Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Mój ostatnio śpi też w dzień bardzo mało- w nocy tak od 21ej do 8ej rano, z dwoma przerwami na karmienie, a w dzień prawie w ogóle, może ze dwie drzemki ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) My po wczorajszym badaniu ok:) Dziewczyny już opisały, więc nie będę powtarzać:) Moja Maja ma kontrolę słuchu dlatego, że w ciąży parę razy wychodziło mi zimno, więc może powstać wada słuchu i mamy być pod kontrolą do 2 roku życia, więc przed nami dwa badania, jedno w grudniu a następne przed 2 urodzinkami:) To wczorajsze na szczęście poszło gładko, Maja była przy cycuszku, ale troszkę się wierciła;) Na razie wyszło w 100 % dobrze:) Martusia Mała bardzo mi przykro, mam nadzieję, ze to jednak zapalenie oskrzeli a nie płuc:/ I zyczę szybkiego powrotu do zdrowia:) Ja ciągle też się martwię, zeby zapalenie ucha nie wróciło, co prawda było przez zalanie (od zachłyśnięcia), ale różnie to bywa... nie chciałabym znów mieć Małej w szpitalu:( Moja Córcia też się strasznie ślini, więc kto wie czy to nie ząbki:) Synek miał 3 miesiące i 3 tyg. jak wyszedł Mu pierwszy ząbek:) A powiedzcie mi czy któremuś z Waszych dzieciaczków śmierdzi z uszek? Ja swojej pielęgnuję uszka na cacy a i tak dziwny zapach idzie... i zastanawiam się dlaczego. Szukałam info na necie, niektórzy mówią, ze to od woskowiny, inni, że może z tyłu ucha łuszczy się skórka (Maja akurat ma lekko zaczerwienione) i daje taki dziwny zapach, jeszcze inne opinie to takie, ze przy zapaleniu ucha może tak śmierdziuchać... Sama nie wiem.. Chyba wybiorę się do kontroli, bo im więcej czytam tym bardziej głupieję:/ Nie jest to zbyt przyjemny zapach... Quixx polecam nie tylko dla dzieciaczków ale też dla dorosłych, jest naprawdę dobry:) A i cena nie jest wygórowana:) Bronka moja śpi różnie, ostatnio spała mało, takie drzemki 10-30 min. ze 3-4 dziennie, ale dziś np. śpi dużo:) Przy tym jest spokojna:) Leży, śmieje się i gaworzy:) Za to w nocy nie mam problemu (odpukać) Maja zrobiła dziś kupkę, po trzech dniach (w sumie to dziś byłby czwarty), nie duża, ale jest ok:) I kupiłam wczoraj herbatkę HIPP ułatwiającą trawienie:) Będę podawać co parę dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;) Dawno się nie odzywałam, ale nie mam czasu. Moja córeczka zaczęła 7 tygodni i waży 4700g. Co do kupek też nie robi ich dużo czasami jest to 1 dziennie i przeważnie rano po nocy. Jesteśmy po pierwszym szczepieniu i przeszła je całkiem dobrze. Współczuje tym mamusią których dzieciaczki chorują moja narazie odpukać nie była chora. Trzymam kciuki żeby z Waszymi maluszkami było wszystko ok. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:-) Pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki. Orest w końcu zaszczepiony.Waga 5950. Nie piszę bo mam problemy powazne ze starszą córką,żyć się nie chce Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka trzymam kciuki żeby wam się z córka poukładało, czasami warto zabrać dzieciaka do psychologa. Mój też trochę charczy ale p. doktor twierdzi że zdrowy, 18 pierwsze szczepionki. Wczoraj zamówiłam dla małego bujaczek bo w łóżeczku leżeć nie chce i ciągle na ręce sie pcha. Zobaczymy czy się sprawdzi, może będę miała chociaż na chwile ręce wolne. Jeśli nadal będzie płakał i marudził ze chce do mamy to kupie chustę i przywiążę malca do siebie, bo przecież jakoś trzeba funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja. bylismy dzis na badaniu bioderek. niby wszystko oki tylko lewe bioderko piotrus ma slabsze wiec dal nam kilka cwiczen do robienia i kontrola za 6 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka u nas bujaczek spełnia swoją funkcję jak mała jest śpiąca, wtedy włączam wibracje i ładnie zasypia, a w chuście wiązałam