Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość Gość
a gdzie te nasze nowe Panie?????? co tam u Was kobietki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna123
sranie polskim gównem się mam marzy...fajnie krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wydaje mi sie ze to chyba jest najlepsze rozwiazanie z tym cywilnym. Wtedy bedzie i wilk syty i owca cala :) hmm chyba jakis nowy intruz wkradl sie na nasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh nie cierpie tego okresu przed wyjazdem, niby wszystko ok, milo czule, sympatycznie zadne z nas nie porusza tego tematu, ale jednak cos lezy na serduchu i plakac sie chce :( Najgorsze jest to ze swieta najprawdopodobniej oddzielnie spedzimy. Ciezko mi, przed moim M udaje ze jest ok zeby sie nie czul zle ze musi wyjezdzac. Chce go wsierac bo go bardzo Kocham i chce zeby widzial ze ma we mnie oparcie. Robimy test 02-12-2011 r. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilka jak dobrze znam te okresy przed wyjazdem,ciezko i czlowiek stara sie jakos wspierac......ja chociaz czesto jade do pracy nigdy nie na swieta bo by mi serce peklo.......powodzenia i milego tyg wszystkim zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk dziewczyny co tanm porabiacie w ten zimny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hmmm u mnie swieci slonko i jest slicznie wlasnie siedze sobie na przerwie i pije kawke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diewczyny 🌻 długo mnie nie było bo cały weekend cos sie działo.To goscie u nas to my u kogos i tak w kółko :) czuje sie dobrze poza coraz bardziej dokuczającą koscia ogonową :/ w pierwszej ciązy miałam to samo, ale troszkę pozniej zaczęły sie problemy jak teraz. a Wy jak sie macie? Ewwwa, koko, Gosia? a staraczki ? lilka na pewno Ci jest cieżko jak mąz wyjeżdza... masz obok siebie rodzinę? bliscy dodają otuchy... dziewczyny a co myslicie o lataniu samolotem w ciązy? jakie jest Wasze zdanie?w pierwszej ciązy leciałam kilka razy, nie było żadnych problemów.Teraz jakos inaczej do wszystkich spraw podchodzę - bardziej ostrożnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lia:) czuje się dobrze tylko nie wygodnie mi jak długo siedze. a tak poza tym to straszne nudy,zimno na polu itd troche dołek łapie pogoda się psuje. lilka cóz moge napisać rozstania na święta to chyba najbardziej bolesne rozstania:( mam nadzieje że jak mąz wyjedzie to Ty już niebędziesz sama tylko z fasolką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZiewczyki ja sobie własnie zrobilam przerwe na kolacje bo niestety jeszcze w pracy. Oj no ciezko jest ciezko ale na szczescie mam Was i widze ze moge liczyc na wsparcie. Rodzina jest ale mieszka kawalek ode mnie aczkolwiek mama mnie podtrzymuje na duchu. Fasolka by mi bardzo pomogla w czekaniu nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała zeby to juz było w tym cyklu! Oczywiscie rodzina by sie diwiedziała dopiero na swieta taki mały prezencik na swieta :) a mama by sie ucueszyła i tesciowa tym bardziej no i babcia bo juz wyczekuje pra wnuka. Trzymajcie kciuki za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam dziewczyny:):) Lia widze że ciebie tez trapi kość ogonowa:(:( ja mam bóle takie że wytrzymać sie nie da a do tego nic nie pomaga, mam siedzaca prace i to powoduje gorsze bóle a do tego ból schodzi mi na lewy posladek brrrrr...... utrudnia to życie ale jakość przetrwamy:):) a jak wasze maluszki ewwwa, lia, gosia??? lilka życze ci żeby w czasie nieobecności męża towarzyszyła ci fasolka:):) bądź dobrej myśli i nie smuć się:) głowa do góry 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no hej laseczki i co tam dzisiaj trochę cieplej więc zaliczyłam długi