Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość koko128
aha u mnie zaraz 17 tydzień będzie i czekam na kopniaki ze strony dziewczynki mojej, a mamusie może mi powiedza od którego tygodnia juz czuć ruchy??? bo podobno w pierwszej ciąży w późniejszym terminie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Drogie :) rozpiera mnie jakas data ogrooooomna radosc cały dzien :) zaczelo sie dzisiaj rwanie w jajnikach, pobolewanie brzuszka i mialam takie uplawy sluzu bialego z domieszka takiego sluzu jak w czasie owulki :) Buziaki dla Was Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko 17 tydzien to już lada dzien Niunia sie pewnie odezwie :) ja w pierwszej ciązy jakos w 18 tyg.czułam bąbelki w brzuchu :) koko wiesz ze u nas w Irl nie robia usg genetycznego? hhmm co kraj to inny zwyczaj. lilka jeszcze 2 dni i testowanie :) a kiedy powinnas dostac @ ? jej ewwwa sie cos nie odzywa, mam nadzieje ze to tylko przez brak czasu :) Gosia jak tam po dzisiejszym usg ? Dajcie znac dziewczyny bo jestesmy ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
lilka1987 dziewucho ty juz masz jakies schizy na punkcie ciazy i staran daj no na luz:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam, nie byłam jeszcze na tej becie. Jakoś nie mogę się wybrać w tym tygodniu. Okresu jeszcze nie mam więc może coś tam się wykluwa we mnie:) Pewnie mnie zjecie za to co powiem ale zaczynam się tego wszystkiego bać. Nie spodziewaliśmy się, że może się tak szybko udać zwłaszcza, że zbytnio się nie staraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Tyyyyyyyyyyyyyy: jezeli nie podoba Ci sie nasze forum nie udzielaj wypowiedzi. Dziekuje Lia ta wredna małpa @ :) powinna terminowo przyjsc jutro, ale oby jej nie bylo przez najblizsze 9 mcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
bede sie wypowiadac kiedy bede chciala i pisac co bede chciala wolne forum bo z takich jak ty to poprostu idzie sie nielze usmiac:O::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
A za dwa bedzie beczec ze sie nie udalo buahahahahahahahaha:O:O:O:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
dziewucho rób test bo ja podejrzewam ze z Twoimi wymyslonymi objawami beda BLIZNIAKI:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbfgb
lilka olej to:) to pewnie frustratka z bandą dzieciaków, która nigdy nie miała większych problemów z zajściem w ciążę i może tego żałuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak mozna niszczyć marzenia innych ludzi? Przeciez marzenia sa po to zeby je spelniac a nie tylko zeby o nich mowic. Ehhhh nie rozumie niektórych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niszczenie marzeń innych ludzi sprawia niektórym satysfakcję. Komuś się coś nie udało i wylewa frustrację na innych. Jestem tego samego zdania co poprzedniczka. Ignoruj takie teksty bo odpowiadaniem na nie dostarczasz tego o co tej osobie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!!! i csię nie martwcie miałam gości przez 2 dni i nie było mnie na necie. już opowiadam:D dzidzia według mnie CHŁOPIEC:)(z mężem widzieliśmy chyba siuraka:) )ale lekarz powiedział że nie będzie domniemywał co ,bo za wcześnie i po co rozczarowania. mierzy 7 cm głowa 2,5 cm kość udowa 1,5cm wszystko prawidłowo się rozwija serduszko pięknie bije poraz pierwszy słyszałam:) ma piękne male paluszki:) wkładał rękę do buzi,i do tego miał czkawke,bo ciągle ruszał buzią. widziałam tez zołądek taka mała plamka wypełniona płynem owodniowym,tzn że wszystko pracuje dobrze. następne dokładne usg po 20 tyg wtedy powie mi w 100%co będzie, nie nastawiam sie na chłopca ,bo co ja tam się znam na usg,ale mam przeczucie od początku i do tego coś tam było pomiędzy nóżkami:) jak będzie ona to też super. miało byc Aleksandra ale jak co to będzie Ania a chłopiec niezmiennie Kamil mały Miluś:) lilka bede trzymać kciuki bardzo bardzo żeby @ nie było. koko 17 tydzień:)to już biedługo i połowa masakra jak to leci!!! dominino rozumie twoje