Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

Bo nie każdy ma dystans do seksu. Trzeba umieć go rozgraniczać od życia codziennego. Seks to najbardziej zwierzęce zachowanie i nie ma nic wspólnego z szacunkiem czy delikatnością. Ale wielu facetów w imię źle pojętego szacunku nie chce zerżnąć swojej stałej partnerki zbyt ostro, więc zasuwają do burdelu albo do kochanki. Kobiety wcale nie są lepsze, boją się stałemu partnerowi powiedzieć o co jej chodzi w obawie, że on uzna ją za kurwę i dewiantkę. A fantazję można spełniać ze swoim partnerem, trzeba tylko się przełamać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Więc uważacie, że by pójść z kimś do łóżka potrzebna jest miłość? Czy dwoje kochanków musi się kochać? Bo ja uważam, że nie. Miłością obdarowuje się osobę wyjątkową, dla której jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Na pewno nie kochankę, którą chcę zerżnąć i wrócić do domu Nie jest potrzebna, czasem wystarczy krotka znajomośc by kogos zapragnąć. Zdarzyło mi się, facet mnie kręcił ale ani grama uczuc w tym nie było, szybko sie znudziło. A co do kochania kochanki... ona tez może byc osoba wyjatkową i mozna ja kochac :) Czasem sie do domu wraca bo sie musi, a nie dla tego, że sie chce. Z powodu odpowiedzialności za rodzinę nie można dla tej trzeciej zrobic wszystkiego, robi sie to, co sie może. A mądra kochanka kiedy wchodzi w taki uklad to sie trzyma umowy i nie siega po reke gdy dostanie palec. To samo powinno dzialac w druga stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
🖐️ topik żyje i ma się dobrze :classic_cool: kobietki powoli nazbieracie odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
nie chcecie pisać ok :P powiem Wam tylko tyle że z tych trzech opcji najgorszy seks jest bez emocji(burdel) to jak pier..... worka sieczki :O(płatne):O moim zdaniem jeśli kochanka to zawsze z emocjami ;) żona też :D a najfajniej jest jeśli żona domyśla się tej drugiej :) to robią się igrzyska olimpijskie :D:D:D tylko wtedy facet czuje się zwierzyną łowną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piach ..
to nieźle masz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
może tak a może nie :P idziesz przez pustynię i widzisz szczęście oazę... tylko nie wiesz czy to ona czy fatamorgana :D:O i dalej piach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś zapytał czy się nie boję ze się zakocham. Istnieje pewne ryzyko ze będę się męczył gdy to się zakończy, ale innej drogi poście do łóżka nie widzę. Możliwe ze z czasem gdy nabiore doświadczenia uczucie nie będzie mi potrzebne, ale na początek beztego ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz o 200% bardziej podniecić jego/ą? Chcesz mieć silniejsze orgazmy z nim/ą? Chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność o 20%? Chcesz mieć powodzenie w klubach? Chcesz wzmocnić wasz związek i odnowić fascynację tobą? Chcesz w drugiej połówce wzbudzać większe porządanie? Chcesz, aby potencjalni partnerzy, ludzie w pracy i szef byli mili dla ciebie i bardziej przychylni? Jeśli na te pytania twoja odpowiedź jest tak, to wejdź tutaj i poczytaj: http://www.feromony.pl/pp/bswfbaet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydepresant...
jestes lekiem na całe zło ;) pustynia :d podobaja mi sie twoje porównanie :P a co do piachu ..szkoda ze nie jestes kotem ;) pewnie bys bardziej docenil pustynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietę która tkwi w nieudanym małżeństwie bardzo łatwo jest zdobyć. Wystarczy ładnie kłamać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłbyś przegrany
do morski piach moim zdaniem jeśli kochanka to zawsze z emocjami żona też a najfajniej jest jeśli żona domyśla się tej drugiej to robią się igrzyska olimpijskie tylko wtedy facet czuje się zwierzyną łowną żona wie o kochance i godzi się na seks z Tobą? tfu nie dotknęłabym się ciebie zboczeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę ile osób - tyle opinii :D I co by nie napisać, każdy i tak po swojemu zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
nie żądam rozgrzeszenia :( i nie błagam Was o przebaczenie :O do cholery piszcie o sobie, a nie musicie mnie oceniać POLACZKI 😡 gardzę moherem 😭 nie każdego stać na to by być i mieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
mitoman buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski piach ja nie jestem moherem (cokolwiek masz na myśli) i mnie tu nie obrażaj 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski, zapadłbym się pod ziemię ze wstydu, gdyby ktoś taki jak Ty dobrze o mnie pisał. Więc dziękuję za miłe słowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie,że faceci oszukują żony mając kochankę,ale przecież jeśli kobieta ma kochanka,to też oszukuje męza też w takim razie jest wytrawną kłamczuchą i bardzo mi ulżyło czytając wypowiedzi co niektórych,bo już myślałam,że tylko ja oczekuję zrozumienia ,zaufania i nici sympatii od kogoś kto jest ,,tylko,, kochankiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira:) no bez nici sympatii i zaufania to chyba raczej nie możliwe :) Trudno by było z kimś porozmawiać bez tego, a co dopiero do łóżka iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudona ale sądząc po opinii niektórych ,można by sądzić,że kochanek to ktoś ,z kimś spotyka się tylko po to,żeby się pobzykać-nawet jeśli się nie dogadują w inych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira bo tak po prawdzie samo określenie to nam wskazuje, czyż nie? Pytanie czy potrzebujesz bardziej kochanka, czy przyjaciela? Mało kiedy sie zdarza, żeby mieć te 2 rzeczy w 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ktoś taką nazwę wymyślił-kochanek nie ma chyba innej, a ja właśnie licze na to,że jest to ktoś taki-przyjaciel,kochanek -2 w 1 właśnie najlepsza kombinacja,i jak dla mnie ,jedyna do przyjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira no w rzeczy samej najlepsze połączenie, niestety jak pisałam - w przyrodzie trudno strasznie znaleźć takie cudo :D Choć podróbek nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak..masz rację-podróbek jest dużo ale ja nie chce zadnej z nich:) czekam na orginał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mało to oryginałów chodzi po świecie?:) tylko z czasem każdy okazuje się jakiś wybrakowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ludzi bez wad, problem tylko w tym by te wady, które sa, dało sie zaakceptować. Jak próbuje sobie wyobrazic faceta nieskazitelnego, który ma wszystko co trzeba i nie ma tego, co zbedne, to chyba bym z takim idealnym nie wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrooomna miło cie widzieć :D dziewczyny tak po prawdzie - ideały są nudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie tez Pseudona :) Ciekawa jestem, jaki sie w praniu okaże mój kochanek, może zapytam go do czego mu jestem potrzebna. Tylko po co? On to lubi, ja lubie to po cholere analizowac, jeszcze mi sie odpowiedx nie spodoba i frajdę sobie popsuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×