Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwam...

DUKAN - START!!

Polecane posty

Gość *blondyna*
Heja,jestem na chwilkę ,witam nowe koleżanki. Więc ja zjadłam późne śniadanie-2 jajka na twardo z serkiem wiejskim, a na obiad griluję kurczaka bez skóry z curry na patelni grilowej. Bardzo brakuje mi warzyw......na kolację chyba zjem tuńczyka.Na przekąskę zjem jakąś galaretkę.Trza jakoś wytrzymać bez słodyczy. Ale piję za to RECORE gdzie nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jest nas więcej :) super :) śniadanie - dwa jajka ugotowane na twardo i ogórka konserwowego. Drugie śniadanie - troszkę chudego twarożku z jogurtem naturalnym 0%. Obiad - chuda wołowina z cebulką pokrojoną w kostkę upieczone w folii w piekarniku. Teraz na podwieczorek jem jogurt naturalny 0% z dwiema łyżkami otrębów owsianych. Ale ciężko mi to przełknąć :( A na kolację upiekę sobie udko kurczaka bez skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mój przepis na super śniadanko :) nawet mój mąż się tym zajada :) pół puszki tuńczyka w sosie własnym pół cebulki dwa jajka na twardo 3 ogórki konserwowe 3-4 łyżki jogurtu naturalnego W miseczce mieszamy tuńczyka, jajka, cebulkę i ogórki ( wszystko kroję w kostkę), doprawiamy odrobiną soli i pieprzem, polewamy jogurtem i z apetytem wcinamy :) można zrobić połowę tego, bo dużo z tej porcji wychodzi. Na raz się nie zje. A jak schowałam do lodówki na później, to przeszło cebulką i było gorzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na pyszną wołowinkę Wołowinę rozbijam jak kotleta, oprószam solą i pieprzem, kładę na niej pokrojoną cebulę i pokrojonego ogórka konserwowego. To wszystko zawijam w folię aluminiową (błyszczącą stroną do środka ) i do piekarnika :) pycha :) tylko sprawdzałam w trakcie pieczenia, czy już jest dobre, bo nie chciałam, żeby mięsko za bardzo wyschło. Pierwszy raz upiekłam taki duży kawał i wyszedł mi czarny ;) i nie dało się zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieczorem napiszę ile dziś wypiłam :) od rana sobie dziś zapisuję , tylko ciągłe wizyty w wc mnie męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
heja ponownie,przed chwila zjadlam tunczyka z serkiem z cebula, i pije herbatę zielona. dzien jakoś minał,kupiłam sobie halówki,nie wiem po co ale są bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja zapycham się wodą i herbatą :) wypiłam dziś do tej pory łącznie 3,5 l :) damy radę :) a moja córcia też ma 5 lat. A synek 2,5. Straszny z niego łobuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Aniu kiedy się ważymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ważę codziennie rano. Już tak mi w krew weszło :) od dłuższego czasu nie przejdę rano obojętnie obok wagi. dziś mam 2 kg mniej :) wiem, że to woda, a nie tłuszczyk, ale guzik mnie to obchodzi. :) motywacja wzrosła o 100 % a wczoraj przez cały dzień łącznie wypiłam 3,75 l płynów, w tym 2 litry wody z cytryną. a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMAZINA zrób sobie strażnika wagi :) jak będziesz widzieć postępy to tak człowiekowi przyjemniej. A ja też chcę do września trochę zrzucić, bo mam wesele przyjaciółki. Więc nawet jakby trochę sadełka spadło, to byłoby fajnie. A ile ważysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
heja dziewczyny!!!! Wiesz też ważę się codziennie mam taki nawyk.Ale jak mówisz to na razie woda.Ja mam minus 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dziś startuję, książka kupiona, motywacja też jest :) zaczynam od wagi 64 kg i chciałabym stracić na stałę 5-8kg, dodam tylko że mam 29 lat i coraz trudniej mi utrzymać stałą wagę ciała ... dziewczyny mam nadzieję że będziemy się razem wpierać, bo mi takie forum znacznie pomaga Dziś na śniadanie zjadłam jajecznicę na patelni tefalowej z 3 jajek do jajek dodałam główke sosnku, trochę soli i pierzu, a już gotową na talerzu posypałam oregamo. W pracy wypiłam kubek kawy z mlekiem 0,5% (bo tego 0% u mnie nie mogę dostać) i posłodziłam 3 tabletkami słodzika. o 10.00 mamy przerwę i zamierzam zjeść kefir 0% (400g) z kilkoma łyżkami otrąb i napić się herbaty zielonej. piszcie co u was dziewczynki i jak postepy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