spacer po sklepach oczywiście dla dzieci heh nie mogłam się powstrzymać...brzuch rośnie mdłości przeszły więc czego chcieć więcej lilka wszyscy trzymamy za ciebie kciuki więc musiii się udać... oj ewwa widzę ja się byczę a inni się męczą w pracy no cóż tylko mogę ci współczuć a jak tam reszta pań coś cicho ostatnio u nas??? gorące uściszki dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko wyglada na to ze mamy tą samą udrękę, bo mi tez bol przechodzi na tą samą stronę d :P :P :P mam tylko nadzieje ze nie bedzie sie to pogarszac :( Gosia kupiłas cos ciekawego, czy tylko sie na razie rozgladasz??? ja sobie obiecałam ze po 14 tyg.zaczynam swoje :))) juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeli chodzi o zakupy to dostałam ogromne pudło ciuszków od bratowej,także kupię tylko wyprawke do szpitala i napewno coś czemu się nie opre bo napewno będa takie rzeczy. przemyslałam wszystko dokładnie i kupię monitor oddechu polecany jest głównie dla wcześniaków,ale myśle że dzięki niemu będe spać spokojnie i nie zaglądać ciagle czy oddycha.używany kosztuje ponad 100zl to nie są jakieś kolosalne kwoty. łóżeczko duże od siostry. kupię wózek ale dopiero w przyszłym roku:) leżaczek hustawka -bujaczek mysle ze to dobre i funkcjonalne urządzonko wkładasz dzidzię w kuchni samo się buja a ty gotujesz:) jeszcze nie wpadłam w szał zakupów,dlatego że sie bałam (mam kilka rzeczy które kupiłam dla pierwszej dzidzi,serce mi pękało jak na nie patrzyłam)dlatego myślałam co ja zrobie z tym wszystkim jak....... ale teraz juz 4 miesiac:)widac brzuszek i dociera do mnie że tym razem się uda BĘDE MAMĄ:) także wszystkie kochane staraczki na każdego przyjdzie pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa ja tez mam kolezanki ktore teraz wlasnie rodziły wiec wiekszość rzeczy bede miała od nich (ciuszki, fotelik do samochodu, kołyskę, leżaczek bujaczek, fotel do karmienia) w Ikea wypatrzyłam sobie łożeczko, przewijak i komodę a wózek pewnie jakis używany - jak tylko trafi sie jakas okazja :) Syncia przeniesiemy do wiekszego pokoju a dzidzia odziedziczy ten mniejszy po bracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) Nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie od kiedy sie staramy o fasolke i odstawilam tabletki to moj org sobie zaczal tak troszke zyc swoim zyciem :) Krwawienia mam w sumie 2-3 dniowe to max i zaczelam obserwowac sluz zeby miec jakies rozeznanie kiedy wystepuja dni plodne. Z moich obserwacji- chyba ze sie myle, dzisiaj skonczyly mi sie juz plodne. Czy jest mozliwe ze sluz plodny wystepuje u mnie tylko w czasie owulacji (z moich obliczen wychodzi ze plodne mialam tylko 2 dni) teraz sluz mi sie juz zmienia na metny a w niedziele jak by nie patrzec mialam go najwiecej byl najbardziej rozciagliwy no i bylo go duuuuuzoooo. Aha no i czy jest mozliwe ze jesli mialam @ tylko 2 dni w tym m-cu to ze owulka wystapila szybciej? Pozdrawiam, Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka chciałabym Ci pomóc ale nie wiem jak to jest ,byc może owulka była wcześniej skoro okres był krótki tak mi się wydaje.a sluz niektóre kobiety wogóle nie obserwują bo mają jakoś wewnatrz. powiem ci ze za nim zaczełam starać się o dzidzię obserwowałam u siebie mase śluzu typu białko kurze a jak się zaczełam starać to śłuzu brak-kupiłam nawet ten olej z wiesiołka na poprawe. okazuje się jednak ż egdzieś on był skoro doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz sama nie wiem bo generalnie w niedziele byl o najbardziej charaktereystyczny, bylo go duzo, był lepki, ciagnisty i wygladal jak kurze białko. No a z tego co czytalam w dnoiu owulki jest go najwiecej :) zapytam sie mojego gina jak to z tym jest on raczej rozwieje moje watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz owulacje rozpoznaje sie na zasadzie 2 czynników musiałabyś mierzyć temp.