Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Chodzik mamy od męża siostry, taki w którym biegała jej 15 letnia córka :) Zwykły prosty, lekki bez bajerów w stylu chodzik i kołyska w jednym. Bratowa ma taki bajer i okazało się że podstawa jest tak szeroka że dziecko ma obdarte pięty, a do tego jest ciężki i dziecko nie ma swobody, moja Lena była w nim rozczarowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już roczek prawie mam zaplanowany.. ale ja zawsze wszytsko wcześniej planuje. generalnie mam fiolka na punkie Kubusia puchatka...;D wiec chce sama upiec tort i na to masa cukrowa i figuki z Kubusia puchatka. do tego jakies może 2 balony z helem, swieczki, ozdoby na stole itp... a do tego kolezanka ma taki biznesik ze posiada stroje takie jak na festynach chodza roznych postaci z bajek w tym Kubusia puchatka wiec poproszę ja żeby wpadla na jakies fotki :) zaproszenia oczywiście tez z Kubusiem ... :) oj zwariowałam chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My mieliśmy dzisiaj pracowity dzień, robiliśmy sesję ciążową..a jak patrzyłam na brzuszek klientki to aż łezka mi się w oku zakręciła że jeszcze rok temu Klarka właśnie tam była;)kurcze, tak miło wspominam czas ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny po przerwie:) jak wasze maluszki mojej Lence wyszły 2 górne jedynki i noce były udręką ale teraz jest ok. Od wczoraj w nocy zostałam mamą Lenki i Aniołka który odszedł całe życie za wcześnie. {*} Fizycznie czuje się dobrze ale psychicznie jest gorzej pozdrawiam i ściskam wasze maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Daaawwwnnnooo mnie tu nie było, ale raczej mam mało czasu na forum..niestety :/ Moja Maja jest bardzo ruchliwa, chodzić zaczęła po Nowym Roku (pierwsze kroki zaraz po Świętach BN), teraz to już momentami biega ;) Ma jedynki i dwójki na dole i górze i jedną czwórkę :) Więc buzia pełna zębów już :) W ogóle wszystko tak szybko się u Niej dzieje :) Mało śpi, w dzień czasami po 15 min, max to 1,5 h raz dziennie. A w nocy budzi się bardzo często. Dalej karmię piersią, ale w dzień Maja dostaje do jedzenia to co my. MM wogóle nie chce. Na wieczór je kaszkę na mm (taką mieszaną - gotową). Roczek planujemy już pomału, chcemy zrobić obiadek kameralny (w domku). A tort będzie w kształcie kwiatka z pszczółkami (w końcu Pszczółka Maja) ;) Tęsknie za pisaniem z Wami, czasami czytam sobie trochę, ale czas... :/ Jeszcze coś o skazie :) Maja miała stwierdzone AZS i skazę, gdy karmiłam tylko piersią. Nie jadłam i nie piłam nic co zawierało choćby śladowe ilości mleka (nawet kisiel w torebce), wytrzymałam 2,5 tyg. Pojechałam na wioskę do Bratowej i napiłam się mleka prosto od krowy, okazało się, że Mai nic nie było i od tego momentu jem i piję to na co mam ochotę. Maja też pomału zaczyna jeść mleczne rzeczy i nic Jej nie jest. Może to była chwilowa nietolerancja laktozy a może Jej organizm nie był jeszcze przystosowany na mleko krowie... Nie dojdę już do tego :) W każdym bądź razie z Danonkami uważajcie, bo zawierają dużo wapnia, które dzieci niekoniecznie dobrze znoszą :) Buziaki dla wszystkich Mamusiek i Waszych Maleństw (prawie roczniaków ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze miałam napisać o wózku. Tak czytam, ze niektóre dzieciaczki w gondoli jeszcze... Maja przeszła na spacerówkę pod koniec sierpnia, z gondoli już prawie wylatywała, nie szło Jej utrzymać i zmieniliśmy na spacerówkę mimo, iż sama jeszcze dobrze nie siedziała, ale było ryzyko w gondoli, ze wyleci. Buciki kupuję z wyprofilowaną wkładką, sztywną piętką i wyginającą się podeszwą, przede wszystkim lekkie. Nie jakieś Bartka, czy ecco, bo mam nauczkę z Synkiem, że płaskostopie robi się nawet przy noszeniu "Bartkowych" bucików ;) Jak nie pisałam, tak teraz coś troszkę nadrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! powiem tak-miec dziecko alergika to jakas masakra w sobote dalam malej troszkę rosolku z kleikiem ryzowym-roslokek z kury domowej , pyszny świeży a Zosia nie spi po nim juz 2 nioc-tylko wierci sie strasznie przez sen olaboga, czy to kiedys minie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaLenka26, przykro