Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_2011

Samotne mamusie i tatusiowie

Polecane posty

hej kobitki co tam u was? ja dzis mam dobry humor pewnie dlatego ze moja córka dzis jest spokojna i usmiechnieta:) Mam nadzieje ze zadna z was dzis nie ma dola. Jaka u was dzis pogoda? u nass trasznie goraco... Pozdrawiam mamusie i ich dzieci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno mnie tu nie bylo bo zawirusowal mi sie komp;/ no ale juz wszystko gra;p u mnie ogolnie jakos dziwnie.mam taki sobie humor.sama nie wiem dlaczego ale jakos nie mam zadnego powodu do szczescia;/ oczywiscie nie dotyczy to mezczyzn ze mi ich brak:D nie nie narazie jestem na etapie niepotrzebowania ich:D coraz bardziej mnie przeraza co bede robila przez kolejny rok kiedy wszyscy znajomi porozjezdzaja sie do skol a ja zostane sama:( znowu bedzie mi ciezko z tym ze nie moge sie uczyc lub pracowac;/ przeraza mnie to bo z dnia na dzien coraz blizej finalu. samotna_mamusia-witam Cie z tego co zauwazylam jestes nowa:) powiedz ile masz lat i ile ma Twoje dzieciatko bo niedoczytalam:) u mnie dzisiaj tez bardzo goraco poprostu rozplywam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zapomnialam dodac ze moja corcia zalapala chorobe;/ zaczelo sie od kataru no ale bylam dzis u lekarza i okazalo sie ze ma zaropiale w gardle i dostala antybiotyk.ogolnie dobrze sie czuje nie ma nawet goraczki.ale ma straszny katar tzn taka flegme ze rano ciezko jej jest strasznie kaszle nie moze tego odkrztusic i az czasem wymiotuje.ale mam nadzieje ze szybko to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna mami mam 22 lata a moja córka ma prawie 20mc:) a twoja ile ma? hmmm to nie dobrze ze jest chora, pewnie masz teraz ciezko bo chore dziecko to troche marudne. no i wiadomo ze czasem ma sie zle humor i wogóle szczególnie ci którzy sa na codzien tylko z dzieckiem.Ja mieszkam z rodzicami a jednak czasami czuje sie jak by tak sama samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvi
Czesc mamusie :) samotna mami, wpsolczuje choroby coreczki i zycze by szybciutko jej przeszlo. Ja tez sie dzis rozplywam!! W domu mam 27 stopni!! Moja mala w taka pogode tez marudna. A ja wczoraj wieczorem mialam mega dola, dzis jakos lepiej, ale tez nie do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna_mamusia- oo ja mam 21 lat a moja mala ma 16 mieisecy:p ja tez mieszkam z rodzicami.a Ty studiujesz badz pracujesz? ogolnie mala nie jest marudna wiec dobre to.jest tutaj w ogole ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvi
Ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja od wczoraj mam dola a juz myslalam,ze mi przeszlo. Poplakuje obie po katach ehh Dziś byłam u prawniczki która powiedziała mi co i jak w temacie rozwodu... no cóż trzeba sie zabrac za pisanie pozwu i ruszac dalej ale powiem wam,ze mi ciezko. Czuje sie sama w tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvi
takajakas see : ja wlasnie mam podobnie, wczorajszy wieczor tez mialam placzliwy:( ja mam takie hustawki, czasem mysle,ze zaden facet nie ejst mi do niczego potrzebny, a czasem wezmie mnie na wposmnienia i wiem,ze nie takiego zycia chcialam, z enie tak mialo byc. A najgoirzej chyba jest przed swietami, przed ostatnim Bozym Narodzeniem to wracalam zalana lzami, bylam w galerii handlowej, tam te choinki, muzyka switeczna i rodzice z dziecmi, a my same. Wtedy bylo mi naprawde zle. Ja na szczescie nie musialam przejsc przez etap rozwodu,w iec w tej kwestii sie nie wypowiem, ale domyslam sie , ze to nic przyjemnego. Ja mialam sprawe o alimenty i powierzenie wladzy rodzicielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężki ten upalny dzień....Jak Wam mija? Ja nawet położyłam się z Marysią ,bo usnęła ale nie dałam rady zasnąć,za gorąco...Powinnam wykorzystać ten czas na prasowanie ale zwyczajnie nie mam ochoty;-) Nie wiem jak Wy ale ja najgorzej znoszę sobotnie popłudnia:-(.Nawet zakupów staram się wtedy nie robić.Wszędzie pełno rodzin z dziećmi ,w wózkach produkty na grilla itp... Eh...dziwne to jednak.Zawsze chce się tego czego się nie ma.Dziś rozmawiałam ze znajomą,która stwierdziła,że chciałaby być sama z dziećmi,marzy o ciszy i spokoju..No tak to już chyba jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dzis strasznie upalny dzien byl;p rano bylam na zakupach z kolezanka pozniej sprzatalam w domu a moj tata poszedl na spacer z mala.o 14 zasnela i spala 3 godziny!heh gdy si eobudzila moja mam wrocila z pracy i wziela ja na spacer wiec znowu zostalam sama;p ogolnie leniwilam sie caly dzien w domu.na wieczor zamowilam sobie pizze no i zajrzalam tu .co u was?