wizyty temu, dziś idę też wiec zobaczę jak teraz jest z wagą i sobie porównam z tym co pisały tudziewczyny, dodam że ja też weszłam w 21tc i mam termin na 19.04 wiec podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Nadia:) Co do imienia, to juz dawno wybrane:) Chłopiec: Julian, a dziewczynka Zofia lub Zuzanna. Niestety nie wiem, co będzie... ważne, żeby było zdrowe, ponieważ nasz Dzidziuś krzyżuje ciągle nogi... to po mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na USG niespodzianka :) Będzie jednak dziewczynka :) Jest piękna, szczupła i ma boskie nogi ;P Waży 500 gramów czyli idealnie na swój wiek. Takie niespodzianki to ja lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
no to gratuluje blanko dziewczynki!!!!!!!1 ja mam nadzieje ze u mnie sie potwierdzi i tez bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
sloneczniku u mnie dla dziewczynki tez jest zosia- po babci meza a co do bolu krego slupa to mnie tez bardzo boli jak sie poloze na wznak to nie moge sie podniesc od czego to?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie, nie mogę dospać! będzie dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na 99% (lekarz na moje pytanie czy może być w takim razie w tym 1% chłopczyk odpowiedział: "nie w tej ciąży") - moja radość jest wręcz nie do opisania kochane :) :) :) wszyscy widzieli chłopca, a ja od dwóch tygodni czułam, po prostu czułam to, mamy przepiękny prezencik mikołajkowy :) euforia mnie po prostu roznosi. Zawsze marzyłam o dziewczynce, kochane- marzenia się spełniają :) CUDOWNIE!!! P.S. sorki ale musiałam Wam opisać mój cudowny stan... Blanka gratuluje córci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia tabelka: NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ bajua..................22......13.........01.04........(1 ) ......... krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........13..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32.......13..............01.04.... .....(1).....W-wa aaaaaaq............27........12............ 02.04...........(2)..... Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........29........12.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie Julia Gulia..........32.........12................08.04......(1).. .Lublin justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........11..............09.04...... ....(2)...Cz-wa cinamoonka........26.......12...............09.04.......1 ......UK pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24........11................11.04..... ......(1)..Starachowice Kasandra0001....27.......11.................11.04........ .(1)..... buteleczka85............26.........6................12.04 ..........(2)....Gliwice dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk annaDH...................29.........11...............14.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Racibórz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28..........10..............15.0 4 .......... (1) Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stochowa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) aisak1977................34.........12................17. 04........(1) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) Nadia_2012.............35...........10............19.04.. .......(2)...Poznań _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) katkade.................28..........6...................2 2.04.. (1)....Chorzów Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)Wrocław myszka 1919...........19...........9/10..........26.04.........(1). .. agatu1.....................33........10.............27.04 .......(1).....Olsztyn Zysiolinka................24............5.............28. 04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5............??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........9.............29.04..... ....(1)..Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, gratuluję córeczki. Cudowna wiadomość :) Czy mi się zdaje czy teraz to już dziewczyny górą? Wkleiłam poprzednią tabelkę, ale wydaje mi się, że trzeba ją zmienić, chociaż wyciąć tydzień ciąży by w kółko nie robić aktualizacji za to dopisać płeć czy planowane imię. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) i hratuluje kolejnych coreczek :) proponuje tez usunac z taelki osoby ktore tu sie nie wypowiadaja bo nawet nie wiemy co sie z nimi dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam, dopisujcie się. tamte kasujemy, żeby nie było dziewczyn, których tu nie ma, jak przyjda nowe, to się dopiszą. Jakby coś, to zmieniajcie i poprawcie, bo taka jest moja propozycja tabelki na podstawie tej, która już była NICK, WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ alexiasz, 25, 10.04, M, Aleksander, I, Krosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Gratulacje z okazji dziewczynek :) Jak to się mówi MATCZYNA INTUICJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Nadia:-) To ja też się dopiszę: NICK, WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ alexiasz, 25, 10.04, M, Aleksander, I, Krosno anni00, 29, 14.04, M, Jakub, 1, Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też NICK, WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ alexiasz, 25, 10.04, M, Aleksander, I, Krosno anni00, 29, 14.04, M, Jakub, 1, Tychy Kasiek81legnica,30,18.04,K,Milena?,2,Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też przyłączam się do gratulacji :) Słoneczniku nie przejmuj się tymi usg. Mi w pierwszej ciąży wychodziły jeszcze gorsze rzeczy, że ma za krótkie nóżki, za dużą główką itp a urodził się po prostu idealny. I też przez całą ciążę był malutki ale ja go prosiłam żeby nie był duży bo bałam się cesarki a jakby wyszło na usg ze waży ponad 3500 to lekarka powiedziała, że nie będę miała nic do powiedzenia bo nie pozwolą mi rodzić naturalnie ze względu na to, że ja pomimo że jestem wysoka to szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczynek:) Ja tą tabelke może troszke poprawie..;P NICK..........WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ alexiasz...... 25......10.04...M.....Aleksander......I..........Krosno anni00........29.......14.04.. M.....Jakub............1.........Tychy Kasiek81legnica..30..18.04...K.....Milena?..........2.........Legnica Bajua.........22........1.04....M.....Filip.............1.........Zakopane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy płeć będzie proporcjonalnie sie układała 50 % na 50% czy będzie jakaś przewaga płci męskiej albo żenskiej jak już wszytkie się wpiszą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki: NICK, WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Blanka6...............29........06.04......K...Karina........1.......ok Warszawy alexiasz...............25.......10.04......M...Aleksander.. 1.......Krosno anni00.................29.......14.04......M...Jakub.........1.......Tychy Kasiek81legnica.....30........18.04......K....Milena?.......2......Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK, TERMIN P., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.........22........1.04....M.....Filip.............1 .........Zakopane Blanka6.......29.......06.04..K......Karina...........1.........ok Warszawy alexiasz...... 25......10.04...M.....Aleksander......I..........Krosno anni00........29.......14.04.. M.....Jakub............1.........Tychy Kasiek81legnica..30..18.04...K.....Milena?..........2.... .....Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia super wiesci z badania. Ja tez wczoraj miala polowkowe i tez po wielu tygodniach oczekiwania na poznanie plci dowiedzielismy sie ze bedzie dziewczynka!!!!!!!!!!! czyli kobieca intuicja to jest tooooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia super wiesci z badania. Ja tez wczoraj miala polowkowe i tez po wielu tygodniach oczekiwania na poznanie plci dowiedzielismy sie ze bedzie dziewczynka!!!!!!!!!!! czyli kobieca intuicja to jest tooooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×