Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

i powtarzam Mężowi, żeby nie zacieszał do momentu aż będziemy mieć pewność, ale on z jego wrodzonym optymizmem kwituje to zawsze słowami "ja tam swoje wiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie odpowiedziałam, uśmiałam się i poraz kolejny powtórzyłam "nie zacieszaj jeszcze" :) aczkolwiek chyba wolałabym żeby na początku łóżeczko stało w naszej sypialni - będzie bliżej do karmienia i w ogóle - pewnie spokojniej bym spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza byłam umówiona na 25-go, ale dzwonili dzisiaj, że przekładają wizytę na 23-go (ponieważ pani doktor idzie na urlop i w czwartek wyjątkowo będzie przyjmować nie po południu a rano - a nie chciałam brać urlopu - więc został mi ten wtorek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to faktycznie trochę wcześniej, ale chyba lepiej pójść już...ja nie wiem jeszcze kiedy dokładnie, ale mam nadzieje, jakoś czw, piątek w następnym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie - to nie pomyłka :D on zaciesza - cieszy się jak małe dziecko ;) jeszcze nie wie chyba że mały szkrab to nie tylko same przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, nie przesadzaj, przecież na samym początku nie będzie się już zamartwiał, że to nie tylko przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _elena_
Witajcie! Jestem zapisana do gin (jeszcze nigdy u niej nie byłam ale ma super opienie, idę prywatnie) na środę 24 sierpnia. Będzie to 2 dni przed 7 tygodniem, czy myślicie że będzie już coś widać? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-super ze wszystko ok :) myslalam ze juz serduszko bedzie widac ja jakos pod koniec przyszlego tyg sie wybiore do gina,jeszcze badania musze zrobic apetyt mam wielki a brzuch juz jakis wiekszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam nadzieje ze juz niedlugo bede pelnoprawną członkinią tego topiku. OM miałam 10.07. 07.08. powinnam dostać @ ale brak..-). 09.08. robiłam 3 testy ciązowe i wszystkie wyszły pozytywne. 10.08 byłam u gina i potweirdził obecność zarodka, ale kazał sie nie cieszyć na zapas bo to roznie bywa, choć jest to dopiero nasz 2-3 cykl starań. Mam nadzieje ze jednak to bedzie ciąza, choć nie mam żadnych wyrażnych objawów, poza brakiem @, pozytywnymi testami, mam trochę zgagę i bolesne sutki i czasami bardzo delikatne skurcze w podbrzuszu. Wizyte u gina (potwierdzenie) mam na 24.08. Czytają jednak wasze posty obawiam sie że jak na 5 tc (od OM) nie mam w ogóle żadnych objawów (typu senność, mdłośći, ból brzucha itp):-(????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda, spokojnie to sam początek, możesz nie mieć objawów jeszcze to normalne, ale już jutro możesz je mieć :D Ja dziś umówiłam się do dwóch lekarzy :D. Tam do przychodni gdzie chodzę, jak ją nazywam pół prywatnej ;), w najbliższą środę, plus tam pewnie zrobię badania, lekarka taka sobie...ale do dobrego gina typowo prywatnie jestem umówiona dopiero na 5 września, więc nie chciałam tka długo czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sie z nim umawialam to mu mowilam ze to moze byc za wczesnie i czy czasem mam nie przyjsc pozniej. on powiedzial ze od razu. i zobaczylam swoja 6-cio milimetrowa kopeczke :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dzisiaj miałyście wenę do pisania na kafe :) Z tego co czytałam już większość z Was widziała fasolki na USG :) Musimy uzbroić się w cierpliwość, przed Nami jeszcze tyle miesięcy, nie mówiąc o tygodniach!!!Ale damy radę, tylko trzeba pozytywnie myśleć!!! Wiecie coraz bardziej kusi mnie żeby pochwalić się wszystkim że będziemy mieli dziecko!!! Wiem, że nie powinnam, bo wszystko może się zdarzyć, ale kusi mnie....pozdrawiam i jakże się cieszę że jutro już piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czikitasza, nie martw sie. Podobno im bardziej chcesz, tym mniej wychodzi. Po prostu nie mysl o tym tak intensywnie. My zaczelismy starac sie o dziecko okolo 6 miesiecy temu. Wkoncu przestalam myslec o tym, bo wyszly nam nowe plany zyciowe i na tym sie skupilam. Az pewnego dnia zrobilam test ciazowy, bo po ostatniej miesiaczce bol piersi nie ustepowal i pojawily sie zyly (nic wiecej i tak pozostaje do dzisiaj). Mam ogolnie dlugie cykle, wiec nie chcialam czekac na kolejny okres, bo trwaloby to za dlugo. Bardziej z ciekawosci zrobilam sobie test i natychmiast pojawila sie druga kreska. Myslalam, ze