Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Anilulek ja mialam ciśnienie 150/90 ale pod koniec ciazy z tego powodu dostałam w 38 tyg skierowanie do szpitala , tez bralam wtedy ten lek, mysle że cisnienie wynikalo ze stresu i obawy o porod, bo poxniej sie takie wysokie nie powtórzylo ,a teraz jak chodze na wizyty to mam prawidłowe 120/80 ja tez o zgrozo przytylam juz 10 kilo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a mam takie pytanko czy wasze dzidzie też mają często czkawkę? Bo moja ma tak strasznie często i mocno, że aż mi się niedobrze robi od tego podskakiwania w brzuchu. Nie pamiętam, żebym aż tak to odczuwała w pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
aniulek851217- ja miałam też duże ciśnienie i wyszło u mnie zatrucie ciążowe i miałam przyspieszony poród ,miałam cc. A co do Ciśnienia to mi spadło od razu po porodzie i miałam 120/80(koło tego) A w ciąży to brałam te leki i jeszcze zastrzyki :( na nadciśnienie .oprócz nadciśnienia to miałam też mroczki przed oczami i drgawki Ja to butelki i smoczki planuję kupić nowe,ale tylko jeden komplet.Mała swoja butlę jeszcze pije . Co do wagi to na pewno jeszcze nie przetrawione po świętach w brzuszku zostało :) Ja to przytyłam 4 kg ale się pilnuje bo staruje z większej wagi wyjściowej, staram sie wyeliminować sól żeby nie było powtórki z pierwszej ciąży,puchłam i nogi miałam jak bańki . Moja koleżanka do 20 tyg przytył 6 kg i myślała że na koniec będzie z 25 kg a tu organizm zrobił niespodziankę i przytyła łącznie 12 kg ( a te 6 kg to właśnie załapało się o święta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
w środę zrobiłam z kumpelą wypad na zakupy, jako że są wyprzedaże upatrzony miałam dresik dla małego w smyku i go kupiłam za 50 zł a nie jak wcześniej po 80zł i dla córci sukieneczkę na wesele które mamy w lipcu( później nie będę tak mogła szaleć z zakupami bo mam troce drogi) i że tańsza to też fajnie. A ludzi w galerii chyba więcej jak przed świętami ,takie tłumy że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
moja dziewczynka tez sie caly czas rusza.... meczy to troche ja leze w lozku nie moge do siebie dojsc po tym zatruciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
i waga spadla mi o 1 kg teraz waze 56kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:)Moja mała też co chwilę ma czkawkę i dodatkowo serwuje kopniaki. Dzisiaj weszłam na wagę-od początku ciąży przybyło mi 3 kg. i też się pilnuję, bo również startuję z wagą większą;)Niedługo wybieram się na obciążenie glukozą. Co od ciśnienia-na szczęście w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
skad sie biora te kg? brzuszek malutki a ja mam i tak juz ze 4kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
to ciagle podskakiwanie brzucha to czkawka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dziewczyny a meczy was zgaga? bo mnie strasznie.... co mozna brac na to cholerstwo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja tez nie mialam ale juz wlasnie mam a nie daj boze po slodkim.....to wyprobuje mleko, dzieki dziewczyny a co lepsze /gorsze ?cesarka, czy zwykly porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam naturalnie, ale mam problem z oczami i okulista mi powiedział,że absolutnie-tylko cesarka...też miałam zgagę ale mi przeszło, a gdzieś tutaj w wątku dziewczyny pisały że owoc pomelo podobno jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
pomelo wiem ale akurat nie mam w domku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam naturalnie :) i było ok do momentu parcia, tzn bardzo dużo kobiet w tym czasie rodziło, a ja bałam się przeć aby dziecko nie spadlo na podłogę itp (tak to jest jak się człowiek nasłucha dziwnych opowieści) więc czekałam aż jakaś położna albo lekarz przyjdzie. I niestety tak długo to trwało, że skurcze mi przeszły i cała reszta nie była już ciekawa. I niestety dziecko było za duże jak na moje gabaryty. Więc pomyślałam, że po cesarce dziewczyny się lepiej czuły niż po porodzie naturalnym (gdzie podobno powinno być odwrotnie) i może lepsza byłaby cesarka. Ale z drugiej strony....... chyba gorzej niż ostatnio przy porodzie naturalnym nie będzie :) Chyba natura wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam poród