Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rossi*

Seks w dniu owulacji i brak ciąży:(

Polecane posty

Gość ja tez mam regularne
i co ci moge ciekawego powiedzieć ze w 1 ciąże zaszłam w czasie okresu ;p :D co wydaje sie mało prawdopodobne;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
nie ma czego zazdroscić - to mój punkt widzenia. Z miłą chęcią zamieniłabym się z kobietą nieciężarną, chociaż i tak mam kupę szczęścia, bo ani razu nie rzygałam i omija mnie lek przed porodem :D Zresztą ja mam bardzo racjonalne, czasem wręcz suche podejście do ciąży, co prawie wszystkich dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossi pisalas
ze jakis czas temu mialas druga blada kreske na tescie a na drugi dzien dostalas @. to znaczy, ze byla to ciaza biochemiczna. ja mialam podobnie. okazalo sie, ze nie mialam owulacji wtedy kiedy mialam wszsytkie objawy a kilka dni pozniej. moja faza lutealna trwala ok 8dni wiec mialam niedmogo lutealna - za malo progesteronu, ktory potrzebny jest do podtrzymania ciazy. w jednym cyklu zrobilam sobie monitoring i bralam luteine po owulacji i sie udalo. dzis jestem w 10tc i fasolka rosnie ksiazkowo. moze poswiec jeden cykl na monitoring bo jesli to niedomoga lutealna to to jest bardzo latwe do 'wyleczenia'. i jesli mialas dwie kreski na tescie to znaczy, ze w ciaze zajsc mozesz, ale sa problemy z utrzymaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem bo robiłam wtedy 2 testy roznych firm na jednym nic nie wyszło a w drugim druga kreska bardzo blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem czy to napewno oznaczało ciaze ale i tak sie cieszyłam do nastepnego dnia rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossi pisalas
wydaje mi sie, ze test ciazowy moze pomylic sie i nie pokazac ciazy jesli nie jest zbyt czuly, ale o pomylkach z pokazaniem ciazy podczas kiedy jej nie bylo rzadko sie slyszy choc nie sa wykluczone. dlatego obstawiam, ze w ciazy jednak bylas. ja mam cykle 30dniowe. wszsytkie objawy przypadaly na 15-16dc a monitoring pokazal ze owulacja w 21dc. wiec jesli bardzo Ci zalezy na ciazy to musisz owulacje potwierdzic monitoringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
dokłądnie tak jak ci pisałam na początku jeżeli ci zalezy idż na usg powiedzą ci kiedy masz pęcherzyk i kiedy bedzie pękać ....to nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeli obserwuje sie cykl monitoringiem i kocha sie wtedy w te dni co pękł pecherzyk to ciąża jest na 100%? czy to znowu jakis mały procent szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossi pisalas
ja kiedy robilam pierwszy test ciazowy w cyklu, w ktorym w ciaze zaszlam kreska rowniez byla ledwo widoczna, moge powiedziec, ze tylko pod swiatlo. ale po kilku dniach kreska juz byla bardziej widoczna. czulam, ze jestem w ciazy i nie odstawilam luteiny na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Nic ci nie da 100% szans. Ale to już miałaś pisane wczoraj. I nie ma tutaj co liczyć ciązy w procentach, bo to chyba łatwiej obliczać przy in vitro i inseminacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
ja byłam na monitoringu i okazało sie że miałam pęcherzyk graffa 6 dni po okresie i pow za dwa dni pęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
nie ma 100% jest tylko 99 % :) ale napewno większe szanse niż liczenie i celowanie na oko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
mi sie udało za 1 razem po monitoringu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to strasznie trudno zajsc w te ciaze, podziwiam jak ktoś "niechcący " wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
tylko przed tym musi byc kilka dni przerwy najlepiej tydzien by plemniki byłe dojżałe a nie były bobasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
ja miałam cykle co 28 dni ... a pęcherzyk pojawił sie 6 dni po @ wiec liczenie by mi nic nawet nie dało :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossi pisalas
mnie tez sie udalo w pierwszym monitorowanym cyklu. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ten monitoring bardzo zwieksza szans, skoro nawet w regularnych cyklach owulacja moze byc w rożne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak słyszałam o dziewczynach co zaszły w trakcie okresu lub przed samym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola32xxxxxxxxxxx
my z meżem staraliśmy sie przeszło rok wkurzyam sie i sie pokłuciliśmy z mężem bylismy w separacji i wtedy kochałam sie z innym facetem odrazu zaszłam w ciąże .....maz nie wie że to ni jego dziecko ....pogodzilismy sie i wychowujemy syna teraz znowu dlugie próby i nic poszłam do kumpla i odrazu zaszłam w ciąże i znowu maz myśli ze to jego :) czasami zmiana partnera jest lepsza:)i szybciej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Zmień myślenie i przestań sobie wmawiać, że MUSISZ zajść w ciążę i że "STRASZNIE trudno". Organizm sam o tym decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam regularne
Życze powodzenia monitoring to dobra rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dzien przed @ poszlismy na całosc i nie myslałam o dziecku bo to dni niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×