Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Hej Wam:) Beatko-miło Cię widzieć:)ja również trzymam kciuki za rodzeństwo dla Waszego Aniołka! Pierwsze maleństwo-Julka wymiata:)moja to leniuszek, najlepiej porusza się na czworakach:P ze spaniem dalej kiepsko a zębów jak nie było tak nie ma..powoli zaczynam się martwić bo mała ma tylko dwa ząbki na dole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Beatko pewnie, że Cię pamiętamy :) I trzymam kciuki, by tym razem wszystko było dobrze!!!! My jeszcze tylko trzy trójki i będzie 16 (!) zębów, w końcu nadejdzie spokój ! ;) Mam taką nadzieję:) Mai smaruję maścią Dentinox, ale jak widzę, że marudzi a jak już bardzo jest źle to IBUM w dawce 2,5 ml. Za to jutro idziemy do neurologa, Maja dziwnie przewraca oczami i obawiamy się, że to objaw padaczki :( Udało nam się wymusić wizytę szybko, bo nawet prywatnie trzeba czekać ok. 3 tyg. Boję się jak cholera, bo tak naprawdę nie wiem co Mai jest...ale mam nadzieję, że niepotrzebnie panikuję :( Chciałam Wam napisać, że polecam deserki z Rossmanna, są smaczne, tańsze od innych i dosyć ciekawie skomponowane. Za to kaszki jakby przesiąknięte kartonem ;) Widział ktoś wiosnę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowka
A ja sie balam tych deserkow rossmannowskich, moze i my sprobujemy? Myslalam, ze to taka tania ctapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka...u nas w końcu wybił się 3 ząbek - górna prawa jedynka. Oczywiście ostatnie noce to jakaś masakra, ale już za nami, jednak widac, że następne będą szły. Zobaczymy jak będzie. Ostatnia noc tylko na ibumie, bo nie dało rady inaczej:/ na noc 2,5ml i o 5 rano powtórka z rozrywki, bo od 3 już się męczyła i nas też. Jak ostatnio liczyłam to wybijanie się tego ząbka trwało nam dokładnie 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dawno tu nie zaglądałam. Beatko teraz wszystko będzie dobrze, po ostatnich przejściach teraz będziesz na pewno pod dobrą opieką lekarską. Życzę Wam z całego serca cudownego rodzeństwa dla Aniołka. Dragoniki będzie dobrze, może Maję bolą oczka bo ma suche powietrze w domku. Nadia np śmiesznie mruga oczami (tak zaciska je mocno) ale śmieje się przy tym to pewnie w ramach zabawy. Jeśli masz możliwość to oczywiście lepiej się upewnić u specjalisty. My mamy od jakiś 3 miesięcy 8 zębów i dopiero 2 dni temu przebiła się górna czwórka i idzie kolejna. Dziąsła się strasznie napuchnięte. Powoli odstawiam córkę od piersi. Dostaje cyca tylko wieczorem i rano. A w nocy robię jej mleczko. I jest lepiej ze spaniem. Prawdę mówiąc myślałam, że będzie ona się złościła na to, że w nocy nie ma cyca bo się zawsze ostro domagała. Ale to chyba mi trudniej będzie zrezygnować z karmienia niż córeczce. Nadia sama chodzi od jakiegoś miesiąca ale tylko na boso (w skarpetkach) jak ubiorę jej kapcie czy buciki to nogi jej się wykrzywiają. Czy Wasze dzieci też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wszystkiego najlepszego po świętach :) Witaj Beata fajnie, że o nas pamiętasz i z całego serca życzę wam powodzenia w staraniach o maluszka :) Mam nadzieję, że za rok nam się tu pochwalisz nowym członkiem rodziny :) My już po pierwszych urodzinach. Było bardzo kameralnie bo my babcia i kuzyn. Zjedliśmy obiad i tort (solenizant też dostał polizać). W maju lecimy do Polski to zrobimy większą rodzinną imprezkę. Dzięki za odp w sprawie skórki mojego