Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

My też z prezerwatywą, ale brak okresu jednak budzi zastanowienie :) Wracasz do pracy? Bo nie jestem w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za dobrze Ci czasami :) To jeszcze kawał czasu :) Ja mam już ustalone że zaczynam 19-12, okres świąteczny będzie intensywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nikoogo urazic ale ja wychodze zalozenia ze nie po to czekalam na niunke cale zycie zeby teraz w te pedy do roboty leciec jest taka mozliwosc to posiedze z nia jeszcze pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie wyobrazam sobie teraz jej zostawic bo ona ma dosyc ciezki charakter i nawet nie zje jak ktos innny jej daje...dzisiaj nie jadla od 15 do 19.30 bo mnie nie bylo wdomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL, a moj mowi ze nie musze pracowac :P Sprzedaje mciuszki po malym z 2 pojemnikow zostal mi 1. Moj R sie pyta ile za to chce to on ode mnie odkupi zebym juz nie musiala sie tym martwic i latac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi ciekawie :) To pewnie codziennie jestes na zakupach. PIerwsze Malenstwo, jak nauczylas Juleczke pokaywac "Jaka duza"? My sie teraz uczymy kosi lapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristii, Dalam malemu pare razy mleko normalne (nie sojowe), tj zmieszalam normalne z sojowym bp tak mi lekarka kazala, i maly zaczal robic zielone kupki, tak jak wczesniej, wiec niestety dalej jestesmy na sojowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dużo razy pytałam jej jaka jest duża i sama podnosiłam jej rączki do góry i tak wczoraj usiadłam z nią i mówię Julcia pokaż mamusi jaka jesteś duża no i zaczęła pokazywać. My się uczymy robić teraz papa ;) a później kosi kosi. chociaż znając życie kosi kosi wyjdzie jej wcześniej bo codziennie się w to bawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! czy Wasze dzieciaczki tez sa takie przy was niegrzeczne??? moja od rana byczy, jest strasznie niegrzeczna, nie posiedzi chwile sama, nie zabawi sie, jedyniue co na dworku jakos tam jeszcze w miare a jak wczoraj babcia z nia siedziala to byla grzeczniutka, bawila sie ladnie a jak ja jestem to juz nie wiem co mam z nia robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, ja romawialam z nianka przed chwila i mój maly tez dziś marudzi. Nianki mówi ze jak przy nim usiądzie to jest ok a tak to płacze. DZieci tez maja gorsze dni jak widać):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- u mnie jest tak cały czas z małym jak dziś u ciebie - tylko by siedzieć z min albo by siedział na rekach. przez cały dzień to tylko z godzinkę sam sobą się zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak się może 2 razy zdarzyło. Tak bywa :) Widziałam twoja mała modelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój niestety też sam nie posiedzi tzn musi ktoś być ciągle przy nim i najlepiej zabawiać non stop. Na szczęście odpukać zły okres minął i nie marudzi od rana do wieczora. No i już cztery nocki przespał w łóżeczku oczywiście z przerwą 2-3 karmienia. Staram się mu dawać na noc kleik na mleku mm ale nawet po nim się budzi na cyca chyba już z przyzwyczajenia :P. Dziewczyny o której wasze dzieci chodzą spać bo mojemu coś się poprzestawiało i jak idzie po kąpieli spać ok 19:00 to spi 30 minut a potem hula do ok 21:30 i dłużej. Nie wiem jak go przestawić już próbowałam przetrzymać wcześniej i później kąpać i nic i tak co do czego ostatecznie zasypia po 21:00. Może macie jakieś sprawdzone sposoby jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka, ja ci nie pomogę. Mój chodzi spać o 19 o śpi w tygodniu do 5, a w weekend biorę go jeszcze do łóżka inspiny do 6-7. Budzi się 1 raz na mleczko. Kiedyś bywało ze się nie budził lub dopiero koło 4-5. Ale przez zabki się poprzestawialo i budzi się o 12-12.30. Ale nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Bronka w kropki->Chyba musicie to przetrwać. Moja miała np jakiś czas temu fazę że zasypiała o 20 i budziła się o 3 w nocy jak świeżynka i było koniec spania do np 5 rano, potem zasypiała i spała do 8. A teraz chodzi o 19.30 spać, budzi się o 5,6 na jedzenie i idzie dalej spać do 8 chociaż dzisiaj wstała 8.30;)mojej pamiętam poprzestawiało się ze zmianą czasu ale już jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też przez jakiś czas tak się budziła, nie pamiętam ile to trwało ale samo przeszło, może też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcyznki :) nie bylo mnie tu 2 tygdnie i myslalm ze was nienadrobie ale to tylko 8 stron:) wiec sproboje jutro pocztac :) nie wiem jak to sie stalo (w zasadzie samo wyszlo) ze piotrus zasypia bez hustania JUPIIII !!! ylko jak go nakarmie wieczorem to klade do lozeczka i zasypia :) tylko musze byc przy nim (musi mnie widziec) ale i tak jest suer (trwa to krotko). w nocy dalej kiepsko spi.... mamy od 1,5 tygodnia problem z kupka... sam nie chce robic. nic nie pomaga. w koncu jak dalam mu cos tam z lekarstw to zrobil taka "sraczkowata"... jutro ide do lekarza. np jak uzyje katetera rektalnego (http://www.bangla.pl/opinie/p6865/skandprojekt-windi-kateter-rektalny-dla-niemowlat) to robi kupe taka twrada. czyli ma zaparcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- dzięki :), Twój Mati model , moja modelka - para doskonała :) Bronka- musisz przeczekać ten okres. u Czarka też kilka razy tak było. a jak np w dzień na podwórku pośpi dłużej to w nocy robi przerwę w spaniu :( i tak gada z godzinkę i znów zasypia z tym że nie poleży sam u siebie w łóżeczku i biorę go do siebie. U mnie Czarek zasypia przy butli między 20-21 , wstaje w nocy raz , niekiedy zdąży się że dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×