Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ooo!!! widzę, że jednak nie jestem sama :) Czupryna -nasi kawalerowie z tego samego dnia ale mój jeszcze bezzębny. Ja w zasadzie też za alkoholem nie tęsknię ale od czasu do czasu lubię trochę piwka wypić :P a powiedz mi jeszcze jedno bo z tego co pamiętam to twój maluszek tez ulewał czy robi to nadal? Myślałam, ze do 6 mies będziemy już to mieli za sobą ale mojemu nadal dość często się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już zaczęłam z wami pisać to ten mały złośnik jakby wyczuł i mi się przebudza musiałam go przełożyć do łóżka mam nadzieję, że teraz będzie spał. Dziewczyny bo już chyba wszystkie dajemy dzieciaczkom stałe pokarmy jak u was z kupkami? Chodzi mi o konsystencję bo u mojego ostatnio taka 'plastelina' i nie wiem czy to tak powinno być. No i kupka jest raz na 2-3 dni ale jak już to wtedy z dwa razy w ciągu dnia no i zapachowe są, że oj oj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kupka też taka plastelinowa. To też zależy co dziewczyna zje. Na słoiczkach hippa dobre jest to, że piszą jak działa dane jedzonko na stolce. Wcześniej mięliśmy kupkę co 3-4dni, a teraz przy normalnych posiłkach to przeważnie codziennie po 2. Rano zaraz po pierwszym jedzeniu i potem przed samą kąpielą. Raz nawet po kąpieli nam zrobiła. Muszę kupić kleik glutenowy, bo wg schematu zaraz powinna dostawać troszkę do zupek, no i mięsko wprowadzić. Ale jak tak czytam w tych schematach to każą nawet 5-7dni wprowadzać jeden produkt, to jak się z tym wszystkim zmieścić, jak trochę ich jest. W poniedziałek mam 6miesięcy, ale ząbków brak. Pamiętam, że ktoś chyba pisał, że sadza na nocnik, bo dziecko ładnie siada. Ostatnio czytałam pamiętnik jak było ze mną i jak miałam 10 miesięcy to już nie miałam pieluch, bo wołałam na nocnik. Jak tylko zaczęłam siedzieć to mama mnie sadzała. My nadal bezzębni, czasami jest taki ryk, że nic nie działa, ale nic jeszcze się nie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola11 jaki groszek dajesz ? Swój masz i miksujesz? iiwo Taka normalną/zwykłą kaszę mannę dajesz ugotowaną na wodzie z warzywek., czy krupiczkę, czy jaką:)? Pytałaś ile maluchy śpią w dzień, mój 2x po 0,5-1h jeżeli w domu, a jeżeli na spacerze to prześpi i 1,5h jak ma dobry dzień. Kaśka81 mój ulewa czasem, jak go za późno podniosę do odbicia, albo za wcześnie położę po jedzeniu, albo jak za wcześnie się obróci na brzuch, zazwyczaj na brzuchu ląduje po min 0,5h po jedzeniu, albo i później Malutka28 Gratuluję firmy, pochwal się czym ciekawym będziesz się teraz zajmować :) Asia033 mój miał naczyniaki tylko takie zupełnie płaskie na powiekach, ale zeszły,został mu na główce z tyłu, takie czerwone plamki jakby mu się rozlały naczynka, ale lekarz mówiła, że do 2 r.ż. powinno zniknąć. Głowa do góry :) Na niektóre rzeczy potrzeba czasu i cierpliwości... i wiary :):) Bronka, z tą kupciachą:D to jakbym czytała o naszej :) Wychodzi plastelinka raz na 2-3 dni, a wcześniej były 2, (a co najmniej 1) dziennie. Na początku się bałam, pomagałam bez pieluszki robić (nóżki do brzuszka, stękanie (tzn ja stękałam, a Leon czasem po mnie)) no i jakoś szło. Ale doszłam do wniosku, że nie mogę mu tak ciągle pomagać, bo nie będzie sam robił, więc sobie dałam spokój. I po 3 dniach zrobił sam. Śmierdziało w całym domu, aż się niedobrze robiło:D:) Kiedyś to prawie nie było czuć....:) A i my dla odmiany śpimy razem i nie jest mi z tym źle (pomijając 3-4 pobudki na jedzenie, ale da się przeżyć, uwielbiam patrzeć jak Leon śpi, wiecie... czuję