Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Hej Dziewczyny Pisałam niedawno i wspominałam, że mam złamaną nogę. Jestem już po 2 tygodniowej rehabilitacji i chodzę!!! Humor poprawiony. W domu kuśtykam bez kul :) a na dworze z jedną kulą i dziś prowadziłam wózek z Oliwką. Jaki sukces :) Noga mnie boli i puchnie ale tak już musi być.Jeszcze tylko pod koniec listopada muszę wyciągnąć te śrubki z nogi i będzie super. Indianka Ty może chodzisz z maluszkiem na rehabilitacje do tej fajnej Pani Lucynki z Bema?? Bo ja przez ten mój stan zaniedbałam wizytę a nie mam do niej telefonu a jakbyś miała to bym bardzo Ciebie prosiła o numer oliwka.33@interia.pl A moja dziewczyna jest najstarsza z grona naszych maluszków i nie ma jeszcze zębów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko, że nie wiem kiedy Ona tak szybko urosła i nie mieści się już w swoim wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do okresu to nie wiem co się, ze też mną stało. W lipcu miałam tylko 2 dni i to w tym czasie jak złamałam nogę. A w sierpniu to był taki długi przez 2 tygodnie i obfity, podejrzewam, że przez leki, antybiotyki które brałam i heparynę po operacji. ?? A we wrześniu nic nie miałam i czekam... czasami zaboli mnie brzuch.W ciąży na pewno nie jestem bo sexu nie było. Może to przez tarczyce?? Ale jak mi robili wyniki przed operacją to miałam tsh idealne 2, dodam, że mam niedoczynność i biorę leki. Będę chyba musiała iść do ginka a tak bardzo mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, super ze sie odezwalas. Ciesze sie ze z noga lepiej. Podeslij nam zdjecia Oliwki :) Ciekawe Co u Florentynki. Jesli nas podczytujesz to Napisz na Poczte co u ciebie I jak Orest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, super ze sie odezwalas. Ciesze sie ze z noga lepiej. Podeslij nam zdjecia Oliwki :) Ciekawe Co u Florentynki. Jesli nas podczytujesz to Napisz na Poczte co u ciebie I jak Orest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Hej Asiu, dobrze że już wracasz do zdrowia. U nas dzisiaj taka beznadziejna pogoda że ja nie wiem co z Klarą będę robić cały dzień;)no i ziiimnooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu:) Bardzo się cieszę ze się odezwałaś:) Kiedyś miałaś ochotę na spacer, ja baaaardzo chętnie poznam nowych ludzi:) Biedna z noga złamaną na pewno bardzo trudno jest zajmować się dzieckiem, co konkretnie złamałaś i jak długo byłaś w gipsie? Chodzę do tej babeczki o której piszesz namiary wyśle jak mały zaśnie. Maciek się rozchorował na amen- gorączka gile mu ciekną do brody i kaszle. Dałam mu coś na zbicie temperatury a wizyta u lekarza dopiero o 16. 20, na szczęście chyba jakoś strasznie źle się nie czuje bo buszuje po narożniku - dzisiaj zaczął podnosić pupę leżąc na brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia cieszę się że z nogą już lepiej. też jakoś nie kojaże tej babki2012. Kurcze coś teraz panuje każdy chory. Wczoraj byłam z małą u kontroli to pełna przychodnia ludzi. Jaką my miałyśmy dzisiaj ciężką noc. Mała co chwilę przez sen płakała. W końcu wzięłam ją do siebie do łóżka. Także jestem ciekawa co u naszej florentynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia mała>>> z tymi okresami to chyba tak jest, ja też miałam 5 września i do tej pory nic... Pewnie jakoś się unormuje:) Mi położna na pierwszej wizycie domowej mówiła, że karmienie piersią nie chroni przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka->powiedz mi ile te kropelki kosztują u Ciebie?ja szukałam w necie info o nich ale zamiast OTRAVIN wyskakuje mi otrivin a to przecież