coz zle zrobilam, wiec kupilam jeszcze dwa i zrobilam je wieczorem i wyszly te same wyniki. Od razu zapisalam sie do lekarza na nastepny dzien. Poprosilam doktora o sprawdzenie czy jestem w ciazy, bo testy mi wyszly pozytywnie z zaznaczeniem, ze to moze byc jeszcze wczesna ciaza.Doktor zrobil badanie dopochwowe i od razu stwierdzil, ze to 3 tygodniowa ciaza. Bylo widac tylko pecherzyk, ale nie wypominal, ze przyszlam za wczesnie. Nakazal brac folik, zrobic badania i wrocic i dopiero wtedy bedzie zalozona karta ciazowa. Lepiej sprawdzic takie rzeczy jak najwczesniej, bo przynajmniej wiadomo na czym sie stoi i czy wszystko przebiega prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka oczywiście, że nie chcę, żeby już teraz zamartwiał się mniej przyjemnymi aspektami, chciałabym tylko żeby troszkę bardziej umiarkowanie się cieszył - w myśl zasady, że lepiej zaskoczyć się mile niż niemile :) młoda jak obliczyłaś u siebie 5tc? wg mnie to końcówka 6tc :) a brakiem objawów się nie przejmuj - czytałam, że jest spory odsetek kobiet, które z objawów ciąży zauważają u siebie tylko: brak miesiączki, rosnący brzuch i poród ;) migotka świetny pomysł z tą podwójną wizytą - będzie z Ciebie dobra Mama - umiesz kombinować ;) justazg masz racę - spora dawka cierpliwości bardzo się przyda; a swoją drogą - to bardzo ciekawe że jeśli chodzi o naszą ciążę to czas dłuży się niemiłosiernie - a jeśli o cudzą to jest zupełnie inaczej; nie tak dawno (wydawałoby się jak by to było ze 2 tygodnie temu) koleżanka pochwaliła się, że jest w ciąży (wtedy mówiła, że to 6 tydzień) a przedwczoraj powiedziała że już końcówkę 15tc ma - nie wiem kiedy ten czas jej zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! ostanio robiłam test ciążowy i wyszło ,ze jestem w ciązy !! miesiaczki juz nie mam 2 tygodnie ;) dzidzia wychodzi na kwiecien !! obajawóz nie mam azdnych tak jak z pierwsza ciąza ;) tylko troche piersi pobolewaja ;) moje pierwsze dziecko (Adas) bedzie mial 1 listopada 2 latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika.ry gratuluję! najlepszy prezent dla dziecka - rodzeństwo :) a byłaś już u lekarza na usg? na kiedy wychodzi Ci termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula1708 witaj!! nie jeszcze nie byłam na usg! mam wizyte 23 sierpnia czyli w wtorek! mam nadzieje ze wszystko jest ok z dzidzia ! z pierwsza ciąza na początku czułam sie dobrze a od 20 tygodnia wylądowałam w szpitalu bo brzuch mi twardniał lezalam tam 2 tygodnie a reszte ciazy w domu lezec i na tabletkach rozkurczowych fenotoral ;) i ispoptin ;) ale Adas sie urodził zdrowiutki ;) tylko ze 10 dni wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dziś macie dziewczyny :) agula, to moje kombinowanie, to trochę tak wyszło, a nie tak chciałam, bo termin na 5 września wydał mi się za odległy ;) moniak, gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie że Wa kusi powiedzieć o dobrej nowinie rodzinie ;), ja wczoraj stwierdziła, że jednak do 5 września chciałabym poczekać, to będzie koniec 8 tygodnia, bo dłużej to będzie ciężko, a jeszcze te 2 tygodnie, to jakoś dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika.ry ja też mam wizytę na wtorek :D obyśmy obie wróciły zadowolone od lekarzy :) migotka samopoczucie dziś bardzo dobre - żadnych nowych dolegliwości - wszystko "po staremu"; no może nie licząc małego zawrotu głowy o poranku - ale to pewnie piątkowe wypompowanie plus może zbyt szybkie wstanie z łóżka - a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, to podobnie jak ja, dziś nie miałam, ale też mi się jakieś lekkie zawroty zdarzają, no i po staremu, więc głównie piersi dają znać ;) Wy macie wizytę we wtorek, ja w środę, mogłam iść już w poniedziałek, ale stwierdziłam, ze to jakoś będzie początek 7 tc w śr, to może więcej zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też piję kawę :) właśnie teraz ;) migotka początek 7 tygodnia - to i tak o wiele lepiej niż ja - mi wyszła wizyta na początek 6 tygodnia, więc pewnie nic nie zobaczę; liczę tylko na to że dostanę potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, ale wiesz mogę się mylić i to się może okazać bardziej 6 tc ;), bywa że i w 6 tc, już bije serduszko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jutro rano zrobię test, bo robiłam tylko jeden, bo nie dowierzam jeszcze, no i będzie na pamiątkę razem z tym pierwszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×