Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Zosia po kleiku ryzowym na wodzie i kaszce jaglanej tez mna wodzie -tylko po tym nie boli ja brzuszek no i chyba po dyni ktora wg mnie smierdzi i nie dziwie sie jej ze nie chce jej jesc wczoraj dodalam jej gruszke to jadla a le calo noc sie wiercila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko nie miala tej sesji bo ja glupia niepotrzebnie 2 dni przed dalam jej ziemniaka i ja tak wysypalo, ze nie pojechalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam w Miedzylesiu,ogolnie urodzilam po terminie 11 dni,maly urodzil sie 1 maja przez cesarke najpierw meczylam sie 12 godzin,jesli chodzi o sam porod to nie jestem zadowolona strasznie naciskali na porod naturalny mowili ze idzie juz do przodu a nic sie nie dzialo na koncu to juz wyklocilam sie o ciecie dali mi tyle kroplowek ze bylam pol przytomna potem jeszcze krwotok ogolnie nic milego. jedyne z czego jestem zadwolona to z szycia naprawde bardzo dobrze to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdzilam do szpitala 2 razy a ze 3 dopiero mnie przyjeli na oddzial bo mialam skurcze(24h) a rozwarcia bylo brak sam porod wspominam dobrze, mialam znieczulenie, 2 dawki, tylko koncowka gorzej bo z powodu znieczulenie zatrzymala sie akcja porodowa i musieli uzyc vacum zeby mala wyciagnac i zatem tez musieli mnie naciac i to duzo... wiec miesiac czasu nie moglam dobrze usiasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena Zosia kaszek jako takich to nie je je tylko kleik ryzowy ale na wodzie albo z dynia lub gruszka i kasze jaglana kupilam jej tez sinlac ale nie lubi go chyba jest za slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moj chyba wypija najwiecej mleczka :) A tak w ogole uparl sie ostatnio, ze bedzie spac na brzuszku i nie daje sie przekonac, ze bezpieczniej jest spac na pleckach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma chyba żadnych pytań to napiszę co u nas. W sumie to.. chorujemy :/ katar, gluty po pas:) i okropny kaszel :( aż mnie serce boli jak mały kaszle, na szczęście płuca i oskrzela czyste. Męczy się przy tym kaszlu aż się krztusi czasem:/ Karolinka gdzie kupujesz słoiczki z Holle? Są dużo droższe? Jest duży wybór smaków ? A i my jemy mniej więcej tak: w nocy 3 razy cycek, rano o 6-7 cycek i od razu pobudka , później albo cycek albo kaszka, później koło12 obiadek, później deserek,później cyc i kaszka przed snem- to książkowo ?Czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupryna, to normy w ksiazce to sa bardziej dla mm. Jesli wy jestescie na cycle to ciezko powiedziec. Cyckiem nie przekarmisz wiec jak malenstwo nie placze z głodu to chyba ok. Ale ekspertem nie jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupryna kupuje Holle na jarmarksmaku.pl kupilam 12 sloiczkow(190g) plus przesylka i zaplacilam chyba 120 zl wiec tanio nie jest ale nie mialam wyboru bo nie takich dan z innych firm no teraz zrobili dynie z indykiem z hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafka...nasza Hanka od 2 miesięcy śpi tylko na brzuszku. Teraz usnęła 15min temu po jedzonku i już jest na brzuszku. Nic jej nie jest. Zresztą wcześniej jak była malutka w dzień też tak ją układałam, bo miała poduchę na bioderka. W nocy też musiała ją mieć i płacz był niemiłosierny, bo w nocy na brzuszku też chciała. Pediatra mówiła, że jak tak chce sama to ok, ale wyjmować wszystko spod buzi, jak my się kładziemy to zabieram jej wszystkie pieluszki i śpi tylko na prześcieradełku. Ortopeda mówi, że to najlepsza pozycja na bioderka i brzuszek i jego czwórka dzieci tak się wychowała. Czytałam też w książce, chyba on zawitkowski się nazywa, że są takie dzieci, które po prostu lubią tak spać i koniec. U nas z jedzeniem problemu brak. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby czegoś nie chciała młoda zjeść. Dzisiaj wciągnęła caly słoiczek szpinaku z ziemniaczkami. Rybka, indyk, dynia, jagnięcina smakuje. Hanka w dzień je sporo, ale potem całą noc przesypia, no może czasem się budzi, ale nie na jedzenie. Dzisiaj spala 11,5godz. Pomału myślę, żeby zacząć jej dawać jedzonko w całości. No i jak będziemy mięli sporo popróbowanych produktów to zacznę chyba sama gotować, bo te słoiczki to masakrycznie drogo wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie miałam się zapytać o mięsko.w książkach piszą od 7-8 mca a mi lekarka powiedziała ze od 9. A widzę ze wy ku podajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak bylismy na poprzednim szczepieniu m-c temu to pediatra już mówiła o mięsku, ale my zaczęlismy jesć normalne rzeczy dopiero chwilkę przed 5 miesiącem, i tak później, bo normalnie po 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja byłam w poniedziałek u pediatry i pytała czy daję mięsko, mówiła że od 6 miesiąca można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy pobudkę od 22.30, 2 razy już przebrana bo ulała. Wariuje niemiłosiernie, P próbuje ją usypiac, jak się nie uda to do wózka i posiedzimy. A już miałam nadzieję, że się ładnie wyśpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska 81 widze ze tez sie mazsz ze swoja mala... moja tez juz znow nie spi dobrze w nocy, do 23 to nie wiem ile razy sier ubudzuila bo mnie nie bylo , ale z jedzieniem juz lepiej bo nie jadla od 24 do 5 rano- ale tez tylko troszke cyca i dopiero o 8ale ja sadze ze to przez nowe pokarmy bo siosrty corka tez tak ma ze w nocy boli ja brzuszek wiec ja dzisija malej nie nie daje oprocz mleka i zobaczymy jak bedzie ale z jedzeniem w nocy juz lepiej bo nie jadla od 24 do 5 rano- ale tez tylko troszke cyca i dopiero o 8 a jak wasze dzieci sie budza rano ,to o ktorej znow ida spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ma dzisiaj taki humor jak u nas pogoda...położyłam ją spać, wstała i od razu inna dziewczynka, teraz się bawi na macie. Ja daje małej 180ml mleka rano z kaszką, potem koło 10/11 koło 13 obiadek godz 16-deserek lub mleko 180 czasem koło 17 je mleczko 150ml. i godz. 20 mleko z kaszką 180ml. Karolinka->jak się budzi o 6 na karmienie to zasypia ponownie koło 6.30 i spi do 8 czasami budzi się po 8 Czupryna->wracajcie szybko do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jakia kaszke dodajecie do mm?ile i taka prosto z opakowania?wiem ze byl juz ten watek ale nie mam czasu szukac bede wdzieczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka ja daje tyle lyzeczek kaszki ile mm.czyli 3+3. Karolinka moj maly idzie spac po 2.5-3 godzinach od wstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Hanka do 1 wariowała. Najlepsze, że chichrala się do nas i nam bylo ciężko ja uśpić, no bo jak sie nie uśmiechać do takiego malca:) mój mąż to ma cierpliwość. On ją usypiał, a wstawał dziś 6.15. My mięlismy pobudkę 8.15, no i dziewczyna miała humor jak złoto:) potem po 1,5g do spania. Zwykle po 2-2,5 usypia, a potem druga drzemka to już różnie. Dzisiaj usnęła na 30min na spacerze po szczepieniu 13.45-14.15. No i teraz śpi 15.30-16.30 i płacz, ale dziąsełka posmarowałam i ululałam dalej. Teraz jak się obudzi to przetrzymamy już do kąpieli. Łóżeczko też mamy na środkowym poziomie. Dzisiaj byliśmy na szczepieniu na wzw, ważymy 9300g i 71cm. W tym miesiącu waga wzrosła o 900g. Ząbków nadal nie widać:( No i Hanka zrobiła furorę, bo ją wyelegantowałam;) czerwona spódniczka z kokardkami i czerwone bolerko a do tego białe body z kołnierzykiem i myszką miki;)) Karkówka w piekarniku, pyrki się gotują. Pierwszy raz dałam jej cały duży słoiczek zupki - 190g - i było mało, więc dodałam 1,5łyżeczki mm. No i zapomniałam gluten do zupki wrzucić. Dodajecie już kaszkę bezglutenową do mm?? Smakowe czy zwykłe? Ja jeszcze nie dałam. Dzisiaj pierwszy raz jemy królika:)) Kurcze, Hanka nauczona jest usypiania na rękach:/ ale na spacerze bez problemy usypia w wózku. Najlepsze, że jak miała 2 miesiące to bez problemu usypiała sama w łóżeczku, wszystko padło odkąd musiała mieć poduchę na bioderka. Plecy już mi odpadają, ale z drugiej strony to takie miłe tulenie się z malutkim dzieckiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona przyszła mama
Hej, przez przypadek przeczytałam o Beacie i jej dzidziusiu, który zmarł po porodzie. Czy udało się wyjaśnić przyczynę, dlaczego tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My dziś byliśmy na szczepieniu z Czarkiem Waga 8kg. 70cm Lekarka mówi że rozwija się super,że jest dobrze rehabilitowany :) teraz śpi na podwórku pod oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny Anitko moja wazy 7300-mniej jeszcze niz twoj Czarus ale moze teraz na mm bedzie wiecej [przybywac dzisiaj to dala czadu od rana zjadla tylko 120mm. pozniej jej zrobilam i nie chciala wiecej moze z 50 wypila i dopiero teraz zasnela a probowalam ja uspic juz od 11 czyli 2h plakala, nie mogla zasnac nie wiem co jej jest ale jak ja na rece to sie smiala wiec raczej nie jest chora, mysle ze to zabki dalje bo jeden wyszedl to i pewnie zaraz drugi wyjdzie, w n ocy wierci sie caly czas nie wiem juz czy to bez cyca czy boli ja brzuszek od nowego mleka? mam mieszane uczucia ale jednek mialam malo pokarmu skoro po paru dniach nie karmienia odciagnaleam 2razy po 30ml i ona possala po minutce a ja nie mam nawet twadrych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ja miałam z pokarmem tak samo jak ty, tylko 2 razy odciągnęłam i bylo już po-piersi miękkie.A czasami tak jest że matka ma dużo pokarmu a mlekiem dziecko się nie najada- ja tak miałam , odciągałam pokarm i mały zjadał sporo a za chwilę znów był głodny. Ważne że teraz dobrze je i miewa sie lepiej. u mnie tak samo , jak leży w leżaczki jest płacz a jak biorę na ręce to od razu uśmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko czy zoladek dziecka dlugo przyzwyczaja sie do mm? bo ja niby nie wprowadzilam jej zdnia na dzien tylko powoli ale jednak teraz jest tylko na mm i w nocy ma wzdecia i boli ja brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka- ja podawałam mleko mm jak piło moją pierś , i ja jakoś nie miałam problemu.A o Ciebie to może od mleka te bóle , albo coś zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×