Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Dopisujmy sie do tabelki :) jak ktos ma pomysł co mozna jeszcze dodać to niech wpisze nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11......(2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buteleczka fajny pomysł z tą tabelką :) już nie mogę sie doczekać aż będę pełnoprawną uczestniczką tego forum - wizyta już jutro - dziś w nocy to chyba nie pośpię ;) czy mogę dopisać się do tabelki, mimo iż nie byłam jeszcze na potwierdzającej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - to ja się dopiszę - jutro najwyżej zmodyfikuję (choć bardzo bym chciała nic nie musieć zmieniać:)) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.........tydzień..... termin porodu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) miholichol...........32........7/8................03.04.2012r........(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) _elena_ ...............26............6.............20.04.2012..........(1) Witajcie:) Ja strasznie źle się dziś czuje....mam mdłości, wymiotowałam i prawie zemdlałam:( A pracować trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę to uporządkuję :D nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) różyczka83.........28..............6..........19.04.2012.. .......(1) miholichol...........32........7/8................03.04.2 012r........(1) _elena_ ...............26............6.............20.04.2012....... ...(1) elena trzymaj się - współczuję; choć ja też dzisiaj nie mam najlepszego samopoczucia, weekend obfity w stres i nerwy, nie czuję się wypoczęta, wróciły mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elenka - współczuję kochana. Ja jestem już na przełomie 7/8 tydzień i czuję się duuuużo lepiej. Jeszcze troszkę. Pamiętaj, żeby ciągle mieć przy sobie coś do jedzenia (kanapka z serkiem, z masłem, krakers) i podjadaj co 2 godziny. Mi pomagała coca cola na okropne mdłości i migdały. Poza tym herbata z cytryną. Trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
Hejka mnie w nocy strasznie brzuszek bolala z innych obiawow nic wczoraj dzien udany bardzo intensywny ale chyba sport w ciazy jest wskazany :) Dziewczyny PROSZE was nie zamartwiajcie sien na zapas musicie sie nastawic pozytywnie na wizyte u gina czekajcie z radoscia ze zobaczycie fasolke ze dowiecie sie znow ile urosla itp a nie pelne strachu i obaw ciaza ma byc dla was najprzyjemniejszym czasem :) aha proponuje zeby dodac do tabeleczki tez z kad jestesmy moze tylko miasto lub woj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Chciałam Was zapytać czy dobrze sobie obliczam tc, jeśli w środę 24.08 będzie równe 7 tygodni od ostatniej @ to będzie to już początek 8tc? Do lekarza idę dopiero 30.08 więc narazie sama sobie wyliczam, wiec nie wiem czy dobrze:) Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) różyczka83.........28..............6..........19.04.2012.. .......(1) miholichol...........32........7/8................03.04.2 012r........(1) _elena_ ...............26............6.............20.04.2012....... ...(1) KoTeLeK24...........24.........6/7..............18.04.2012.........(2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Jak się dziś macie? :) Ale dużo napisałyście przez weekend i dziś :) U mnie weekend spokojnie wyjazdowo minął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m24, według mnie w środę zaczniesz 7 tydzień...znajdź sobie kalkulator na necie i sprawdź, wpisując pierwszy dzień ostatniej miesiączki...ja w środę zaczynam jakoś 7 tc (według moich obliczeń), no ale wiadomo na USG może wyjść kilko dni w tą, czy w tą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie, że macie wymioty i mdłości, ja może ze 3 razy miałam lekkie mdłości, ale teraz już kilka dni nic...Czy was też podbrzusze nie boli wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
