Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Teraz to nie moge za bardzo poszalec testami na owulke bo moje Kochanie juz wyjechalo wiec narazie mam celibat, pozostaje tylko czekanie :) na 2 kreseczki a jak sie nie uda to bedziemy dzialac w pozniejszym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej kochane i co tam porabiacie oj mamalolka apart to nie sklep dla mnie niestety nie mogłam pozwolić sobie na zbyt drogi zakup ale byłam w USC najbliższy termin był na 30 grudnia na godzinę 12 no co prawda chciałam na popołudnie ale wzieliśy ten termin zadowoleni że wogóle jest obrączki zamówiłam co prawda nie w żadnym znanym sklepie tylko u drobnego jubilera meldować się kochane :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no gosia.. to gratuluje pare dni po mnie bedziesz slubowac....ja dostalam swoja obraczke od babci i mielismy troche zlota reszte dokupilismy i zrobilismy mojemu....juz czekaja gotowe....po powrocie jeszcze troszke zalatwiania przymiarka czesanie i ten wielki dzien moze nadejsc....pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje dziewczyny:)ślub to ogromne przeżycie.Ani się obejrzycie i będziecie rocznice obchodzić a ja dzis byłam na zakupach potem obiadek i tak dzien zleciał,na kolacyjke kanapki z serkiem topionym mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesłi chodzi o obrączki to mamy standardowe,wydaje mi sie że są ponadczasowe,bo takie wymyślane są modne a potem moda sie zmienia a obrączki ma się na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
witajcie dziewczyny,nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie bo juz dawno sie nie odzywałam.pisze bo zrobiłam sobie dzis test i wyszły dwie kreski z tym ze ta druga duzo jasniejsza ale dobrze ja widac.nie ciesze sie jeszcze bo skoro kreska jest jasniejsza to test mógł sie pomylic,zrobie za dwa dni jeszcze jeden i dopiero jak wtedy wyjdzie tak samo to zaczne sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ewwwa no wlasnie ten serek topiony... jesz normalnie? bez ograniczen? czy kupujesz z pasteryzowanego mleka? taką mam ochotę ale sie powstrzymuje bo tutaj nie mam wyboru niestety... serów brie, fety wiadomo tez nie jadam a bardzo lubie, jednak do topionego mnie ciągnie najbardziej :) dziewczyny zazdroszczę Wam przygotowan do slubu, teraz po kilku latach zrobiłabym wiele rzeczy inaczej :) ale fakt obrączki tez mamy jedne z najprostrzych i tego bym nie zmieniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nie Karolcia nawet nie wiesz jak sie cieszę !!! :D mi tez kreseczka wyszła b.jasna :) zrób test dopiero po 48 g.bo podobno po tylu godzinach poziom hormonu zwrasta :) i koniecznie napisz jaki wynik :) a moze idz zrobic sobie betę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
w niedziele sobie zrobie test i napisze ale cos mi sie zdaje ze test sie pomylil bo nie miałam wogule sluzu płodnego w tym miesiacu i tak ogólnie to barzdo mało sie kochalismy z meżem w tym miesiącu wiec nie robie sobie nadzieji.a na bete to moge isc najwczesniej w srode bo wtedy wysyłają badania krwi do krakowa (mieszkam na wsi i tu robią takie badania tylko w piatki i środy rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - trzymamy kciuki wszystkie:) Druga kreska nawet jasna to jest coś:) W kwestii obrączek - też uważam,że proste modele są najlepsze - klasyk a i elegancja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia:)gratuluje:) u mnie na czułym tescie wyszła blado rózowa kreska w dniu@.a na tym zwykłym dzie npo @ ledwo widoczna,mi się wydaje ze skoro jest to jesteś w ciaży.oczywiscie powtórz teścik:) super:) ja upatrzyłam wózeczek dla mojego skarba. jeśli chodzi o serek topiony to nawet w szpitalu dostawałam wiec chyba mozna jeśc bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
