Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Moja też siedzi bez podpierania :) Kota też szuka:) Za to jak fiknie to jest ryk i trzeba sadzać, sama się nie podnosi, nie raczkuje, nie pełza, nie wstaje, jak leży na brzuchu to robi foczkę :) Moja robi buc buc :) tzn wali czołem w głowe jak usłyszy buc buc :) I uwielbia bawić się w kuku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak kiedys ktos powiedzial jak kolezanka w rozmowie o niemowlakach powie"moj od miesiaca przesypia cale noce-to wiedz ze nie mowi o dziecku tylko o swoim mezu" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjęcie to akurat wkleilam ze względu na jego słodka minke a wszyscy myślą ze to dowód zensiedzi :p czyz on nie jest słodki? Przyznaj się Karolinka ze chciałabym takiego narzeczonego dla Zosienki :p a do tego jaki mądry :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muluszki na sto dwa
dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. U mnie rozgrywa się ostatnio jakiś dramat. Klara z roześmianej dziewczynki zrobiła się płaczliwą złośnicą. O wszystko się złości..zębów nie widać, ale wiem że ją dziąsła swędzą bo wszystko wkłada do buzi a gryzaka gryzie tak jakby go chciała rozszarpać i trzęsie się aż przy tym. Nic ją nie interesuje. U nas podobnie jak podam jej ręce to się podciągnie i sama usiądzie i siedzi bez podpierania, ale sama w sensie sama ona jeszcze nie umie tak się podnieść żeby usiąść, pełza podobnie jak u iwo nie raczkuje i robi foczkę no i również lubi a ku ku;) karola->Mati jest prześliczny, i ja bym nie pogardziła takim kawalerem dla mojej Klarki;) muluszki na sto dwa->moja gaworzy, i też jak tutaj ktoś napisał szuka kota;) Ogólnie dziewczyny mam dość..wpadam w jakąś deprechę...chyba nie nadaję się na matkę, nie umiem sobie z nią teraz poradzić i płaczę razem z córką bo nie wiem co jej jest. Je dobrze, śpi jak najbardziej dobrze od 20-6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka->nie martw się, u mnie też zębów brak a i zauważyłam że jak mała leży na plecach to zachowuje się tak jakby zapomniała jak się przewrócić na brzuszek. Ale każde dziecko rozwija się w swoim tempie jak już któraś z dziewczyn napisała więc głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka>>> moja też miała takie dni wścieklizny, u mnie pomagały wyjazdy do babci, jakiekolwiek wyjścia z domu, byle nie w domu bo było za nudno :) Poza domem była grzeczna, moja ogólnie uwielbia być poza domem :) Dzisiaj byłyśmy na badaniu krwi, ja się stresowałam jak to zniesie a ona była tak zajęta oglądaniem gabinetu że nawet nie pisnęła, a wyciskali jej z 2 paluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Zosia teraz w nocy je tylko raz, dzisiaj zjadla dopiero o 3 wstala o 6.30 zasnela o 80 na 40 min i teraz znow spi w dzien to zalezy.... ale sama nie polezy dluzej niz pare monut musi ktos byc.... a od ostatniej drzemki czyli jak wstanie np po 17 to buczy juz do nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiwo->właśnie moja poza domem jest super;)jak bylismy w Toruniu to po prostu wszyscy się zachwycali ale grzeczne dziecko:P spacery lubi więc pomimo brzydkiej pogody wyjdę z nią chociaż na pół godzinki. A właśnie my też musimy zrobić badania krwi małej zobaczyć czy aby anemia nie wróciła.. Karolinka->no to widzisz, jest lepiej z tego co piszesz:)i widzę że Zosia lepiej sypia to dobrze. Moja również buczy już od 17 aż do spania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie nie kłódźcie się o siedzenie bo mój na prawde siedzi i sam siada tak jakoś bokiem sobie siada każde dziecko ma inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja w takim razie grzeczniejsza, może dlatego że tata wraca po 17 to nową zabawkę :) Moja cyrki wyprawia przy zasypianiu, jak była mała zasypiała sama, teraz to koszmar czasami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiwo->moja cyrki też wyprawiała przy zasypianiu ale jej przeszło;)muszę to przetrwać..ech jak widać różnie te nasze dzieciaczki mają dni, a przecież my też nie zawsze mamy dni dobre. Tylko szkoda że nie można się z nimi porozumieć-było by prościej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola: to nie zdiagnozowała lekarka nietolerancji laktozy? Teraz jest mleko z nestle bez laktozy więc jak u was winowajcom była to to możecie zmienić na takie mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristi, ja mieszkam w USA i Tutaj Nie na takiego mleka, ale dzieki