dziecka. byliśmy wczoraj jeszcze raz u lekarza bo pokazały się suche plamki na rączkach i jedna na nóżce. Oczywiście jak to lekarze w UK i ich luźne podejście do pacjenta stwierdził, że to nic takiego i żeby po prostu nawilżać skórę . Jak powiedziałam, że od kilku tygodni kąpię małego w oilatum i nawilżam balsamem to mi przepisał maść. Odebrałam w aptece i jak zobaczyłam skład to jest to zwykły krem nawilżający na bazie emolitów. Ręce można załamać. Stwierdziłam, ze w Polsce wybierzemy się do dermatologa i tyle. Dragoniki- Mie wiem jak u was to wygląda z tymi oczkami ale mój przez jakiś miesiąc dziwnie mrugał i mrużył oczka zwłaszcza jak był zmęczony. Na szczęście juz tego nie robi bo też zaczynałam sie martwić. Zobaczysz będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) straszne pustki :) chyba wszystkie nas dopadlo zimowe lenistwo huhihihi .. napisałam ostatnio do beatki ale widze ze nie wyszlo. wiec się powtorze :) zycze ci beatko powodzenia i czekamy na dobre wieści :) ciesze się ze się pozbieralas i trzymam kciuki z całej sily za II (dwie kreseczki ) :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej!!! Cisza, że szok no ale może po prostu nie ma żadnych problemów :P Mam kilka pytań, wiec może ktoś zajrzy i odpowie: 1 czy wasze dzieci zasypiają samodzielnie? 2 Czy nadal budzą się w nocy na jedzenie/picie 3 Czy śpią w waszych pokojach/jak tak kiedy macie zamiar je przenieść do swojego? 4 Czy śpią z wami w łóżku? 5 czy któryś z maluszków śpi w śpiworku? 6 ile drzemek i jak długich w ciągu dnia mają wasze dzieciaczki? No to tyle moich pytań proszę o odp. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moj Kuba zasypia sam przy butli w lozeczku kolo20.30- 21 , budzi sie w 2-3 razy w nocy ale dostaje tylko herbatke albo wode ,mleko dopiero 6 rano,od samego poczatku spi sam w łozeczku w swoim pokoju,znami niechce spac ,spi w pajacu pod kolderka,w ciegu dnia ma 2 drzemki po 1-1.5h czasami 3 jak wiecej jestesmy na spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie :) W Pl było super! Chrzciny i urodziny bardzo udane. Maly lot zniósł pięknie, nawet nie wiedziałam ze z dzieckiem podróżuje. Przesłał cały lot. Nawet byliśmy w kabinie pilota i mamy fotki :) w pl przybyły nam 2 zabki! Bronka: 1. Mój mały teraz w pl nauczył sie zasypać sam ale juz w domu go nie dokładać samego bo lubię sie z nim poprzytulac. 2. Nie. Nie budzi sie, chociaż teraz odkąd wróciliśmy tak bo ma poplatany dzień z nocą. Ale juz coraz lepiej i dziś sie tylko 1 raz przebudzil. 3. Nie śpi w naszym pokoju. Od 4 Mca w swoim. Chociaż teraz go czasem biorę do swojego łóżka jak jestem zmęczona. Ale pózniej nie ma problemu żeby spał u siebie. 4. Cały czas śpi w spiworku chociaż teraz nas goraco to mu nie zakładam. 5. 1 lub 2 drzemki. Ale coraz częściej 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Kasiek81 legnica
to dlaczego odstawiasz dziecko jak tego nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To ja też z chęcią odpowiem :) 1) Maja raczej zasypia przy piersi, chyba, że jest bardzo zmęczona to wtedy jest Jej obojętne, no i na spacerkach w wózku - nie trzeba Jej zachęcać do drzemki ;) 2) Moja budzi się teraz ok. 3-4 razy, chyba już zęby odpuszczają, bo nie budzi się co godzinę ;) 3 i 4) Maja śpi u nas w pokoju (wtedy ze mną w łóżku) lub idę spać do Niej i wtedy śpi w łóżeczku sama :) 5) Jak było zimniej to spała w śpiworku (byłam