Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwam...

DUKAN - START!!

Polecane posty

Gość sz121121
Puchatka, jesteśmy w jednakowym wieku i z prawie identyczną wagą no i schudnąć też bym tyle chciała:) moje marzenie to 55 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie moje też ale to około 10 kilo, a wiem że jak ktoś nie ma dużej nadwagi to waga spada wolniej, chciałabym w II fazie dołączyć do diety basen 2razy w tygodniu ale nie wiem co z tego wyjdzie bo pracuję po 11 godzin i jestem padnięta po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatka wyślij mi proszę tez te książki , skany :) jomadominik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja dziś na śniadanko zjadłam 2 jajka gotowane, teraz trochę wędzonej rybki, na obiad mam wątróbkę z indyka smażoną bez oleju, na kolację zjem łososia wędzonego... Dziś chciałam stanąć na wagę , ale baterie się wyczerpały więc nawet nie wiem z jaka wagą zaczynam, mąż wróci to go poproszę o wymianę baterii. Ale jest niestety ok 80 kilo .Zawsze byłam super szczupłą laseczką, niestety wyszło jak wyszło... Chcę dziś się zapisać na basen ( bo kocham pływać) siłownia odpada bo mam ciągotki do podnoszenia ciężarów i zawsze jak chodziłam na siłownię to wyrabiałam sobie mięśnie rąk i nóg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Fajnie że jest nas coraz więcej.Mam nadzieję że forum nie zamilknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz121121
Puchatka ja też poproszę o książkę marcia116@op.pl Ja prawie codziennie mam godzinę sportu, bardzo to lubię. Denerwuje mnie tylko,że nie mam tyle siły co wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki gdzie jesteście? ja rano zjadłam placuszka, potem serek wiejski, serek homo i teraz kefir popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku czyli wątróbce, najgorsze są pierwsze dni diety, strasznie chce mi się surówki . No ale wiem , że się przyzwyczaję. Jutro jadę do Augustowa na 2 dni -mam nadzieję , że mnie nie skusi lampka wina wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mega szczęśliwa :) po pierwszym dniu mam 2 kg mniej !! wiem, że to woda a nie sadełko, ale nic mnie to nie obchodzi :) aż się chce dalej jeść to mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas dużo :) super :) razem damy radę link do strony z książką Dukana jest chyba na 1 stronie. A ja dziś zjadłam: śniadanie - kawałek gotowanej wołowiny, dwa jajka smażone z cebulką na patelni teflonowej, dwa ogórki konserwowe II śniadanie - chudy biały ser obiad - wołowina duszona z cebulką :) pycha :) podwieczorek - dwa rolmopsy ze słoika. Firma Bismarc robi bez cukru. a na kolację zjem pierś z kurczaka gotowana na parze z ogórkiem konserwowym. jakoś nie mam ochoty na ryby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie mam chcice na łososia;-) Zaraz zmykam do domku, więc do jutra i nie dać się pokusom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym kulinarnym oczywiście;-) Wytrwam 2 kg łał jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
Hej dziewczyny ja juz po obiedzie teraz czosnkiem mi sie przypomina hihi ;p Wiecie jaka zalamka rano jak sie patrzylam na wage bylo 0.5 kg mniej jak wczoraj teraz jak poszlam na przerwe i stanelam na wadze to 1.5 kg wiecej ;( ( chcialam zobaczyc czy Dukan piszac ze mozemy sie wayc nawwt kilka razy dziennie) nie wiem moze to przez to, ze wypilam duuzo wody do 14tej prawie 1.5 litra a i tez jestem przed @ i jakos tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia 02 wazyć to się powinnaś rano po toalecie wtedy wyniki są najbardziej miarodajne .... nie martw się jutro rano na pewno waga pójdzie w dół, ja jeszcze 2 godzinki w pracy potem do domku i mam nadzieję że mnie mąż niczym nie skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Chcę w końcu spróbować Dukana ale boję się efektów ubocznych (podobno siadają nerki i wątroba) mój facet w ogóle nie wierzy w żadne diety więc może tutaj znajdę wsparcie ?Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
Wiecie co mi sie zaczyna podobac, ze jak zjem (i to naprawde nie olbrzymie ilosci) to naprawde czuje sie najedzona, jedyny minus jaki "doznalam" przed jedzonkiem w poludnie to bylo mi troche slabo ale teraz ok o ktorej macie kolacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena05
