Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość mizia ziziuu
Krisi- a ty co "wcinasz sie" na kwietniowkach,a tyyyle siedzialas na marcowkach - co juz tam nie piszesz nic hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristi, odczulalam małego jak byłam w Polsce. Ale teraz zeby oczyścić organizm musi być na diecie przez 2 miesiące ( żadnych produktów z mlekiem lub jego pochodną) i pózniej możemy próbować normalne mleko itp. Teraz pisze z telefonu ale jak będę w domu to wkleje ci linka. Tanie to nie było, bo za samo odczulanie na mleko około 1200zl. A mały ma jeszcze inne rzeczy na które jest uczulony np cytrusy. Jak mleko Zadziała to odczule go jeszcze jak pojedziemy w grudniu. Pomarańcza, a co cie tak boli ze pisze na kwietniowkach? Ja tez pisze na innych topikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy dziś imprezke urodzinowa :) właśnie czekamy na balony. Miłej zabawy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie chyba śledzi:) i się za mną stęsknił. Ktoś na bieżąco czytający. Chyba z marcówek bo tam pisałam tyle co i tu. A tu chyba tylko te co kojarzą kto wątek założył mnie zna:) karola: czekam na wieści bo temat mnie interesuje. A jak robiłaś testy? Z krwi? A czemu chleba nie jecie? Większość chleba i drożdżówek jest na wodzie. Sprawdziłam to na córce i w piekarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znać czy widzisz efekty. To nie mój rejon ale pewnie coś bliżej też jest. Bardzo drogie to odczulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristii, tanie nie jest ale muszę coś próbować bo soja podobniez nie jest zdrowa. Ale tutaj cicho. W pl teraz sie wiosna zrobiła to pewnie siedzicie na dworzu :) my będziemy chodzić na basen, moja sąsiadka idzie juz dziś ale ja jestem taka biała ze chyba najpierw muszę sie opaloc w ogródku :p poza Tymoszenko kupić nowy strój. Kupiłam na wyjazd ale zostawiłam w pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My już wróciłyśmy do Gdańska. A właśnie co tu tak cichoo???;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj tak cicho bo pewnie każda z naszych mamusiek opala się w tą super wiosenna i słoneczną pogodę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, widze ze Klarka ma taki plastikowy pchacz/chodzik. My tez coś takiego mamy ale to jest tak jakby za lekkie. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. Jak Mati to pcha to leci do przodu bo nie ma żadnego oporu... Kupiliśmy drugi drewniany w który można coś wsadzić, no i wkładamy tm jego głowę lego z klockami i tak chodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohgifuzpsfdo
Dragoniki a jaki masz fotelik dla roczniaka? Są takie dla maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola-u nas taki przechył następuje jak np Klara chce na krawężnik wjechać, ale tak to jest pchacz stabilny, szaleje przy nim bardzo;)w sumie to za pomocą jego już śmiało biega ale chodzić samej jej się nie chce.. u nas dzisiaj *iękna pogoda więc lecę z małą na dwór:) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy fotelik rowerowy, super sprawa- tylko musimy dokupić drugi na rodzinne przejażdżki . Pomarańczowa - dużo fotelików jest na allegro i dla roczniaków już mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohgifuzpsfdo planuję kupić taki : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3215242803&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=93 gdyż Maja lubi spać podczas naszych rowerowych wycieczek :) Ale jak do tej pory jeździliśmy ze starym fotelikiem plastikowym (zwykły, najzwyklejszy, 10-letni fotelik) i też było ok :) Faktycznie cichutko :) ale co się dziwić :) Majówka nie była może najlepsza, ale teraz znów pogoda śliczna wraca:) My na Majówce i tak zaliczyliśmy małą górkę (góra Ślęża), w lekkim deszczyku wchodziliśmy pod górę z dzieciakami i Mają na czele ok. 2,5 h :) Byliśmy znów na basenie i w muzeum motoryzacji :) Wszystkie tablice rejestarcyjne były Mai :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola: jak dziecko chodzi już stabilniej(pionowo) to nie naciera tak mocno na pchacz i idzie mu to super. Jak leży i ucieka za szybko to jeszcze za wcześniej. Przynajmniej tak u nas było. I przy córci i przy Bubku. Mam znajomych co mają coś takiego i chwalą. Tyle że nie jakieś dziadostwo bo wtedy dziecko zjeżdża w dół. Zaliczyliśmy literówkę więc i córa i synciu niestety są na przymusowej diecie bez nabiału. Nici z moich prób wprowadzanie czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=11393974&gcsct=0ChMIkMjKye2GtwIVD3dECh0UPwAAEAE Kristi, oddałam ten lekki co miałam i teraz kupiliśmy taki i jest cięższy i jest super. Mały chodzi jak szalony. My mamy wszędzie drewniane podłogi więc większość sie slizgala, bo u niani ma taki lekki ale ona ma dywan i jest ok. Dobrze ze u nas można wszystko oddać, to oddałam tem stary do sklep :) nic nie mówili i przyjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się do życzeń:) Co u Was i waszych maluszków??forum nam umarło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Sliczniaczkowi super :) dziękujemy :) zaraz wysle fotkę. A co u was? Jak Klarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - Mati wygląda super. Mój Czarek ma kaszkiet na głowie kilka sekund- od razu ściąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko, na początku M tez ściągał ale go wytreniwalam bo u nas juz są upały i musi mieć coś na głowie jak idziemy na dwór. I o dziwo juz nie ściąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe coś wczoraj szwankowałam bo widziałam że posty ,,się piszą";)a nie mogłam odp bo ich nie widziałam;) Karola-u nas dobrze, dzień za dniem leci, dzisiaj piękna pogoda w Gdańsku, jutro jak tak ładnie będzie to wybieram się z małą nad morze.Klarce chyba idą zęby bo marudna od wczoraj, a w nocy się kręci i popłakuje. Dzisiaj mamy szczepienie, ja się stresuję bo wiadomo im dzieci większe tym ze szczepieniem bez płaczu gorzej, ale mam nadzieję że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My też dziś po szczepieniu :) Maja od samego wejścia do gabinetu aż do wyjścia z gabinetu zabiegowego płakała :/ Nie wiem czy była przerażona aż tak bardzo szczepieniem czy raczej faktem, że musiała siedzieć mi na kolanach / rękach, bo zdecydowanie było lepiej jak znów puściłam Ją by sama szła ;) No i też jest ostatnio marudna, idzie Jej ostatni (z 16) ząbek, ostatnia trójeczka ;) Waży mało, bo zaledwie 8,8 kg. Majeczka też ma problem (a właściwie problem to mam ja, że Ona ściąga, dla Niej to świetna zabawa ;) ) ze ściąganiem czapek,opasek a poza tym bardzo lubi ściągać buty i skarpetki (już kilka razy szukałam lub wracałam się po Jej buciki, bo zrzuciła a ja nie zauważyłam ;) ) Ania mój Rafał śle mi fotki z nad morza i mnie tylko wkurza :/ też pochodziłabym po plaży ;) ale jeszcze niecały miesiąc, oby tylko pogoda dopisała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×