obawy,do człowieka zaczyna docierać ż ebędzie odpowiedzialny za małą istotkę,ja dalej nie dowierzam że to co widze na usg dzieje się w moim brzuchu takie akrobacje że szok:) zrób czuly test juz powinie pokazać. lia:)5 cm to już taki fajny człowieczek:)ahhhh mam to samo nie dowierzam że siedzi w brzuchu mała istota ,jak twój brzusio powiększył sie ,bo mój juz widać jak mam dopasowany ciuch to taki fajny jest. magdalenka pamiętaj trzeba być dobrej myśli :)i będzie tego efekt ja już ciuszki przytachałam całe pudło od 0-3miesiecy zaczynam poprostu cieszyć się a nie ciągle martwić czy dotrwamy kolejnego dnia. 14 tydzień czyli 4 miesiąc ,po świętach połowa za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
gratuluje Wam dziewczynki wszystkim tym co sie udalo juz .... lilka 1987....gratulacje moze to wlasnie jakies oznaki... ta popieram nie odp na takie zjadliwe teksty innych.....ewwwa gratulacje toz to juz poterzny chlop te 7 cm.....i super ze wszystko w porzadku..... jestem dobrej mysli ale za kazdym razem jak @ przychodzi wielkie rozczarowanie ale pewnie kazda ktorej tak zalezy tak ma....oby do przodu moze akurat....jeszcze 20 dni i jade do domku jesli @ nie splata figla to akurat na plodniaczki wpadne po 2 m-cach do domku......hmmmmm....ale sie bedzie dzialo...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka wiem ja za każdą@ ryczałam,kiedy powiedziałam sobie "w tym miesiącu napewno sie ni eudało "zobaczyłam 2 kreski wiesz nie wiem czy chłopak tak sama sobie powiedziałam z mezem ,lekarz nie powiedział ani słowa.jakoś wewnętrzni eczuje że chłopak i może dlatego zobaczyłam na usg to co ja chciałam zobaczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
która nigdy nie miała większych problemów z zajściem w ciążę HELO 2 MIESACE STARAN TO NIE SA ZADNE PROBLEMY Z ZAJSCIEM W CIAZE A LILKA CZY JAK ONA SIE ZWIE PRZEZYWA JAK MRÓWKA OKRES 2 CYKL STARAN A PANIKI WIECEJ NIZ CZEGO KOLWIEK DZIEWCZYNO ZDROWE PARY STARAJA SIE NAWET ROK CO TO SA DWA MIESIACE? TO JEST NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa jak dobrze ze napisałas bo juz sie martwiłam.Bardzo sie cieszę ze wszystko jest jak powinno, ze rozija sie prawidłowo :) i ze w koncu zaczęłas sie mniej martwic!Teraz juz bedzie wszystko dobrze, dzidzia jest silna :) wiesz...ja od początku pierwszej ciązy chciałam dziewczynkę ale potem jakos po I trymestrze wiedziałam ze bedzie chłopiec co potem sie potwierdziło na usg :)to podobno sie czuje ;) ale teraz prawdę mowiac jeszcze nie mam przeczuc co do płci :) brzuszek tez mam coraz wiekszy - zaokrąglił sie nizej pępka :) lilka proszę mi sie tu nie przejmowac złosliwymi pomarańczkami ;) bedzie dobrze :) magdalenka - to za 20 dni starania czas zacząc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
tu nie o zlosliwosc chodzi !!!!!!tylko jak mozna tracic cierpliowsc przy 2 miesacu staran:O:O:O smiech na sali rozumiem jak by sie starala ze dwa lata albo i dluzej to tak ale nie dwa miesiace to nie piekarnia kazdy by chcial szybko lecz to tak nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraliśmy się z męzem rok z przerwami kilkumiesiecznymi ,a nadłużej bez przerw 3 miesiące i w 3 się udało:)ale to były najgorsze 3 miesiące w tym roku,bo oczywiście przeżyłam juz gorsze chwile. ka,zdy ma prawo do wyrażania tego co czuje po to jest to forum żeby się wygadać,bo czasem ktoś obcy zrozumie bardziej................. także śmiało staraczki przeżywać,marudzić i smęcić:)po to tu jestesmy ,podniecać się najmniejszą bzdetą,bo kiedy mamy to robić ?po śmierci?haha teraz jest na to czas. lilka nic się nie przejmuj kozioł musi być na każdym forum,grunt to to olać i pisać jak by nic nieznaczących wpisów nie było. buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jestem tego samego zdania ewwwa...kazdy przezywa to inaczej i na swoj sposob a czy to sa m-ce czy lata boli jesli sie bardzo tego pragnie.... ale nas nie zrozumie ten kto spojrzy na rozporek i jest w ciazy prawda......i masz