mi bardzo....dobrze wiem co czujesz... Nam niedawno minęły 2 lata a nadal tak samo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i dziekuje za cieple slowa otuchy wy mnie bardziej rozumiecie jak moj wlasny facet!!! on tego nie zrozumie ze tam w srodku cierpie i to bardzo po stracie dziecka:( Kasiu jedynie te co straca dziecko wia jak to boli zadna inna nie wie jak to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Oleńka->ściskam Cię ciepło, na pewno są to ciężkie chwile dla Ciebie.. Dragoniki-Witaj!dawno Ciebie tutaj nie było, ale czytam że Maja już chodzi, suuper:) Karolinka->kurcze, może jej ta alergia przejdzie, pewnie to dla Ciebie uciążliwe. A może to nie po rosole ma problemy ze snem ale przez ząbki?? Mojej idzie górna jedynka, więc znowu mamy ciężki noce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka napewno po rosolku bo zabkow narazie mamy juz 7 4 gorne i 3 na dole i zabki jej tak nie doskwieraja jak brzuszek nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, no daaawwwnnnooo nie pisałam :) Ale postaram się pisać co jakiś czas :) Karolinkaa a dodawałaś do rosołu seler lub "vegetę", to bardzo często wywołuje alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/next-poszukiwana-bluza-z-malpka-i-spodenki-9-12-i3015918950.html :)10.03.2009-:)ur.się ❤️Nikolcia❤️ 3600g o 13.15❤️ :)22.02.2011-:)ur.się❤️Igorek❤️3290g o 22.55❤️ 🌼 🌼'Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki życia, by zgromić wszystko to, co życiem nie jest (...) By nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałam żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek :) Wysle zdjecie sliczniaczka na Poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może komuś się spodoba
heh hej Widzę że ostatnio ciężko o towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wasze dzieciaki śpią w nocy? Bo mój potworek odprawia czasami takie wariacje że mamy dość z mężem, szaleje pół nocy, chce się bawić a zasypia nad ranem jak my mamy wstawać do pracy, po dwóch takich nocach z kolei padłam i zaspałam do pracy :(. Jedyne co pomaga to włączenie bajek ale i tak siedzi na naszym łóżku i nas tarmosi. W tym tygodniu pracuję od 14-22 to mała śpi jak niedźwiadek całą noc a ja już myślę co będzie od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Matiula Wlasnie siedzimy u fryzjera. Mati juz obciety i śpi a ja czekam. Mój mały śpi od 7 do 5 w tygodni ( budzi się jak w zegarku) a w weekendy od 7 do 6. Ale co nocy budzi się o 2.30, chyba z przyzwyczajenia bo kiedyś o tej porze pił mleczko. Muszę go wtedy utulic i dalej zasypia. W dzień śpi 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, super fotki. Ale ja juz je gdzieś widzialam :p i ty chyba moje tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jeszcze nie ma co obcinać u fryzjera :) Lena też śpi 2x w ciągu dnia, najśmieszniejsze że jako niemowlak spała całą noc beż karmienia, podobno ja tak się budziłam w nocy jak byłam mała, chyba że będą kolejne ząbki bo mamy dopiero 4. Byliśmy wczoraj odwiedzić koleżankę która ma 5 miesięcznego synka, miał już 8 ząbków, pociecha niesamowita uśmiech niemowlaka z tyloma ząbkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mnie miał czekać mężuś z piwkiem i lipa, wróciłam a tu śpią dwa niedźwiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ostatnio tak się rozpisałam na temat fotek na pcozcie i ucielo ;/ dodałam tez fotki piotrusia. mały zaczal fajnie spac w nocy , po czym pediatra zalecila zmiane mleka na bebilon pepti... małemu smakuje jednak chyba go brzuszek boli bo niespokojnie spi.... i budzi się co chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Maja to budzi się tak ok. 4 razy w nocy, idzie spać ok. 22 a wstaje między 8 a 9 rano, więc daje popalić :) A w dzień tak różnie, zazwyczaj dwa razy od 15 min. do 1,5 h :) Może zależy to od czasu kiedy ząbki Jej idą,wtedy w nocy nawet budzi się co pół godziny ;) Na początku (od kwietnia do sierpnia) budziła się raz w nocy, a odkąd zaczęły zęby iść w sierpniu to częściej :) Też dałam Mai fotki na pocztę:) Dzieciaczki rosną super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×