Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIRGINIA BAYAN

JAK WYGLADA SEX Z TURKIEM? ? POMOZCIE....

Polecane posty

Gość FIBBI
Ale z tym moim jest tak ze on chce mieszkac w turcji ze mna on nie chce mieszkac w europie w pl, tylko ze powiedzial ze chce mnie poslubic po bardzo krotkiej znajomosci i nie wiem czy on naprawde mnie kocha i chce mnie za zone czy to zarty?jak to z nimi jest i z tymi ich szybkimi oswiadczynami.... wiem co wolno a czego nie kobiecie 2w kraju muzulmanskim tylko nie wiem czy wogole ta jego propozycja jest prawdziwa? ja jestem mezatka a on chce zebym dla niego sie rozwiodla......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
tzn ze chce tylko seksu z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota_Lilia90
To żałosne. Jak ja gdzieś lecę to po to żeby pozwiedzać, wykąpać się w morzu, odpocząć, a nie wybzykać tamtejszych facetów. Nic dziwnego, ze później w krajach południowych uważają nas za kurwy! Do licha, kobiety szanujcie się! Nie boisz się, że się czymś zarazisz? I czy nie czujesz się jak szmata, idąc do łóżka z facetem i wiedząc, że jest to jednorazowa przygoda, w dodatku mając świadomość tego, że on Cię nie szanuje??? Bo taka prawda. Ci mężczyźni nie szanują turystek, które się z nimi bzykają. Nie lepiej mieć stałego partnera, którego darzy się uczuciem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej33333
Jestem facetem, ale moja znajoma puściła się parę razy z Turkiem, i żałuje, zaprzeza temu co mówiła na początku. To, źe jest lepiej, że jest otarty na potrzeby kobiety ta mit, bardziej siedzi to we łbie puszczającej się kobiety niż rzeczywistość. Egzotyka i coś nowego, a nie to, że są lepsi od Polaków, czy Francuzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale z tym moim jest tak ze on chce mieszkac w turcji ze mna on nie chce mieszkac w europie w pl, tylko ze powiedzial ze chce mnie poslubic po bardzo krotkiej znajomosci i nie wiem czy on naprawde mnie kocha i chce mnie za zone czy to zarty?jak to z nimi jest i z tymi ich szybkimi oswiadczynami.... wiem co wolno a czego nie kobiecie 2w kraju muzulmanskim tylko nie wiem czy wogole ta jego propozycja jest prawdziwa? ja jestem mezatka a on chce zebym dla niego sie rozwiodla...... " :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy mnie chce
ja miałam małą przygodę z egipcjanem....był cudowny....na plażdy podszedł i zapytał się czy w nocy się spotkamy....zgodziłam się....ale było cudownie....był bardzo delikatny, czysty i chyba bardzoo napalony...ja zresztą też...ogólnie fajne wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dont know....
mi pewien turek nie daje zyc na facebooku... chce zebym do niego przyjechala ale juz teraz jest zazdrosny nawet o to ze nawiazalam nowa znajomosc(a to byl moj brat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imagine sex ....
przestancie z tymi turasami ... to jest turek a nie turas i nie brudas , ciekawe jak o was polakach pisza zagranica ? moze polas-pijas ? juz lepiej zakonczcie te stereotypy... turcy sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta43215
Sex z Turkiem...hm...totalna klapa! Byłam z Turkiem w związku ( bardzo krótkim ze względu na nasze ogniste temperamenty) ale seks to totalna klapa! On może ciągle...dba tylko o siebie...seks był krótki i po wszystkim...nie lubią robić minetki co większość z nas Polek uwielbia to! Jednym słowem-bez fajerwerków, nie pomogła mu nawet zabójcza uroda :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nawidze turasow!
