Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_2011

Samotne mamusie i tatusiowie

Polecane posty

Gość kamvi
Czesc dziewczyny, ja tu nowa, ale mam nadzieje,z emnie przyjmiecie:) takajakas see - znam to z autopsji, powroty, rozstania itd, to nie ma sensu. Moj ex tez raz kochal, raz nienawidzil, mial sie zmienic itd i guzik z tego wyszlo. Dzis tez wojna byla jak do malej przyszedl. W ogole nie slucha tego co mowie, jak grochem o sciane, traktuje mala jak zywa zabawke, nawet sie z nia bawic nie potrafi, ale zgrywa ukochanego tatuska. A mnie szlak trafia:/ A tak poza tym, czy sa tu mamy 2-latkow? Jak Wasze dzieciaczki wypadly na bilansie? Wzrost, waga? My sie wlansie wybieramyw tym tygodniu, ale bedzie krzyk, moje dziecie nie cierpi lekarzy. Pozdrawiam Was mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamvi moj co prawda bilans mial pol roku temu ale moj maly zawsze byl drobina, za to przybiera równomiernie wiec nie jest zle. Ja sie nie przejmuje bo sama byłam chudzielec i niejadek :P Dokładnie jestem takiego same zdania, ze nie ma sensu sie w kolko rozchodzic i zchodzic bo po 1 on sie nigdy nie zmieni (bynajmniej nie na dlugo) po 2 dziecko ma metlik w glowie a ja jestem nieszczesliwa i mam czesto stres. Teraz w ogole mam hustawki raz jestem w dobrym nastroju a czasem lapie mnie kilka dni deprechy. Moj maz wzial malego dzis na caly dzien a ja pojechalam z mama i siostra do aquaparku, wygrzałam doopke w jacuzzi ,pospacerowałyśmy i ogólnie dzien minal przyjemnie. Fajnie jest sie tak zrelaksować raz na jakiś czas. Mały o dziwo byl zadowolony z pobytu u ojca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvi
takajakas see - a czesto widuje sie z malym? Macie ustalone jakies widzenia? Ja jak tam czytam, czy widze co sie dzieje, to dochodze do wniosku, ze Ci faceci sa jacys niereformowalni i kompletnie nieprzystosowani. A co do deprechy i dobrego nastroju to tez nie ejst mi to obce. Tez miewam takie hustawki, czasem az jestem zla sama na siebie, ze sie doluje przez idiote, ktory mi napsul tyle krwi. A czasem watpie w ogole, ze jeszcze bede z jakims facetem na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) samotna_mamusia --> tak synek lepiej, dzis od 6 na nogach, a ja ledwo patrze na oczy witam nowe mamy.ja do bilansu mam jeszcze rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :) Całą noc miałam praktycznie nie przespaną. Adaś cały czas marudził, nie miał ochoty na drzemkę do 3 w nocy. Także jestem teraz troszkę nieobecna hehe :) Co tam u Was? U mnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamvi nie mamy ustalonych widzen, teraz on ma urlop i przychodzi srednio raz na tydzien...ale wiem,ze z czasem bedzie przychodzil rzadziej. Twierdzi,ze nas kocha ale takie akcje sa mi dobrze znane, gdyby kochal to by nam tego nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvi
takajakas see : dokladnie, powiedziec kocham jest latwo, gorzej to udowodnic, sprawic bysmy czuly sie kochane. Tez mi to znane, nagle kochal jak juz mnie nie bylo, jak bylamz nim to nie raczyl tego powiedziec:/ Oj wpsolczuje mamom nieprzespanych nocy, u nas na szczescie noce sa ok, czasem mala marudzi, ale to biore ja do sibeie do lozka i zasypia momentalnie, gorzej jak jest chora i goraczuje, ale na szczescie to rzadko:) Bylysmy dzis na bilansie i mala jest okazem zdrowia (tzn. prawie, bo niestey musimy obserwowac jest rozwoj,a konkretnie wzrost, bo jest ciut za mala, ale mamy nadzieje,ze taka jej uroda:)) Cwaniara z niej straszna:D Ale teraz zaczyna cos marudzic, chyba tez ja te upaly wykanczaja. A Wasze dzieciaczki jak znosza te temperatury mega wysokie? Milego dnia, zajrze do Was pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie przespane noce to cos strasznego moja spi naszczescie cala noc tylko budzi sie wczesnie 5-6. ale coz robic widocznie wiecej jej nie potrzeba. kamvi: ciesze sie ze bilans wam wyszedl my dopiero za 4 miesiace a jednak mysle ze cos moze byc nie tak bo mala jest jak na swój wiek duza no i grubiutka bo lubi jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moj prawie byly maz podniosl