zadowolona), ale u mnie jest tak ciepło w mieszkaniu, że śpi pod kocykiem :) 6) To zależy, czasami 1 a czasami 2, i różnej długości od 15 min do 2 h ;) Karola to super, że jesteś zadowolona :) Byłam z Mają dziś na badaniu EEG, w sumie poszło gładko, teraz czekam na wynik. W czwartek dostałyśmy się do neurologa, powiedziała, ze pod względem neurologicznym nie widzi żadnych zmian, wręcz Maja rozwija się szybciej niż powinna, ale kazała zrobić EEG dla pewności. Czekamy.... W sobotę robimy roczek:) Zamówiliśmy dla Mai rowerek i dziś już przyszedł, czekamy teraz na ładniejszą pogodę ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) O!widzę że forum odżyło;) Ja nie pisałam bo u nas w sumie sytuacja się unormowała. Klara śpi jak kiedyś i jest bardzo grzeczna no i przebił się ząbek ale wiecie co dziwne bo przebiła się prawa górna dwójka, a jedynek na górze jak nie było tak nie am ale może wkrótce się pojawia. Odpowiadam na pytania:) 1. Klara zasypia sama, czasami trochę marudzi przed snem ale ostatnio to przez zęby. 2. nie budzi się w nocy na jedzenie 3. śpi w pokoju z nami. Mamy 2 pokojowe mieszkanie, więc na razie tak musi być, ale za niedługo mamy zamiar zrobić jej osobny pokój. 4. nie śpi z nami w wózku, no chyba że rano po zabawie pada w naszym łóżku;) 5. Moja spała w śpiworku, ale teraz pod kołdrą. 6. z drzemkami to u nas różnie czasem są dwie po pół godziny a nie raz trzy po około godziny. Raz zdarzyła jej się drzemka 2,5h. Karola-cieszę się że wszystko się udała no i podróż przetrwaliście:) Dragoniki -będzie dobrze, zobaczysz trzymam za Maję kciuki:* My roczek robimy w następną sobotę, fajnie wypada bo akurat w dniu urodzin małej:)Jedziemy do moich rodziców do wawy bo już się bardzo za nią stęsknili. Co do pogody, dzisiaj było pięknie, ale wiatr zimny wieje od morza więc jest chłodniej. Ale Klara zasuwała dzisiaj przy pchaczu na podwórku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz kupilam Matisi prezenty, teraz Tatus bedzie skrecal :) http://www.potterybarnkids.com/products/carolina-large-table-chairs-set-chestnut/?pkey=dplay-table-chairs i http://www.potterybarnkids.com/products/hybrid-chocolate-khaki-stitched-anywhere-chair/?pkey=danywhere-chairs Pozbywam sie przebieraka bo i tak nie uzywamy. No i organizuje druga impreze urodzinowa :P Dla znajomych i rodziny meza. Chyba zrobimy grilla na ogrodku. Kupie dekoracje i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten stoliczek ma jeszcze takie krotsze nozki, to teraz zamocujemy i maly sie bedzie mogl bawic a jak juz bedzie rysowac to zainstalujemy te dlugie co sa na obrazku. U nas rowerka narazie chyba nie bedzie bo wszyscy znajomi co maja mowia zgodnie ze dzieci nie za bardzi uzywaly, moze jeszcze za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki...a jaki kupiliście ten rowerek?? Ja znalazłam taki fajny ze smart trike http://allegro.pl/smart-trike-rowerek-dream-4w1-touchsteering-6-kol-i3151066226.html A cóż u nas...wczoraj robilam swoje urodziny, ale takie malutkie:) Hania ma 4 ząbki, w środę zaraz po świętach wyszedł pierwszy ząbek na górze,a w niedzielę znalazłam już 2, mamy 1 i 2 prawą, ale już z lewej strony zaraz kolejne dwa wyjdą, bo prześwitują. Noce nieco nam się uspokoiły, pobudki już są o 6 rano,ale zaraz usypiamy i tak 7.30 wstajemy. Hania śpi nadal w naszym pokoju, tak jest wygodniej, ale niestety nie usypia sama w łóżeczku. Trzeba