Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
podłość i hipokryzja w tym śmiesznym podłum kraiku polega na tym , że gdyby nieznacznie tylko zmniejszyć koszty związane z istnieniem NFZ [ tym administracyjnym] to byłoby wielokrotnie więcej niż zbierze WOŚP pieniędzy na uratowanie Dzieciaczków ich leczenie i "dosprzętowanie" szpitali. to tak logiczne , że aż o tym strach pisać , mówić i gwizdać. no wiadomo każdy chce żyć... zachować swoją fuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Jaka tam podłość i hipokryzja... takich mamy obywateli. No przecież takich byle jakich polityków wybierają do rządzenia. Oni tam nas okradają, ale przecież zawsze tu tak było, pisał tu taki jeden. On się nie podejmuje zmieniania naszej mentalności, nie wiem co prawda czy w ogóle ktoś go o to prosiła, ale... No ogólnie nic się z tym szambem jakim się stała Polska zrobić się nie da, ale są miejsca na ziemi gdzie jest gorzej, poco w ogóle tu coś próbować zmieniać itd, itp. Zresztą taki obraz kreują też reżimowe media..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten link powyżej z Urbanem :D Ja piertolę :D Autorytet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ubogi
, pisał tu taki jeden. On się nie podejmuje zmieniania naszej mentalności, x kogo masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś pisze na pomarańczowo to skąd to mogę wiedzieć. Mogę go tylko określić jako "taki jeden". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty Myrevin :D nie utrudniaj, tylko nick podaj :p bo przyjdą po ciebie o 6 rano gdy nastanie IV RP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
a co ma wspolnego z autorytetem wklejenie linka,na ktorym inteligentny facet,w przesmiewczo-szyderczy sposob punktuje otaczajaca go rzeczywistosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
otulona Wyraziłem się nieprecyzyjnie. Chodziło mi o to, że Urban robi sobie jaja z Owsiaka. De facto obaj grają w tym samym klubie, który nazywa się III RP. Urban uchodzi za mendę, ale jest dla wielu swego rodzaju autorytetem :D I tenże "autorytet", napiertala się z innego "niekwiestionowanego autorytetu" :D III RP. To mnie rozśmieszyło :D Ta dialektyka ;) urbanowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Urban to po prostu komunistyczny zbrodniarz. Gdyby RP była wolnym krajem, to zostałby osądzony i powieszony. Mam niesmak, gdy ktoś się na niego powołuje, nawet, gdy jest to trafne. Urban jest bystry, to wiemy, ale jest bydlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsiak nic nie ukradl!! On zachowuje sie niemoralnie i klamie!! Nie przeznacza wszystkich pieniedzy zebranych na sprzet. Robi to legalnie przez firmy zalozone przez niego ijego zone,bo na to pozwala chore prawo.Nie potrafi zamknac geby wszystkim krytykom pokazujac dokladne rozliczenia. Owsiak mowil zawsze ze bierze 1% ze zbiorki a wychodzi okolo 50%. Taka mala roznica.Popieralem to inicjatywe..ale nie jestem frajerem i nie bede sponsorowal Owsiaka. Myslisz dlaczego powstalo tak duzo fundacji??? Mechanizm jest bardzo prosty zeby trzepac kase. Co do sprzetu, uwazam ze panstwo powinno zadbac o to. Nawet chory pomyslunek ze bedzie mi glupio korzystac z tego sprzetu...mylisz sie.!!Nawet ludzie nie wrzucajac ani grosza do puszek tez placa za niego!!! TVP,policja,straz,pogotowie i wiele innych sa oplacane z naszych pieniedzy. A w jeden dzien WOSP kosztuje nas mimowolnie okolo 50 mln zlotych. Dziwi mnie jak mozna zaangazowac samorzady do zbiorki przez jedna fundacje. Jak mozna wydawac srodki publicze na takie rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
thxrur dziś p coz gdyby..ja nie bede moze tak skrajna w tytulowaniu Urbana,ale napisze tak jak zawsze-wszystko to wynik braku lustracji,prawica rowniez po 89r byla u wladzy i jakos nikt nic z tym nie zrobil,zatem raczej nie widze jak na razie nadziei na jakies sensowne,prawne,moralne rozwiazanie te kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
TVP2... co chwile wielki finał wielkiej orkiestry... z jakiej racji się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:P Ależ ja nie oglądam tv. Zajrzałem z ciekawości na program. Chcę wiedzieć czym się zajmuje państwowa tv za moją także kasę. :classic_cool: x I może ktoś nie pamięta, ale ja piszę to samo od lat. Nic mi do samych tych fundacji, dopóki zbiórki nie są przymusowe. Czepiam się i zawsze będę finansowania tego przez państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest grod Budynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
