Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Kurcze dziewczyny piszecie o prezentach świątecznych a ja nie mam pojęcia co możemy kupić ale chyba coś niezbyt drogiego bo jesteśmy w trakcie kupna mieszkania, więc tyle rzeczy do kupienia, że aż można dostać zawrotu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka miała usnąć sama...nie usnęla, a usnęła dopiero 10min temu i to po ciężkich bojach, płacz był nawet na rękach. Nic nie działało, no i do tego ciągle pręzyła główkę do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka>>> ja miałam tak wczoraj, dałam panadol i zasnęła błyskawicznie, u nas to ząbki, jeden już się pokazał i idzie następny, w nocy wstawała z 10x, na szczęście pomagało zapakowanie smoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ile placisz za aparat? Ja planuje gorny, ale nie moge sie zebrac :-/ Leon dzisiaj sam wstal na nozki w lozeczku, a ja bylam w niezlym szoku, bo chwile wczesniej lezal na brzuszku.. niepokoi mnie to jego stawanie, ale sam tak robi. Nie pozwalac mu? Ciezko by bylo, bo sie normalnie sam podciaga na czyms i wstaje (pisze pierwszy raz z telefonu ciekawe co to z tego wyjdzie, moze sie nie wysle ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał o płaczu podczas wkładania do łóżeczka, u nas był przez jakiś czas płacz przy odkładaniu do łóżeczka , pomogło lulanie na poduszce:) Takiej dużej, jak się wtuliła to można było odłożyć i się nie wybudzała, raz że nie czuła a dwa że było jej cieplutko, bo jakby nie było zasypianie na rękach jest ,,cieplutkie'' a łóżeczko zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola>>> z tą reakcją to ja byłam w szoku za pierwszym razem, połknęła i za minutę dziecko spało jak niedźwiadek :) Aż się zastanawiałam czy faktycznie chodziło o ból :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też daję bardzo rzadko, może dlatego tak szybko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo inteligentnie zamiast śmigać spać czytam pierdoły :) Ostatnie szaleństwa nocne przed powrotem do pracy, potem raczej nie będę miała siły na takie posiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy coś ją boli, bo albo płacz przy odkładaniu do lóżeczka albo trzymam ja na rękach to placze strasznie, tata wszedł do pokoju a ona uśmiech od ucha do ucha. I tk na zmianę, jak mąż ją nosił to placz a jak ja wchodziłam to uśmiech. Potem ja przewinęłam, odbiło jej się parę razy, przebrałam, bo się ulało i potem na rękach lulałam, ale prężyła się, tzn wiecznie główka do tyłu, tak jakby chciała na brzuszku leżeć. Obudziła mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupryna aparat na gore 1300-1700, ja tez najpierw na gore zakladam ale dol tez musi byc tak mi powiedzuiala moje male teraz od 2 dni zasypia o 21.30 i wstaje juz o 6 Kaska a twoja mala ewidentnie cos boli ja na noc daje ibufen bo jak nie dam to jak tak swedza dziasla ze nie moze spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas z tym zasypianiem to az wstyd. maly nadal śpi ze mną a tato na eksmisji:/ Mój ma koszmarny sen zasypia ok 20 do 22 i od 22 zaczyna sie teatrzyk, stęka co 15 minut zeby possac cyca, bierze go do buzi i odrazu zasypia i tak do 24 od 24- 3 spi potem od 3-7. Była bym najszczęśliwsza na świecie gdyby polubił smoka. Eh Powiedzcie mi czy macie jakieś sposoby na katar bo to co się u nas dzieje to jest masakra! Mały już zdrowieje ale nadal ma zielony ciągnący sie katar ( sory za opis) i choćbym odciągała co 5 minut to ciagle mu te gile wiszą. Nie wiem sama już co robić. Może znacie jakieś sposoby skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indianko moja niunka sie budzila tez niezliczone ilosci razy na cycu a jak dalam mm to