racje po to tu jestesmy aby wylewac swoje zale......i si wzajemnie wesprzec tak jest 20 dni i bierzemy sie do dzialania teraz moze jakos nie bede o tym myslec bo przedslubne przygotowania robia swoje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tez jestem tego zdania, po to mamy to forum zeby przezywac i panikowac :) w koncu jest ono dla nas i dobrowolnie sie na nie wpisalysmy zeby sie wspierac :) Jutro rano robimy tescik jak sie pokaze jedna kreska a @ nie bedzie powtorze po weekendzie :) Czuje w kosciach cos cos innego jeszcze nnie wiem o co chodzi ale mam wrazenie ze moje zycie sie zmieni juz niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Cześć kobietki dłuuugo mnie tu nie było ale ostatnio mam takie napady senności że no cóż większość dnia przesypiam :-) Widzę że znowu nam się jakaś złośnica na forum przypałętała, takim ludziom chyba się nudzi nie podoba się to niech nie czyta, wkurza mnie takie zachowanie... no ja już po usg ale jestem szczęśliwa,dzidzia dobrze się rozwija widziałam serduszko i jest bardzo ruchliwa...no i dostałam zdjęcie normalnie płakać mi się ze szczęścia chciało jak na ten monitor patrzałam a lekarz tylko się uśmiechał...za tydzień znowu mam usg bo tak się wierciło żę czegoś nie było widać...więc znowu je zobaczę.. Lilka 1987 czekam na wynik może to naprawdę tym razem było by super 3mam kciuki a jak tam pozostałe mamy się czują mi już mdłości przeszły i co tam u reszty kobietek uważać na siebie... :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
zycze Ci tego z calego serca lilka.....milego dnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
lilka i jaki wynik testu????:):) pisz szybciutko:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) rano robilam tescik niby nic nie wyszlo gruba krecha ale tylko jedna pozniej za jakies 2 godz pokazala sie malow widoczna kresunia :) jesli nie przyjdzie wredna malpa @ :) powtorze tescik ale to za jakies 3 dni :) Jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po godz test juz jest
nie wazny odczytuje sie go po 5 minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tez tak mysle ze niewazny ile ja razy juz tak mialam i @ sie spozniala dosc dlugo i jakos nic mi z tego nie wychodzilo....rozpoznana przyczyna pozniej byla bo nawet tabl na wywolanie nie pomogly.....wodniak na jajniku..... ale kazda ma inny organizm prawda.....pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
witajcie długo sie nie odzywałam bo nie było u mnie zdnych zmian.wczoraj byłam u nowego lekarza i pokazałam mu karte od poprzedniego lekarza i stwierdził ze nie wystarczy sam bromergon bo nie mam owulacji przepisał mi luteine i clostilbegyt i powiedzial ze jesli nie zajde w ciaze do 4 miesiecy to czeka mnie laparoskopia ale wczesniej kazał zrobic badania nasienia meza zeby jabky co to nie potrzebnie robic zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie karolcia bardzo dobrze że trafiłaś na lekarza który ni etylko kase zgarnia a chce pomóc,bo nie sztuka recepty przepisywać,a recepty które pomogą.mam nadzieje że efekty zobaczysz po pierwszym miesiącu nowej kuracji,w postaci 2 kreseczek. lilka trzymam kciuki a jaki test robiłas ten czuły?bo jak nie to może jeszcze nie widać.ja robiłam ten z czułością 10 i kreska była bledsza a na tym 25 była ledwo widoczna ale to dzien po spodziewanej@.jestem dobrej mysli gossia kjtóry to już tydzień?prawda że niewiarygodne jest to ze w środku brzuszk amieszka mała istota,wydaje się oczywiste ,ale kiedy przeżywa się to samemu to tak jak by się ameryke odkryło:Dgorące buziaki dla Was magdalenka jak tam samopoczucie kochana:)mam nadzieje że prawidłowe nastawienie,kup może olej z wiesiołka ja brałam 1 cykl i akurat w tym zaszłam ,może to nie dzięki niemu ale,warto spróbować. koko?jak tam brzucholek? lia co porabiasz? mamalolka co tam słychać? dominino?i jak tam sytuacja u ciebia dla Wszyatkich Pań staraczek i zafasolkowanych gorące👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×