Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Sylvia co dotego dolarganu to czytam na internecie, wiem costrona to rózne opinie, ale poczytałam np tu http://dziecko-info.rodzice.pl/archive/index.php/t-98365.html czy tutaj http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79332,3414780.html?as=2 i jest wlasnie napisane o skutkach dla dzidzi. Że pozniej nie ma odruchu ssania, ze sa problemy z karmieniem, ze to przechodzi do dziecka itp itd.. moze i byc tak, ze ja teraz sie zarzekam ze nic nie wezme a przyjdzie co do czego, to bede brala co popadnie, zeby tylko nie bolalo :) nie ma co sie tak zapierac na zapas, wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze najwyższy czas iść się umyć, ubrać i w końcu coś zrobić a mam takiego lenia. Zjedliśmy z synem śniadanie i tylko jego umyłam i przebrałam z piżamki a co do mnie to mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już połowę domu posprzątałam, teraz idziemy na spacer i ogórki dla mnie :) a później Hania w drzemkę a ja dalej ze sprzątaniem, A jutro cały dzień będę bąki zbijała :) i na huśtawce się opalała koło domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pół nocy nie spałam za to od 6 do 10 tak mnie zmogło. Aż szkoda takiego słoneczka. Dziś równo 38 tc i pojawiły mi się zachcianki na jagodzianki z bitą śmietaną i "ziemniaczki" (takie z herbatników). Zrobiłam i teraz się nimi opycham do kawusi... mniam mniam. Lola---> powodzenia i odezwij się co i jak :) Która następna w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam prysznic ogolilam nogi ale krocza nie dam rady :/ umylamwloski teraz czekam az wyschna wyprostuje i mam zamiar isc na spacer ale cos mnie boli brzuch a o 17 jade do gina po wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz - co do tego drugiego artykułu to zgadzam się z większością opisu poza tym, że wywołuje euforię i oszołomienie bo raczej ciężko być w euforii i oszołomieniu jak się zasypia :D A co do tego że działa na dziecko to mój syn dostał 10 punktów po porodzie i nie zauważyłam, żeby był jakiś osłabiony albo coś w tym stylu ale ja po podaniu dolarganu po pół godz dostałam to antidotum bo już mi się zaczęły skurcze parte więc może też to był za krótki okres czasu żeby to negatywnie zadziałało na dziecko. No ale tym razem jak będzie taka potrzeba to na pewno poproszę o dolargam bo nie chce się jakoś strasznie męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w szpitalu nie ma takich luksusów (znieczuleń) jedynie gaz rozweselający.. no cóż silna kobita jestem dam rade he he ;) Nastusiaelo - widzę że nie tylko ja prostuje włosy ;) Powoli staram sie wyjsc z tego nałogu bo nie długo łysa bede ;) Ja w poniedziałek ide jeszcze na mocz morfologie i żelazo .. Wrr mam nadzieje że juz wiecej mnie nie bedą kłuć. ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele dowodów przeczących tezie, że śmierć dziecka nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku, dostarczyło śledczym przeszukanie mieszkania matki Madzi. Oprócz wspomnianych już szokujących zapisków, prokuratura zabezpieczyła m.in. komputer rodziców Madzi. Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", ktoś sprawdzał na nim jak organizuje się pogrzeb dziecka, przeglądał cenniki małych trumien oraz szukał informacji na temat zasiłków dla rodziców w przypadku śmierci dziecka. Sprawdzano też, jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla.Wszystko to działo się kilka dni przed zgłoszeniem uprowadzenia Madzi. " CYRK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Specjaliści ustalili, że kilka dni przed zgłoszeniem porwania dziewczynki jej matka szukała w internecie stron dotyczących tego, jak się organizuje pogrzeb dziecka, przeglądała cenniki maleńkich trumien oraz szukała informacji na temat państwowych zasiłków wypłacanych rodzicom w przypadku śmierci dziecka. - Sprawdzała również w internetowej wyszukiwarce, jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla i jak wygląda śmierć przez takie zatrucie - mówi jeden z katowickich prokuratorów. Śledczy mają już opinię z wyników badania krwi Madzi. Stwierdzono w niej hemoglobinę tlenkową, która występuje podczas zatrucia czadem. - Sąsiedzi zeznali nam, że przed zaginięciem dziecka widzieli, jak z mieszkania się dymiło - mówi nasz informator z prokuratury. Z tego powodu śledczy zlecili badanie pieców i przewodów kominowych w mieszkaniu rodziców Madzi. Chcą sprawdzić, czy je zatykano. Wyników jeszcze nie ma." ja mam swoje krecone wlosy ale bez ladu i skladu wiec musze prostowac jak zaszlam w ciaze mialam kruczo czarne do pasa ale nie dawalam rady dbac o nie i o siebie przy corce i w zlym samopoczuciu i scielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co przez ostatni tydzien sie nie oszczedzalam robilam wszystko sprzatalam itp i jestem ciekawa co mi gin powie czy szyjak sie skrucila czy jak to tam wyglada az mnie skreca z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co przez ostatni tydzien sie nie oszczedzalam robilam wszystko sprzatalam itp i jestem ciekawa co mi gin powie czy szyjak sie skrucila czy jak to tam wyglada az mnie skreca z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata-ja tez od wczoraj mam dola jakiegos,taki spadek energii,w niedz zaczynam 39tc,spac to bym mogla akurat ale taka osowiala sie czuje alka-ten szpital jest ok,mam gina stamtad ale bede