obudzila sie 2 razy,poprostu co chwilke chciala possac cyca possala i znow sen i tak co godzinke teraz juz nie ma cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam, że wasze dzieci śpią całe noce. Nie mogę w to uwierzyć! Może mój tak słabo sypia bo karmie go cyckiem? Moze mam kiepskie mleko i jest głodny szybko? Tyle ze on nie chce mm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez dzisiaj buczy od rana, a co do spania to oczywiscie tak jak u indianki nadal spi ze mna a maz.... troche z nami i wont do 2 pokoju bo chrapie i go wyganiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indianko!!!! mialam tak samo i uwierz ze 3 tygodnie i mala juz nie ssie cycola a wyobraz sobie ze ja pare dni tylko przeciagnelam a w cyckach suchota i nie udalo mi sie juz uratowac laktacji wiec co tam bylo tego mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly kiepsko spal przez zabki. A wczoraj poszedl spac o 7.15 I spal do 5. Distal mleko o jeszcze spi a jest 7.30. Moj maly cudaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka- nie jesteś sama :) Mój mały taż śpi ze mną w łóżku bo w zasadzie tak jest wygodniej przez te jego pobudki na cyca i ze względu na wypadający smoczek. Wcześniej M spał z nami albo mały połowę nocy w łóżeczko a drugą z nami, ale mój chomiś tak się rozkłada, że czułam się jak sardynka w puszce między moimi chłopakami i nie było mowy o wysypianiu. Ostatni tydzień M przespał w drugim pokoju bo mały jest marudny i spokojniej śpi przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka wiem co czujesz bo mam to samo kilka pobudek w nocy na cyca. Moja też smoka nie używa i butelki nie tknie. Mm nawet z niekapka nie ruszy. A na kaszę dostaje zaparc. Niestety idzie jej dużo zębów więc to jest przyczyną. I pewnie się przez to rozpiesci. Indianka u nas też taki katar oboje mają. Podobno w naszym rejonie jakiś wirus któryppowiduje takie objawy. Trzeba uważać aby do zapalenia oskrzeli nie doszło. Lekarz mi mówiła aby wpuszczać sól fizjologiczna i na brzuch kłaść bo jeśli dziecko płacze podczas odciagania to jeszcze więcej tej wydzieliny powstaje. A ja dzisiaj się przedzwignelam podnosząc synka i ledwo chodzę tak mnie kręgosłup boli. Najgorzej że ciężko mi corcie podnosić i odkładać do lozeczka. Noc będzie ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś kończymy 7 miesięcy :) całe górne dziąsła popuchnięte :/ mnóstwo zębów naraz :/ eh mała rozdrażniona, budzi się kilkakrotnie w nocy.. widzę że ten problem nie tylko nas dotyczy, dziś podałam jej ibum i posmarowałam calgelem dziąsełka, poszła spać koło 20 już 4 pobudki były.. zaczął się katarek i szkliste oczka, oby nie przerodziło się w jakieś choróbsko :/ co do skoczków ja właśnie rozglądam się za nim, na mikołaja myślę że fajny byłby to prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka- moja Hania miła taka zabawkę, bardzo lubiła sie tym bawić nawet w 2latka . moja na początku wrzucała przez górę i lubiła jak grało My dzis wstaliśmy o7,40 :) z jedna pobudka o4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka dziwaczkaaa
Mamusie mam do Was pytanie. dajecie dzieciom jogurty naturalne? Kupujecie dzieciece czy zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź myślę, że będzie to dobry prezent :) Co do pytania o jogurty to ja też się zastanawiałam nad tym czy to może być zwykły naturalny jogurt np z serii organik czy musi być specjalny. Jak na razie to czasem kupuje z hipp w słoiczku razem z bananem. A Ty Karola te jogurty dla małego to coś w tym stylu kupujeszhttp://www.tesco.com/groceries/Product/Details/?id=265227620? bo sie ostatnio zastanawiałam czy mojemu takich nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×