sex z turkiem nawet nie prbuj pomylka zyciowa, ja juz ja mam i nie moge sie od niej uwolnic od ponad 7 lat.mysla tylko o sobie ty jestes nie wazna wszystko idzie zawsze po jego mysli a jak sie postawisz to zalujesz jeszcze barddziej,niz bys byla mila. to psychole i zdolni sa do wszystkiego . na poczatku zawsze beda mili i traktowali cie jak ksiezniczke z bajki a jak juz wiedza ze cie zdobyli to wbijaja gwozdz do trumny. nie nawidze ich chociaz dal mi przesliczna coreczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez ty glupia autorko
turkish love piszesz, ze chcialabys przezyc ? haha szykuj komin na anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaa
seks z turkiem to fajne doświadczenie . poznałam jednego w niemczech i nie raz poszłam z nim do łóżka :) co tu dużo mówić jak ktoś lubi ostry seks to jest właśnie dla Ciebie !! faktem jest nie lubią robić minetek troszkę bardziej skupiają się na sobie ale...przystojniak warty grzechu co tu dużo mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.wlad
Ja mialem dwa razy seks z turczynka, i tez byl super. Wiekszosc turczynek jest ogolona na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki tego tematu. Jeżeli jesteś ciekawa jak wygląda taki seks, to poproś znajomych żeby Ci wilczura udostępnili na godzinę i potrenuj na z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierrdolę :D "Ja mialem dwa razy seks z turczynka, i tez byl super. Wiekszosc turczynek jest ogolona na zero." Miałeś dwie a nie większość, więc nie pierrdol, Wlad. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich lasek napalonych
Sex z Turkiem wcale nie jest jakąś tam rewelacją. Polacy są znacznie lepsi w łóżku ;-) Turek będzie dla was bardzo miły, będzie was traktować jak księżniczkę, dopóki nie dacie mu dupy ;-) potem możecie się spodziewać, że: 1. albo zacznie sobie rościć do was prawa (nakaz robienia tego, zakaz tamtego itd itp etc); 2: zacznie szukać kolejnego obiektu westchnień ;-) Jeśli zaś chodzi o same łóżkowe "igraszki"... nie spodziewajcie się cudów i fajerwerków. No chyba, że sam fakt pójścia do łóżka z przystojnym Turkiem to dla was mega podnieta i cel życiowy. Od samego patrzenia na niego i podziwiania, jaki jest piękny, przystojny, jaką ma wspaniałą klatę i jakie dobre wyposażenie orgazmu nie dostaniecie. A prawda jest taka, że taki Turek myśli tylko i wyłącznie o sobie ;-) a w łóżku nie o to chodzi, żeby jak najszybciej finiszować, tylko delektować się jak najdłużej. Cóż... Turcy nie należą do długodystansowców, mogą krótko, choć często (spodziewajcie się kilku powtórek z rozrywki i to w krótkim czasie, bo szybko się regenerują). Nie liczcie na długie pieszczoty, sex oralny (no chyba, że w waszym wykonaniu - Turcy nie lubią robić minetki, za to lodzikiem nie pogardzą). Nawet jeżeli któraś z was doświadcza choć czasami orgazmu pochwowego, to wątpię czy w 2 minuty dojdzie ;-) Robią to "na ostro" i po zwierzęcemu, chcą jak najszybciej "spuścić z krzyża" i w nosie mają doznania łóżkowej partnerki. Tak więc jeżeli chcecie sex z Turkiem potraktować tylko i wyłącznie jako przygodę - proszę bardzo, broń Boże zakochać się w takim! Tyle w temacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEKERIM
HAHAHAHAHA :) Ale ubaw :) Najlepszy post o tym, że Turcy mogą dużo, ale krótko, myślą tylko o sobie i nie lubią robić minetki :D HAHAHAHAHA :D A ilu spotkałyście tych Turków, że macie takie rozeznanie? :D Tzn ilu zaciągnęło was do łóżka? :D żałosne i godne politowania dziewczyny! Turek to taki sam facet jak Polak, Chińczyk, Amerykanin czy Hiszpan. Turek to przede wszystkim CZŁOWIEK! Nie można uogólniać, albo wszystkim przyklejać taką sama plakietkę :) Mam męża, który jest obywatelem Turcji i zapewniam was, że jesteście w wielkim błędzie. To, czy mężczyzna jest dobry w łóżku, może dużo i długo, lubi robić minetkę a przy tym jest dżentelmenem, prawi komplementy, kocha na zabój i daje kwiaty nie zależy od narodowości, ale od charakteru i wychowania :) Mój mąż jest najlepszym człowiekiem, jakiego w życiu spotkałam i dziękuję za niego Bogu :) a was naprawdę mi żal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tam i wiem
Gdybym miała porównać seks z Polakiem ,a seks z Turkiem to muszę przyznać, że człowiek człowiekowi nie równy. Z ludźmi jak z samochodami , Polak może być jak tico albo jk mercedes , tak samo Turcy lepsi i gorsi tak jak są jak różne modele śmieciarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up....
