Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Dzieci śpią- chwila relaksu i idę robić porządki w kuchni :) Moja mama dziś upiekła kiszkę ziemniaczaną- pycha , zapraszam bo jest dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie zrobiłam kawkę- Caffe Latte pycha, jak ktoś ma na nią chęć to zapraszam do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh kawa piję czasami ale rzadko zazwyczaj inke piję. Jak czasami padam na pysk to sobie wypije rozpuszczalna i staram się małej przez kilka godz nie karmić piesia wtedy. Franus znów ma zapalenie ucha środkowego wczoraj miał tem 39,5 z nosa cienkie. Dostał skierowanie do laryngologa. Nadia ma katar i lekko kaszle ale to podobno dlatego że jej spływa katar do gardła. Idą jej górne jedynki i kły w tym samym czasie. Pediatra mówiła że da mi popalic ostro. Hym da już daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się córcia obudziła, to sobie posiedziałam heheh;) Dziewczyny, znikam ale będę dzisiaj wieczorem. Kasiek->głowa do góry..jakis perfidny czas chyba nastał bo jak nie choroby to marudzenia dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina pewnie mnie pomarańczowe zlinczuja ale ja tak jak ty mówię no córkę mała gowniarka i takie podobne. Zawsze z miłością oczywiście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to kogo obchodzi jak ktos mowi do swojego dziecka????? moj nazywa ja czasami obsrajnogą!!! hehehe teraz spi moj wampir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! My wstalismy u tez pijemy kawke. Maly w skoczku :) Heheh, Karolinka zaraz jakas pomaranczowa ciw naskoczy za ta gowniarke :P A mi sie podoba :) My dzis w domu, pogoda do dupy, jutro tez tak ma byc a chcielismy jechac nad ocean :( Wlaczylam kominek i sie bedziemy kisic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa to moze mnie cmoknac w tylek! wiecie co? ja tez b. lubie forum. gazeta o roznych fajnych rzeczacz pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to mogę przybić piątkę z mamuśkami, których dzieci są ostatnio baaardzo marudne i nie śpią po nocach. Kolejny dzień mały daje mi do wiwatu jest strasznie marudny nawet na rękach. Od dwóch dni nie chce jeść obiadku a dziś to już nawet cyc mu nie pasuje. Nockę mam nie przespaną bo chyba na wyrywki to może z godzinę spalam. Położyłam go wczoraj o 19:00 to budził się co chwilę i popłakiwał a to smoczek a to ułożyć się nie mógł i tak do 2 nad ranem. Obudził się z temperaturą dałam paracetamol ale zasnął dopiero po 4 cały czas marudził popłakiwał itd. Musiałam go nosić a M wysłałam do drugiego pokoju bo miał na 6:00 do pracy. Spał bardzo nerwowo do 8:00 a ja czuwałam dostał cyca i pospał do 9:00. Nie wiem co mu jest ząbków nie widzę smaruję co jakiś czas żelem ale nie wiem czy to pomaga bo dalej marudzi. Po temperaturze rano nie było śladu ale dalej jest niespokojny i płaczliwy. Karola - ja swojemu nie daję żadnych witamin ani suplementów ale mój jest na cycu to w zasadzie ma wszystko odemnie. Adrian na kilka dni przed końcem 7 miesiąca ważył 7850 a długi jest na 75 cm, w klinice powiedzieli mi, że wszystko jest prawidłowo bo dalej tak samo przybiera i mieści się na tym samym 25 centylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nadrabiam powoli zaległosci i widzę, ze to naprawdę jakiś wstrętny okres jak nie choroby to ząbki i marudzenie :( Życzę zdrówka dla wszystkich chorych dzieciaczków i ich mam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka czasami nic nie widac a zabek czai sie pod skora hehehe a do do niespania w nocy to moja spi-tylko czesto sie budzi i jeszcze jedno ze niktore dzici tak reaguja na nowe pokarmy, nie spia wtedy, sa niespokojne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) nam przedwczoraj wyszly naraz dwie dolne jedyneczki ;) normalnie sie w nich zakochalam ;):) co do mieska to mi tez pediatra mowila ze po 6 miesiacu. ale ja karmilam do neidawna tylko naturalnie, nei wiem jak to jest przy karmieniu mm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja się do was przyłączam mój Grzesiu też ostatnio bardzo marudzi i źle śpi w nocy ale myślę że to ząbki i wydaje mi się że 4 naraz górne 1 i dolne 2 , ja daje tylko witamine d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę wam coś radzić ale nie musicie mnie słuchać oczywiście ,wprowadzajcie inne jedzenie jak najszybciej dziecko wtedy uczy się różnych smaków nie wszystkie muszą mu smakować ja, jak jem coś to Grzesiu też otwiera dzióbka i się upomina to daje mu odrobinkę chlebka z dżemem albo serkiem i pasztetem im później się wprowadza tym jest gorzej ,piersią też jeszcze karmie a na noc kaszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję witaminę D, cebion multi i teraz witaminę c na przeziębienia. Właśnie matki karmiące piesia mają gorzej z wit D bo w mm ona jest a w mleku mamy nie. Ząbki dziecko męczą nawet na dwa, trzy miesiące przed przebiciem się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff..mój mały potworek poszedł spać:P Ja daje wit D. pediatra kazała to daję, podobno do 1 roku. Włożyłam dzisiaj małej palucha do buziala no i normalnie mnie tak nerwowo ścisnęła dziąsłami aż się trzęsła..chyba jednak zęby czają się i lada moment wyjdą. A gryzaka to o mało co nie zje. No i dzisiaj nas zaskoczyła, sama sobie usiadła w łóżeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Mój malutki właśnie przeszedł trzydniówkę , dzisiaj jest cały wysypany, a od wtorku cały czas miał gorączkę, dobrze ze to juz za nami Ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci wykapałam - dziś była wspólna kąpiel z tatą i z maluszkami w wannie, ubaw niezły , ledwo Hanię wyciągnęliśmy z wody , dzieci nakarmione i siedzą z tatą, a ja tutaj sobie odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku przychodzi do nas rehabilitantka i męczy małego- płacz przez 40 minut :( ale to dla jego dobra Jak był malutki to dobrze znosił rehabilitacje a teraz jest gorzej. Wczoraj wysłałam papiery do fundacji żeby założyli dla małego subkonto- będziemy zbierać pieniądze z 1% - będzie na turnusy, jeden turnus kosztuje około 5tyśzł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1051-71
a ja mogę być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×