Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwam...

DUKAN - START!!

Polecane posty

Faza I 16.08-25.08 To moje drugie podejście. Tym razem dam radę. Przetestowałam kilka fajnych przepisów, znam założenia diety. Kto ze mną spróbuje? Razem byłoby raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
hej,moze ja sie do ciebie przylacze, bo tez zamierzam przejsc na dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Też znam tą dietę,mam nadzieję że też wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
ok,od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
mysle ze 1 dzien bo nie wytrzymam bez moich surowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka była na tej diecie, dzięki niej schudła ale też dorobiła się dużej anemii... A to nie jedyny możliwy efekt tej diety więc powodzenia w niszczeniu swojego organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
mam zamiar z 64 na 57 co najmniej a potem do 55 jak kiedys wazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
jak długo wytrzymalas gdy bylas po raz 1 na tej diecie ile schudlaś wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kogoś nie interesuje ta dieta, to po co tu wchodzi? nie rozumiem.. nie proszę przecież o rady i pouczanie.. W fazie I w ciągu siedmiu dni schudłam 3,5 kg. Potem zaczęłam fazę II i stosowałam ją jakiś tydzień. Schudłam 1 kg. A potem miałam przez trzy dni imprezy w domu i musiałam szykować jedzonko i skończyłam dietę :( trudno próbować i szykować bez próbowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Ja wytrzymałam 7 dni. schudlam okolo 3-4 ale Ifaze mialam 2 dni. ale po tem imprezy urodziny i tp,i poszlo na marne. Tym razem musze jakoś sie zmobilizowac,najgorsze jest gotowanie dla rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę w domu z dwójką dzieci i też co chwila coś im szykuję, w dodatku mąż teraz na urlopie i też mi marudzi, żeby mu smakołyki szykować, a mnie aż skręca :( ale od jutra się nie dam :) albo będą jeść moje obiadki, albo na obiad do teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
heheh u mnie by to nie przeszło z ta tesciowa bo mieszka pode mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
to dzis trza sie objesc by od jutra powiedziec stop łakomstwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak pomyślałam i dziś sobie pozwalam na wszystko na co mam ochotę :) :) i lodzika zjadłam i normalny obiadek :) kawałek ciasta też się znalazł :) a za chwilę zjem normalną kanapkę, bo od jutra tego już nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o tym, żeby sobie kupić książkę Dukana "Nie potrafię schudnąć", bo słyszałam, że tak dużo przydatnych rzeczy piszą. I znalazłam stronę, gdzie można tę książkę przeczytać :) Trochę ją już przejrzałam. Wejdź sobie na tę stronę http://www.scribd.com/doc/43384065/dr-Pierre-Dukan-Nie-potrafi%C4%99-schudn%C4%85%C4%87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
wiesz ja pół litra lodów z algidy wciągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
A dziękuję ja ksiazke mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
inne wydanie chyba mam inną okładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Aniu uciekam muszę rano wstać.Jutro wielki dzień-odchudzanie.Trzymaj się, trzymam kciuki za nas obie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
odezwę się wieczorkiem,bo nie wiem czy dam radę rano. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wielki dzień!! Już nie mogę się doczekać :)jak to mówią w jednej z reklam " już nie będę tłustą świnką" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
hej Aniu już jesteś. Jestem od 6 na nogach,niedługo będę zmykać.Śniadania dziś nie jem bo jak mam jakiś wyjazd to tak robię.Tylko muszę obiad przygotować i śniadanko do lodówki włożyć,po to żeby szybko zjeść jak będę w domu.Jestem nastawiona pozytywnie:) A dziś na czczo się ważyłam 170/63k.Trzymam za nas kciuki. Ile twoje urwisy mają lat? Mój synek ma 5 i od września do szkoły. Odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki.Ja również przechodzę od jutra na tą dietę. Najgorsze, że nie będę mogła jeść warzyw. Ale mięso i rybki lubię więc postaram się być na 1 fazie jak najdłużej. We wrześniu wracam do pracy po wakacjach i chcę pozbyć się wakacyjnych kalorii. Mam do zrzucania bardzo dużo...jeszcze 2 lata temu ważyłam 59 kilo (170), teraz utyłam po sterydach ( bo miałam zabiegi na drogi oddechowe) wyglądam jak gruba świnia...więc dołączam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga*29
Witajcie. Chciałanbym zacząc od jutra. Mam prosbę. Skoro zaczynacie od dziś to czy mogłybyście mi napisać wasz jadłospis z dnia dzisjeszego? Będę jadła to samo co wy tylko z dziennym opóźnieniem. Byłabym bardzo wdzięczna za taka ściągawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×