żeby zobaczyć kiedy był skok.ja się kiedyś w to bawiłam ale straszni ecięzko jest bo codziennie o tej samej porze a różenie człowiek wstaje. nie myśl tyle najlepiej cierpliwie czekaj do mikołajków jak @ ni ebędzie to będziesz miec najpiękniejszy prezent na świecie:D ja własnie zobaczyłam mój brzuch w lustrze bo tak mi ciezko siedziec i musze powiedzieć że jestem zaskoczona z góry inaczej wyglada(na mniejszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mogłaś sprawdzac szyjke macicy ale to też codziennie żeby umiec rozróżnić,podobno jest pulchnna,miękka w płodne dni a w niełodne twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej laseczki napisałam taki długi post i kurcze skasował się wiec od nowa...lilka dziewczyny mają rację macica w dni płodne jest bardziej pulchna i miękka ale bardzo długo trwa aby nauczyć się to rozpoznawać jeśli okres masz krótszy lub dłuższy niż zawsze to tak owulacja i dni płodne zostają przesunięte temperaturą nigdy się nie sugerowałam mój organizm mi na to nie pozwalał obserwowałam tylko śluz i naprawdę z czasem jest to bardzo łatwe...ja stosowałam tą metodę antykoncepcji przez dwa lata i wpadki nie było no i w ten sam sposób dzidzie planowałam :-) dziewczyny zazdroszczę że już tyle macie ja wszystko muszę kupić więc trochę się uzbiera dzisiaj przytachałam do domu wózek i nosidełko dałam AŻ 150 zł od koleżanki okazja bo stan idealny no ale to co zaoszczędzę na co inne mi starczy już nie mogę się od zakupów powstrzymać no i jutro idę do USC termin wyznaczyć jutro powiem też rodzinie no kończę bo się strasznie rozpisałam papa i piszcie co tam was :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie troche sie zdziwilam dzisiaj jak zobaczylam swoj sluz bo jest taki lekko metny jak by juz przechodzil w nieplodny a w niedziele byl na 100 % plodny i wczoraj tez. W tamtym tyg jakos za bardzo nie zwracalm na niego uwagi bo wyliczylam ze plodne powiennam miec plus minus od niedzieli, ale widze ze nasze organizmy czasami plataja nam figle :) No nic innego nie pozstaje jak cierpliwe czekanie :) Dzisiaj rozmawialam z kolezanka, miesiac temu urodzila piekna dziewczynke, rosnie jak na drzdzach i trzeba sie wybrac w odwiedziny jakos niedlugo :) Buziaki Milego wieczoru zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!! ja sie wlasnie mecze z @ dostalam w nocy w sumie tak jak w zeszlym m-cu dokladnie 16 ale bol brzucha jest niestety....krcze....odliczam dni do domku milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lilka u mnie obliczania dni płodnych sie nie sprawdziły, po sluzie wychodziło na to ze mam około 10, 11 dc.Przez 3 miesiace nic nie wychodziło, po czym zaczęłam stosowac testy owulacyjne i ten olejek z wiesiołka - według testów owulację miałam dopiero 15, 16 dc a nawet pozniej... i za 4 cyklem sie udało.Moze spróbuj z testami? a olejek tez polecam ;) ja zaraz zabieram sie za sprzatanie, na obiadek zrobię łazanki ;) miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no hej kobietki nie wytrzymam jak się nie pochwalę co prawda w USC nie byłąm ale moje kochanie wolne wzieło i idziemy jutro chcemy ustalić datę na 25 grudnia będzie w moje urodzinki ale ja się cieszę i chociaż wiem że to szybko to już jutro jedziemy za obrączkami do gdańska Boże jaka ja jestem szczęśliwa :-) no tylko moja mama jest zła żę kościelnego od razu nie chcemy no ale cóż nie mogę sobie teraz na niego pozwolić i tak bywa damy radę a co tam u was tak jakoś ponuro na forum ostatnio chyba co niektóre o nas zapomniały no kobiety meldować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×