Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia jest zupelnie wyjatkowa

Plećcie gdzie kupić sukienkę na ślub dla córki?

Polecane posty

Gość misia jest zupelnie wyjatkowa

We wrześniu idziemy na ślub kuzynki i chcę kupić córce sukienkę ale nic mi się nie podoba. Albo tiule albo inny kicz. Potrzebuję jakiejś oryginalnej i ślicznej sukienki. Gdzie kupujecie super kiecki dla córek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa
A no tak:) 14 m-cy ma i nosi rozmair 86:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa
No błagam Was, na pewno kupujecie ładne, klasyczne sukienki dla swoich córek. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa
Nie to nie. Zapamiętam sobie i będę nosić urazę do października :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa
Niech Cię bóg błogosławi za odzew-niestety żadna mnie nie urzekła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa
Nie znalazłam na tej stronie tej wyjątkowej kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa
Zaczęłam szukać na stronach z sukienkami do chrztu i tam chyba coś znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czego szukasz... to ma byc "mini suknia slubna" ? taka balowa ? czy reczej klasyczna taka zeby mogal ja tez na inne okazje zalozyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa
Znów mama matko na niebiosach jakie ceny w tym baby lux coś tam! W ence pence nic nie znalazłam. Fajnie byłoby kupić coś co i później się przyda ale jeśli nie to nie mam ciśnienia. Najwyżej na alle sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia jest zupelnie wyjatkowa
vi to są tiule, których nie akceptuję:) Poszukam coś w chrzcielnych:) W końcu może wyglądać jak druhenka:) A poszukam czegoś skromnego w tych chrzcielnych. Jak znajdę coś godnego to Wam pokażę i mnie zjedziecie :D No ale czekam też na propozycje Wasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco sklep internetowy: http://modavip.pl/ działają też na allegro: moda_vip Naprawdę niepowtarzalne modele, świetna jakość i przystępna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w C&A, ale nie należę do osób przywiązującą wielką wagę do strojów, tak że pewnie nie będziesz zadowolona. Dla mnie kiecka to kiecka, ważne żeby jako tako wyglądała, a najważniejsze żeby była wygodna i tymi samymi kryteriami kieruję sie kupując wszystkie ubrania, tak dal dzieci jaki dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary już topik, ale może komuś się przyda - ja kupuję w wójciku - śliczne mają sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Godnym polecenia sklepem jest www.prettywomen.pl . I ja i koleżanka kupujemy tam sukienki na różne okazje i jesteśmy bardzo zadowolone. Wykonane są z dobrej jakości materiałów i bardzo ładnie prezentują się pod względem wizualnym. Ceny też nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmgg88
A sprawdzałaś ofertę tego sklepu lejdi-sklep.pl? Od kiedy do niego trafiłam, to tylko tam zaopatruje się w sukienki na różne okazje. Znajdziesz tam mnóstwo najmodniejszych modeli, które są idealne i na studniówkę i na sylwester. Zamówienia szybko są realizowane a w dziale wyprzedaże można upolować fajne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrr
Polecam ten sklep http://hege.com.pl Bardzo dobra obsługa – szybko wysyłają i odpowiadają na wiadomości. Sukienki ekstra, modne i bardzo dobrze uszyte, choćw sumie ceny nie są wysokie. Bardzo pomocne były wypisane rozmiary na stronie, dzięki temu udalo mi się dobrać rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dawna w oryginalne sukienki wieczorowe zaopatruje się w klepie pod adresem www.lejdi-sklep.pl Sklep oferuje bogaty wybór sukienek według najmodniejszego wzoru , szybko realizuje zlecenia a atrakcyjne wyprzedaże zachęcają do odwiedzin. Moim zdaniem warto więc polecam sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karosss
Ja ostatnio sukienkę letnią i kostium kąpielowy zamówiłam w sklepie Lejdi. Transakcja przebiegła bezproblemowo a odzież wysokiej jakości. Ofertę sklepu możesz obejrzeć w sklepie pod adresem http://lejdi-sklep.pl. Ja polecam, bo moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSOTY! Jak nie sukienka to spódniczka bo też mają ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×