Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

i wszystko zaczyna sie od poczatku czyli uczulenie sie nasila po nutramigenie i zaczynaj sie robic szorstka i czerwona skora na nozkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. u mnie dzisiejsza noc to koszmar. Czarek i Hania mają temperaturę po ponad 38 stopni. mały tylko płacze prawie cały czas, a Hania jeszcze śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. probowalam wczoraj blw. nie mogłam zbyt urozmaicić bo maly ma na cos uczulenie i szukam na co (jednak ja podejrzewam AZS) wiec dalam małemu marchew pietruszkę i zmieniaczka. w większych i mniejszych kawałkach. każdym się krztusil... wiec chyba na razie zrezygnuje ...;/;/ mamy już 7 zebow. normalnie nie nadazam ze smarowaniem bo tak mu szybko ida... ehhh ja smaruje jedno a tu już następny... 2 tyg temu mielismy 2 żeby a teraz siedem... ja dalej nie mam okresu mimo ze już od około 2 miesięcy karmie tylko w nocy ... wiec zaczynam się martwic bo nigdy nie miałam regularnej miesiączki... myślicie już o wczasach ? my jedziemy na wegry do hajduszoboszlo. stwoerdzilam ze to nie daleko wiec się wybierzemy (ok 380km mamy) ale mój maz ma urlop 10-17 czerwca i teraz się martwię o pogode... ehh :) zresztą o wszystko się martwię :) o droge itp. tak sobie ostatnio pomyslalam ze strasznie bym chciała już być w ciąży :) strasznie milo wspominam ten okres :) porod zresztą tez nie był zly :) wtedy była by roznica 2 lat miedzy dzecmi... ale chyba bym sobie nie poradzila.. mój piotrus nie należy na razie do samo bawiących się dzieci :) a zresztą maz na razie nie chce o tym slyszec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) U nas mała w nocy zaczęła się budzić z krzykiem, ale otwiera oczy i po chwili śpi dalej. Ja miałam w jej wieku podobnie. Co do metody BLW to ja ją czasem stosuje właśnie daje małej marchewkę, ziemniaka i np brokuła a ona sobie wybiera, zazwyczaj brokuła zje całego a najgorzej idzie jej z marchewka;)ale nie krztusi się, widać że jej smakuje. Anita-trzymaj się!mam nadzieję że z dzieciaczkami już lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję dzieciaczkom z alergią mam nadzieję, że z wiekiem z tego wyrosną. Anita- życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Twoich maluchów. Mój sam je chrupki, bułkę, jabłuszko i gruszkę dwa ostatnie to bardziej na zasadzie lizania :) Bardzo lubi jeść samodzielnie widzę, że sprawia mu to ogromną frajdę. Muszę spróbować z warzywami na parze. Co do okresu to ja dostałam ok 3 mies po porodzie mimo, że karmię piersią. Na urlop wybieramy się w maju do Polski bo komunia w rodzinie a potem we wrześniu do Portugalii mam nadzieję, że synek już nie będzie taki marudny i da trochę odpocząć. U mnie też nocka nie przespana od 3 nad ranem spał z nami i pojękiwał chyba idą kolejne zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko, duzo zdrowka dla Hani i Czarka. Buziaki! My na urlop wybieramy sie do PL. W marcu/kiwetniu :) Bilety juz kupione. Lecimy na noc, lot 11 godzin, wiec mam nadzieje ze bedzie ok. Bronka, ty masz taki wozek jak my, powiedz czy bralas go do PL do samolotu? Bo wyczytalam na stronie lini lotniczych ze wozek musi byc colapsable, a ten nasz to jak wiesz trzeba ta gorne czesc sciagnac i tylko ta dolna sie sklada. Mam nadzieje ze tak mozna. Mam tez taki wozek do jogingu ktory sie sklada w calosci ale nie chce go brac. Ponawiam moje pytanie sprzed kilku tygodni (pisalam z telefonu i przez literowki nikt nie zrozumial :P): dziewczymy ktorych dzieci spaly w lozeczkach podroznych, czy macie do tego jakis materacyk? Mam takie lozeczko w domu na dole, i maly tam siedzi i ise bawi w ciagu dnia tylko wiec nie mam materaca i sie zastanawiam ze gdyby mial tam spac to byloby za twardo. I czy mozecie polecic mi jakis fotelik samochodowy? Najpepiej taki co dlugo posluzy. Musze kupic malemu zeby mial w PL. Tylko nie jakis strasznie drogi bo my juz mamy 2 tutaj (jeden w moim samochodzie i i jeden w mojego R). Bronka, super z ta Portugalia. My tez pewnie gdzies pojedziemy. MOja mama przyjezdza na cale wakacje wiec cos zaplanujemy. Ja bym chciala na Hawaje bo nigdy nie bylam. Moj R cale stany zlecial z pracy a ja nic/ NO ale zobaczymy jak maly zniesie ta podroz do PL. Sie spisalam, ale zawsze z telefonu a dzis z kompa w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomnialam napisac ze maly zaczal spac cale nocki :) Wczseniej co prawda budzil sie tylko 1 raz ale i tak sie ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mi posta, a chcialam sie pochwilsc ze Matiusia zaczal spac cale nocki bez pobduki na mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, jednak