Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

tak jest - byle do szczęśliwego finału :D a później na świecie będą nasze małe różowe Skarby :) i przyznać trzeba, że piękny miesiąc nam się trafił :) idealny na pierwsze spacerki - i w ogóle wszystko wydaje mi się na korzyść :D z największymi bębenkami nie będziemy też się musiały tarabanić w zaspać - bo akurat te końcówki ciąży to nam na wiosnę przypadają :) same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, no ja też nigdy jakoś nie myślałam żeby urodzić w kwietniu, ale faktycznie same plusy :), mi to nawet początek maja może wyjść, jak się opóźni trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja urodzilam synka 6 marca teraz termin mam na 5 kwietnia ... :) na wiosne super urodzic Ale chodzic cala zime w ciąży jest ciezko :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też śmiało może się przesunąć na maj - ale te parę dni to chyba bez znaczenia :D myślę że koleżanki z kwietnia nie wyrzucą nas z forum jak się okaże, że mamy termin parę dni później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się cieszę, że mi nie wyszło na przełomie roku, a poza tym, to nie ma różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie , dzisiaj u mnie 30 stopni a jakbym teraz miala siedziec z wielkim bruchem w domu to dziekuje , wole jednak chlodniejsze dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, tzn. bardzo wątpię że poród teoretycznie mi wyliczą na początek maja, to już szybciej sam koniec kwietnia, tylko że mąż realnie być na początku maja równie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) trzeba brać co dają - w zasadzie nawet przełom roku byłby ok gdyby nie było innej opcji - aczkolwiek nie zmienia to faktu, że gdybym miała wybierać, to chciałabym właśnie wiosną urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np jak bede miala znowu cesarke to moge urodzic pod koniec marca ... z synkiem jak bylam w ciazy to cesarke zrobili mi tydzien przed terminem , moja bratowa urodzila przez cc 2 tygodnie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, no da się urodzić i na przełomie roku ;), ale wtedy taki ogólny marazm jest, święta, sylwester, nowy rok, nikomu nic się nie chce, pogoda nieciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Można dołączyć? Czytam wasz temat od kilku dni ale wciąż zwlekam, aby dołączyć, bo nie chcę zapeszyć...;) Mi z kalkulatora wychodzi że jestem w 6 tygodniu, 6 dniu ciąży, termin na 10 kwietnia, jednak byłam w piątek u lekarza i było widać tylko pęcherzyk 12,5 mm, a więc ciąża jest młodsza. Mam nadzieję, że wszystko rozwija się prawidłowo:/ Mam wizytę za 2 tygodnie i wtedy wszystko będzie jasne.... Ja z objawów mam tylko ból sutków i piersi (jak schodzę po schodach to muszę trzymać;), ból podbrzusza i zgagę. Póki co mdłości mnie omijaja:) Mam 26 lat, to moja pierwsza ciąża, a więc pytań i wątpliwości mam mnóstwo...;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie chciałam chodzic w ciży zimą,bo latem to dopiero musi być cięzko w te upały:) W kwietniu juz bedzie można na spacer ruszyć,nie trzeba werandować,wiosna to dobry okres;na druga wiosnę dzieciaki będa juz chodziły,okres raczkowania przetrwamy w zimowe wieczory:) Pozatym mam ubrania ciążowe z poprzedniego okresu,będa troszke za duze,bo po poprzedniej ciązy sporo schudłam,ale pod koniec roku jeansy i bluzki sie dopasują;ja już we wrzesniu musze zaopatrzyc sie w nowa garderobę,bo w spodniach nie wychodzę,najlepsze bylyby sukienki i tuniki,ale w rzeczy z tamtego roku sie nie zmieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, no tak CC robią przed terminem, żeby się akcja porodowa nie zaczęła...a możesz powiedzieć dlaczego miałaś CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Mąż to pierwszy zaczął paplać znajomym. Ja byłam ostrożniejsza. Poza tym także już znalazł w necie wózek :-), już mówi o remoncie, że z gabinetu wszystkie meble i papiery trzeba zabrać, pomalować ściany, położyć tapety itp. Czasami jak mówi, że "wtedy już na świecie będzie dziecko" to muszę się chwilę zastanowić, wtedy do mnie dociera, że będziemy rodzicami. Aha - jak się fatalnie czułam, to wszystko w domu robił - wyprowadzał psa, chociaż do tej pory to była moja czynność, gotował, nawet sprzątał w kuchni! Równocześnie prowadził firmę i głaskał mnie po głowie..... a tak czasami się na niego wkurzałam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z objawów to dodam jeszcze że jestem zakręcona, bo mam 25 lat, a nawet pseudonim sobie złożyłam kwietniówka 26 hehe, dopiero jak teraz przeczytałam to zauważyłam;) Zaraz zmienię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę tym kwietniem, jak wszystko będzie dobrze to dostanę prezent między świętami a moimi imieninami, i to jaki prezent:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniówka witaj! z tego co tu dziewczyny piszą, to często zdarza się, ze owulacja była później niż wskazywałaby na to data @ - więc to częste, że ciąża jest młodsza niż pokazuje kalkulator; uszy do góry - będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowka-26 witamy :) ze wzgledu na moje 2 poronienia lekarz wolal przeprowadzic cc zeby wszystko do konca bylo ok ... ale z drugiej strony sie ciesze ze mialam cc bo jak wyciagal Filipka to jego pierwszze słowa brzmiały :" o kurde!! ale owinięty" ... wiec nie wiem jakby to sie skonczylo jakbym rodziła naturalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita, to masz sporą szanse na drugie sn...teraz dużo jest cc, co chwilę słyszę o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide zmywac bo samo sie nie zrobi ... zaraz bede A na obiadek co robicie ? ja nie mam pomyslu moze kupie jakies pierogi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×