Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

ja zawsze miałam podwyższone Tsh przed leczeniem miałam ponad 7,5 ale leczyłam to tabletkami przez kilka lat i ostatni wynik Tsh miałam 1,1. Moja endokrynolog powiedziała mi, że ważnym hormonem tarczycy w ciąży jest Tsh i ft4 , na początku października mam zrobić wyniki i iść do niej na kontrolę. Alfa_Beta_Omega --> robiłaś sobie usg tarczycy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Byłam dziś rano zrobić wszystkie badania... babki w laboratorium skrzywiły się że tyle badań Z TEGO PRYWATNEGO GABINETU KARZĄ ROBIĆ :O i że to będzie kosztować (szok!!! :D) - zapłaciłam 125zł. W związku z ilością badań musiały mi pobrać dużo krwi, babka wkłuła mi się w lewą rękę, pobrała 1 flakonik i ... stwierdziła że chyba krew mi się skończyła!!!! :D zawołała drugą babkę i szok - krew nie chciała nic a nic lecieć! Próbowały tak jeszcze z kilka minut aż dorwały się zrezygnowane do drugiej ręki i z niej już poszło :D Masakra :) Niestety wyniki mam podzielone, część jutro, jakiś jeden za 4dni a inny za 10dni - czyli już nie zdążę pokazać go mojej gin :O Ciekawe co mi tam wyjdzie :D A jak Wy tam dziś? Ja wczoraj miałam bóle podbrzusza i pleców i się okazało że miałabym termin miesiączki akurat! Nadal mam mdłości na maxa, ale na szczęście wczoraj tylko raz wymiotowałam....Jestem cholernie zmęczona i płaczliwa i nie wiem jak mąż może ze mną wytrzymywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Wczoraj również byłam na badaniach krwi i również duuużo zapłaciłam (138 zł) ale dużo też badam : mocz, morfologia, grupa krwi, WR, cukier, toksoplazmoza, HIV Dziś wyniki mam nadzieję, ze wszystko będzie OK. Wczoraj miałam wisielczy humor i niestety oberwało się mojemu mężowi. Chłopina dzielnie znosi moje humorki i nie skarży się. Samopoczucie dzisiejsze OK najgorzej mam wieczorami bo dopadają mnie mega mdłosci, też tak macie wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - mnie też łapie często wieczorem:) rano nie, jestem jak nowo narodzona:) Co do badań ja też! Byłam w laboratorium, przede mną taki malutki chłopczyk 2letni czekał z babcią, płakał, myślałam, że jak wejdę też tak będę wyć:) Cholernie nie lubię pobierania krwi... Ja na szczęście nic nie płaciłam (a myślałam, że będę musiała). Wyniki do mojej przychodni mają iść w godzinę. Czyli już tam są:) I w piątek wizyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Anna widzę, że i Ty ze Szczecina:) Nie jestem sama. W ogóle zestresowana poszłam, że to świństwo na glukozę mam pić. A tu niespodzianka:) Podobno jak wyniki są nie za dobre to się to słodkie świństwo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa to o czym piszesz o glukozie to podobno robi sie gdzies w połowie ciązy a do jakiego ginekologa chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m2428m ciesze sie że ci pomogłam... :) u nas choróbstwo pełna parą..mały zasmarkany i kaszle niemiłosiernie i m. wyglada jak z krzyża zdjęty... No ale że musi pracować na rodzinę to jest w takim stanie w pracy.. Czekam tylko az mnie coś złapie..:( ja na razie z bardań miałam zrobić tylko mocz, morfo, cukier i VDRL.. może potem będe robić reszte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwy sa juz w nasza nature wpisane .. niestety macie jakieś przeczucia co do płci.. mi wszyscy mowia ze bedzie dziewczynka.. a jak zobaczyli usg to jeszcze to potwierdzili ..szkoda ze na badaniu nie można było tego jeszcze zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka jest teraz w ciąży i najpierw jej powiedzieli że będzie chłopak bo widać siusiaka, już się przyzwyczaili itd. a ostatnio była znowu na usg i gin stwierdził, że to nie był siusiak a pępowina i to jednak CHYBA dziewczynka :D Ja od zawsze chciałam dziewczynkę ale odkąd jestem w ciąży mam dziwną intuicję że to chłopiec, jednak moje myśli są tylko takie - obojętnie co, byle było zdrowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, też słyszałam! Ja odstawiłam ponad rok temu i w rodzinie nie było bliźniaków więc śpię spokojnie ;) A jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby też bliźniaków nie było:) ja 3 miesiące po odstawieniu tabletek zaszłam. Wolę jedno, nie wiem czy bym stała na chudych nogach z takim brzuchem wielkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja was dzisiaj witam ze szpitalnego łóżka:( Wczoraj nad ranem wymiotowałam krwiom więc pojechałam do szpitala bo to mnie zaniepokoiło. Skutkiem tego jest pobyt w szpitalu. Dostałam wczoraj kroplówki, pobrali mi mnóstwo krwi do badania, mocz, przeprowadzili badanie ginekologiczne no i leże. Troszkę sie zdziwiłam, że nie zrobili mi usg no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia o jejku bidulko :( Czytałam o wymiotach z krwią, może to być podrażnienie żołądka, krtani itp. właśnie przez wymioty.... Odzywaj się, jestem z Tobą myślami :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena no właśnie też mam taką nadzieję, że to przez podrażnienie żołądka ale póki co muszę tu leżeć. Na razie nic lekarze nie mówią więc zobaczymy. Plusem tego , że tu jestem jest to, że już nie mam praktycznie w ogóle nudności, a to dzięki tym kroplówką i tabletką, które mi podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też poproszę kroplówkę :D Sylvia mam takie (pewnie głupie) pytanie - jest jest w szpitalu? Ja nigdy nie leżałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×