mi dzis cisnienie. Dowiedzialam sie nie dawno,ze jakas dziewczyna go zawozi na mecze pilki noznej i skojarzylam fakty,ze juz dawno znalazlam tej laski maila na naszym komputerze wkurzylam sie bo podejrzewam,ze od dawna sie z nia spotykal. Wygarnelam mu w zlosci przez telefon (ponad tydz. temu) a na koniec powiedzialam zeby pozdrowil swoja kolezanke (tu jej imie i nazwisko). On cos ostatnio powiedzial,ze podobno jego kolezanka napisala do mnie na facebooku ale ja nic takiego nie widzialam wiec powiedzialam,ze nic nie wiem a dzis zagladam i jakims sposobem patrze a ta pizda podxziekowala za pozdrowienia ale nie odwzajemni bo mnie nie zna !! nosz szok normalnie, wkurzylam sie nie milosiernie co za chuj jeden, musial jej powiedziec a ta miala czelnosc do mnie napisac ! Nie nawidze go! a tak kurwa mnie kocha :O sory za pisownie i wulgaryzmy ale cisnienie mi skacze, co za gnoj jeden..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvi
samotna_mamusia : now idzisz jak to jest Ty sie artwisz ,ze za duza na sowj wiek, a ja ze za mala, ciagle cos. takajakas see : oj nie dziwie sie, ze Ci cisnienie skacze, bo pewnie tez bym szalu dostala. Ale masz czarno na bialym jaka jest jego wielka milosc, duper mysli tylko o sobie i jeszcze ma czelnosc pozdrowic tamta. wrr ja tez sie wkurzylam jak to czytalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dawno tu nie zaflądałam, ale nie miałam zbytnio jak... Moja rozmowa skonczylam sie na dwoje babka wrozyla... Po histerii w jaka wpadlam w sobote - w niedziele bylo lepiej. Nie wiem moze to takie chwilowe zalamanie. Straszne sa te wahanaia humorkow... Byly nie byl juz w trakcie rozmowy taki pewien czy wyjezdza juz we wrzesniu... :O Samamama38 moze faktycznie tak jak mowilas to byla "ala" podpucha abym to ja zrobila krok. Nasza rozmowa opierala sie na tym aby podpisal mi papiery. Chce wyrobic malej paszport. Z poczatku sie zawahał - ale niby sie zgodzil. W przyszlym tygodniu ma to ze mna zalatwic. Ogolnie podczas rozmowy mial mine "zbitego kota" i wspomnial ze szkoda ze tak sie stalo...zgrywa tez mega kochajacego tatusia...kamvi - tez o tym wspominalas - faktycznie widok tak udajacego faceta jest wkurzajacy... Generalnie bylo naprawde spokojnie. Za zwiazku nie umielismy ze soba rozmawiac tak jak teraz... To chyba plus calej sytuacji. Ostatnio natomiast jego ulubionym zajeciem na facebooku jest komentowanie moich i malej zdjec... ze tylko jego tam brakuje, ze to jego skarb... Nie daje sie sprowokowac bo wiem ze tego by chcial. Rozmawialyscie o tym czy tatusiowie placa sami z dobrej woli - u mnie tak. Wyglada to jednak nastepujaco - umowiona kwote placi w ratach, bo w kolko powtarza ze nie ma. Mala widuje raz w tygodniu. Sam dobrowolnie nieprzymuszany. Zobaczymy kiedy mu sie znudzi. Ogolnie nie wiem czy on jakies podchody po tych 4 m-ce robi czy to razcej jak Wam wczesniej wspominalam kolejna intryga z jego strony. Im bardziej moja postawa jest olewatorska - tym bardziej on jest mily...Evi27 wspomnialas, ze rodzice nie dopuscili by do powrotu do exa... u mnie wiem ze pewnie tez by zrobili wsio aby tak nie bylo... Niby sie nie wtracaja, ale wiem ze jest to ostatnia rzecz jaka chcieliby zobaczyc... samotna mami - pytalas o dzieci. Ja na dzien dzisiejszy mowie nie wiem (hmm ale w duszy sklaniam sie bardziej chyba do nie). Szczerze mowiac boalabym sie powtorki z rozrywki. Boje sie, czy bede w stanie zaufac facetowi na tyle, aby zdecydowac sie na kolejne dziecko kiedys. Mysle ze moja corcia bedzie jedynaczka :P wrrrrrrrrrrrr - dalej tatusiow brak. Nie ma ich na kafe albo sie wstydza pisac z nami :P takajakas see - mama nadzieje, ze cisnienie juz w normie :) Specjalnie pewnie to zrobil... Mam wrazenie ze oni czasami chcieliby widziec nas wkurzone. Najlepszym jest jednak ich mina kiedy widza ze nie wyszlo :P Moja mala ostatnio cos marudna jest, mnie je, trze dziaselka... czy to mozliwe aby pod koniec 3 mce szly juz zabki??? pozdrawiam Wszystkie i bardzo sie ciesze ze jestescie!