rodzic blizej mnie w szpitalu,a plotki o jakis nietrzezwych lekarzach wszedzie sa,jak masz tam blisko to sie nie wahaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a ja po kontrolnym usg synus duzy wiec mam nadzieje ze bede mogla urodzic przed terminem zobaczymy co mi powie lekarz Za oknem piekna pogoda wiec pewnie i ja sie wybiore na jakis spacer bo jak narazie nawet sie nie ubralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia> z tym czadem i wynikami badań to aż ciarki mnie przeszły !! Dziewczyny będziecie wycinać na kikuta z pampersa kawałeczek zeby sie nie ocierał materiał o niego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :-) Musiałam nadrobić 3 strony czytania... Też myślę,że Lola_lu jest w szpitalu ,podejrzewam,ze już urodziła:-) Odnośnie Sprawy z Madzią to włos się jeży od samego czytania....lepiej żeby to była fantazja mediów...... Tak samo jak oglądałam dziewczynkę pobitą przez matkę w wieku 9 miesięcy.....mi to po prostu w głowie się nie mieści..... Ja dzisiaj robię pranie ostatnich ciuszków i ścigam starszą córkę...zagnałam do prasowania pościeli, mam jeszcze parę fajnych pomysłów na zorganizowanie jej czasu,zwłaszcza ,że pogoda piękna....mycie okien na przykład.....dziwne..... dzisiaj współpracuje... Boli mnie wszystko prawie.......sikam co parę minut po dwie krople...jestem zmęczona i nie mogę się doczekać już Oresta.... Miłego dzionka życzę wszystkim i słoneczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę od dawna z wami ale otwarłam forum i teraz chcę napisać, że może dzisiaj będę witać nowego członka rodziny. Jadę na 16.00 na badanie na które mam jechać w razie czego na czczo. Jak lekarz uzna, że moja macica nie wytrzyma porodu sn z powodu wcześniejszej cesarki to dzisiaj mam cięcie. Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.U.R.I ja do tej lekarki chodzilam prowadzila moja pierwsza ciaze i zawsze bylo od niej czuc :/ ale akurat ta sytuacja poniekad nie byla z jej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisii to czekamy na wiesci i zycze powodzenia surii i alka z kad jestescie ?? Suri a nie chcesz czasem rodzic w Pyskowicach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna > ta dziewczynka 9 miesięczna to mieszka obok mnie, ja mieszkam w Jeleniej Górze a Sobieszów podlega pod naszą gmine.... szukałam tej dziewuchy czy ja znam, ale niestety. znieczulicaaaaaaa Powodzenia życzę tym co urodzą dzisiaj albo juz niebawem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krissi to trzymam kciuki by było wszystko dobrze:) Daj znać tak szybko jak to możliwe co i jak:) Powodzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastusia-nie pyskowice,w piekarach,pierwszy porod tam mialam i bardzo bylam zadowolona!!!:)kolezanki nie chca wierzyc ale naprawde milo wspominam porod i opieke tam nie zalezy mi na szpitalu gdzie pracuje moj gin bo pewnie bym na niego nie trafila,zreszta i tak polozne wieksza role tu odgrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z AsiaOliwka...? Chyba dziś się nie odzywała.. Hmmm... No to zaczyna się witanie na świecie naszych dzieciaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Asia też się nic nie odzywała, jeju ja też chce mieć synusia przy sobie, taka piękna pogoda, chodziłabym juz na spacerki a on jakiś buntownik hehe. Rodzice tej Magdy chcą podać do sądu Gazete Wyborczą za to co napisali o tym komputerze. Pfff.. śmieszni są.... Krisii > TRZYMAM KCIUKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam u lekarza i tak - szyjka miękka, skrócona do 1cm i "przepuszczająca palec". lekarz powiedział, że czop śluzowy odchodzi zwykle 2dni-2 tygodnie przed porodem a w moim przypadku pewnie nie potrwa to już długo i w ciągu tygodnia powinnam urodzić. Badanie na maksa bolało, ale cóż tak widocznie musi być - chociaż widziałam, że się starał, żeby nie było tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam u lekarza i tak - szyjka miękka, skrócona do 1cm i "przepuszczająca palec". lekarz powiedział, że czop śluzowy odchodzi zwykle 2dni-2 tygodnie przed porodem a w moim przypadku pewnie nie potrwa to już długo i w ciągu tygodnia powinnam urodzić. Badanie na maksa bolało, ale cóż tak widocznie musi być - chociaż widziałam, że się starał, żeby nie było tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Super pogoda dzisiaj a ja musze w łóżku bo do terminu mi jeszcze troche brakuje... Co do sprawy Madzi to szkoda słów, z racji swojego zawodu widzę często jaką krzywde rodzice potrafia zrobic wlasnym dzieciom to sie wlos na glowie jezy,polowe bym wybila jakbym mogla:( powinna byc obowiazkowa kastracja naprawde :( az mi sie plakac chce. S.U.R.I- mozna wiedziec do jakiego lekarza chodzisz? moja dobra kolezanka rodzila w piekarach i bardzo sobie chwalila ten szpital:) Nastusiaelo- ja jestem z radzionkowa wiec mam blisko do szpitala w tg no i moj lekarz tam pracuje, a Ty skad jestes? Ta afera z pijana lekarka glosna byla ale mysle ze 2 raz sie nie zdarzy, ciekawa jestem co moj gin powie na to ze nie mam skierowania na cc ani nawet zaswiadczenia na co choruje,jak znam zycie to karza mi rodzic sn a jak cos sie stanie to nie bedzie winnych;( to mnie przeraza poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola czyli co? Jesteś w domku? I czekasz na poród? Nie zostawili Cię w szpitalu? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×