Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

lilka tak sobie myśle że czasami raz a dobrze wystarczy,nawet lekarze zalecają żeby się "przytulać"codziennie bo plemniczki chodzi a dokładnie ich jakość. wiesz pamiętam ze w pierszej ciąży(poronionej)zaszłam jak wróciłam za granicy po2,5 przerwie i udało się na samym początku,myśle ze dlatego że ni e było presji ylko czułe przywitania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataramka
Hej dziewczyny! Ja od tego miesiąca staram się z narzeczonym o dzidziusia :) Kochaliśmy się trzy razy: w 8, 15 i 19 dniu cyklu. Miesiączki od kilku miesięcy mam w miarę regularne 29-31 dni, na początku roku wariowały i było nawet 40 :( Do tego chorowałam w tym miesiącu i możliwe, że mogło mi się to przesunąć. Ciekawe, czy istnieje jakakolwiek szansa...:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze jest to czekanie, a pozniej te testy i i znowu czekani na wyniki. Zycie by moglo byc prostsze, albo kobieta by mogla byc prostsza :) mniej skomplikowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
cześć kobiety i jak tam nastroje w to ładne przedpołudnie mi humor jak najbardziej dopisuje chociaż mdłości powróciły ale nie jest źle bo wymioty nie no może sporadycznie raz dziennie koko gratulacje też bym już chciała wiedzieć co myśmy stworzyli :-) ja bym chyba chciała dziewczynkę a mój chłopca więc co będzie to będzie byle zdrowe już wybieram imiona :-) można pomysły podsuwać.... a reszta jak samopoczucia, może spacerek taka ładna pogoda dzisiaj. pozdrawiam wszystkie mamusie i te przyszłe też 3majcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jakie to życie niesprawiedliwe, My się staramy o kruszynkę a inne pytają o aborcję!!!!!!!! Płakać mi się chce. Już pół roku starań jak nie dłużej i nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka sprawiedliwoscia jest jak idzie sobie dziewczynka na dyskoteke przespi sie z chlopakiem i zachodzi w ciaze? Albo jak rodziny patologiczne maja po kilkanascioro dzieci i zyja w ubóstwie i brudzie? To jest niesprawiedliwe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no witam naprawdę chyba wszystkie śpią mie ostatnio często drzemki łapią i to ni takie krótkie wczoraj spałam dobre 4 godzinki, kobietki dobrze będzie nie załamywać mi się tu macie rację że te co nie zasługują to zawsze gromadkę dzieci mają wtedy patologia się szerzy...ale pamiętać na każdego będzie pora i każda się swojego skarba doczeka. no pogoda dzisiaj dopisuje więc wybieram się do mamy nie ma to jak spacer na świeżym powietrzu... no kobiety budzić się i pisać co słychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u nas tez dzisiaj pieknie, od razu lepiej dzien sie zaczął :) Moje samopoczucie chyba ok, bez wiekszych zmian, nudnosci ustapiły- choc jak jestem rano bardzo głodna to mnie muli muszę koniecznie cos szybko zjeść.coraz bardziej widac mi brzuszek (moze to i prawda ze 2 ciąza jest wczesniej widoczna ) a jak jest u Was? dzisiaj zaczęlismy 11 tydzien :) i pozostał nam tydzien do usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!!!!!! pogoda piękna zaraz pójde na krzesełko posiedzieć na polu. u nas juz 13 tyd usg w czwartek zobaczymy może będzie widać siuraka albo i nie:D czuje się dobrze mdłości brak i plamień a to najważniejsze. na święta już będzie połowa ciaży za mna:)już sie nie moge doczekać wiosny. już robie liste rzeczy jakie musze kupić co miesiąc coś kupie ,bo potem naraz można zapomnieć i kasiorka też wchodzi w gre. co do aborcji i rodzin wielodzietnych patologicznych hmmmmmmm serce boli,ale jaki my mamy na to wpływ -żaden:( nieraz czytałam topic typu kupie tabletki poronne,kiedy ja byłam właśnie po poronieniu ajjjjjj nie chce pisać co bym wtedy zrobiła tym ....tym.....babą takze lilka nic na tym świecie nie jest sprawiedliwe,,,nic:( gosia fakt pogoda napawa optymizmem:)aż by się chciało pootwierac okna jak na wiosne:) spacerek to świetna myśl zazdroszcze Ci bo ja musze się oszczędzać i mam już po dziurki tego oszczędzania.Marzy mi się spacer,zakupy,drożdzówka z kakao ajjjjjjjjjjj sie rozmarzyłam:) lia kochana leci ten czas prawda? juz 11 tydzień:) nie wiem czy druga ciąża jest bardziej widoczna bo u mni e(tak jakby pierwsza)a już brzusio jak nie mój i przebija przez bluzeczki,siostra powiedziala że już widać:) a gdzie reszta kobitek koko?mamalolka?halo co robita kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooooooooooooo
