Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Przepraszam, że się do was wtrącam ale mam pytanie. Czy wy też dostajecie fizia czekając na zrobienie testu? Ja zrobiłam dzisiaj i nie jestem pewna, jest tam taki lekki cień. Może być za wcześnie i pomyślałam, żeby po weekendzie zrobić kolejny ale na samą myśl o czekaniu mnie nosi, najchętniej zrobiłabym od razu jeszcze 10 testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tu ostatnio wieje nuda :P Moje Drogie Panie mobilizowac sie prosze i uzupelniac nasze forum postami :) Ja kolejny dzien zaczynam kawa ale jakos nie smakuje jak zawsze i jakas zgage po niej mam bleeee Zaraz zbieram sie do pracy jeszcze tylko sie cieplo ubrac i wychodzimy :) Pozdrawiam Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino zrób sobie bete bedziesz wtedy pewna, u mnie takie badanie kosztuje 28 zł i wyniki sa tego samego dnia. A jesli sie upierasz przy testach to pczekaj jeszcze troszke i zrob kolejny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bete też będę musiała czekać bo dzisiaj to już laboratorium zamknięte. Najgorsze właśnie to czekanie i niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej domino ja robiłam test 3 dni przed spodziewanym okresem i była bardzo blada druga kreska na drugi dzień powtórka i to samo w dniu okresu którego oczywiście nie było zrobiłam ostatni test i obie kreski były już tak samo bardzo wyraźne więć z mojego doświadczenia masz spore szanse .a najlepiej zrób tą betę jutro będziesz miała wynik życzę powodzenia... a reszta dziewczyn jak się czuje śłiczna dzisiaj pogoda ubierać się ciepło i na spacer dzidzie dotlenić i o kondycję zadbać pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino ja tez czekam teścik 4 listopada a mnie juz nosi z niepewnosci ale jestem dobrej mysli mam adzieje ze tym razem sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie tak czekałam, żeby zrobić dzisiaj bo to już 40 dzień cyklu więc w sumie już powinno być wiadomo. Z tym, że ja mam tak nieregularne cykle, że już sama nie wiem. Nawet nie wiem kiedy miałam dni płodne. Po prostu kilka razy w tym miesiącu się nie zabezpieczyliśmy z myślą, że może będzie a może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi... trzymamy kciuki, w mojej pierwszej ciąży przy pierwszym teście kreska była tak blada, że ledwo można było ja dostrzec.. a potem urodził się Miś :) zrób następny jutro z rana, poziom hormonu hcg zwielokrotnia się bardzo szybko,więc powinna być ciemniejsza kreska jeśli to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A orientujecie się może jak to jest z testami o różnej czułości? Bo ten co dzisiaj robiłam to miał czułość 10 i była słaba kreska to jak zrobię jutro test o czułości 25 to może być tak, że druga kreska w ogóle się nie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w dniu spodziewanej miesiączki test czułośc 10 i była blada kreska dzień po była mocniejsza i w tym samym czasie zrobiłam test na 25 to była ledwo co widoczna kreska,także mozliwe że Ci nie wykarze ten mniej czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobiłam ten mniej czuły i w ogóle nic nie pokazało więc będę musiała iść w poniedziałek na betę to będę mieć większą pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej czy mozna sie dolaczyc? czytam wasze wypowiedzi i mam jak niektore z Was ten sam problem staramy sie o kruszynke...ale od poczatku.... moj pierwszy zwiazek ktory trwal 6 lat, mimo braku zabezpieczen nie przyniosl nam dziecka chociaz wtedy tak o tym nie myslalam zalozylismy ze jezeli bedzie dzidzius to go wychowamy .....nie liczylam dni plodnych po prosty pelen luz......nic!!!!! teraz prawie od 2 lat mam kochanego faceta(w grudniu slub) i bardzo chcielibysmy miec dziecko,wiec calkiem inaczej do tego podchodze. ok 3 m-cy temu mialam usunietego wodniaka jajnika razem z jajnikiem i czescia jajowodu niestety.....moja lekarka powiedziala ze niestety wiecej nic nie moz dla mnie zrobic i skierowala na wizyte do znanego Szczecinskiego ginekologa (termin na 5 grudnia). mam nadzieje ze cos sie wtedy wiecej dowiem,dostane skierowanie na badania ......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak magdalenka najważniejsze moim zdaniem to znaleść dobrego ginekologa do którego będziesz mieć zaufanie,potem badania i do dzieła. a może już do 9 grudnia sie uda i bedziesz w ciązy:D pozdrawiamy z kruszynką:)mam nadzieje że na usg genetycznym dowiem się wkońcu kto mieszka w brzuchu:)byle do wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witaj Ewwwa.....fajnie by bylo tylko u mnie w tej chwili troszke skaplikowane wyjechalam na 2 m-ce do Niemiec(gdzie wlasnie jestem za pieniazkami) przed weselem jak znalazl prawda wracam pod koniec listopada wiec to sie racezj nie uda no chyba ze akurat dni plodne beda wypadac wiec po takim czasi kto wie.... a jezeli nie ...... badania napewno mnie czkaja no ale mysle ze wtedy si wiecej dowimy pozdrawiam cie i najlepszego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jej ja znowu jestem chora :( te anginy mnie wykonczą , rano nie mogłam oddychac :( tyle ze temp. tym razem nie mialam. zaczyna mnie to martwic, oby tylko było wszystko w porzadku... Jutro mam usg - nie moge sie doczekac kiedy zobaczę kruszynkę! a Wy jak sie macie? jak sie czujecie? staraczki - jak tam starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lia :)ja te zmam jutro usg:)genetyczne magdalenka czasami po tak długiej przerwie może się udać w pierwszym miesiącu u m mnie tak było jak po raz pierwszy zaszłam ,wróciłam z zagranicy i bach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIA A MASZ ANTYBIOTYK NA TĄ ANGINE?bo inaczej chyba nie przejdzie ja miałam kilka razy i wiem że zawsze duomox dostawałam. dziś jestem dokładnie 3 MIESIĄCE W CIĄŻY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewwwa :) ja wlasnie jutro mam zamiar sie wypytac czy tutaj robią to usg genetyczne, bo nic mi o tym niewiadomo... co do leków to mam antybiotyk sprayu jest on bezpieczny bo nie przedostaje sie do krwioobiegu, wiec nie ma wpływu na dzidzię.Najdziniejsze jest to ze jak mnie bierze to z dnia na dzien, niespodziwanie i od razu na maxa intensywnie wiec nie mam nawet szans podleczyc sie domowymi sposobami, bo one juz nie działają :( ewwwa daj znac jak tam po badaniu, ja tez na pewno napiszę :) moze Ci juz powiedzą czy to chłopiec czy dziewczynka??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak ewwwa tylko ja juz nie pierwszy raz wracam z tej zagranicy i jakos do tej pory sie nie udalo ale jestem dobrej mysli jeszcze.....moze akurat tym razm....pozdrawiam Was ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
