Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

uaktualniam tabelkę NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ katkade.........28.......6...................22.04.. (1)....Chorzów krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........12..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........9..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24........10................11.04..... ......(1)..Starachowice buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........7................13.0 4.... .....(1)....Szczecin dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Raciborz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........7..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........7.............29.04..... ....(1)..Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj elena, u mnie wychodzi 8 tydzień + 4 dni, wiec wszystko się zgadza!!!! cieszę się że mam kogoś z moim terminem :) za tydzień 20.09 mam kolejną wizytę czego strasznie się boję ale i nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczyny! ale Was przybyło... Sylvia myślami jesteśmy z Tobą, jesteś w szpitalu cały czas pod opieką, także musi być dobrze!!!! Ja już zaczęłam 11 tydzień, odliczam tylko dni do 13-ego i czekam na jakieś wielkie zmiany zachowania. Zresztą nie tylko ja, mój małżonek również. U Nas niby wszystko dobrze, ale przez tą ciążę nie mam ochoty na przytulanki, ponoć to ma się zmienić w drugim trymestrze...Zresztą już dwa razy miałam fajne sny, więc może rozbudza się we mnie bestia :) A jak u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Karola masz termin na ten sam dzień co ja :) Justazg co do przytulanek to nie mam na to wcale ale to wcale ochoty. Leże tu i zaczyna mnie szlag trafiać z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
hej mamuski :) ja mam termin na 27.04.2012 :) 29.09 mam druga wizyte, juz nie moge sie doczekac :) wszystko jest ok, oprocz nieustajacych mdlosci... czy ktoras z was ma na to jakies lekarstwo? dzis mam krytyczny dzien, wydaje mi sie, ze dluzej tego nie zniose... nawet cieszyc sie nie mam sily z brzuszka mojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ katkade.........28.......6...................22.04.. (1)....Chorzów krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........12..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32........9..............03.04.... .....(1).....W-wa Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........28.........9.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........10..............09.04...... ....(2)...Cz-wa pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24..........8................11.04..... .......1...Starachowice buteleczka85............26.........6................12.04 .. .......(2)....Gliwice annaDH...................29.........7................13.0 4.... .....(1)....Szczecin dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Raciborz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28........7..............15.04 .......... (1) kornelia_28..............28........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stocho wa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)wrocław Zysiolinka................24...........5...........28.04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........7.............29.04..... ....(1)..Szczecin Uaktualniam; Ja sie czuję żle,lenia mam strasznego,cały czas coś załatwiem,a to paszport dla małego,bo lecimy do Wiednia i Irlandii w przyszłym tyg;zakupy jesienne ubraniowe,a kondycję mam jak siedmdziesioletnia staruszka;z Igorem było łatwiej,zdecydowania,oby jeszcze dwa tyg,skończy się trzeci miesiąc i może będzielepiej:) Co doprzytulanek,to ochota zerowa,może dlatego,ze ja o 20-stej już jestem nieprzytomna ze zmęczenia,popołudniami synkiem zajmuje się mąż:) Witam nowe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzieki za mile powitanie :) Ja mam mdlosci tylko troszke rano, ze ledwo do pracy dojezdzam, ale pozniej sopkoj. W drodze do pracy jem jablko i gume mietowa i jakos przechodzi. Co do przytulanek to ze mnie zadnego pozaytku nie ma, bo ja ok 19-tej to juz nieprzytomna jestem :P Milo ze ktos ma taki termin jak ja, dlugo nie wiedzialam gdzie sie przylaczyc, bo raz wychodzilo 30.04 a raz 01.05. W piatek bylam na drugim USG i malenstwo ma 8.2mm i slyszalam serduszko :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wizyty u lekarza to miałam mieć jutro ale ze względu na szpital muszę zmienić datę wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim, trosze mnie tu nie było, ale widze ze grono nam sie