[zgłoś do usunięcia]lilka1987o a ty przestan panikowac i sie nakrecac bo nigdy ci sie nie uda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki po owulacji normalny jest gesty bialy sluz? bo juz chyba zaczynam szukac zbyt wielu objawow ciazy a wczoraj sie naczytalam na forum jakims ze jednm z objawow moze byc bialy sluz przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no lilka u mnie praktycznie śłuz się zmienił było go bardzo dużo biały i gęsty a o dziwo że jeszcze miałam mieć dni płodne...praktycznie test tylko mnie upewnił.wierzę że się uda coś ostatnio tu cicho a ja tak się nudzę oj długi ten mój urlop długi... no ja też już mam 11 tc i czekam bo pierwsze usg mam 2.11. ciekawe czego się spodziewać ??? co będzie już widać ??? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki!!!! jak tam mija poranek? co dziś na obiad serwujecie? lilka bede trzymać kciuki 4 listopada:)grunt to się nienastawiać ale być dobrej myśli,najgorsza jest jedna kreska kiedy jest się pewną że to ciąża,dlatego myśl sobie super by było ale jak nie to uda sie następnym razem:) gossia 2.11 to juz będziesz w 12 tyg tak?to już wtedy dzidzia jest fajna na usg pływa sobie super w brzuszku:) ja jutro usg troche mnie stresik bierze, mamalolka?halo?koko?lia? magda821221 w jakim jesteś etapie cyklu teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja się zbieram po paskudnym przeziębieniu które mnie dopadło i odkopuje się spod stosu chusteczek :) jest już lepiej,więc mam nadzieje na owocne i przyjemne starania w najbliższych dniach :) pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze usg - na pewno badania będą ok, a cała akcja pozytywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa nastepny raz nie wiem kiedy bedzie bo moj M wyjezdza i nie wiem nawet czy na swieta przyjedzie do domu wiec jestem zrozpaczona jak sie teraz nie uda to pozniej znowu miesiace czekania na kolejne próby. Gdybym byla w ciazy to bym byla najszczesliwsza kbieta na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a czy ktores z was przed staraniami brały tabletki? Jesli tak to po jakim czasie unormowaly wam sie cykle. Ja przy braniu tab mialam cykle 28 d a przed wachały sie pomiedzy 25-26 dniami. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cykle regularne tylko w trakcie brania pigułek,wiec chyba nie jestem obiektywna :) ale wydaje mi się,że nie ma się co normować - hormony które bierze się w pigułkach przestają działać i organizm powinien zacząć jajeczkować od 1 cyklu bez.. teoretycznie :) błagam lilka - nie mów kobitki, bo padam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
cześć kobiety tak się ano obudziłam i pomyślałam że czas na zakupy jakiś płaszczyk by się na zimę przydał no i na wszystkich świętych aby brzuszek nie zmarzł kobietki co polecacie kurcze u nas dopiero 11 tc ale chciałabym kupić już coś co mi do końca posłuży... polecacie coś drogie moje???. mam dylemat nigdy nie zastanawiałam się tak poważnie nad zakupem kurtki :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiu mam tez sam dylemat... sama nie wiem jaka tą kurtkę kupic :/ u nas teraz sa takie na 2 giziki a'la krótki płaszczyk- wiec jak brzusio by rósł to miałby luz :) muszę jeszcze sie rozglądnąć, bo jest coraz bardziej zimno :) a jak tam Wasze samopoczucia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponyje płaszczyk odcinant pod biustem a na brzusio szerszy ,taki zakładanyto zawsze jakiś margines ja już sie stresuje bo o 18 nastej wizyta,a teraz filiżanka kawy pomału wracam do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie policzyłam że w święta będe w połowie drogi o moją kruszynkę i będzie już mieć ok 400g:)a przecież do świąt od wszystkich świętych to tak leci że szok:)nie mogę się doczekać wigili już właściwie we 3 bo maleństwo siedzi w brzusiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam zadroszcze Dziewczyny, tez chce miec fasolke :) tez chce zeby moje zycie wywróciło sie do gory nogami :) ajjj jakie to musi byc piekne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
no i kupiłam ewwwa śliczny ten czerwony ale u nas takich nie ma a nie chcę zamawiać bo to różnie bywa. :-) .Długo łaziłam ale już mam śliczny płaszczyk coś a la kurtka tylko że długa fajny duży kołnierz który można postawić dobrze bo ja zmarzlak jestem....no i cały marszczony w brzusiu ma ściągacze takie do regulowania od środka i ściągacz u dołu co się podnosić potem nie będzie co prawda nabiegałam się ale warto dzidzia mi nie zmarznie:-) .a ty się tak nie stresuj dobrze będzie :-). lilka nie zamartwiaj się tyle bo to też nie dobrze, zobaczysz napewno i ty niedługo ogłosisz nam nowinę wierzę w to. i trzymać się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z szalonych zakupów, bylam na szperac bo ide z paczka znajomych w sobote na imprezke przebierana halloween, ale bedzie ubaw :) a teraz na spotkanie z kolezanka i na ploty. Wracam wieczorem milego popoludnia Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa no i po co sie tak martwic? nie stresuj sie bo maleństwo to czuje :) a ja dzisiaj na kolacje tortellini z serem i brokułami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×