Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Co do pobierania krwi to jak wczoraj poszłam z synkiem to oczywiście kolejka była niekończąca się ale stanęłam zaraz przy drzwiach i oczywiście zaczęło się"no tak jest w ciąży i z małym dzieckiem" więc po tych słowach się odwróciłam i głupie baby miały szczęście, że akurat się drzwi otwarły więc weszłam do środka i mówię do pani, że lekarka kazała mi przyjść z dzieckiem na czczo a tam jest taka kolejka, że mały nie wytrzyma tak długo bez jedzenia zresztą ja też. Pani się uśmiechnęła i powiedział, że oczywiście mam zostać ona pobierze krew panu który wszedł razem ze mną i zaraz nas weźmie :D W między czasie weszła jeszcze jedna dziewczyna, też w ciąży, i się pyta czy ma czekać bo przyszła na krzywą cukrową a pani do niej że oczywiście, że nie bo przecież nie będzie tyle czekała. To sobie od razu pomyślałam o tych babach które tam siedziały i głupio komentowały, że teraz to pewnie je tam szlag trafia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zero zrozumienia i tolerancji w dzisiejszych czasach.. coraz wiecej mysle o porodzie i jakos coraz bardziej doszukuje sie pierwszych oznak a tu Nic ;) a chcialabym juz na swieta byc z malutka w domu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin dziś mnie zamotała totalnie jak weszłam do gabinetu to na przywitanie powiedziała ''a pani jeszcze chodzi, nie urodziła?' to ja na to że nie .. ;) A potem zbadała mnie i powiedziała że szyjka zamknieta to do porodu daleko ale za chwile mówi ze jakbym w ciagu tygodnia nie urodziła to w piatek mam przyjsc na KTG .. tydzien to nie jest chyba duzo.. to daleko mam do porodu czy nie? jakbyscie wy to odebrały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już bym chciała mieć małą przy sobie...co do cesarki dowiem się wszystkiego jak już będę w domu-byle do poniedziałku. Spacerowałam prawie cały dzień i jestem pozytywnie zmęczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już bym chciała mieć małą przy sobie...co do cesarki dowiem się wszystkiego jak już będę w domu-byle do poniedziałku. Spacerowałam prawie cały dzień i jestem pozytywnie zmęczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin dziś mnie zamotała totalnie jak weszłam do gabinetu to na przywitanie powiedziała ''a pani jeszcze chodzi, nie urodziła?' to ja na to że nie .. ;) A potem zbadała mnie i powiedziała że szyjka zamknieta to do porodu daleko ale za chwile mówi ze jakbym w ciagu tygodnia nie urodziła to w piatek mam przyjsc na KTG .. tydzien to nie jest chyba duzo.. to daleko mam do porodu czy nie? jakbyscie wy to odebrały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już bym chciała mieć małą przy sobie...co do cesarki dowiem się wszystkiego jak już będę w domu-byle do poniedziałku. Spacerowałam prawie cały dzień i jestem pozytywnie zmęczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ty to chyba jeszcze troszke poczekasz. ;) o ile dobrze pamietam to masz termin na koniec kwietnia? chociaz kto wie co sie moze zdarzyc.. Moja gin dziś mnie zamotała totalnie jak weszłam do gabinetu to na przywitanie powiedziała ''a pani jeszcze chodzi, nie urodziła?' to ja na to że nie .. ;) A potem zbadała mnie i powiedziała że szyjka zamknieta to do porodu daleko ale za chwile mówi ze jakbym w ciagu tygodnia nie urodziła to w piatek mam przyjsc na KTG .. tydzien to nie jest chyba duzo.. to daleko mam do porodu czy nie? jakbyscie wy to odebrały ? juz ja jej nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już bym chciała mieć małą przy sobie...co do cesarki dowiem się wszystkiego jak już będę w domu-byle do poniedziałku. Spacerowałam prawie cały dzień i jestem pozytywnie zmęczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już bym chciała mieć małą przy sobie...co do cesarki dowiem się wszystkiego