ją dwa razy, pierwszy raz krzyczała, za drugim razem już się podobało:) Dziewczyny w ten dzień w którym wasze dzieciaczki miały szczepienia normalnie je kąpałyście? Moja dziś miała pierwsze, strasznie płakała:( Kupiłam w aptece plasterki, które się nakleja przed kłuciem i znieczulają to miejsce, podobno nie czuć igły, następnym razem spróbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowka ja normalnie kąpałam:) Pielęgniarka powiedziała tylko, żeby nie kąpać, gdyby Mała miała bardzo wysoką gorączkę:) A o plasterkach nie słyszałam:) W jakiej cenie są ? Florentyna trzymam kciuki za pomyślne zakończenie spraw z Córką:) Nie daj się! ;) Indianka a jak CI się mieszka na nowym mieszkanku, znalazłaś już jakieś towarzystwo na spacerki? Jak sąsiedzi? :) Maja dziś znów zrobiła kupkę i to solidnie, raz w nocy i raz w dzień, więc może wraca wszystko do normy;) Za to mam problem z moim pracodawcą, jestem na urlopie macierzyńskim od 4 kwietnia a jeszcze nie dostałam żadnej kasy:/ Kłamie, próbuje wyciągnąć ode mnie jakieś dziwne papiery... masakra! Dziś już dzwoniłam do PIP i ZUS, mają się zająć tym:) A najlepszy mail był od niej ze stwierdzeniem, ze pewnie sama się nie zwolnię z pracy, pewnie myśli, ze wracam zaraz po macierzyńskim (czyli we wrześniu), a ja mam zamiar jeszcze urlopy wykorzystać (zaległy i bieżący) i idę na wychowawczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki 3 plasterki 28 zł:( Nazywają się emla. Ja we wrześniu wracam do pracy, ale jestem nauczycielką więc nie pracuję po 8 godzin dziennie;) Mała będzie z teściową w tym czasie, mam nadzieję, że dam radę się z nią rozstać...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po szczepieniu normalnie kapalam. Piotrus nie zareagowal zle na szczepienie, ale podczas szczepienia plakal wiec przemysle sprawe plasterkow :) a ja dzis zaczelam krwawic wiec to chyba okres juz dostalam... normalnie juz zapomnialam jak to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jak kąpiecie to uwazacie zeby nie wlewala sie woda do uszu dziecka? uleczka moj ma spuchniete delikatnie dziąsełka od jakiegos czasu i widać lekkie jasne prześwity i lekarka mówiła, że chyba coś sie zaczyna dziac tzn zabkowanie tusz tusz Dziewczynki wstawcie w stopke date urodzin i wage urodzeniową swoich maluszkow, lepiej będzie nam się rozmawiać dargoniki też miałam w ciąży parę razy opryszczke, ale nikt mi nie mówił, że może to wpłynąć na słuch mojego dziecka :/ i nie wiem co Ci doradzić z uszkami Florentyna ja chodziłam do psychologa jak dorastałam i stwarzałam problemy :) do poradni psych-ped, wtedy są wizyty na nfz jeżel córka się uczy- pomogło mi w relacjach z moją mamą kwietniowka a czego uczysz jezeli moge pytac piszecie o tym okresie i az sobie policzylam, ze rok czasu juz nie mialam okresu, az mam ochote poskakac z radości :) wybaczcie za brak polskich znaków i literówki ale Leon śpi na mnie i piszę lewą reką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam się podzielić z Wami moją dzisiejszą radością, kupiłam sobie dzisiaj spodnie w h&m, zgadnijcie jaki rozmiar :D 34! i nie wyglądam w nich jak baleronik owinięty i ściśnięty, tylko normalnie :) A i jakieś wnoszące info dla Was, zaczynają się wyprzedaże w masówkach typu zara, h&m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupryna ja staram sie uwazac zeby sie woda nie wlala do uszek ale zawsze sie wleje... bo albo sie tak wierci i placze ze sie naleje, albo poprostu podczas mycia głowki :) mam pytanko : czy wasze dzieciaczki reaguja tzn czy kieruja zawsze glowke w kierunku dzwieku np grzechotki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia nic nie robi zawsze. Jak ma ochotę to robi jak nie to nie ma siły by ją zmusić. Co potrafią wasze dzieci? Na kółku ze szpitala