nie wceielo. nie wiem co z ta Kafeteria ostatnio. PIsze tez na innym topiku i wcinan posty jeszcze gorzej niz ztutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dzięki :) NO i dziś byliśmy u lekarza .Mały dostał antybiotyk :( a Hania na szczęście tylko coś od kaszlu i od temperatury. Ale mieć 2 maluszków chorych w domu to masakra- płaczą i marudzą na zmianę :) a i do tego jeszcze na dole rodzice też są chorzy .dobrze że mąż przyjechał dziś koło 5, to trochę chatę posprzątam. a wczoraj u nas tak sypało że z mężem odśnieżaliśmy koło domu , ja godzinkę a mąż prawie 3 :) Karola- my dla Hani mamy fotelik coneco http://allegro.pl/fotelik-coneco-zenith-2013-side-armor-24h-laptop-i2930231229.html u mnie się dobrze sprawdza, szczególnie że Hania jeszcze śpi podczas jazdy. a i pewnie niedługo musimy kupić jakiś drugi , bo Czarek juz powoli wyrasta z tego co mamy dla niego. I tak się zastanawiam czy kupić już dla Hani większy i ten Hani pójdzie dla czarka czy kupić dla Czarka coś w stylu jak ma Hania Karola - co do łóżeczka turystycznego to ci nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nocki ostatnio to koszmar- mały podczas snu przewraca się na brzuszek i pobudka i płacz, i tak z kilka razy w nocy. a do jedzenia to wstaje tylko raz. I Hania swoją strona wstaje w nocy - ale d niej to juz chodzi mój M jak go szturchnę . a i dziś chciałam trochę się zdrzemnąć po nieprzespanej nocce i udało mi się na 15 minut :), ale dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Anitko moge ci przybic piatke bo moja mala tez chora nad ranem zaczela goraczkowac miala 38,7 a po poludniu 39,3 wiec poj do lekarza i dostala ANTYBIOTYK sumamed na gardelko w nocy tez sie budzi ale ja juz nie narzekam bo co to jest obudzic sie w nocy te pare razy w porownaniu z tym co bylo.... nie ma co narzekac moje drogie ze dziecko budzi sie w nocy 2 razy na butle bo moze sie tak zdarzyc ze nagle zacznie sie budzic 5 razy i nie bedzie chcialo zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat fotelika się pojawił, my tydzień temu kupiliśmy taki: http://allegro.pl/recaro-young-sport-2013-fotelik-samochodowy-9-36-i2922839178.html w sobotę jedziemy nad morze na 5 dni, no i Hanka w ten mały się nie mieści w żadnej kurteczce, teraz elegancko wchodzi w kombinezonie. Zresztą ortopeda już pozwolił:) no i pozwolił sadzać ją na nocniczek, raz nawet kupka się pojawiła:) mamy też 2 ząbki i nie wiem czy coś znowu nie idzie, bo smaruje tam soczkami jak złoto. Co do blw to raz zaczęłam z ziemniaczkiem i jak tak porządnie się zakrztusila to szybko skonczylam, skoro dziecko nie jest gotowe to nie bede zmuszala. Jak na razie z Hanką problemów wiekszych nie ma:) za to ja dzisiaj byłam zrobić badania krwi, poziom hormonu tarczycy no i ekg, bo nie wiadomo czy nie pojawiły się u mnie powiklania po przyjmowaniu tej całej chemii w trakcie ciąży. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - szczerze to nie mam zielonego pojęcia czy wymienione przez Ciebie mleko tu jest bo mój mały nie ma alergii. Karmię piersią i mało co się orientuję w mm do tej pory zużyłam tylko jedną puszkę do kaszek. karola- z wózkiem nie mieliśmy żadnych problemów w samolocie tyle że przy odprawie trzeba powiedzieć, ze składa się on z dwóch części i wtedy dostaje się dwie naklejki. Oddaliśmy go dopiero przy wejściu do samolotu. Najlepiej wejdź na stronę albo zadzwoń do linii lotniczych, którymi lecicie bo może się to różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola co do lozeczka turystycznego - mój maly się w nim tylko bawi. ale myslalam ze jakby w nim spal to był dokupila materacyk. a z drugiej strony nie może być ciezki bo one sa do jakiejś wagi. wiec jak dojdzie waga materacyka to trzeba uwazac żeby nie przekroczyć za bardzo a niektóre materacyki sa ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za opdowiedzi. Kasia a Gdzie kupilas ten materacyk? Pytam Bo chce powiedziec Mamie zeby nie musiala jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja do tego łóżeczka kupiłam zwykły piankowy cienki materacyk w sklepie z artykułami dla dzieci. I szczerze ledwo się mieście. Myślę, że taki jak mam w zwykłym łóżeczku by się tam nie zmieścił. No i taki piankowy łatwiej zwinąć w podróż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak wasze maluszki moja Lenka od 2 dni jest u tesciow bo ja lezalam jak placek z 40 stopniami goraczki ale zachwile po nia jade bo jakos dziwniw bez niej jest tak cicho juz sie za nia bardzo stesknilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ten fotelik kosztuje 1100zl. Chyba się nie skusze. Ale dzieki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×