Jestem na dukanie od marca ,schudłam 16 kg.Oczywiście miałam wiele grzeszków po drodze ale zawsze na szlak.Wiek 45 +, miałam wiele diet w życiu ale uważam że ta jest rewelacyjna.Pamiętać trzeba koniecznie o otrębach i o piciu płynów najlepiej 2 litry +, czuję się wspaniale dodam że mam niedoczynność tarczycy i ostatnio super wyniki przy badaniach morfologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 jajeczka na twardzo zjadłam a teraz zbieram sie w końcu do domku, jutro się odezwę - trzymajcie się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te moje dwa kg mniej to pewnie dlatego, że moja waga początkowa jest gigantyczna, ale tym razem WYTRWAM !! ;) Wypiłam dziś 4,75 l płynów i jakieś 15 razy byłam w wc.. mama się aż pytała czy pęcherza nie przeziębiłam :) :) i nie wiem czy to dobrze, ale ciągle bym tylko jadła wołowinkę.. a czy można pić chudy rosołek? taki bez warzyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA490 U mnie w rodzinie problemy z nerkami mamy wszyscy. A już wcześniej byłam na tej diecie i nie zauważyłam, żebym miała jakieś kłopoty z nimi :) musisz dużo pić, żeby się za bardzo nie przeciążyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz zaczynam od 1go września i mam nadzieję ze wytrwam chociaż mój mąż mnie nie dopinguje:(ale muszę mu udowodnić ze dam radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) dziś już trzeci dzień dietki :) ale po wczorajszym dniu mam tylko 0,6 kg mniej. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Chociaż z drugiej strony, trzeba się przyzwyczaić, że waga troszkę wolniej spada. A poza tym, zapomniałam wczoraj o otrębach :( dziś już tego błędu nie popełnię :) a jak u was ? zróbcie sobie strażnika wagi :) będziecie na bieżąco widzieć, jakie robicie postępy :) ja zrobiłam na stronie www.straznik.dieta.pl Buziaki :) i nie dajemy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się;-) wczoraj po pracy zjadłam jajecznice i na wieczór tuńczyka, ale wieczrem było mi potwornie niedobrze...bleeee, przed tym okresem to wchłonęłabym wszystko co popadnie..., a wiecie same, że gotowanie dla męża i dzieci nie ułatwia nam wali ze słabą wolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
heja, masz rację gotowanie dla rodzinki to same pokusy,wiem coś o tym. Jestem po śniadanku,mam -1kg,więc mam humor.Za chwilę uciekam na miasto,do zobaczonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchatka2001
Witam w moim drugim dniu diety, wczoraj jak wróciłam po pracy do domu to po wieczornym prysznicu wziełam się za czytanie dokładne książki i tam autor kilkakrotnie powtarza żeby się nie zniechęcać chwilowym brakiem utraty wagi, dziś ze mnie optymizm tryska, jak schudnę do 60 kilo to sobie postanowiłam że kupię nowe jeansy więc motywacja mi wzrasta, ja też już po sniadanku i po porannej kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
Dzien Dobry. Dziewczyny ale mam dola jak pisalam juz wczoraj, ze troche sloabo mi bylo itp. to myslam, ze dietka dziala wieczorkiem (wiem wiem nie powienam) ale wskoczylam na wage i bylo 75 usieszona ze roznica z poludnia ulotnila sie ale dzis rano wstaje po toalecie wazenie i co 75 :( jestem 3 dzien na I fazie i jak na razie to tylko 0.5 kg ubylo Dziewczyny widze ze zaczynam miec problem z wc nie wiem moze wypije jakas herbatke przeczyszczajaca. tylko jedno mnie zastanawia bo jestem przed @ za tydzien mam dostac wiec.... ale jakos wydaje mi sie, ze objetosciowo stracilam hmmm juz sama nie wiem ale tym ze waga nie leci to sie jakos doluje a Wy jaks ie macie ?? jak wam idzie dukanie hihihi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Pysia 02
a dzisiejsze menu mam takie: S: 2 bielka gotowane + jajko + 2 plastry szynki z indyka + szklanka mleka II s: serek wiejski + otreby o: gotowane udko kurczaka + ogorek p: jogurt k: paluszki krabaowe A wy co macie w planach przekasic moze podajcie swoje menu to moze jakis nowy pomysl mi wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia 02 nie jedz za duzo jajek a szczególnie żółtek ponieważ mają duzo cholesteroru, ja skoczę sobie do sklepu po jakąś wędzoną rybkę na późnie śniadane i zjem kefir 0% z 2 łyżkami otrąb, bo wyczytałam wczoraj w książce że nie powinno się jeść więcej niż 2 łyżki w I fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×