ewwwa gratuluje to już 3 miesiące:):) napisz po usg o w brzuszku rośnie:):) lia a u ciebie który juz tydzień???? bidulku ciągle ta angina i nie można zaleczyć, mam nadzieje że w końcu minie tobie bo to uciążliwe. życze zdrówka.. a ja siedze w pracy:( katastrofa.............. jeszcze 4 godziny a usypiam od rana, nie wiem jak to przetrwam:(:(:( pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Drogie Panie :) jeszcze 4 dni do tesciku, wczesniej nie robie bo wyjdzie negatyw i bede sie tylko stresowala :) ogolnie to zero oznak @ nic nie czuje, piersi to mnie nigdy wczesniej nie bolaly (no moze kiedys przed braniem tab) ale bylam taka wzdeta jak bym sie baaaaaardzo duzo najadła :) i tak prze kilka dni a teraz zerooo. jedyne co to mam duzo bialego śluzu, wypływa ze mnie i ciagle mam mokro, dlatego tez czesto latam do łazienki bo mam wrażenie ze dostalam @, a tu tylko kolejna dostawa bialego śluzu :)dziwne te nasze organizmy :) Trzymajcie za mnie kciuki z wielka checia bym juz zasilila grono "zafasolkowanych" :) Pozdrawiam Gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakies dziwne uczucie ze sie uda tym razem :) A jeszcze dzisiaj jak moja mama powiedziala dzisiaj przy wspólnym obiadku z rodzinka że by sie w koncu chciala wnuka doczekac, to mialam jakis taki nagły przyplyw euforii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna Lia.. niestety z anginami tak jest,że mają bardzo gwałtowny przebieg z reguły, mnie najczęściej brało wieczorem lub w nocy i na rano byłam na maksa chora z wysoka gorączka i ropnym gardłem i niestety tylko poważny antybiotyk pomagał. Pamiętaj o środkach osłonowych przy antybiotykach, żeby się organizm nie wyjałowił bardzo, bo potem z tym problem... I pij dużo - mama mi zawsze tak przy chorobach powtarza:) Pewnie musisz coś mocniejszego, żeby nie zaleczać tylko gardła ale działać jakoś od środka. Jak usg dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pisze zgodnie zobietnicą :) juz po usg, wszystko w porzadku, kruszynka ma 5 cm :) widziałam pieknie bijące serduszko!Termin mam na 15 maja.cismienie ok, waga nadal bez zmian :) wg usg pojutrze zaczynamy 12 tydzien :) cały czas patrze na zdjecia dzidzi i uwierzyc nie mogę ze jest takie cudenko we mnie :) ewwwa jak tam po? napisz zebysmy sie nie martwiły ;) mamalolka dzięki :* musze faktycznie zapytac przy najbliższej okazji u mojej p.dr o jakies inne leki, bo na chwile jest ok ale powraca. lilka oby Twoje przeczucia sie sprawdziły :) ja mooooocno trzymam kciuki ! Koko a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslicie ze bezpłodnośc w rodzinie moze miec jakies znaczenie w ich potomkach? Bo np siostra rodzona mojej mamy jest bezpłodna leczyla sie od bardzo dawna wlacznie zmężem i nic to nie dalo, i nie dane im bylo żeby miec dzidziusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
gratuluje wszystkim ktorym sie udalo!!!!!!! my tez sie bedziemy starac zeby dolaczyc do grona szczesliwych mamus......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania ww. leki: 1 opakowanie Clostilbegyt (10 tab) data ważności do 06. 2015 r - cena z apteki 15,02 zł - sprzedam za 10 zł, 2 opakowania Parlodelu (po 30 tab) data ważności do 07. 2013 r - cena z apteki 73,20 zł za opakowanie- sprzedam za 50 zł za szt, 3 ampułki Menipuru (fiolki z proszkiem i rozpuszczalnikiem) data ważności do 05. 2013 r - cena z apteki 110,0 zł za ampułkę (razem 330zł) - sprzedam wszystkie 3 za 250 zł. Proszę o kontakt pod nr gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witam mamusie i staraczki:):) oj lia to fajnie juz 12 tydzień, to juz mały człowieczek:):) a to było zwykłe usg czy genetyczne??? u mnie duzo humorków i zmiennego nastroju, mdłości mi zostały ale tylko jak głodna jestem, po jedzeniu przechodzą:) reszta objawów ustapiła uffff..... lilka, dominino, magdalenka trzymam za was mocno kciuki:) oby teraz sie udało:):):) mamaolka a jak twoje starania???? gosia dalej mdłości czy juz ustepują??? który tydzień???kiedy usg??? ewwwa a co u ciebie??? czekamy na wieści:) 🌻🌻 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×