jak już będę w domu-byle do poniedziałku. Spacerowałam prawie cały dzień i jestem pozytywnie zmęczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dzisiaj z ta kafeteria się dzieje?? Brinka-->hmm..sama nie wiem, rzeczywiście zakręciła to trochę;)może po ktg będzie jaśniejsza sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka dobrze pamiętasz :) W sumie to mam termin jako ostatnia z was, no ale po tym wszystkim to i tak sukces, że dotrwałam do 35 tyg :D Zobaczymy jak dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia nie martw sie ja man termin na 29-go wiec razem sie tutaj bedziemy kisic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy dziewczyny pedzicie :):) nie nadazam... zapamietalam tylko pytanie o te pampersy :) wiec ja chyba nie bede wycinac bo kupilam z juz wycietym miejscem na pepuszek :):) jutro sie wybieram z mezem gdzies na jakas wycieczke wiec moze w koncu jakies fotki porobimy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pampersy jak coś to będę odwijać, zresztą pępek do 2 tyg sie urywa, to tam, szłu nie ma:P A ja się środy doczekać nie mogę! Chciałabym wiedzieć na czym stoję:( a z każdym dniem tylko wyczekuję na jakiekolwiek cokolwiek:/ a tu lipa, tylko złe samopoczucie i jakieś coraz mocniejsze bóle brzucha, no i najgorszy kręgosłup:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dziewczyny nie wiem jak jest u was w szpitalach ale u mnie kikut obcinają w szpitalu więc nie ma problemu z pępuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy przyda mi sie do czegos w domu sól fizjologiczna? Gdzieś słyszałam kiedys ze tak ale na co i po co to nie pamietam . :D a że to groszowa sprawa to zakupiłam pare ampułek.. ;) i tak teraz sie zastanawiam do czego ona mi potrzebna . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki a odp w sprawie soli. Ja tez mam bo bylo na liscie niezbednych rzeczy ale nie wiedzialam do czego. W oglole mam duzo rzeczy na zasadzie " w razie czego "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to i dobrze he he ;) ja to taki roztrzepaniec jestem , nakupuje bez tołku a potem niewiadomo co z tym zrobic.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka- ja przemywałam oczka małej solą , ja kupiłam na zapas z 5 ( po 5 szt) zawsze sie przydadzą też na później, np katar , A u mnie podbrzusze boli :( a jak więcej pochodzę to nie dam rady iść A do tego ból nogi taki mam , tak promieniuje od kręgosłupa że ani siedzieć , ani leżeć ani chodzić nie dam rady . Co do pampersów z wycięciem - ja kupiłam takie już z wycięciem, a dla Hani pamiętam to zawijałam pampersa i było ok. No ciekawi mnie która z nas pierwsza sie rozpakuje, ja jak coś będę dawał znać dla tej co wcześniej powita na świat maluszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! dostałam dzisiaj paczkę ślicznych ubranek - wyprawkę od mojego wujka z Hiszpanii. Mam już takie zapasy, że po prostu ich nie potrzebuję i mi się zmarnują - czy któraś z Was chciałaby dostać taką paczkę ode mnie?:) Są tam body, kocyk, pajace itd. Kontakt mailowy jest do mnie na naszej poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita.1978 - doskonale Cię rozumiem! Mnie nogi tak bolą, że nie mogę wytrzymać. Taki rwący, ciągnący ból w pachwinach, który idzie od pleców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie po dzisiejszym badaniu ginekologicznym tak krocze boli ze ledwo do lazienki wstaje..;( i znowu mam przepisane globulki dopochwowe wrrr nienawidze ich sobie wkładac bo boli (ostre brzegi maja) a teraz jak mam obolale krocze to wogle pewnie bede wyła z bólu...;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, chyba przesadziłam:/ zjadłam całą czekoladę na raz!! I już mnie brzuchol boli:/ chyba mi sie w głowie przewróciło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×