krople do nosa;)dzisiaj znowu oczko było zaropiałe:/ też jestem ciekawa co u Florentyny słychać, może do nas napisze? pierwsze_maleństwo->a wiesz moja dzisiaj też niespokojnie spała!nawet mi się śniło że płacze, chociaż tak nie było ale pojękiwała przez sen. Ja np. jak miałam 1,5 roczku to budziłam się z przerażającym krzykiem, trwało to jakoś koło 6 mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że napiszę tylko o sobie, ale nie mam siły psychicznie:((( Dzisiaj Leon kończy pół roku i tydzień, byliśmy na szczepieniu na żółtaczkę ostatnią i pierwsze pneumokoki prevenarem13, bardzo płakał :( ale nie długo, około 10 minut, może mniej, nie wiem. Tak bardzo się boję, żeby wszystko było w porządku, bez powikłań. Leon waży 8700,78cm i już prawie(jak zwykle już prawie) wychodzą mu ząbki na dole i niedługo na górze. Teraz śpi, a mnie boli z nerwów brzuch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos okresu, to mój tata jest właśnie takim dzieckiem z karmienia piersia. Babcia myslala, że jak karmi to nie będzie w ciąży;)) Ja dostałam okres równo po roku od poprzedniego. Był bardzo obfity. Następny dostałam po 23 dniach, też w miarę obfity, chociaż zawsze był taki średni. A przy ostatnim pojawiały się skrzepy. Poziom hormonów musi się uregulować. Tak mi mówili, że te straszne bóle przy okresie przejdą - nic z tego. Pierwsze 2 okresy to masakra, gorzej niż jak przed ciążą. No Hanka daje popalić. Przedwczoraj mimo normalnej pory kąpieli i jedzenia poszła spać o 22.30 po ciężkich bojach. A pobudkę zrobiła nam 6.30, nawet wcześniej niż mąż do pracy wstaje. Potem spała w dzień trochę więcej, raz nawet 2godziny!!! Tyle to chyba tylko zaraz po szpitalu spała. No i wczoraj kąpiel znowu o normalnej porze i jedzonko, kąpiemy ok.21. No i spanie o 23!!!! Do tego przed spaniem kupkę nam walneła, chichrała się do czego się dało. Gdy mąż usypiał ją na rękach to usypiała, ale gdy tylko włożył ją do łóżeczka to się budziła od razu i na brzuch i gadulec jej się załączał. Jak usłyszałam dziś gadanie zaraz po 6 to myślałam, że padnę. Na szczęście dostala smoka i spała do 7.50. Teraz śpi od 10 na balkonie. Od 2 dni jemy szpinak i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pneumokoki już skończyliśmy. Też mięliśmy prevenar, raz pojawiło się delikatne zaczerwienienie wokół wkłucia, ale ogólnie żadnych powiklań. Hanka za pierwszym razem też bardzo plakała a potem tylko jak igłę wyciągali. Jedyna różnica - nieco więcej spała w dzień. U nas zębów brak, a pediatra mówiła że dziąsełka już długo miękkie. Mloda ulewa wlaśnie przez to, że masuje te dziąsełka paluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp dziewczyny, zobaczymy co to bedzie.. narazie okresu nie ma. Jade dzisiaj do lekarza z misiem bo katar ma i kaszle. Ja tez nie kojarze tej babki... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupryna > nie martw się, jeżeli by coś się działo z Leonem to może mieć gorączke, dajesz mu czopek , ja mam z Paracetamolu i Viburcol. Jak by sie coś działo poważnego to jedź do lekarza, ale wiem, że przejdzie normalnie :) Głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) czy wasze dzieciaczki mają ząbki? o mojej małej wyszły już 4 i zastanawiam się nad ich pielęgnacją? Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Malutka28, napisałam do Ciebie taaaaaaaaaaaaką wiadomosć i wszystko skasowało się. Tutaj masz stronę ze sklepem online: http://internet-apotheke-freiburg.de/arzneimittel/otriven-1379071 Są dla dzieci od 2 lat i dorosłych, dlatego zaleca się je kiedy dziecko faktycznie ma problem z oczkiem.Często polecane są przez okulistów niemowlaczkom, które kwalifikują się do czyszczenia kanalików.W większosci przypadków problem znika i nie trzeba zalecać operacji. Tutaj masz forum z wypowiedziami mam na potwierdzenie: http://www.urbia.de/archiv/forum/th-795966/waren-heut-im-Krankenhaus-ergebnis-ist-nicht-so-toll-o.html Ja dostałam na receptę, ale kosztuje mniej więcej 12 euro.Jak chcesz mogę przesłać moje kropelki, ale będą otwarte :) Mam nadzieję, że zdecydujesz się na nie i dzidzia będzie znów miała piękne oczka jak mój Danielek. Dla mnie to jest cud lekarstwo, bo strasznie się męczył przez tyle miesięcy, a to zlikwidowało problem w kilka dni :) Którejs mąż pisze książkę. Ja też i mam aż szesć stron hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaweczko dziękuję za pomoc:* a to chyba mąż Karolinki pisze książkę, ja pamiętnik jak mam chwilkę. Zaczęłam w 4 kl szkoły podstawowej i mi zostało do dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! my juz dzisiaj po wizucie u pediarty bo mal;ej znow wyskoczyla starszna wysypka na buzce a wczoraj zjadla ziemniczka czy zawsze bedzie tak reagowala na nowe jedzonko?noc okropna bolal ja brzuszek , wysypka swedziala ogolnie masakra czy wasze maluszki tez tak reaguja na nowe pokarmy? a co do babki 2012 to chyba oczywiste ze jakas z Nas -WAS zapomniala ze pisala z innego nika tak wiec moje drogie kazdy wpis na pomaranczowo to ktoras z dziewczyn..... teraz mala usnela ciekawe ile pospsi a pozniej jedziemy na zakupy Indianko a ty jestes psychologiem dzieciecym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, cipulko Ty nasza, oczywiscie ze ponaranczka babka2012 to jedna z nas.pisze pod innym nickiem I sie wczoraj walnela :p ponaranczko jak juz mieszac to z glowa kochana :p My mamy szczoteczke gumowa I myjemy dziaselka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, cipulko Ty nasza, oczywiscie ze ponaranczka babka2012 to jedna z nas.pisze pod innym nickiem I sie wczoraj walnela :p ponaranczko jak juz mieszac to z glowa kochana :p My mamy szczoteczke gumowa I myjemy dziaselka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz Cos do mnie napisacto Prosze cie pod swoim czarnym nickiem. Nie rozumiem dziewczyny dlaczego nie Macie odwagi pisac co myslicie. Benadzuejne jestescie. Mozna sie czepiac karolinki ale przynajmniej pisze szczerze pod swoim nickiem, a wy co? Nie myslicie sobie ze na kafe nie Mozna sprawdzic ktora to. Zreszta ja juz wiem ktora, to nie takie skomplikowane zeby sprawdzic. Sorry za powtotki wczesniej Ale z telefonu pisze. Takie jesli kris cos do mnie na to xapraszam pod czarnym nickiem. I troszke poczucia humoru tez by sie przydalo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co tu się dzieje? Widzę, że ktoś stwierdził, iż się dogadujemy z Karoliną więc próbuje innych sposobów na rozwalenie naszego forum. I to robi sobie żarty pisząc co chwila pod innym nickiem. Moja nie reaguje wysypką na nowości tylko coś od paru dni nie robi kupki :( tzn wczoraj zrobiła ale taką gęstą papkę a zawsze miała rzadką. I widzę, że się męczy i aż się czerwona zrobiła jak wyciskała z siebie tą kupkę :( Nie wiem czy to od jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiigi
Pytam się kobieto czy coś bierzesz bo śmiesznie to wygląda jak twoje odpowiedzi powtarzają się, piszesz z bykami i na dodatek piszesz do karolinki cipulka a wcześniej bulwersowałyście się jak ona pisała o cipkach. A nie mam tu czarnego nika tylko wpadam tu od czasu do czasu z ciekawości, nie mam czasu na pisaniu na forum. kapujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×