się wtedy bardzo bardzo szczęśliwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do czego to się obudził i nie zasnął do teraz, więc za dużo nie popiszę bo też zaraz zmykam w kimono. Jeszcze będę musiała smerfiaka przełożyć do łóżeczka bo teraz śpi po środku naszego łóżka w poprzek :D iiwo- a ty masz namiar na naszą pocztę bo widziałam fotki twojej malutkiej (śliczna z niej księżniczka)? Jak nie to ja jestem za tym żebyś dostała i pooglądała tez nasze szkraby bo w końcu już jakiś czas z nami tu klikasz. Jeśli inne mamy się zgodzą to prześle ci hasło o ile go jeszcze nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja chyba ostatnio wspomnialam jaka czupryne ma Leaonek, a to byla Lenka hehe Jakos tak mi sie pomylilo :P Bronka, fajna Twoja mala.Taki cukiereczek i tez chyba ma ciemne oczka jak moj synus. U mnie duzo ludzi zwraca na to uwage, bo podobno wiekszosc maluchow maja niebieskie oczka. Malutka>Danielek tez jeszcze nie kwapi sie do siadania i wielu innych rzeczy. Odkryl, ze umie sie czolgac i tylko to robi calymi dniami.. a jak jest glodny to po prostu zaczyna gryzc wszystko zamiast ryczec. Spania raczej nie da sie przegapic, bo oczka przeciera, wiec wiem ze jest juz zmeczony, takze nigdy jeszcze nie popadl mi w histerie z przemeczenia. Zreszta jak sie zagapie, to on jest w stanie zasnac gdzie popadnie i w roznych pozach haha Kupke mamy raz na dzien. Wlasnie taka glinka o intensywnym zapachu ;) U nas zabkow brak. To tyle. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak spia wasze dzieci? W sensie pod czym? Bo u nas teraz noce zimne, I maly spi pod grubszym kocem, jutro kupie mu nowy wiekszy spiworek, ale czy to wystarczy zeby Nie marzl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! U nas nadal synuś bezzębny. Karmi lubię sobie wypić, albo Lecha bezalkoholowego. Iwo> U mnie podobnie jest z tym pluciem, ale to wtedy kiedy jest zmęczony, taki lament, że szok ;) trzeba przeżyć, po prostu nasze dzieci mają charakterek ;) Teraz patrze, a młody siłuje się z zabawką przyczepioną do łóżeczka , tylko nogi z góry widać jak sie zapierają :D haha kaskader mały, dzisiaj w nocy to samo, pobudka o 3, rześki jakby przespał 12 h , zjadł , zmieniłam pieluche, pobujałam go w łózeczku ( turystyczne mam) i patrze, a on oczy jak 5 zł , wiec sie połozyłam i czekam az zasnie, nagle ciszaa, podeszłam a ten nie może sie ruszyc bo w poprzek łozka leżał :D aż mojego obudziłam żebym zobaczył jakiego mamy ananaska :D Malutka> u nas Kornel też chciałby siedzieć, ale bardziej to stać! Wczoraj z rana zrobił mi awanture bo nie mogł sie przewracac :D a ten czas tak szybko mija :) niedawno to dopiero co dołączałysmy na to forum a to juz pół roku mija jak mamy nasze pociechy :) Bronka> u nas kupka czasami jest rzadsza, czasami plastelinowa, robi tak jedno na dzien czasami jedna na 2 dni, różnie u niego jest :) Czupryna > ja też mam tak, że lubie spać z młodym, ale to raczej w dzien czasami robimy takie drzemki bo chce sie wyspać w nocy, a śpi z nim jak ,,paragraf" ;) Karola > Mój śpi pod kocem, u mnie grzeją wiec jest w miare ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) mojemu Grzesiowi ząbki wyszły 23 września więc dosyć szybko ,wczoraj skończył pół roczku bardzo by chciał siedzieć ale sam jeszcze nie siedzi ,przewraca się w każdą strone ,zupki gotuje sama a deserki kupuje gerbera ,kupki robi w zależności co zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafka- ha ha tak jak pisze Karola mam synka nie córeczkę :D Karola- mój mały śpi w śpiworku cały czas na lato miałam