coz gdyby..ja nie bede moze tak skrajna w tytulowaniu Urbana x kierował nagonką medialną na księdza Popiełuszkę, usprawiedliwiał działania ubecji, firmował kłamstwa swoim nazwiskiem, ergo jest współodpowiedzialny za śmierć Popiełuszki, nie mówiąc o innych ofiarach nieznanych sprawców sugerowałbym, aby nie bawić się w rozróżnienia, bo nie mamy do czynienia z chłopcem z ZOMO, tylko świadomymi i inteligentymi ludźmi x ,ale napisze tak jak zawsze-wszystko to wynik braku lustracji,prawica rowniez po 89r byla u wladzy i jakos nikt nic z tym nie zrobil,zatem raczej nie widze jak na razie nadziei na jakies sensowne,prawne,moralne rozwiazanie te kwestii x zgoda z jednym zastrzeżeniem prawica, czy też raczej ludzie określający się jako prawica, de facto raczej antykomuniści, obóz patriotyczny, czy jakoś tak, rządzili dwa razy raz skończyło się wywaleniem ich po próbie lustracji (sprawa jest bardziej zawiła, nie chcę tego tu rozwijać) drugi raz, rządzili też niedługo i stracili/oddali władzę - znamy te okoliczności ergo rządzili zbyt krótko, by zrobić co trzeba krótko rządzili, bo byli słabi, bez dostatecznego poparcia społecznego i z olbrzymim ostrzałem mediów, jak również działań różnych tam Lesiaków z szafą i bez szafy i tu się zgodzę, że szansa na cokolwiek w tym układzie jest niewielka można powiedzieć, że bez PISTOLETU w garści, to sobie można, co najwyżej pisać na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Budyniem nazywają tego śmiesznego prezydenta Gdańska :D Ale tutaj niedouczone towarzystwo siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ofermy brak gdzie jest offuś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
jak co roku w polowie stycz.ia pa.uja ekstemal.e waru.ki dla takiej akcji , gdzie te 120 tys . dzieciakow stoja i zebza .a tym pogodowym wygwizdowie - oczywicie pew.ie co dziesiaty zaplaci to choroba ( jak kiedys moja cora ) ale co tam... koszty spolecz.e beda takie , ze rodzice zaplaca za choroby tych dzieci ...a lekarze zgar.a - jakas krot.a kase za koszt lecze.ia , czyli iles tam ml. zeta - dlatego ytalem - dlaczego tej akcji .ie orga.izuje sie w powiedzmy w kwiet.iu maju , gdzie ,ie ma takich zagroze. , a wplywy bylyby duzo wieksze ...chocby za racji , ze tych ludzi jest iles tam razy wiecej .a ulicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Audyt w WOŚP przeprowadza ostatnimi laty firma Audit c-land, w której pracuje Jan Mroczkowski. Jest on jednocześnie członkiem rady nadzorczej firmy Złoty Melon. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baranek. bo szybciej w banku na lokaty forsy nawkłada w. styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
jak mu naublizam to cos to zmienieni? tylko sobie zdrowie zepsuje i poglebi to poczucie mojej bezsilnosci-nic nie wniesie konkretnego... x jestem zdania, że trzeba mówić mocno i głośno prawdę, bo prawda ginie w tym wrzasku kłamców, trzeba tak samo głośno mówić, że Urban i Kiszczak to luzie współodpowiedzialni za śmierć Popiełuszki i innych, to w sumie komunistyczni siepacze, bo GW/TVN kładzie ludziom do głowy coś wręcz przeciwnego jestem raczej zdania, że zmiany świadomości nie uzyska się przez łagodne słówka, tylko walenie prosto w łeb, nawet chamskie, bo z chamstwem z drugiej strony mamy do czynienia, ludzie muszą widzieć, że określone osoby epitetuje się jednoznacznie, ja nikomu tu nie naubliżałem, stwierdziłem tylko niewygodne fakty no dobra, shatynowi trochę już naubliżałem, ale to się znosi, bo on też :D x ale istotnie głową muru nie przebiję x owszem, 2 lata rządów to całkiem dużo i ja ich tak jednoznacznie nie chwalę, tylko widzę, że nie było łatwo, co wcale ich nie rozgrzesza ze wszystkich błędów - szeroki temat, wiadomo można gadać i gadać x a pistolet? coz..wszystkich nie zabije,bo to sie w lepetynach musi zmienic na poczatek u wiekszosci x miałem na myśli pistolet rozumiany jako taka siła polityczna, która przekłada się na ewentualną, jeśli konieczną możliwość użycia przymusu bezpośredniego takiej siły nie ma, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
barranek Ta uwaga o stosownej porze roku, jest faktycznie trafna! x Audyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
' i ,a lokaty ' - i ze musza sie szybko w jakis tam sposob im wiadomy porozliczac ...aby moc wystartowac z ko.kret.a zaplata dla zbierajacej gimbazy czyli woodstockiem , gdzie im tak dalej udzielaja wslazowek w zajresie 'robta co chceta ' co jakos tak tlumaczo.o idicjal.ie ...oczywoscie bez mojego kome.tarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
policzmy glosy : czyli ile oficjal,ie wyda.o .a woodstock przez te lata - ...zreszta i tak .ie policzycie po.iewaz to sa duzo wieksze kwoty .iz z samej tej fu.dacji owsiaka - a czym jest woodstock ? - zaprzecze,iem daw.ego a.tyrzadowego jaroci.a ! czyli z.iszcze.iem wol.ej mysli i zastapie.iem jej spo.sorowa.a idea 'wol.ych ko.opii i robta co chceta ' - i .a to idzie takze ta zebra,a kasa przez te wymarz,ieta .a wichurze i . a mrozie - .asza gimbaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
a tak poza - dlaczego ,auczyciele wysylajacy i zapisujecy te dzieci do akcji zebraczej w takich ekstemal.ych waru.kach ...ie zbieraja razem z .imi tworzac jakas ' ochro.e starszych " - dlaczego sam guru - owsiak .ie zbiera ...tylko trzepocze sie jak ta maupa w publicz.ej TV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe stanęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanęło w specyficzny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×