Migotka mnie podbrzusze boli jak jasna ciasna w 1 ciazy nie mialam tak a u mnie wedlug ostatniem miesiaczki juz mnie wychodzi ze jestem w 7 ale z wynikow krwi ze nie wiec jeszcze nie wiem czekam na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - oświećcie mnie :D mi się wydawało, że m2428m dobrze obliczyła swój czas ciąży - skoro w środę minie jej 7 tygodni od ostatniej @, to w czwartek rozpocznie ósmy tydzień ciąży - czyż nie? migotka mnie mdłości (lekkie - niezbyt okrutne) dopadają kiedy jestem głodna; podbrzusze czasem pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotelek, możliwe że ciąża jest trochę młodsza, a kiedy idziesz na wizytę? agula, a wyliczyłaś sobie na kalkulatorach w internecie? Mi wychodzi 6 tc, w w śr już 7 tc, ręcznie obliczając też mi tak wyszło ;), po prostu jakby kolejny tydzień po ostatniej miesiączce, to kolejny tydzień ciąży, tak mi się wydaje ;). U mnie każda środa, to początek nowego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z objawów to nadal tylko zmęczenie, senność, ale momentami mocne, ból piersi, czasem coś zakuje w podbrzuszu, ale nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie dowierzam, choć w sobotę zrobiłam drugi test i jeszcze grubsza krecha druga wyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka liczyłam na kalkulatorze w internecie; ręcznie też - a liczę to tak jak mówisz: u mnie każdy wtorek to początek nowego tygodnia - cykle mam krótkie - ale za to wiem kiedy miałam owulację - i z tego co wyczytałam w sieci - to w moim przypadku wiek ciąży liczy się tak, że do wieku zarodka (w moim przypadku kończy się dziś trzeci tydzień od owulacji) dolicza się dwa tygodnie - więc reasumując - kończy mi się obecnie 5 tydzień ciąży a jutro zacznie się 6 tydzień ciąży - dobrze liczę? czyli jeśli m2428m w środę 24.08 mija 7 tygodni od @ to znaczy że 25.08. rozpoczyna się ósmy tydzień od @ czyli ósmy tydzień ciąży, może też wtedy powiedzieć, że jej ciąża ma 7t1d czy ja to dobrze rozumiem? naczytałam się mnóstwo na te tematy - ale przyznaję, że nadal czuję się laikiem :) w końcu to mój pierwszy raz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, ja też tak liczę, bardzo klarownie to opisałaś :). Według mnie też zaczniesz jutro 6 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, to na pierwszy rzut oka z tym liczeniem, to jest pokręcone, ale jak się wgłębisz, to całkiem logiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem jak to idzie, tak jak sobie obliczałam w środę będzie już 7 pełnych tygodni, więc zacznie się 8tc. A z terminem porodu wyliczam sobie tak: pierwszy dzień ostatniej @ u mnie to 06.07, dodać do niego 7 dni wychodzi 13.07, następnie odjąć 3 miesiące czyli wychodzi 13.04 , na koniec dodać rok czyli 13.04.2012, z tym że jest to dla cykli 28dni. Jeśli ma się dłuższe należy o tyle dni dodać, a jak krótsze odjąć. Ja mam 30 dniowe cykle, więc do 13.04 dodaje 2 i wychodzi data porodu na 15.04.2012. Tak podobno obliczają lekarze. Zgadza się? Czy tak macie dziewczyny, te które już były u lekarza, na podstawie tego Wam wyliczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymże jak ma się np. 7 tc i 2 dni, to się mówi, że 7 tc, a nie 8 tc, no tak mi się wydaje...więc m24 zacznie 7 tc, a nie 8 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka dzięki :D już myślałam, że znowu coś zrozumiałam "po swojemu" heh - ale komu z nas nie zdarza się czasem inaczej odbierać rzeczywistości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m24, no jakoś tak, ale wiesz i tak Ci najlepiej to lekarz obliczy i to nie ma takiego znaczenie, czy 2 tygodnie w tą, czy w tą ;), tzn. później pod koniec ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko nadzieje, że w śr zrobi mi lekarka USG, bo pewne tego nie jestem, oni tam dziwnie mają, i może mi np. kazać przyjść za dzień, dwa tylko na USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to jest takie orientacyjne, tzn. wyliczane na podstawie OM, a wiadomo że owulacja mogła się przesunąć więc urodzić można wcześniej lub później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×