napisali, że w 3 msc życia dziecko śmieje się, gaworzy i przewraca z pleców na bok. Moja nic z tego nie umie. Owszem coś tam gada ale raczej "auuu" niż agugu. Wyją z tatusiem oboje ;P Przewraca się z brzuszka na plecki, "maszeruje", wyciąga rączki do zabawek ale nie jest to skoordynowany ruch. Uśmiecha się i ładnie trzyma główkę. Reaguje na dzwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka moja jak się zapatrzy na jakiś punkt to nie reaguje na grzechotkę;) Czupryna uczę niemieckiego w gimnazjum:) Tylko pozazdrościć takiego rozmiaru:) Ja teraz co tydzień kupuję coś z garderoby, bo sprawia mi ogromną przyjemność kupienie czegoś co nie jest ciążowym workiem;) Ja ważę mniej niz przed ciążą ale brzuch muszę jeszcze wyćwiczyć bo mam flaczek:/ Chodzę na basen i robię brzuszki, mam nadzieję, że to pomoże, bo słodycze podjadam codziennie;) Ja biorę tabletki anty, więc chyba póki nie skończę ich brać, okresu nie dostanę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka moja dopiero jutro kończy 2 miesiące, więc jeszcze się nie łapie na umiejętności 3 miesiąca;) Ale jeśli chodzi o gadanie to olga przede wszystkim mówi leuuu i leaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie furorę robi mata edukacyjna:) Mała leży już ponad 30min, a tak to ciągle chce być na rękach... Ona się bawi a ja robię naleśniki ze szpinakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myślałam lekarz mi przepisał na razie jedno opakowanie żeby sprawdzić jak je przyjmę ,różnie czytałam na ich temat w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 10 dniu brania tabletek ,myślałam że może to plamienia bo czytałam że moga występować przy tych tabletkach ale to okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też lekarz przepisał Azalię, ale jakoś ich nie wykupiłam. Stwierdziłam, że dopóki nie zgubię swojej nadwagi to będziemy używać prezerwatyw:) Nie chciałabym by waga stanęła mi na tylu kilogramach co mam :/ Ja staram się uszek nie moczyć, palcem przemywam a później patyczkami przecieram. Maja już od dobrych 4 tyg przekręca sie na boki, nawet próbowała 2 razy na brzuszek z plecków, ale to objaw tego napięcia mięśni..., co dla mnie jest dziwne, bo syn nic takiego nie miał a też szybko zaczął przewracać się na boki i unosić główkę:) Maja jak leży na brzuszku to długo potrafi przytrzymać głowę u góry:) Potrafi skupić się na przedmiocie lub upatrzyć cokolwiek w pobliżu i skupia wzrok dość długo:) Jeśli chodzi o słuch to w szpitalu położna wypełniała formularz przy mnie, przy badaniu słuchu, i tam było pytanie czy miałam opryszczkę, powiedziałam, ze zimno parę razi i brodę mi wysypywało krostkami, więc dała żółtą karteczkę i kazała do kontroli mimo, iż badanie wyszło ok:) Może to i dobrze, bo to nic strasznego (te badania) a będzie pod kontrolą:) Przez ostatnie dwa dni osuszam też za uszkami patyczkami i smród zelżał, wiec wina moja, że nie osuszałam dokładnie :/ Teraz już wiem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny wy narzekacie że wasze dzieci jeden dzień nie robią kupy a mój juz 4 dzień się nie załatwia :( juz nie wiem co mam robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zysiolinka, moja zrobiła właśnie w czwartym dniu:) Więc cierpliwości:) Możesz kupić też herbatkę z HIPP ułatwiającą trawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeśli jest spokojna i nie ma kolek to nie ma się co martwić:) Chyba, ze marudzi to koniecznie kup coś na wywołanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki a myślisz że ta herbatka pomoże ? Mały generalnie jest na piersi ale na początku czerwca kilka razy musiałam mu dac mm u od tego momentu zaczęły się problemy :( ostatni raz butle dostał w niedzielę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×