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza.... :) Dzień dobry!!! Dzisiaj mega cieplutki dzień sie zapowiada, wiec pewnie caly na podworku spedzimy :) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna2011 - a co potrzeba zeby wyrobic dziecku paszport? jakie dokumenty? zdjecia chyba nie trzeba, no nie? i na okres -ilu lat wyrabiaja taki paszport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie czy wy spicie w łózku razem z dziecmi czy osobno? my ogólnie spalysmy razem ale dlatego ze mamy dosc maly pokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Też mnie jakoś ostatnio dół dopadł:-(.W poniedziałek byłam na tym przesłuchaniu na komisariacie i źle się poczułam mimo wszystko...Zastanawiam się nawet czy nie wycofać wniosku od komornika i nie zrezygnować z alimentów.Mimo wszystko nie chciałabym by go policja ścigała czy posadziła za to.Durna jestem,wiem... Z miłych rzeczy to Marysia zaczęła chodzić.Tak cudnie biega po mieszkaniu,dumna,bije sobie brawo:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja śpię z Marysią.Mamy dwa pokoje.Starsza ma sama.myślę o łóżku piętrowym....A marzę o zamianie mieszkania na 3 pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samamama38 - też mi się wydaje teraz ze to gra.... pozyjemy zobaczymy :P Moja mala spala zawsze sama w lozeczku ladnie, ale od jakiegos czasu biore ja do siebie :) spimy razem w lozku i sie tfu tfu (odpukac aby nie zapeszyc) super wysypiamy :D kukartka32 co do paszportu to wypelniony wniosek, foto jednak musi byc, potwierdzenie wniesienia oplaty, zgoda obydwojaga rodzicow (dlatego byly musi byc przy tym, inaczej musaialabym to notarialnie potwierdzac), akt urodzenia i pesel :) chyba nic nie pominelam :) Dla malej powinnam dostac paszport na 12 mce, ale na wniosek rodzicow moze zostac on podobno wydany na 5 lat :) Gratulacje dla Marysi ktora dzielnie przemierzac swiat zaczela :):):) milego wieczorku dziewczyny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewzyny :) musze nadrobic zaleglosci :) troche duzo tego :D moja mala spi ze mna, rzuca sie strasznie w nocy, takze nawet jak ja poloze do lozeczka, to w nocy ja przekladam, bo obija sie o szczebelki i jest wielki krzyk :/ mimo ze jest oslona. u mnie sa goscie, i juz mam dosc, a zwlaszcza mojego chrzestnego. ciaga tylko mojego ojca na piwsko, wrrrrrrrrr frajer :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spore mieszkanie, wiec maly ma swoj pokoj i spi u siebie ale jak mu sie zdarzy w nocy plakac to albo biore go do siebie albo jak mam u niego rozłozona sofe to tam sie z nim klade. Różnie to bywa ;) hm a jak dziecku zrobic zdjecie do paszportu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samamama38 -- rozumiem Cię, ale to są pieniądze dziecka,które sie młodej zwyczajnie należą, nie musisz ich teraz ruszac, mozesz zalozyc konto i tam je trzymaac na czarna godzine, w zyciu roznie bywa i ja choc na razie finansowo sobie radze to tez zamierzam o alimenty wystapić- bo co bedzie za pare lat tego nikt nie wie. Chyba sie starzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) moja mała często śpi że mną. Bardzo lubię z nią spać :) a ja planuje założyć konto dla małej i wpłacać co miesiąc ile się da :) ale to gdzieś za 2 msc jak stanę na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvi
Czesc, moja mala spi w lozeczku, ale czesto sie zdarza, ze laduje w srody nocy w moim lozku. A razem spi nam sie roznie, raz lepiej, raz gorzej (tzn mi gorzej, bo mala to rozwalona na calym lozku i dla biednej mamy brak miejsca :p) Ktoras z Was pisala, ze ma dola... Ja sie dzis dolaczam, nasluchalam sie piiosenek i sie poplakalam, bo przeciez nie tak mialo moje zycie wygladac, gdzie ta wielka milosc i szczescie? Trzymajcie sie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano własnie Kamvi....,zgadzam się:-( Kukartka32-z Tobą też się zgadzam,wiem,że nie powinnam go żałować.Prezenty kupuje z dobrej woli,nie proszę go o to .Ani Marysia.A pieniądze jej się należą.Nawet wolałabym by założył jej jakąś lokatę,ale skoro jest taki honorowy... Kukartka,a Ty masz w Łodzi własnościowe mieszkanie? Idę robić make uo i do pracy,miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×