Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

dzisiaj się nie da :/ niestety jak już mam pieniądze aby gdzieś pojechać to teraz nie ma czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
suczi38 szukasz Pana? kim jestes k czy m ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza wrog bdsm
Jednak ta milosniczka bdsm to jakas porąbana jest. Bylas u psychologa? Mtka cie po gebie bila, czy ojciec? Jak mozna dobrowolnie poddawac sie bólowi? Wy narawde jestescie biedne.. A w szkole zabronili bić..szkoda, bo przydaloby sie takie bdsm , co? Przynajmniej mialybyscie dreszcze, dziwki, bo nigdy to nie kojarzyloby sie wam z seksem, a z wielką poroazka zyciowa. Nie macie nic do roboty? Chyba z nudow piszecie i robicie takie pojebstwa? Wiecej sprzatac w domu, czasem sobie cipy umyc zamiast pisac i marzyc.. Zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie poznałabym Pana ;) Chciałabym spróbować jak to jest. Trudno jest znaleźć kogoś poważnie podchodzącego do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza wrog bdsm nie podoba ci sie po co wchodzis zi s? to mnie dziwi zawsze u wrogow bdsm . zacieklosc z jaka atakuja poc o czytasz i wchodzisz? kocica napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest wrogiem bdsm to nie rozumiem dlaczego wchodzi do tematów o tej tematyce :/ Myślałam, że poznałam kogoś ostatnio, ale okazał się zwykłym facetem, który chce sobie dobrze zrobić patrząc na mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocica szukam uleglej dla pana kótremu sluzyłam, wyjezdzam i chce Jemu dac uległa. napisz do mnie jesli chcesz pogadac powiedz podam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zaciekle atakowany temat bo sami ludzie nie maja odwagi, pragnienie ukryte gleboko w podwiadomosc, czasem nawet nie zdaja sobie sprawy ze to z zazdrosci i pewnej niemocy atakuja. wokol klimatu bdsm jest wielu frustratow i psycholi Wannabie to frustraci ktorzy realizujac fanatzje seksualne odreagowuja. psychole zapkajajacy sowje rozbuchane ego.. czesto qurestwo nazywa sie bdsm latwo sie naciac, i takm kocica mailas szczescie ze trafilas zr to byl ktos normalny a nie psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Kocico :D Pierwszy raz? dobry i pierwszy :P tylko nie daj się zbałamucić Levviatanowi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest29 to chyba jest polskojezyczne forum .. kocoa nie mam jeszcze nic :) dzieki Anstlle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocica robena zero jesli wpisalas literke o nie przejdzie robena0@gazeta.pl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bdsm dla mnie to nie zabawa w uleglość, Master musi posiadać odpowiednie cechy, tym bardziej ze skłaniamy sie w strone goranlifestyle nie potrafialbym byc uległa na godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich robena - suczi to zdrobnienie od słowa suka. Tak mowi do mnie pieszczotliwie mój Pan, którego posiadam. Chcesz dać swojemu panu uległą? Przeciez to oni powinni sie dobrać. A Panu to bozia łapków nie dała do poszukania? Czy może chcesz ją ubrac w kokardkę i włożyć pod choinkę? Hm.... w sumie to niezły pomysł na urozmawicenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczi ok , bylam wczoraj zmeczona.. nie dotarlo rano puknelam sie w glowe. suczi poczekaj az bedziesz miala polecenie od Pana takie. pogadamy wtedy. Oczywiscie że to ulegla zadecyduje o ewentualnej relacji że to oni sie maja dogadac. Moim zadaniam jest przedstwić Panu potencjalna ulegla, i na tym konczy sie moja rola., widze ze nie wiele masz chyba wspolnego z klimatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, paskudny osąd robena.....jednak nie mam zamiaru wyprowadzać Cię z błędu:) Nie uważam się za znawczynię bdsm i nigdy nie będę się za taką uważać. Płytko określiłaś temat, płytko go odebrałam. Zadania jednak sa mi bardzo dobrze znane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×