Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość anita1978
Nawet dobrze jest popisać wcześniej o ubrankach i innych zakupach i się podpytać, Doświadczona matka będzie wiedziała co kupować a niedoświadczona to się dowie co jest bardziej praktyczne a co nie ,jakiej firmy albo gdzie są promocje. są mamy które muszą jechać na zakupy koło 100km tak jak ja i może tego nie robią za często także jak nadarza okazja to też kupują . U mnie w mieści to tylko można kupić ciuszki takie z rynku że mi się nie podobają a jak jadę to tesciów w gości to zawsze zahaczę o jakąś galerie i coś po promocji kupuję. Np ostatnio kupiłam dla małej na wiosne kurteczke typu skórka po 50 zł ze 130zł .a i przyda sie dla nowej dzidzi bo uniwersalana :) A jak się rozkłada zakupy wyprawki dla malucha na 3 mieś to tez lepiej i się nie odczuwa tak boleśnie na portfelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Ja wczoraj robiłam badania i wyniki ponoć są idealne A na glukozę to cyba idę za tydzień jak będzie trza :) dobra lecę robić porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego a przede wszystkim Zdrowia dla Was i dzieci noi oczywiście lekkich porodów w nadchodzącym roku:) !!!!! Nie przejedzcie się dzisiaj :) Uciekamy na torcik z Filipkiem bo mam urodzinki noi jakoś nie potrafie pościć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Piszę w przerwie świątecznych przygotowań:-) Jeszcze prezenty trzeba popakować, rybkę usmażyć:-P Szkoda tylko ,że śnieg już za moim oknem zniknął...:-( Za Waszymi opiniami poszłam na glukozę 2 dni temu, bo jednak po świętach to faktycznie mógłby wyjść wysoki wynik badania;-) Jakoś dało się ją wypić ale było potem trochę niedobrze... Już zaczęłam się oglądać za ciuszkami dla chłopczyka, takie słodkie te ubranka! Nawet zamówiłam sobie kilka body na allegro i jeden zestaw ciuszków- prawie nowych oraz nowe-jak sprzedający podaje:-) a po świętach zaczniemy małe przemeblowanie, bo będzie dużo czasu wolnego, a po Nowym Roku może już go nie być. Z zakupami ciuszków nie mogę przesadzić póki co, bo dwie koleżanki zaoferowały mi się że dadzą ciuszki po swoich pociechach;-) Na koniec życzę Wam wesołych, zdrowych, pogodnych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) bajua wszystkiego najlepszego! fajnie mieć urodziny w wigilię :) buteleczka te nasze chłopy to biedne będą z tyloma babami w domu, mój ma jeszcze jedną córę, ale starszą to mi pomaga ;) życzę Wam wszystkim ciepłych i rodzinnych świąt, dobrego samopoczucia i oczywiście lekkich porodów :) :) świętujcie i odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :):) --> nie wiem czy tak fajnie bo o jedna okazje do otrzymywania prezentow ma mniej :P :) ale co prawda to prawda hihihi a wszystkim pozostalym zycze wesolych swiat i karpia bez osci :):) no i zdrowia dla maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Wesołych Świąt i uśmiechniętego bałwanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajua wszystkiego najlepszego z okazji Twoich wczorajszych urodzinek :) I wszystkim kwietnióweczkom życzę Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajua, wszystkiego najlepszego :) Moja mama też miała wczoraj urodzinki, 40 -ste :) Wesołych Świąt kobietki !! :) P.S. Synek od 3 dni daje tak popalić, że hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Cześć przyszłe mamusie :) Jak tam samopoczucie po świętach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny;) Święta i po świętach,jeszcze tylko pare dni i zaczynamy "Nasz" rok :D Ja dziś wchodze w ostatni tydzień 2tr. ale się cieszę hehe;) W święta miałam zamiar jeść i jeść,ale jakoś nie chciało się mi zbytnio no może oprócz ulubionego ciasta;) Co do tej książki,którą miałam Wam napisać to jej autorką jest Heidi Murkof i jest naprawde wyczerpująca:) Idę posprzątać trochę po tych świętach, Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dzisiaj na wynikach prawie wszystko jest ok i krzywa cukrowa tez wyszła dobrze, mimo iż zjadłam troszkę ciasta na święta :) Mój synek dzisiaj skończył dwa latka, ale ten czas lecie a jeszcze niedawno to jego nosiłam w brzuszku eh........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
