Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

witam dziewczynki ja tylko na sekundę, trochę czytałam ale nie mam czasu bo dziś wreszcie tapetujemy :) Dragoniki podejrzewam, że twoja malutka ma napięcie mięśniowe tak jak moja Oliwka bo tez wygina główkę w jedną stronę i ma zaciśnięte piąstki. Masuj jej piąstki po zewnętrznej stronie tak żeby prostowała paluszki. I rób tak np, grzechotką grzechocz jej w przeciwną stronę którą odwraca główkę i tak samo niech ma światło słoneczne w przeciwną stronę jak wygina główkę. No i na pewno będziesz musiała masować jej całe ciałko tak jak ja to robię z Oliwką. trochę pomieszałam ale mam nadzieje, że mnie zrozumiesz. Życzę miłego dnia, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki podobnie chcialabym karmic jak najdluzej ale max rok :) no ja podejrzewam ze malemu moze byc zimno ale mamy wlaczony wentylator i zaraz go caleo okrywam... zazdroszcze ze mozzecie masowac swoje maluchy... piotrus to placze po kapieli dopoki mu piersi nie dam.. a nie jest nawet czasem glodny bo nawet probowalam karmic przed kapiela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Mój Kubuś główkę przekręca często w swoją lewą stronę, tak nawet spał cały czas, pediatra kazała mi go "ćwiczyć", chwytać za lewą rączkę i odwracać go całego na prawą stronę i spowrotem i tak po 100 razy dziennie... jakby nie było poprawy za półtorej miesiąca( ( przy następnej wizycie) to ma dać skierowanie na rehabilitację. Co do piersi, ja mam jedną większą właśnie dlatego że częściej z niej podaję, bo ma jakby dłuższą brodawkę i Kubuś woli z niej ciągnąć:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja noc dzisiejszą miałam dobrą :) mały wstał na jedzenie o 3 w nocy a następnie o 7 rano A ja dziś dostałam okres :( i dobre się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U nas też nocka przespana:)ej Anita ja dzisiaj tez okresu dostałam. Jakis taki skąpy ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No u mnie nocka też nie najgorzej pobudka o 1:00 a potem 4:30 i 8:30, więc mogę powiedzieć, ze standard. anita - a może to jeszcze nie okres? Ja też myślałam, że mam okres bo przestałam krwawić jakieś 5 tyg po porodzie a potem za ok 1.5 tygodnia znowu wyszło jakieś plamienie i dopiero od wczoraj cisza no i jestem pewna, że to nie był okres bo wyglądało to tak samo jak w połogu. Mam umówioną wizytę na poniedziałek w związku z tym i moimi szwami rozpuszczalnymi, które miały zniknąć po 6 tygodniach a tu nadal są :( Czy któraś z was też tak miała, że szwy się nie rozpuściły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka- u mnie też skąpy ,pamiętam jak po Hani też pierwszy miałam skąpy ale następne to lało się jak ze świni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja siostra też miała takie powracające krwawienia i myślała, ze to okres a gin jej powiedział, że musiała się przesilić i to nie @ tylko jeszcze się nie zagoiła i powinna więcej odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka- mi przestało się lać :) 4 tyg po porodzie , a to wygląda na okres, bo na początku było delikatniej a teraz już tak jak okres. Mi tez szwy się nie rozpuściły i kilka jeszcze jest, W nas tyg idę do lekarza to zobaczy , Po Hani tez wszystkie się nie rozpuściły i mi gin wyciągał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...ja też idę na kontrolę niedługo. Mi też to wygląda na okres ale zobaczę jak będzie jutro. Ja również szybko przestałam krwawić po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - a bolało jak Ci te szwy wyciągali? Bo ja już mam dość z tymi szwami podczas porodu mi zainfekowali i wszystko się rozlazł brałam antybiotyki potem nowe szwy a teraz na dodatek się nie rozpuściły :( Jestem zła no bo ile jeszcze mogą mi tam grzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Byłam dzisiaj z małym u lekarza bo zaczal charczeć przez nos i kasłać, mam kupic ten aspirator do nosa, ja mam pic wapn i brac rutinoscorbin bo jestem przeziębiona, wczoraj stan podgorączkowy ;/ , misiek musi sie wyleczyc do nastepnego piatku bo ma szczepienie, a i powiedziala, ze zadnych leków, najlepszy lek to mleko matki, jak ja bede o siebie dbac, to dziecko bedzie zdrowe. Mały dzisiaj duzo nie przespał, bo jak chciał normalnie oddychac to sie budził przez to charczenie i płakał :( biedny, ale za to wazy 4750g, 300g przytył w tydzien :) Ja nie mam krwawienia, bo karmie, a szwy juz sie rozpusciły. Ale za to dziwi mnie, bo jak sie karmi piersia to ma sie tą ,,suchość" pochwy, a ze mnie bezbarwny śluz leci jak przy jajeczkowaniu ;/.. nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia mała- ja też karmie piersią i mam krwawienie- okres A ty myślałaś że jak się karmi piersią to nie dostaniesz okresu? Wszystkie moje znajome karmiły piersią i miały okres około 3-4 mieś po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia- ja miałam około 2 tyg temu taki śluz jak ty teraz masz , a teraz mam krwawienie-okres, To ty też może za jakiś czas będziesz miała niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia- i chociaż nie wierz też w to że karmiąc piersią nie zachodzi się w ciążę- słowa mego lek gin na wizycie kontrolnej po urodzeni Hani , Także uważać