no ja tez tego nie rozumiem-dlaczego myslicie,ze Turek Turkowi rowny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś jechałam autobusem
byłam tam i wiem jestes jakas dziwna, kazdy facet inny w seksie a ty to od narodowości uzależniasz ile masz lat 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat stary, ale dodam cos od siebie. Moj maz jest turkiem, mieszkamy w Niemczech (on jest urodzony w Niemczech). Jestem z nim od moich 16tych urodzin (on mial wtedy 19 lat) .Po pierwsze, pierwszy stosunek mielismy po ponad ROKU zwiazku, wiec nie opowiadajcie mi, ze kazdy turek, chce was do lozka od razu wziasc. Po drugie, seks jak seks, to chyba od narodowosci nie nalezy? Wy naprawde myslicie ze oni to jakos w genach i w krwi Maja, jacy sa w lozku??? Zastanowcie sie. I po trzecie : Z turkami, to tak jak z polakami, niemcami itd. Jezeli wezmiecie sobie turka penera (a niestety na takich wiekszosc polek leci, no bo Taki ladny, opalony, fura, skora i komora...) to nie oczekujcie, ze bedzie z wami chcial rodzine zakladac, albo ze bedzie was dobrze traktowal. To chyba logiczne jest czy nie? Ja znam duzo turkow, w koncu cala rodzina mojego meza i znajomi itd. I ogolnie jest tak, ze turcy sa bardzo rodzinni. Mowie z doswiadczenia i mowie o mojej rodzinie i moim mezu i moim otoczeniu. Nie moge wypowiadac sie o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze_singielka
Ja bym chciała takiego przystojnego faceta za męża jak turecki piosenkarz Gokhan Ozen. Niestety takich przystojniaków w Polsce jak na lekarstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w de.
mieszkam w de i wiem, ze turek po sexie lubi zrobic kupe na kobiece plecy na znak jej uleglosci i poddanstwa kiedy juz sa mezem i zona, lubi szybki sex, nie lubi minet, sex z nim to zadne fajerwerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coces
wy durne polki w co wy sie pchacie a polak to co.wstydu nie macie,to religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajecznie...
Miesiąc temu byłam w Turcji.. wiem jacy są arabscy faceci w hotelach,tzn. mówią,że jesteś piękna itd. Mimo to uległam...w dodatku animatorowi ,który twierdził,że mnie kocha,chcę się ze mną ożenić i inne bajery. Zaczepił mnie w noc przed wylotem do PL.spacer itp. w drodze do jego pokoju przytulał mnie ,mówił ,że kocha,że chce do mnie przylecieć. Wiedziałam,że to kłamstwo ale uznałam,że skoro i tak więcej się nie spotkamy a jest okazja żeby spróbować seksu z takim ciasteczkiem to...czemu nie? Był bardzo delikatny,czuły. ZWIERZĘCY SEKS? Nie w jego wykonaniu..Ale prawdą jest ,że robią to krótko ale mogą wiele razy. Skończył razy (!). DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TO,ŻE WAS TACY FACECI KOCHAJĄ ITP. to bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajecznie...
*3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakoturczynka
Moj maz jest Turkıem ı jest cudownıe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona16
Wiem ze to stary temat ale nadal tocza sie tutaj rozmowy. Niestety o sksie z turkiem nic nie moge powiedziec bo mam dopiero 16 lat, ale niedawno wrocilam z tego cudownego kraju i zauroczylam sie hotelowym barmanem (19 lat). Zaprosil mnie na nacny spacer nad morze i tam troche sie soba bawilismy. Wiem ze dziewczyny wczesniej pytaly czy jesli powiedza stop przy pieszczotach to czy on nie bedzie dalej naciskac. Ten chlopak z ktorym bylam, calowal bardzo delikatnie i nie natarczywie. Jednak kiedy zaczal wkladac mi reke pod koszulke wyciagnelam mu ja i wtedy powiedzial ze rozumie i nie bedzie nalegal. Ciesze sie ze tak postapil poniewaz to byl moj pierwszy pocaunek w zyciu :) nie licze na nic wiecej ale mimo wszystko troche za nim tesknie :) mam nadzieje ze komus moja odpowiedz choc troszke pomogla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak poznać turka w UK lub Niemczech? Skórzana kurtka i dżinsy 80% tak się ubiera obojętnie czy to zima czy lato.Oni nawet przy +30 noszą skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×