Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulania

Wyprzedaże letnie juz są...piszcie

Polecane posty

Gość lulania

Wyprzedaż są zimowe i letnie. Gdy Lato przekracza półmetek zostaje sporo towaru, który lepiej sprzedać. Dla łowców okazji to gratka. To co kupicie dziś przyda się w przyszłym sezonie. Zamieszczajcie w tym wątku informacje o wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowa babka
Ciekawe, zobaczę, co tam mogę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech Lato
Wyprzedaże są teraz praktycznie cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi77
Jakiś tydzień temu jak byłam w naszym Blue City spore przeceny były w Marks&Spencer, Witchen i Mivo Kids. Kupiłam córce byty ecco za pół ceny :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surfer na linie
No sporo tych wyprzedaży jest, można się pogubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana235
Interesujące te trendy. Powiadasz wyprzedaże cały czas? Muszę zaglądać zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka600
Sweterki bardzo wyjściowe nie tylko ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Na stilago.pl są co chwile kilkudniowe wyprzedaże. Ostatnio odkryłam ten klub zakupowy i jest całkiem niezły. Mają tam oryginalne rzeczy od europejskich marek. Niedawno widziałam jeansy calvina kleina, które kosztowały ok 200 zł. Za taką cenę już mogę pozwolić sobie na zakup ciuchów tej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista-panna
Dżinsy Calvin Klein za 200 złotych... Czy to oryginały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primulla-jedna
Za 9 złotych bluzki to bardzo tanio. Zależy jeszcze jakie one są ale i tak cena jak z lumpeksu ( w lumpeksach też są fajne ciuchy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadndsghjgffg
Gość kwiatuszek_ogrodowy
Z tego allegro sporo linków. Ja i tak nie bardzo lubię korzystać z allegro. Wole wyprzedaże w sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizyk4
Interesujący ten pasaż handlowy otoli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Więc tak, upolowane we Wrocku (kryterium - na wyjazd w ciepłe kraje + jesień): 1) KappAhl - strój kąpielowy - 10zł (dół) + 15 zł (góra) - dość łądne, porządne, kolory lub czerń... 2) House - a) klapki japonki - 10 zł oraz druga para - 7,90 (było napisane że były po 49 i 39 zł) b) graantowy golf - 19,90 (chyba z 79) c) sweter dla mężczyzny - duży wybów - 19,00 (j.w.) d) czapeczki - od. 3,9 do 7,9 (wzięliśmy 3) e) adidasy skórzane - kolorowe - 49 zł (z ponad 100 3) Mango a) Płaszcz wojskowy - na jesien - 99 zł (z ... 399 zł) b) Żakiet lniany, też wojskowy fason - 59,00 c) kombinezon z krótkimi spodenkami - 39 d) pasek moro - skóra - 29 4) Deichman a) 2 pary botków z ubiegłorocnzej kolekcji (czarne, wysoki obsas, skóra i zamsz) - krój bardoz podobny do tego co jesienią prezentują Badura, Albdo., Kazar - kazde po 119 zł (wcześniej jedne 199, drugie 239) b) Półbuty "do biegania" (proste, skórzane, na wygodnej dość elastycnzej podeszwie) - 119 (z 159) 4) Vero Moda: 1) Beżowy trencz (był też krótszy granatowy) - 50 zł 2) bardoz szeoki szal khaki - 19,90 5) Cubus 1) usztywniane biustonosze - ja kupiłam biały za 15 oraz żółty koronkowy za 20 2) sukienka "podkoszulkowa" (brzoskwinia, czerń, żółć) - po 20 zł 6) AE Domani 2 sukienki bawałniane "na upał", na ramiączkach, rozklosozwane, niemal do ziemi - żółta i zielona - po 15 zł Jeśli ktoś chorował na buty peep toe nude, albo inne to można je kupić ok. 100-150 zł (skóra) chyba w Aldo, Kzarze, itp. Jest duży wybór sandałow, itp. CHciałąm kupić sobie jakieś balerinki w niemoralnej cenie, ale wszystkie skórzane zaczynają się od 80 zł. Acha - i są już kolekcje jesienne - jest jeszcze pełna rozmiarówka, ceny są rózne. "Upolowałam" dizś jenasy w KappAlu za 129 zł - był rabat 25%, czyli zapłąciłam ok. 100. Z ciekawostek zauważyłam jeszcze przecenione kurtki skórzane w Mango (ok. 400 złotych, ładna skóra) oraz zamsozwe płaszcze w Reserved - za 150. WIelbicielki leggisów powinny się wbbrać do Mango i przede wszystkim do Terranovy. W Terranovie jst też wyprzedaż sukienek (krótkie) - od 7, 15 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemitka20
Sporo tych zdobyczy, wszystkie w wyprzedażach ? To można pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Doszedł jeszcze kapelusz na plażę oraz okulary słoneczne z KappAhla - 20 +8 zł... Artemidka - niestety jestem "zdołowana" - "mój" płaszcz z Mango za 99, poszedł niedawno na allegro za 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurt24h.pl
Promocje i ciekawe wyprzedaże tylko u nas www.Hurt24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×