trza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie była u mnie na kawie koleżanka i przyniosła mi 2 reklamówki ubranek i reklamówkę zabawek po swoim synku :) Super niespodzianka bo mały już mi wyrasta z rozmiaru 0-3miesiące i mieliśmy iść na zakupy a tak to trochę mniej się wyda. Dobra muszę teraz to posegregować i poprać. Jak myślicie bo jest kilka zabawek drewnianych i nie wiem czy jak je wymyję gorącą wodą i mydłem to nic się im nie stanie? Czy może lepiej wyczyścić te zabawki w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przeczytalam po łebkach i jak narazie odniose sie tylko do tego co pamietam martusia_mala faceta na sile nie zmienisz ja juz kiedys opisywalam na forum zale do mojego i zostalam zjechana tak wiec i Tobie nie radze a moj problem z facetem byl identyczny a teraz on przychodzi z pracy a ja go zostawiam z 2 dzieci i jade na sklepy mam ok 3 godz dla siebie a jak mala placze wczesniej to musi sobie radzic i fakt telefony do mnie sie nie urywaja ze mam wracac :D w nocy nie wstaje do dzieci bo faktycznie jest padniety ale ostatnio zaczelam prac tylko swoje rzeczy czy segregowac lub prasowac swoje i dzieci a jego nie i zaczol troszke doceniac jak musi rano szukac skarpet albo 2 do pary :D wiec teraz sam czasem kapie maleńka i starszej zabki umyje i mi kolacje zrobi ale moim zdaniem do tego facet musi dojzec zeby zrozumiec i nikt mi nie powie ze sa idealne zwiazki bo zawsze pojawi sie jakas niesnaska co do okresu to mi tez ginka mowila ze chyba do 6 m powinno nie byc przy karmieniu piersia i jest to 98% zabezpieczenie pod waronkiem że sie nie dopaja i nie dokarmia wiec tylko sama pierś nic wiecej i w nocy trzeba karmic chyba ze 2 razy ale juz nie pamietam mnie sie skonczyl antybiotyk 3 dni bez i znow zator i goraczka wiec pozostaje mi do konca karmienia byc na antybiotykach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pochwie sucho i nawet skusilam sie na baraszkowanie użylam zelu nawilzajacego i lipa nie dosc ze bolało w trakcie to jeszcze po :( nie umialam chodzic ból w kroczu i takie ciagniecie masakra wiec mam teraz jeszcze wieksza niechęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz też powiedział, że karmienie nie zabezpiecza przed ciążą, zresztą mam dwie znajome, które mają dzieciaki rok po roku, bo wierzyły że nie muszą się zabezpieczać...;) Ja od kilku dni biorę tabletki azalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że karmienie nie zabezpiecza przed ciąża i sama jestem tego najlepszym przykładem. Moja siostra jest tylko o rok i 3mies starsza ode mnie a mama karmiła każdą z nas ponad rok i do 6 mies tylko piersią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdze ze karmienie zabezpiecza tylko napisalam co mi mowili a sama wzielam zastrzyk a karmie tylko piersia ale na 3 dziecko nie moge sobie teraz pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka karmiła piersią miesiąc a okresu nie miała 9 mieś, inna karmiła rok a dostała okres po 3 mieś ,Także karmienie piersią nie ma nic wspólnego z okresem , Po prostu każdy organizm jest inny i każdy inaczej do siebie dochodzi po porodzie A mój mały waży 4020gr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innej beczki: Jak ubieracie swoje dzieci na codzień? Czy w śpiochy/pajace czy też bardziej dorośle w sukienki/spodenki i koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nasza reprezentacja się popisała na meczu otwarcia :P Zresztą jak zawsze... Mój poszedł z kumplem oglądać pewnie wróci w złym humorze he he Blanka - jeśli chodzi o ubranko w domu jak jest chłodniej to body krótkie na to śpiochy i skarpetki jak ciepło to same śpiochy a jak był upał to krótkiego rampersa. Jak idziemy tylko do sklepu to na na śpiochy naciągam spodenki i wkładam bluzę z kapturem na zamek i czapeczkę to tak na szybkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka.. ja raczej spichy i body na noc a w dzien "dorosle" czyli np body dzinsy i tenisowki :P:P albo koszula zamiast bodow itp w kazdym razie spiochy tykko na noc juz od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_słupsk_27
czesc dziewczyny jestem juz w polsce i dopiero mi podłączyli internet w najbliższych dniach nadrobie czytanie ale teraz mam pytanie... dziś pediatra stwierdził szmery na sercu... :( czy mam sie martwić :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie ortopeda
dziewczyny, unikajcie dżinsów jak ognia jeżeli nie chcecie zrobić krzywdy swoim maluchom! na badaniu bioderek nie przestrzegali was przed dżinsami? Takie maluchy wyglądają słodko w dżinsach, ale chyba nie o to nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- może pediatra ciebie skierować do kardiologa , może u maluszka nie została zamknięta przegroda międzykomorowa , ale do 3 miesiąca może się zamknąć, Ja ubieram małego w body , pajacyk lub spodki bawełniane , jak wychodzimy na spacer to dresik lub cieplejszy pajac, i czapeczka bawełniana, Ja dopiero małego będę ubierała w takie dorosłe ubranka za jakiś czas, Tak jak napisała prawie ortopeda dzieci w sukieneczkach lub jeansach wyglądają słodko ale to dla nich nie wygodnie ,w jeansach nie mogą luźnie ruszać nóżkami A o tym że jeansy są szkodliwe dla bioderek pierwszo słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×