cieńsze a teraz grubsze poza tym u mnie ogólnie cały rok chłodno, a że mam ogrzewanie elektryczne to dogrzewam jak trzeba. Ostatnio ogrzewamy 24h bo już jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja padam na ryj poprostu! nie mam juz sily noce nieprzespane, pobudki co chwila, wczoraj nie spala do 22.30, zasnela na 2h, a pozniej co godzine podubka, i chce cyca, cycki juz miekkie a ona ssie, juz rzyga tym mlekiem, bo za duzo ale ssie nadal!pomocy!!!!!! mam chyba najniegrzeczniejsze dziecko na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka- a dajesz swojej małej smoka/uspokajacza. Mój wisiał na cycu dzień i noc bo miał potrzebę ssania a nie był głodny. Chciałam go wychować bez smoka ale wytrzymałam tylko 4 tygodnie. Teraz często się przebudza jak mu wypadnie ale wole znów podać smoczek niż pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje ale teraz nie bardzo chce w nocy smoka!!!! jak chce jej dac to sie wykreca i placze! jest taka niegrzeczna w dzien spi gora 40 min, ma jeszcze uczulenie ja rozumiem ze to moze ja swedziec ale bez przesady! odkad sie urodzila nie przespalam ani jednej nocy, brak mi juz sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina współczuję, moja mała do końca sierpnia budziła się raz na karmienie i spała do 9, a od ponad miesiąca budzi się 4 razy i nie śpi już od 5-6, a ja na 8 idę do pracy, więc nie mogę się z nią położyć ponownie przed 8 (wtedy zwykle na godzinę zasypia). Jestem przemęczona przez ten miesiąc, a ty masz tak od początku... Nie wiem czy ja bym to przetrwała...;/ Moim największym marzeniem jest obecnie przespać noc od wieczora do rana... Olga od początku nie chciała smoka, czasem ssie kciuka. przesłałam aktualne zdjęcia na pocztę i obejrzałam Wasze, ale dzieciaczki już duże, kiedyś wydawało mi się że wszystkie bobasy są do siebie podobne, a teraz widzę że każde jest inne, chociaz wszystkie piękne:) Co do naczyniaków to niestety nie pomogę, Kupki moja córa robi różne, czasem rzadsze, czasem bardziej "zbite", robi zwykle jedną dziennie, jak ma dłuższą przerwę to podaję śliwki z hippa, pomagają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, nie pamietam jak twoja mala je, nie moze zjesc mm> Alsbo twojego odciagnoatego? Moze twoj maz lub mama moga ci pomoc zebys sie troszke wyspala. Jak tak dalej pojdzie to zwriujesz. Mam nadzieje ze Zosia zacznie lepiej spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Zosia je tylko moje mleko , po mm strasznie ulewala a od niedawna -od paru dni daje jej kleik ryzowy-ale na wodzie i sinlac dzisiaj zjadla 80 kleiku i teraz 80sinlacu to chyba sporo ide w pt do alergologa i do tego czasu nie bede jej dawac mm ale chce juz zaczac a co do tych pobudek to chyba znalazlam czesciowa oprzyczyne, ten syrop co nam pediatra przepisala na uczulenie powoduje-bezssennosc, rozdraznienie itp wiec juz jej nie podam wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka>>>u nas kupki podobne, z tym że raz dziennie. Hasła nie mam, kwestia co na to inni. Czupryna>> zwykłą kaszę mannę dodaje 1 łyżeczkę. Karola>> Lena spi pod kołderką. Spadam bo nie mam siły, mnie już 2 raz w ciągu 2 tygodni dopada jakieś dziwadło, skoki temperatury, niesamowite bóle głowy(wczoraj z bólu puściłam pawaiana) :( Podobno taka grypa w tym roku, dobrze że Lena się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny z tej strony Magdalenka21 zmienilam pseudonim:) Dzieciaczki sliczne tak mysle czy nie dodac zdj mojego synusia ale nie wiem czy chcecie zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×