cc. Najbardziej się bałam tego że będę wszystko czuła i mnie będzie bolała. Ja po porodzie była tak pół przytomna. Rodziłam o 10,20 a o 12gdz. podali pierwszy lek przeciw bólowy , trochę bolało ale trzeba poród czuć. wieczorem kazali mi wstać do łazienki i to chyba było najgorsze z tego wszystkiego :) pobolało tak ze dwa dni. w domu była na 5 dzień po por i już mi w domu nic nie bolało,no trochę rana ciągnęła ale to ponoć normalne. Także nie było tak źle :) ten poród też będzie cc W ten sam dzień rodziła dziewczyna o 8 rano i o 12 w południe była już na nogach i ponoć dali jej tylko jeden zastrzyk przeciw bólowy -tak szybko doszła do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja po naturalnym gdzieś ze 3 tygodnie nie mogłam normalnie usiąść masakra. Znalazłam na allegro tanie butelki i zamówiłam :) w sklepie były 2 razy droższe, więc myślę że sie opłaca :D linki: http://allegro.pl/butelki-philips-avent-2x260ml-260ml-rozowa-butelka-i2018242685.html http://allegro.pl/butelki-avent-philips-2-x-125ml-bpa-free-luksell-i1973429178.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1 tez mialam cc i nawet szybko doszłam cieżko ze smianiem bylo :P a teraz niewiem wszytsko sie okaze ale jakbym miala do wyboru wolalabym cc bo przynajmniej wiem juz jak to przebiega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam w niecały msc 6 kg, ale poszło tylko w brzuch i cycki ;) waże teraz 49 kg :) a jestem w 24 tygodniu. Chciałabym bardzo urodzić naturalnie, chce być świadoma wszystkiego jak synuś ze mnie będzie wychodził i dadzą mi go na pierś :) pewnie bede wyła jak bóbr ze szczęścia, udało mi się namówić mojego mężczyznę na bycie przy porodzie :) Boi się trochę, ale da rade :) Pozdrawiam, życzę spełnienia marzeń i samych przepięknych chwil w 2012 roku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A"podobno"jak ma się zgage to dzidzi włoski rosną hehe:) Mój mąż dzisiaj pracuje więc ja siedze w domku sama (no może nie całkiem sama:) ) Ja przytyłam już 12kg (!) a zaczynam dopiero 28tc.Ale w tym w święta..;/ Ostatnio mam jakieś dziwne schizy-a to jak sie gdzieś szturne brzuchem to przeżywam czy nic dzidzi się nie stało,a to czy w dobrej pozycje śpie..:/ Nigdy nie byłam panikarą ale ostatnio aż sama jestem zła na siebie..;( Co do tego vatu to ubranka mają mieć 18% (teraz mają8%) masakra..;/ ciekawe czy jak np.body firmowe teraz kosztują ok.60 zł to potem będą droższe np.70 zł?!paranoja..;/ Wypłaty stoją w miejscu a wszystko w górę i jak tu państwo chce żeby ludzie mieli więcej dzieci.. Wszystkiego najlepszego mamusie w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 9 kg, jestem w połowie 26 tyg. I weszło mi głównie w brzuch, może troche w tyłek:) troche w plecy, bo mi sie powierzchnia chyba zwiększyła :) Bajua jak masz wyliczony ten termin ? kurde, bo różnią nam sie o 3 dni terminy, a Ty już jesteś w 28 tyg :/ Mnie lekarz wyliczył dokładnie tak jak ten kalkulator. http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=29&miesiac=6&rok=2011&bg=000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie wiem jak to z tymi tygodniami jest..Jak idę raz to mam tygodnie liczone równo właśnie z tym kalkulatorem a następnym razem o tydzień do przodu..i znowu inaczej muszę sobie liczyć tak jak ona powie..:/ Ale musze sie jej zapytac na następnej wizycie jak je mam w końcu liczyć bo mnie to wkurza już..;/ A jak teraz patrzę na Usg to widać że zaczynam 27 a nie 28..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i wg mojej lekarki jestem w 26 tygodniu bo liczy się ukończone tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) hej dziewczyny jak minal sylwester? pozowlilyscie sobie na lampke szampana, czytylko ja bylam taka glupia. tzn nie całaa, wypilam pol lampki, w tym czasie, to chyba juz nic zlego te pare lyków prawda/ piszecie o tych porodachnaturalnych i cc ja do tej pory sie nad tym nie zastanawialam. tzn chciałabym chyba naturalnie ale teraz jak was zaczęłam czytac to po prostu zaczelam o tym bardziej myslec i panikowac na mysl o porodzie... na zgage najlepsze sa migdaly. normalne ziarenka jedzcie i przechodzi, mi przynajmniej pomoglo. buziaki dla was z okazji tego 2012, oby ten rok był dla nas szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×