Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ja tutaj za 750g płace $30 czyli 90zl więc nawet drożej niż ty a starcza mi tez na tydzień :) I nie mam jakiegoś specjalnego mleka, sojowe, ale cena za puszkę ta sama. Czy wiecie które butelki maja regulowanybpteplyw smoczka ( oprócz aventu). Mój mały nie chce pić ze starego modelu a z nowego tak ale nowy nie ma tego smoczka :( wczoraj zrobiłam w nowym większa dziurke i wypił ale muszę kupić jakiś normalny skoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie orientuje bo moja mala pije z Nuka smoczek rozmiar M- do mleka modyfikowanego a co do mleka sojowego- to ja tez nie noge podawac takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkaaa>> skóra całkiem jej się wygoiła? czy ma jeszcze jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu uuu uu
Karola11 - ja mam Tommee Tippee zmiennoprzepływowy, taki z krzyżykiem. Jak dziecko mocniej ssie to mu odpowiednio więcej i szybciej leci. U nas się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ja ci nie polecam podawać mleka sojowego tylko pisze że cena mleka co podalas to raczej normalna i musisz się przyzwyczaić niestety :) A ja chyba kupię Matiusi laptop zabawkę na Mikołaja bo on uwielbia, koniecznie z myszka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa dzięki wielkie. Te nowe z aventu co malemu pasuje przypomjnaja te z tt. On chyba nie lubi tych starych bo go ten smoczek w dziaselka drażni a zabek już prawie na wierzchu. Mój kochany francuski piesek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola-woiem ze nie polacasz , tak tylko napisalam iiwo-tak teraz ma piekna skore, a cop do ceny mleka to ja nie zamierzam sie przyzwyczajac i placic za niedouczenie pani dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorka juz widze w stopce ze mm moja siostrzenica teraz przychodzi pare razy w tyg malej popilnowac na 3h a ja mam wtedy wolne!!! maz to zaproponowal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci zrobiły dla mamy pobudkę o 5,3 :( a teraz Hania poszła spać a jak wstanie to Czarek pewnie uda sie na drzemkę a u mamy będzie brak drzemek :) Właśnie pije kawkę z mlekiem i czytam poranną prasę . My jutro jedziemy na badania słuchu u małego i musi być zdrowy i od 2 dni nie jesteśmy na podwórku bo boje się żeby się nie przeziębił My nadal bez zębni , siedzimy z pomocą mamy ale za to chętnie stoimy :) z pomocą mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Moja mała siedzi sama, pełza, próbuje raczkować ale wtedy upada na buźkę :(. Jak trzymam ją za rączki to próbuje wstać. Słuchajcie dzisiaj rano podczas "rozmowy" z Julinką zauważyłam bardzo widoczną białą plamkę na miejscu prawej jedynki dolnej no i mowie juz nie dlugo beda ząbki. A teraz smaruje jej dziąsełka maścią i tą prawą jedynkę już czuć. Jaka jestem szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola: moja córka jadła mleko sojowe od 2 roku życia do 3. Zaprzestaliśmy bo przez ostatnie pół roku jak jadła miała ciągle zapalenie spojówek. Gastrolog powiedziała, ze często się tak zdarza, że dzieci jak jedzą dużo soi to się uczulają. Uważaj na reakcje alergiczne i nie doszukuj się koniecznie skórnych czy pokarmowych problemów. Odstawienie mleka spowodowało natychmiastowa poprawę. My jadłyśmy jeszcze deserki sojowe. Teraz jest lepiej bo jest więcej mlek bez laktozy. A wy czemu jecie sojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ja dalam wczoraj malej do zjedzenia dynie z ziemniakiem z hipp i w nocy obudzila sie z placzem i bolem brzuszka...bidulka. dzisiaj dam jej kleik ryzowy z indykiem i gruszeczka czy wasze dzieci tez tak reaguja na nowe pokarmy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristi, maly