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna mami: Ja pracuje ale tak pare h w tyg innaczej nie mam z kim malej zostawic bo moja matka tez pracuje. a do przedszkola chce dac mala tak za rok... A ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka dzis u was pogoda? u nas niestety nie zaciekawie w nocy ciagle lalo teraz nie pada ale zachmurzone niebo wogóle nie ma slonca... Ale przynajmniej mala dzis na spacerku ogladala slimaczki a uwielbia zwierzatka:) A tak wogóle nie wiem czy juz kiedys mówilyscie tutaj na forum jak maja naimie wasze dzieciaczki? Moja ma naimie Gabriela a wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja juz kiedys zadalam takie pytanie, ale niestety nikt mi nie odpowiedzial :/ moja cora tez ma na imie Gabrysia :):) a pogoda u mnie dzisiaj super, tylko wiatr nie przyjemny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje bo moi rodzice pracuja i nie mam z kim zostawic malej.u mnie pogoda byla pochmurna.bylo zimno.caly dzien spedzilam dzis u ciotki mieszkajacej ode mnie o 100km poechalismy w odwiedziny z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi - ja chyba odpowiedzialam. W kazdym razie wiem ze juz kiedys pisalam, ze mam Adasia :) Upały byly straszne. Ja mam na szczescie chlodno, bo akurat ta czesc bloku jest mocno zacieniona przez drzewa wiec slonce bezposrednio nie wpada, co prawda jesienią mieszkanie jest dosc ciemne, ale jak spadna liscie to robi sie ok. Poza ta niedogodnoscia, to mieszkanie mam super - latem jak z klimatyzacja, zima cieplutkie :) samamama - w takie upaly to ja udaje ze nie widze zelazka. zreszta ja ogolnie nie lubie prasowac -wiec najchetniej zelazko bym sprzedala ;) a zakupy to ja robie w piatki wieczorem po 21, jak juz klade malego. Wtedy moja mama przychodzi przy nim posiedziec, a ja jade do marketu. cos mało nas ostatnio tutaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi to super ze nasze corki maja tak samo naimie Samotna mami no to niestety nie masz jak pracowac ale moze nie dlugo pujdzie mala do przedszkola. A u nas to pogoda dzis brzydka pada co jakis czas a szkoda. A pewnie mniej osob na forum bo wakacje i moze jeszcze ktos wakacjuje albo nie maja czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-)Ano,jakoś przycichł nasz topik.Masz rację kukartka:-).Gmaja też zupełnie ucichła...I reszta dziewczyn... Ja to wracam ostatnio tak zmęczona że jem,piję popołudniową kawkę i spadam na ławeczkę a dziewczyny się bawią.Pogoda na razie ładna to korzystamy. Wczoraj byłam w galerii,kupiłam trochę ciuszków jesiennych dziewczynkom,bielizny..Iga w czwartek do szkoły to w Smyku znalazłyśmy śliczną biała bluzeczkę i do tego spódniczkę.Zadowolona strojnisia mała:-) Sobie kupiłam tylko kosmetyki dla poprawy humoru... Kukartka...a w mieszkaniu masz ogrzewanie centralne miejskie?W Łodzi przerażało mnie to ogrzewanie elektryczne lub gazowe.Pamiętam jak szukałam mieszkania to większość była taka.Fakt,że uparłam się na kamienicę,z blokami chyba jest inaczej?Tylko że i tak ogrzewanie macie chyba najdroższe w Polsce.To fajnie że Twoje mieszkanko jest ciepłe zimą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudna ta Łódź,taka szara,odrapana...Pamiętam jak zapisałyśmy Igę do tej szkoły na Struga..Była przerażona,że taka brzydka,popisana,z kratami,wszystko stare i zniszczone...A jednak obie tęsknimy i często wspominamy z sentymentem każdy szczegół:-). Na następne wakacje musimy chociaż na kilka dni tam pojechać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo teraz byla ladna pogoda to kazdy pewnie calymi dniami siedzial na dworzu;p Samamama38- fajnie ze dzis bylas w galerii ja tez bym z mila checia poszla na zakupy ale dla siebie bo nie pamietam kiedy sobie cos kupilam ostatni raz ciagle tylko biegam i malej cos znajduje;p wlasnie pieke babke;p tak jakos mnie naszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,to miło:-)Też bym zjadła taką swoją....;-),mniam,ale na razie odstawiałam wszelkie słodkości.A brakuje,brakuje...tak do kawki bardzo lubię....eh.... A ja przynajmniej raz w miesiącu muszę coś dla siebie kupić.Nałóg.Marysia na razie stroić się nie musi,do piaskownicy może nakładać i tańsze ubranka.A Idze dużo kupuje rodzina ex męża,więc też nie jest to duży problem na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam właśnie smsa od ojca Marysi,że jego syn zamówił Małej w adidasie kurteczkę na jesien.podobno właśnie w Lodzi szyją to na całą Europę.Miło z Młodego strony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez dostaje bardzo duzo od rodziny ex.wiesz ja tez jestem uzalezniona od zakupow i co miesiac tez musze sobie cos kupic.a jestem taka spragniona bo wlasnie w sierpniu nic sobie nie kupilam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny po dłuższej przerwie. Niestety nie miałam możliwości pisać :( Jak minal Wam dzien? U mnie wporzadku tylko strasznie głowa mnie bolała. Adaś nie rozrabiał za dużo a teraz śpi także wpadłam Was odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvi
czesc mamuski :) i ja dzis cos skrobne. U nas wszystko ok, poza tym, ze ex mnie max wnerwia (zeby nie napisac brzydziej - niecenzuralnie). U nas upaly sie skonczyly, a tempereatura w sam raz, takze pol dnia na dworze spedzilysmy, a moze nawet i wiecej. Mala teraz spi, wiec mam chwile dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna mami...ja już po kąpieli,Mała śpi,starsza coś ogląda,chwila dla siebie;-).To dobrze,że sierpien się kończy,nowy miesiąc b ędzie bogatszy...A jak babka się udała?? kamvi...:a co robi Twój ex ze Cię wnerwia? hej ahaahaaa:-),fajnie że u Ciebie dobrze i że nas odwiedzasz:-) Weekend minął spokojnie?tatuś Adasia nie imprezował z kolegami?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×