powieksza! Super, co dwie głowy to nie jedna , no a jak już nas tyle to wogóle bedziemy mądrzejsze. Nadia widze ze jestes z Poznania, do jakiego lekarza chodzisz? no i gdzie chcesz rodzić? Czemu nie moge skopiowac tabelki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny wpisywać się w tabelkę:) Wg daty porodu od 1go do 30go:) Mnie jest teraz okropnie ciężko, okropnie się objadłam:) mam ciągle ochotę na pomidory (wyłącznie ze śmietaną), arbuza i jabłuszka! Czekam do piątku, trzymam kciuki za fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie ;) Sylvia mam nadzieję, że szybko wyjdziesz ;) Ja na nic do jedzenia nie mam ochoty, jak tylko coś zjem to mnie ciągnie na wymioty ale jakoś mi się udaje powstrzymać. Nic mi się nie chce... ale nie ma tego złego - odpoczywam szkoda że nie da się na zapas ;) nie wiadomo jak to później będzie... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popłakałam się znowu z bezsilności... już nie mam siły... mdłości 24h/dobę... chcę znowu żyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dobrosia, tak jestem z Poznania :) chodzę do Tomasza Olejniczaka, z tego co wiem jest dobry, a zamierzam zdecydowanie rodzić na Polnej, zdecydowanie po moich przejściach towarzyszących mi przy pierwszym dziecku. Rodziłam w Klinice św. rodziny, żenada i odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa w zeszlym tygodniu mialam to samo. Pomodory z cebula i jogurtem,czyste szalenstwo i jablka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena, cisz się z tych mdłości, ja tylko jak lepiej się czuje to zaraz mam jakieś obawy, więc paradoksalnie cieszę się jak jest mi niedobrze :) pocichutku dodam, że jak szef jedzie gdzieś to ja leżę na kanapie bo nie mam siły siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena jedno co ci moge polecic to jazde do szpitala. Meczylam sie bardzo w pierwszej ciazy, w tej bylo wcale nie lepiej ale dzieki tym wymiotom z krwia wiem ze szpital i kroplowki w tym stanie sa rewelacyjne. Dzisiaj po raz pierwszy obudzilam sie bez zadnych mdlosci moglam normalnie jesc, pic, funkcjonowac. Wiec jak mam ci cos doradzic to zbieraj rzeczy i jedz, na pewno nie pozalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia-a czemu tak Ci sie nie podobało w sw. rodzinie? Ja tam rodziłam, nie miałam nawet przy sobie lekarza, ale nie było tak zle, Za to słyszałam same zle opinie o polnej. teraz tez chciałam zmienic lekarza na Polną -ale szybko zmieniłam zdanie. Mam nadzieje ze nadal w św. rodzinie bedzie ok i jakos to tam przeżyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z mdlosciami! Pomaga herbatka imbirowa.Smakuje dobrze i pomaga! Dzis tez wyprobowalam migdaly-tez troche pomogly. W tej ciazy czuje sie dosc dobrze z malymi wyjatkami,ale w poprzedniej byla masakra. Tak wiec rozumiet te kobitki ktore sie mecza. mam nadzieje ze wam minie niedlugo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka no właśnie też słyszałam ogólnie o imbirze nie tylko herbatkach, a co do migdałów to moja szwagierka jak była w ciąży to jadła migdały ale na zgagę,a nie słyszałam, że na nudności też są dobre. W sumie mam nadzieję, że już się nie będę musiała przekonywać o sile ich działania i wszystkie dolegliwości mi miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie oraz nowe MamUsiE :) ja czuję się nawet nawet po za popoludniowymi mdlościami jak tak Was czytam to zazdroszcze leniuchowania ja niestety praca dom dziecko coś ugotować na kolejne dni jak sie zapasy skoncza spacer sklep itd wieczorem padam jak kawka o popoludniowych dzemkach moge pomarzyć hihi ale moze przez to lepiej sie czuje bo nie mam czasu dla swojego stanu buuuu:P wczoraj pisałam ale post chyba nie wskoczyl zapisywalyscie sie na badania prenatalne te do 13-14 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidory rządzą:) Ja też się martwię, że mi nic się nie dzieje, ale z drugiej strony wiele moich koleżanek świetnie się czuła, urodziła zdrowe dzieci:) A na elenowe mdłości chyba już imbir nie działa:( Ja też proponuję kroplówkę, takie wymioty to już nic dobrego. Szpital zawsze pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Dużo myslałam o badaniach prenatalnych i ostatecznie nie zdecydowałam się na nie. Mam mieszane uczucia czy wolę wiedzieć czy nie. Dziś od samego rana mam nieziemskie zawroty głowy, też tak macie? a i wyniki wczoraj odebrałam :) toxo nie mam HIV również nie mam kiły itp też nie, morfologia również całkiem nieźle wyszła. strasznie sie cieszę ponieważ troche się obawiałam tych wynikow i widać, że całkiem nie potrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×