Hej kobietki czy mozna sie wprosic ?? zaczelam wczoraj diete dukana i jak na razie to chyba przegielan na calej lini mianowicie pierwszy dzien ok nie bylam glodna ani nic zadowolona z siebie ale wieczorem gotowalam jedzenie i zapomnialam sie zawsze jak gotuje to sprawdzam czy jest ok i zjadlam 4 kawaleczki makaronu :( a nastepnie przyszla do mnie kumpela z bardzo dobrymi nowinami i co wzniuoslysmy toast winem. zalamalam sie ale odziwo dzis rano wskakuje na wage i co 0.5 kg mniej Dziewczyny czy to mozliwe ?? a wczorajsze menu bylo takie : s: 2 jajka gotowane + szklanka mleka 2s: serek wiejski o: 2 piersi z kurczaka + jogurt z chrzanem p: jogurt + 2 lyzeczki otreb k: puszka tunczyka +ogorek korniszony +cabylka +jugurt z musztarda chyba za duzo zjadlam co Wy na to ?? a no i oczywiscie okolo 3 litrow wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
a i jeszcze jedno macie moze linka z ksiazka dukana ?? abym mogla pobrac z internetu P.S. przepraszam ze tak pisze ale jestem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia 02 - podaj amaila to ci wyslę wsystkie książki dukana bo mam skany ... a co do diety jesli chcesz żeby efekty były długotrwałe to musisz się lepiej pilnować ale te produkty któe są dozwolone z tego co wyczytałam możesz jeść bez ograniczeń, gorzej z tym winem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
A wlasnie jeszcze jedno czy to prawda, ze w godzinach obiadu (posilki) mozna jesc "bez ograniczen" ?? bo jakos mi to dziwnie ;p ale jesli to prawda to podoba mi sie hihhi puchatka2001 wiem wiem ze popelnilam gafe z tym winem ale co sadzisz o moim wczorajszym menu ?? a podaje moj adresik i dzieki :) flor2612@yahoo.es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verystrawberry
Dzień dobry :) przygarniecie zbłąkaną duszyczkę? ;) Jakiś czas temu zaczęłam dietę D. ale po 8 dniach I fazy (tyle dni sobie zaplanowałam) uległam owocom :P Mam nadzieję, że teraz te potwory nie skuszą mnie :D Trzeba być twardym a nie miętkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia 02 mail do ciebie wysłany możesz sprawdzić pocztę, poczytaj sobie książkę nie potrafię schudnąć tam jest wszystko opisane dokładnie ja właśnie zjadłam wędzoną makrelę a teraz popijam zielona herbatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zgłaszam się na ochotnika by być z Wami;-) Ja jestem na dukanie od 1 sierpnia, nie wiem z jaką wagą startowałam i nie wiem jaka jest obecna .., teraz wydaje mi się że wręcz przeciwnie zamiast schudnąć to przytyłam. Jestem przed okresem, więc może w tym problem;-) WG. testu dukana (obrałam wage początkową 75kg) to do 19 października powinnam osiągnąc swoją wagę, która powinna być 64.8. Zobaczymy czy wytrzymam taaaaaak dłuuugo. Buziaki i trzymajcie sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
nie otrzymalam emaila :( flor2612@yahoo.es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
nie nie juz mam Dziekuje Bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz121121
Cześć mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz121121
Na Dukanie jestem od 1 sierpnia. przez 12 dni schudłam 4 kilogramy ale później przyjechali znajomi i troszkę zbłądziłam..... ale już się naprawiłam tylko na wagę boję się stanąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzo o otreby to ja je wrzucam zawsze do porannego placka - do kawy. 3 jajka i łyżka serka homogenizowanego+słodzik+otreby wszystko razem mieszkamy i na patelnie bez tłuszczu.Placem pyszny i jak znalazł do kawusi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
Dziewczyny rozumiem, ze wszystkie jestesmy na I fazie ?? mozecie powiedziec czy moje menu jest ok ?? Sniadanie: 3 bialka gotowane + szklanka mleka 2 sniadanie : serek wiejski 200g 2.2% (nie za duzo ??) obiad: losos smazony na teflonie + sos z jogurtu + chrzan podwieczorek: jogurt z otrebami (2 lyzki) kolacja 2 ogorki korniszone + 2 male puszeczki tunczyka w sosie wlasnym woda okolo 2.5 litra herbatki rumianek, zielona i czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupaogórkowazogórków
Jestem na dukanie od wczoraj tj 16.08 i schudłam 1,4 kg:) dodam, że nie mam nadwagi, chcę z 55 wrócić do moich kochanych 50. Także wynik jest zachęcający. Plan portal jeszcze dzisiaj i jutro a od piątku warzywka. Dziś na śniadanie zjadłam 2 jajka i placek otrębowy z szynką, na obiad będą pieczone udka w ziołach (oczywiście bez skóry), deser z serka homogenizowanego ala smakija, a kolacja sałatka z tuńczykiem, kurczakiem i jajkiem w sosie jogurtowo - czosnkowym. Takie pyszności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia wg. mnie menu jest bardzo dobre. Serki wiejskie to jem nawet do 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×