ją nosić i tulić, a tak bylo dobrze zanim nie musiała nosić poduchy na bioderka, usypiala sobie sama po jedzonku bez problemu. Czasami bierzemy Hanię nad ranem do nas do łóżka i śpimy razem, bardzo to przyjemne:)) mamy śpiworek ale Hania jeszcze w nim nie spala, nie próbowałam jeszcze jej zakładać, bo ona cały czas na brzuszku śpi i myślę, że móglby krępoać jej ruchy. Hania sypia 2xpo ok. 1h. Jak wstaje 7.30 to drzemka przed 11 a druga po 17 i spanie 21.30. W nocy jedzonka nie podajemy wcale, ewentualnie coś do picia, ale i tak rzadko. Urodziny robimy 20 w sobotę i ma być max.13 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa odstawiam bo czeka mnie zabieg i leki a nie mogę go odkładać w nieskończoność i myślę, że rok karmienia piersią powinien córci wystarczyć/ Nadia wieczorem zasypia przy piersi, w nocy budzi się 1-2 razy i dostaje mleko z niekapka, w dzień śpi 1-2 razy średni 45 min druga drzemka czasami jest dłuższa/ Nie spała nigdy w śpiworku tylko pod kołderką albo kocykiem, śpi z nami w pokoju aby syn mógł się wysypiać ale jak młoda zacznie przesypiać całe noce to przeprowadzi się do braciszka :) Szkoda, że nikt nie odpowiedział na moje pytanie ale już nie trzeba Nadia super chodzi już w butach/ Wczoraj był pierwszy spacerek po chodniku i jaka radość :) Córcię karmię już mało i dostałam wczoraj pierwszą @ po prawie roku od porodu/ A było tak pięknie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziękuję za odpowiedzi :) Ja dziś nie poszłam do pracy bo w nocy wymiotowałam kilka razy chyba po sałatce krewetkowej kupionej na wynos. Teraz już ok choć jeszcze słaba jestem. Karola- super, że się udał urlop i urodzinki :) Dragoniki- zobaczysz, że będzie dobrze z Mają. Jak już neurolog stwierdził, że wszystko ok to chyba możesz być trochę spokojniejsza. Co do pytań powiedzcie mi jak wasze dzieci spały w śpiworku to nie miałyście problemu żeby potem przestawić je na kołderkę? Próbuję mojego kłasć bez spiworka ale on nie rozumie, że ma iść spać jak mu go nie założę. No i nie chce spać w łóżeczku już nie mówiąc o samodzielnym zasypianiu. Musi położyć się ze mną przytulić i wtedy zasypia. Kurcze tak patrząc z perspektywy to popełniłam masę błędów na samym początku i teraz ciężko jest mi odzwyczaić małego od niektórych nawyków. Żeby tak można było cofnąć czas. Chciałabym go przenieść do jego pokoju ale on nie śpi w łóżeczku i bydzi się dwa razy na karmienie w nocy. Na szczęście w końcu je mleko z butelki, więc koniec z nocnym cyckowaniem. Ale się rozpisałam. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- A powiedz jak przetrwaliście ,,zimę'' w Polsce przecież u ciebie to raczej śniegu się nie spotyka :p Chyba musiałaś Matiemu całą zimową garderobę kupić? U mnie raczej nie ma śnieżnych i mroźnych zim choć z okna widzę góry i tam nadal leży śnieg ale u Ciebie to chyba tylko dwie pory roku lato i wiosna? Jak Mati zareagował na śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka, u nas nie ma zim ale mialam dla malego puchowa kurtkę i kombinezon bo rano czasem i w kaliforni zimno więc sie w pl przydało. Ja tez widze z domu góry na których leży śnieg :) a z drugiej strony ocean :) Mały zareagował ok, on taki bohater u mamy na raczkach a jak mu raz piątek śniegu na twarz spadł na spacerze to sie rozplakal :p Mam nadzieje Ze juz sie lepiej czujesz Bronka. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka...u nas też problem z samodzielnym usypianiem, mojej mamie udaje się jedynie uśpić ją w łóżeczku bez noszenia. Czlowiek tyle sobie planuje co zrobi a czego nie dopuści a potem wychodzi jak wychodzi...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie Dziewczyny :) Jestem dobrej myśli, ale wszystko się okaże . Kaśka wszystkiego najlepszego :) Rowerek chcieliśmy na początku taki : http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-kitty-rozowy-z-daszkiem-2w1-i3132407098.html Później zastanawialiśmy się nad takim : http://allegro.pl/trojkolowy-rowerek-kr02-podnozek-akcesoria-3kol-i3131862081.html Ostatecznie kupiliśmy ten: http://allegro.pl/solidny-rowerek-3-kolowy-babymix-daszek-torba-hit-i3087664878.html Cena rozsądna, ładny, solidnie wykonany :) Maja już pierwsze przejażdżki po domu ma za sobą, siedzi w nim ładnie, nie wypada (są pasy 5-punktowe, barierka jest zbędna), nawet podoba się Jej, myślę, że na dworze będzie jeszcze lepiej, w końcu więcej rzeczy do oglądania :) My też skromne urodziny Mai robimy, będzie 11 osób. Mój Tato jest w sanatorium a chrzestny wyjechał na 2 tyg (wyjazd niespodziewany i konieczny), więc już nie będziemy przesuwać :) A tak a propo urodzin to życzę wszystkim roczniakom jak najwięcej uśmiechu, bezbolesnego ząbkowania, jak najmniej siniaków i guzków, dużo zabawek, ogrom zabawy i przede wszystkim zdrówka :) Buziaczki dla Każdej solenizantki / Każdego solenizanta :* od Cioci (;) ) i Mai ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Czarusia! Wielki buziak od Matiego u cioci Karoli :) No to poprosimy o fotkę solenizanta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Tak czytam o zasypianiu waszych dzieciaczkow i jak ja sie ciesze ze moj maly sam sobie zaspypia w lozeczku daje mu pic i zostawiam go samego a on obie slodko zaspypia i nie mam problemu,co do spiworka my go nie uzywalismy wiec tez nie ma problemu z przejsciem do spania pod kolderke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Anitko, całuski dla Czarusia:))) u nas spokój mała ładnie śpi, na razie chyba koniec z ząbkowaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !! nie bylo mnei tydzien ale nie mialam wiele nadrabiania :) odpowiem rowniez na pytania: 1 Piotrusia w dzien usypiam w wozku a wieczorem zasypia sam ale musze przy nim siedziec.2. w nocy budzi sie 1-2 razy na mleko 3 jak spimy u tesciow to spi u siebie sam bo tam ma swoj pokoik, a tak to spi z nami w pokoju 4 spi w swoim lozeczku 5 piotrus nie spi w spiworku, ma mniejsza swobode w nim 6 piotrus zawsze spi w dzien 2 razy, przewaznie jedna z drzemek trwa ok 1,5h a druga kolo 1 h. na noc zaypia o 7 a rano wstaje o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Całuski dla Czarusia z okazji urodzin :) Uleczka-Widzę, że Piotruś ma dziś urodziny przesyłamy mu moc buziaków i najserdeczniejsze życzenia :) Już kilkoro naszych kwietniowych maluszków jest po urodzinach i dla nich wszystkich życzymy z Adriankiem 100lat i dużo zdrówka:) Kaska81- to ty masz niezły balet z usypianiem. Mój sam nie zaśnie ale na szczęście nie muszę go nosić wystarczy, że się położymy razem a on się wtuli i po pewnym czasie usypia. Jest to bardzo przyjemne tyle, że czasem leżę tak godzinę i nie mogę wyzwolić z jego objęć bo zaraz się budzi i to jest w zasadzie problem. Zaraz spróbuję wrzucić na pocztę jakieś zdjęcie z urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×