karolcia..... no a moze wynik pozytywny bedzie zycze z calego serducha.... mam prosbe potrzebuje waszej pomocy bo moze do tej pory jakos wszystko zle liczylam i obserwowalam....a kupilam dzisiaj tutaj testy owulacyjne w strasznej cenie i tylko 5 szt(ale nie chcialam juz czekac i lazic w Polsce po aptekach) a mianowicie: od 3 m-cy @zawsze 16 w m-cu wedlug was ktore dni przypadaja na plodne i kiedy powinnam zrobic ten pierwszy test? dzieki serdeczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej kobietki ale żeście mi ochoty na ten serek narobiły zaraz poleciałam do piekarni po świeże bułki i do tego pomidor ale się objadłam pychaaaa obrączki mam klasyczne tyle że takie szersze w mikołąjki odbiór uper prezent będzie już się nie mogę doczekać szkoda że tylko cywilny biorę no ale niestety dobre i to a kościelny będzie tylko że za dwa lata karolcia a ja ci gratuluje według mnie jesteś w ciąży ja też najpierw miałam baaaaaardzo słabą drugą kreskę ale na ulotce jest napisane żę nie ważne jak ciemna ale jak jest to się liczy no a jak tam brzuchy mamusie bo ja już w żadne spodnie się nie mieszcze tylko w getrach i koszulach chodzę pozdrowienia i 3mać się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mogę się przyłączyć? :)też staramy się o maluszka,już drugiego, @ powinna być 25.11 także zobaczymy czy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lidka:)kto wie może się uda a jak nie to trzeba próbować:)wcale nie takei złe te starania hi hi :D no ja jadła serek na śniadani epotem popołudniu zgłodniałam i tez wciełam 2 kromy,noi na kolacje myśle sobie zrobie wypasione kromki z kiełbaską pomidorem ogórkiem jajeczkiem noi zjadłam 1,5 i teraz mi niedobrze bllee lepiej było zjesć krome z serkiem . jutro wizyta z moim psiaczkiem u weterynarza oby z jej oczkiem było wszystko ok ,bo ostatnio mamy problemy. a brzusio rośnie rosnie juz wszyscy komentują jak mnie widzą bez płaszcza:)a ja na to że dzis wyjątkowo się najadłam haha koko?jak tam dawno nie pisałaś wiecie tak bym zjadła na obiadek takie wcześniej zamarynowane mięsko do tego suróweczka z kiszonej kapusty sosik ziemniaczki mmmmmmmmmmmmmmmmm w niedziele może zrobie coś takiego ,bo przy sobocie nie będe sie tak rozpieszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
oby sie udało kochane,czekam na to od ponad roku...w niedziele dam wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witam serdecznie:):) obudziłam sie o 2-ej w nocy do łazienki i tak spać nie mogę - meczarnia. obejrzałam juz chyba wszystkie programy na TLC od ,,ciąży z zaskoczenia" po ,,porodówke" :) czy tez czasami nie możecie spać:(:( oj uwielbiam serek topiny chyba zaraz do sklepu pójde bo jak narazie robie paste z jajek na śniadanie którą uwielbia:):) karolcia gratuluje, trzymam kciuki:) ewwwa, lia, gosia czy juz odczuwacie ruchy?? moja mała szaleje i to az za bardzo:) odczuwam coraz mocniejsze kopniaki a nie daj bóg jak dotknę brzucha to od razu tam skacze:):) byłam u lekarza 15 - ego i wszystko w jak najlepszym porządku, serduszko bije mocno aż słychać było w poczekalni:):)hehe jak wyszłam to inne Panie sie uśmiechały:):) ewwwa a co z pieskiem? oczka ma chore? ja mam suczke małą w domu taka kochaną i tak się zastanawiam bo ona jest rozpieszczana i zazdrosna o wszystkich a jak to będzie jak pojawi się maluch........hm pozdrawiam cieplutko i zycze duuuużo zdrówka 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ja tez dzisiaj nie spałam...najgorsze jest dla mnie to wstawanie do toalety (juz nawet swiatła specjalnie nie swiece zeby sie nie wybudzac) wstaję 2 razy, za pierwszym jeszcze zasnę ale za drugim nie ma bata i męczę sie jak Ty a potem bym spała ja suseł, ale niestety trzeba wstac bo synek mnie budzi :) Ruchów jeszcze nie czuję,czekam niecierpliwie bo wiem ze to jest cudowne... Koko a od ktorego tyg. zaczęłas czuc bąbelki??? :) z tym serkiem to mnie trochę pocieszyłyscie ze jecie :P ja uwielbiam kanapki z serkiem i szczypiorkiem :P Ewwwa - Ty zawsze robisz smaka swoimi pomysłami na obiad :) tez pomyslę jutro nad tym bo dzisiaj dzien typowo sklepowy wiec pewnie zjemy na miescie :) we wtorek lecimy do Włoch na tydzien do rodzinki :) juz nie moge sie doczekac ! mam tam mamę i siostrę z rodziną, z