jest na sojowym Bo jak mial ok miesiaca to byly straszne kolki, brzydkie ziarniste kupki itp. Lekarka zmienila nam mleko na sojowe I jak reka odjal. Teraz na wiZycie na 6 m pytalam sie czy daley sojowe to powiedziala ze niekoniecznie I mozna powolutku zmieniac na normalne. Ale najlepiej ok 9m. Wiec Bede zmienaic. Karolinka moj maly nie reaguje tak, a juz mu Dawalam rozne rzeczy z kasza kukurydziana I jaglana wlaczcznie. Ale nie daje sloiczkow, sama gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widzę, że znowu jakiś zastój na naszym forum ;) Co do jedzenia to mój je bardzo dużo różności i jak do tej pory nic mu nie zaszkodziło :) Brzuszek go boli tylko jak zje za dużo i wtedy też ulewa. My jedziemy na słoiczkach bo jakoś biję się na razie dawać mu warzyw i mięska z marketów a innych nie mam skąd wziąć. Kurcze mój jeszcze samodzielnie nie siedzi pełza i się turla i zębów też brak trochę mnie martwi to, że jeszcze nie siedzi tzn w leżaczku z pozycji półleżącej siądzie i siedzi podtrzymując się po bokach ale jak leży na płaskim to sam nie siądzie. Za 10 dni kończy 8 miesięcy i jak czytam to wasze młodsze maluchy już siedzą raczkują a nawet stoją i trochę zaczynam się niepokoić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka moja też jeszcze nie siada, sama posiedzi chwilkę i zaraz się przewraca na bok. Nie raczkuje też. Dopiero niedawno nauczyła się obracać z brzucha na plecy i odwrotnie. Ale ma jeszcze na to czas. Synek co prawda w wieku 7 miesięcy sam już stawał w łóżeczku i zaczynał raczkować. Ale każde dziecko rozwija się inaczej. Myślę, że na wszystko przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj siedzi super ale nie raczkuje, tzn raczkuje ale do tylu :) czytałam ze to normalne. Zabkow nie mAmy. Przebija nam się dolna lewa jedynka od jakiegoś czasu i się przebić nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muluszki na sto dwa
Może Was podpytam się jesteście najbardziej na bieżąco, czy Wasze maluchy potrafią poszukać wzrokiem (i znaleźć ) kilka wskazanych rzeczy lub osób i czy gaworzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muluszki na sto dwa moja gaworzy bardzo dużo, ale z szukaniem osób czy przedmiotów to raczej sobie nie radzi. Nawet na prośbę aby nie krzyczała już na mamę bo przecież dam jej jeść nie za bardzo reaguje ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kasiek, mój siedzi bardzo pewnie. Gaworzy dużo i jest naprawdę bardzo kontaktowy ale od początku był aż się wszyscy dziwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka nie martw sie-to ze ktos mowi ze jego dziecko sioedzi albo raczkuje nie znaczy ze tak jest,ale wierze ze niektore to potrafia bo dla kogos siedzi=siedzi podparte poduchami a raczkuje=pelza ;) moja tez sama nie usiadzie i nie mam tu nikogo na mysli tylko sama wiem jak jest, nie zrozumcie mnie zle moja tez nie siedzi=sama nie usiadzie, tylko jak ja posadze i podepre z tylu poduszka to siedzi ale za to jak pytala pomaranczowa bardzo duzo gaworzy i potrafi szukac np kota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matki siedzi sam, po co miałabym znmyslac? Zreszta jak nie chcecie wierzyć to nie :p rybka mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola to ze twoj siedzi to akurat wiem! i widzialam ;) mowie ze to co napisalam nie kieruje do zadnej z was bardziej mi chodzi o to ze nieraz ktos mowi ze siedzi a tak naprawde jeszcze minie miesiac zanim usiadzie np moj maz mowi ze mala siedzi- a ja mowie zeby przypadkiem nikomu takich glupot nie opowiadal bo jeszcze nie siedzi!!! ale dla niego siedzi i wez mu tu wytlumacz dzieci sa rozne ui nie ma sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×