Za troske. Ja juz ostatni raz kupilam sojowe, nastepnym razem zwykle I Bede mieszac az przejde na zwykle. MalitkA, Trzymaj sie kochana. Mati ma dzisiaj kiepska noc :( znow poplakuje przez sen. Chyba zabek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ostatnio znowu ma piękne noce. Tzn budzi się raz na jedzenie ale już nie marudzi co 30 minut. CO do siadania to moja siedzi sama. jak leży na pleckach to jakoś tak przekręci się na brzuch potem podniesie i usiądzie najpierw tak jakoś dziwnie bokiem a za chwile już normalnie. Z pół leżącego to siada już normalnie. Ostatnio jak siedzi w łóżeczku to łapie się szczebelek i klęka a za chwile próbuje się podnieść. Tylko że jak już się podniesie to od razu się puszcza i upada. Wczoraj miałyśmy kiepski dzień. Nie dość że oby dwie mamy katar to jeszcze jak byłyśmy w przedszkolu po moją siostrę to mi zwymiotowała;/. Wiecie co Wam powiem ? Zabieram się za poszukiwania pracy. Mam nadzieję że coś znajdę bo przy dziecku każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Lena gaworzy przez sen :) Wasze maluchy też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly tez sam siada juz od ok 2 tygodni:-)ma 4 zeby:-)gaworzy bawi sie w kuku:-)tylko jest strasznie duzy ma 87cm i wazy 13kg:-)nie mam sily go nosic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja male tez czasami cos gada a noce zaleza od tego co zje w ciagu dnia nowego i czy jej przypasuje czy nie jak nie to sie wierci a jak tak to ladnie spi chyba od dzisiaj zaczne ja jak usnie przekladac do lozeczka... zeby chociaz pol nocki pospala sama-choc ja uwielbiam z nia spac. ale przeciaz kiedys musi zaczac spac sama malenstwo twoja mala to w ogole jest zdolniacha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka wcale nie taka zdolniacha ;D ale nie powiem sama jestem w szoku ile już potrafi. Teraz jesteśmy na etapie uczenia się robić papa no ale coś nam nie idzie. CO kupujecie dzieciaczką na święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kape ogromny Twój synek jest. Kawał chłopa Ci rośnie :D Pierwsze maleństwo no ekspresowa ta Twoja córeczka, moja jakoś słabo wypada przy Twojej ;P Ale wierzę bo synek też w tym wieku już potrafił wiele włącznie ze staniem właśnie. Na prezent (chyba już pisałam o tym) kupiłam dla córki zabawki sensoryczne. Dla synka gadżety z Auta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia juz dzisiaj poszla spac 4 raz ale to dlatego ze wstala juz o 6.30 dziewczyny czy wszytskie jeszcze korzystacie z 1 fotelika samochodowego????takiego nosidelka? bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Hanka też sama nie siada. W spacerówce siedzi, w krzesełku też, ale sama nie usiądzie i nie zostawiam jej w pozycji siedzącej. Bardzo lubi leżeć na brzuszku i bawić się. Podnosi się wtedy na rączkach, na kolankach i odpycha się do tyłu, ucieka, najbardziej jej się podoba jak ucieknie na panele i popuka sobie paluszkami. Pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja poszła spać jak zwykle o 20, normalnie z nią to zegarek można ustawiać;)dzisiaj było nie najgorzej. Op prezentach jeszcze nie myślałam, na razie szykuje nam się sesja foto z dzieciaczkiem z zespołem downa w niedzielę:) pierwsze maleństwo->powodzenia w szukaniu pracy!trzymam kciuki woja Julka to zdolna dziewuszka:)a papa na pewno się za niedługo nauczy. My sie bawimy w kosi kosi łapki i mała jak słyszy jak to śpiewam to zaczyna klaskać w rączki tzn wiecie tak niezdarnie uderzać jedną rączkę o drugą;) co do mówienia w nocy -nie zaobserwowałam, ewentualnie jakieś jęczenie. Karolinka->jak wyjechaliśmy do Torunia to spaliśmy z małą w jednym łóżku i powiem Ci że faktycznie to jest urocze:)no ale wróciliśmy i mała śpi już w swoim łóżeczku i chyba lubi bo nie narzekała. Kape->wow Twój synuś to faktycznie duży i zapewne wyrośnie z niego silny chłopak:) Kaśka81->moja też na brzuszku fika jak Twoja;)ale coraz mniej jej się podoba ta pozycja więc siedzie sobie i dzisiaj sama się podniosła z pozycji leżącej i nie wiem jak ona to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka>>> przeglądałam Twoją stronę, sami robiliście czy na zamówienie bo bardzo fajną macie, opisy mi się podobały, na ogół jest tak oficjalnie a wy macie tak ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, mój mąż hobbistycznie robi stronki;)ale jemu się przestała podobać i już kombinuje jak ją zmienić. Dziękujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×