siostra nie widziałam sie rok...o rok za długo :P Karolciu daj koniecznie jutro znac :) trzymam mocno kciuki choc wydaje mi sie ze to juz to :) witam nową staraczkę :) fajnie, bedzie nas wiecej :) Gosiu po mnie juz tez widac, robie sobie zdjecia co tydzien - dla pamiątki :) spodni ciązowych (zdobycznych po koleznakch mam mnóstwo) ale jakos najwygodniej czuje sie tez w getrach, kupiłam sobie takie bawełniane spódnice w H&M wiec w nich tez chodzę.najwazniejsza wygoda i zeby nic w brzusio nie gniotło :) życzę Wam miłego weekendu gdybym sie juz nie pokazała!ale przed wyjazdem na pewno sie odezwe! buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no hej kobietki ja dzisiaj cały dzień leniuchuje chyba mnie jakieś chorubsko łapie zimno mi strasznie i wymioty wróciły przez cały dzień nic nie zjadłam dopiero teraz pół bułi z serkiem i pomidorem w siebie wmusiłam. jutro obiadek u rodziców mniam nie ma jak to mama gotuje koko rozumiem cię co to znaczy po nocy nie spać mam też ten problem ale ja to do toalety biegam a potem zasnąć nie idzie lia zazdroszczę wyjazdu też bym pojechała gdzieś na jakiś czas nudno w domu samej przez cały dzień no jak narazie to mi tylko spacery z moją suczką zostały no ale też nie długo bo w krótce się szczeni więc i spacery będą krótsze praktycznie masakra dzisiaj licho i nic się nie chce leże już w łóżku od godziny. do usłyszenia i uważać na siebie... a i bym zapomniała witam nową koleżankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
wiatajcie;) zrobiłam dzis 2 testy i wyszły pozytywne;) nie wierze w to,płacze jak głupia z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KAROLCIA .....moje gratulacje nastepna ktorej sie udalo mam nadzieje ze bedzie nas wiecej niebawem........pozdrawiam was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
Lilka zycze ci tego z całego serca....ja nadal nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie test 3.12 ale nie wiem czy nie poczekac do Mikołajek :) Dzisiaj moje Kochanie mi powiedzialo ze przyjezdza na swieta fakt ze tylko na 4 dni ale dobre i to :) wiec jak sie nie uda teraz bedzie pretekst do kolejnych staran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nawet nie wiesz jak sie ciesze !!!!!!!!!!! czyli jednak wiara czyni cuda :) i wytrwałość w dążeniu do celu :) gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia a jak sie czulas przed robieniem tetsu? Czulas sie jakos inaczej czy sie tego wogole nie spodziewalas :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
test zrobiłam sobie bo dawno nie robiłam i zebym sobie nie zapomniała jak sie to robi;);) nie no nie wiem co mnie podkusiło,moze to ze w tym cyklu brałam luteine i nie przyszła @ i sobie mysle robie test zeby byc pewnym ze trzeba czekac dalej spokojnie na@.jak zobaczłam dwie kreski to nie za bardzo chciało mi sie wierzyc ze jestem w ciązy bo po pierwsze lekarz mi powiedział ze watpi ze zajde po luteinie a po drugie to w tym cyklu bardzo mało sie przytulaliśmy z moim M no i nie miałam śluzu płodnego dlatego cały czas myslałam ze w dalszym ciągu mam cykle bezowulacyjne. wczoraj rano jak zrobiłam test to dalej nie wiedziałam czy jestem w ciązy czy nie bo wyszła druga kreska jeszcze bardziej jasniejsza niz w piątek i w południe zrobiłam trzeci i wyszły juz dwie grube krechy;):) jak to zobaczyłam to beczałam jak głupia,nie mogła uwierzyc ze sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
karolcia gratulacje no widzisz cuda się zdarzają :-) a jak tam reszta kobiet się czuje ja znowu męczę się z porannymi mdłościami masakra brzuch rośnie bardzo szybko no już czas na zakupy trzeba zmienić garderobę pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - GRATULACJE:) miałaś taki sam schemat przy robieniu testu jak ja w pierwszej ciąży - tez byłam po luteinie i tez nie brałam prawie pod uwagę tego,że się udało i tez jasne kreski... eh.. przypomniało mi się tamto uczucie :) Choć ja ryczałam dopiero po 2testach hcg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×