Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Gość Moja przygoda z bdsm
Zuza jak cie nie kreci taki seks to nie czytaj tego, a ja dostalam SMSa od mojego pana, że jak kocha się z żoną to myśli o naszym seksie, a ja mu an to, że jak obciągam laskę swojemu facetowi to przypominam sobie jak on mi brutalnie wpychał swojego penisa do gardła. Aż mi się mokro zrobiło jak to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czegoś takiego chce. Korespondować z facetem, który będzie mnie miał nawet na odległość i będę spełniać jego zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczi , nie pisze gawęd , konkret dla konkretnch. osoby zorientowane wiedza o co chodzi,pocatkujace wyczują klimat, to z nich ma wyjsc Wiec skoro polecenie znasz, to nie rozumiem Twojego postu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie bez sprzeczek. Mozna przeciez rozmawiac ale byc tolerancyjnym. Kazdy doznaje i czerpie z tego przyjemnosc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem goreanka moze dlatego pewne rzeczy wydaja mi sie oczywiste nie lubie ironii , , dzila na mnie jak plachta na byka. sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robena nie przepraszaj. Po prostu tu wchodzi tak dużo negatywnie nastawionych osób że nie ma sensu "drzeć koty" między sobą :) Też nie lubię ironii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robena wybacz ale pomiędzy ironią a wyjaśnieniem jest pewna różnica. Sama osądziłaś twierdząc, że nic na temat klimatu nie wiem.......hmmmmm a nie rozpoznanie suczi?? jak mam to zakwalifikować. Nie oceniaj zatem pochopnie. Każdy z nas ma swoje wyobrażenie. BDSM stało się ostatnio modne. Sa tu tacy, którzy głośno się z tym obnoszą, wystarczy ich krzyk, nie potrzebny tutaj i mój. W kwestii Twojego tematu z doświadczenia.....polecam czaty, fora klimatyczne i ogłoszenia. Oczywiście trzymam kciuki za znalezienie następczyni, ale gorszej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczi, a jak miałam potraktować Twoja wypowiedz ? Albo jako ironie, albo kogoś kto tylko słyszał o klimacie. nie był wyjaśnieniem Twój post, chyba widzisz to sama. fora, czaty owszem,przeszłam, dlatego po ogłupiała po rozmowach z "uległymi" z Twoim nickiem wyszła taka nie inna moje interpretacje. na ogół nie bywam na forach bdsm, jestem na jednym czacie. Teraz musiałam heh polatać po innych . nie, niech następczyni nie będzie gorsza, Panu życzę lepszej . ale niech będzie całkiem inna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabena normalnie, bez agresji. Po co szczekać, jak to może być swój, tylko mniej agresywny, bardziej tolerancyjny, albo po okresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje wszelakie spory rozwiązywać na drodze zapasów w błocie/kisielu/oleju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi ale Ty w środku. Tu nie ma żadych sporó ani kłótni..... tylko małe niedomówienie, bądź inne tego typu. Parwda robena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczi , nie przyjmuj tego jako ataku co pisze, nie mam takiego zamiaru dokładnie, cieszę sie ze tez tak odbierasz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje nie chce sie wtracac ale prosze was-- Pies ktor glosno gryzie nie szczeka :-) Chyba nie chodzi tu o to kto w co jest lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest żana z nas tu nie wykrzykuje która jest ważniejsza i kótra wie lepiej, wyjaśniamy tylko male niedomówienie wynikające własnie z takiego niezrozumienia tekstu jak Ty teraz:) A my z Robeną sie kochamy:):) prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzemy , Pan zajmie się zmienniczka to mogę sie zająć Levim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×