witam mamusie :) moja córka zachorowała kilka dni temu i to teraz przeszło na mnie :( Czuje się fatalnie i trzeba będzie się kurować . A dziś idę na wizytę do gin i pooglądam sobie synka :) A co tu tak cicho ? świętujecie jeszcze czy tak sie objadłyście że nie da sie nic robić ? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
witajcie kobietki!!! ja od wczoraj rana zmagam sie z zatruciem pokarmowem, dzis akurat mialam wizyte i gin przepisala mi nifuroksazyd i juz mi lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale żeście się pochorowały...:-( a jakie plany na sylwestra? My będziemy kameralnie w domku siedzieć... Dużo zdrówka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:)my też w tym roku kameralnie-sylwester w domku, może wpadnie kilka osób..a ja nawet prawdę mówiąc nie mam ochoty na szaleństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamy:) mój mąż w sylwestra pracuje więc będe sama ( no może nie dosłownie:) ) Ale ja teraz uwielbiam leniuchować,więc dla mnie lepiej;przelerze przed tv:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Właśnie wróciłam od lekarza z dzidzią na szczęście jest ok. Ponownie potwierdzona dziewczynka :) Waży 700 gramów podobno nie za dużo, ale mam się nie martwić. Synek w tym czasie to już ponad kilogram ważył. Mam przepisane żelazo, magnez z wit. B6 i witaminę B12 bo jej poziom mam bardzo niski poniżej 150. I dlatego mam takie złe samopoczucie, ciągłe zawroty głowy i lekkie omdlenia, i rozdrażnienie. I jeszcze mam dla odmiany za niskie drugie ciśnienie 120/60. Eh.... co to kobiety się muszą nacierpieć :) A i co lepsze to w ciągu 4 tygodni przytyłam 3 kg. Jejku mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok przytycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o sylwestra to spędzamy go w domku :) Wczoraj ktoś zrobił piękny pokaz fajerwerków i mój synek nie bał się tylko jak zaczarowany obserwował, więc jak on wytrzyma do północy to będziemy oglądać ognie a wcześniej tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Właśnie wróciłam od lekarza z dzidzią na szczęście jest ok. Ponownie potwierdzona dziewczynka :) Waży 700 gramów podobno nie za dużo, ale mam się nie martwić. Synek w tym czasie to już ponad kilogram ważył. Mam przepisane żelazo, magnez z wit. B6 i witaminę B12 bo jej poziom mam bardzo niski poniżej 150. I dlatego mam takie złe samopoczucie, ciągłe zawroty głowy i lekkie omdlenia, i rozdrażnienie. I jeszcze mam dla odmiany za niskie drugie ciśnienie 120/60. Eh.... co to kobiety się muszą nacierpieć :) A i co lepsze to w ciągu 4 tygodni przytyłam 3 kg. Jejku mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok przytycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długim czasie. Podczytuję trochę i dzisiaj wreszcie mam czas i siły i ochotę, żeby coś napisać. Mam nadzieję, że każda z mam wraca już do zdrowia. Ostatnio trochę się działo, kupiliśmy z mężem łóżeczko, materacyk i pościel. Chcieliśmy zdążyć przed tą podwyżką VATu. Poza tym mamy za sobą mały remont, który odbył się tuż przed świętami więc było trochę sprzątania. Zdążyłam być dwa razy na USG. Mamy zdjęcia 4D. Czekamy jeszcze na filmik, który przyślą pocztą. Lekarz powiedział, że nasz synuś jest bardzo duży, ważył 950g (26tc). Dzisiaj robiłam test glukozy i naprawdę smakowała mi ta mieszanka. :) Co do Sylwestra to my raczej siedzimy w domu, choć może wyskoczymy gdzieś do rodzinki lub znajomych, którzy będą z dziećmi. Wszystkim mamusiom życzę udanej nocy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w Nowym Roku (w razie gdybym już nie zajrzała). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek-ooo to sto latek dla synka:) moj w pazdzierniku skonczyl 2 budzi mi sie w nocy przynajmniej raz i przychodzi do nas i musze go odprowadzac do lozka spowrotem,od wakacji to juz trwa!ech czasem ledwo zyje,taki debet snu mam bedziesz kupowala nowe butelki czy tylko smoczki wymienisz dla nowej dzidzi? tez oslabiona jestem i mam niskie cisnienie,maly dzis bez drzemki byl i myslalam ze padne,nawet kawa nie pomogla ogladacie na TLC programy o porodach??ja z otwarta buzia ogladam,strasznie wciagajace a ciaza z zaskoczenia to juz wogole ;)kobiety dowiaduja sie w momencie porodu ze byly w ciazy,ja sobie tego nie wyobrazam!trudno bym miala nie zauwazyc my sylwka w domku spedzamy:)marze o wyspaniu sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI mój gdzieś od wrzesnia jak odstawiliśmy smoczek to już nie sypia w dzień niestety. Dlatego ja czasami padam dosłownie na pysk.Kobieta w ciąży potrzebuje snu i odpoczynku :) ale chyba tylko ta co jeszcze nie ma dzieci ;) Synuś śpi w łóżeczku z nami w pokoju, a ja cały czas zabieram się do przeniesienia go do siebie bo i łóżeczko musi odstąpić i wreszcie samemu spać (boję się bo on się też budzi w nocy). Ale od Nowego Roku zaczynam. Jeśli chodzi o butelki to kupię jakąś małą na początek a resztę to wygotuję po synku tylko faktycznie smoczki kupię nowe. Mam nadzieję, że uda mi się karmić piersią tak jak synka :) bo to zawsze zdrowiej no i dużo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulek851217
Hejka. Weszłam z ciekawości na forum poczytać troszkę. Jestem w 26 tyg ciąży a synka spodziewamy się na 10 kwietnia:) A więc będzie baranek mały:). W sumie szukałam informacji na temat nadciśnienia w ciąży bo z tym się borykam. Gin przepisał mi teraz tabletki Dopegyt 250 mg, które początkowo brałam 2x0,5 tabletki ale że ciśnienie nie spadało biorę 3x1 tabletkę. Ciśnienie waha mi się w granicach 150/95 i podobno to 95 jest za wysokie. Czy któraś z Was ma podobny problem bądź miała we wcześniejszych ciążach? Oprócz tego ciśnienia nic mi nie dolega i cukrzycy też nie mam:) Poleciała w dół troszkę hemoglobina no ale biorę żelazo:). Po malutku kupuje pierwsze ciuszki dla maluszka do szpitala, wciąż jednak się boję by nie zapeszyć. No ale trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulek851217
AAAAA...I najważniesze... Wszystkiego najlepszego Wam życze przyszłe mamusie w nadchodzącym 2012 roku:) Dla Nas roku pełnego nadziei jak i obaw;) By zdrowe dzidziusie przyszły na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My na sylwestra idziemy do znajomych posiedziec Moja córcia swoje ukochane nuki oddała aniołkowi pod choinke i o dziwo dzielnie znosi aż jestem pełna podziwu jak tylko opowiada cos o nich to powtarzam jest ze jest dzielna:) obawialam sie tragedi jak bedzie spiaca na maxa ale pada i bez nich takze super:) a co do spania to mysmy tez mieli okres ze mała do nas przychodziła czy w nocy czy z rana teraz czasem ze mna polezakuje wieczorami ale jej wtedy mówimy, że dzisiaj moze ale jutro u siebie bedzie szła spać :) a tak to jak u Was samopoczucie? ja do 23 stycz. jestem w pracy a tak to leci jakoś a co do wagi to hmm ciekawe jak u mnie teraz sprawa bedzie wygladac:) w domu i u lekarza zawsze mi sie rózniło od poczatku wiec to co jest w książeczce wpisywane z lekarskiej pozostaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja planuje jeszcze pochodzić do pracy do końca stycznia i od lutego na L4:-) A waga - już 10 kilo do przodu... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy termin wg. USG na 5.04,a wg OM na 13.04; Wszystko przed Nami; Zdrówka dla Wszystkich Mamusiek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×