Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rossi*

Seks w dniu owulacji i brak ciąży:(

Polecane posty

Gość ja tez mam regularne
napij sie winka może pomorze ;p a raz na jakiś czas nie zaszkodzi ;p a bierzesz kwas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Jezu, dziewczyno, a po co ci wspomagacze? no chyba że to wino, to popieram :D Nie daj się zwariować tym braniem na zapas kwasu, łykaniem wiesiołka na śluz, faszerowaniem męża cynkiem i macą itp. itd. Rok wam nie wyjdzie, to róbcie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
to ni ejest wspomagacz poprostu kwas powinno sie brać jak ktoś sie stara o dzidzie podobno jest to bardzo ważne .. choć ja w 1 ciazy brałam starania 1.5 roku a teraz nie brałam dopiero jak zaszłam w ciaze ale starania 2 lata ... nie zaszkodzi ci brać kwas kosztuje zaledwie 5 zł a warto nawet dla samej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
no a winko napewno na rozlużnienie ci pomorze ;p ja piłam co jakiś czas lampke winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
No to ja mam inne podejście. Równie dobrze można uznać, że branie magnezu też jest bardzo ważne dla "samej siebie". Ja nawet witamin w ciąży nie biorę, a kwas zaczęłam brać po pierwszej wizycie u gina i niedługo kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale jak tu nic nie liczyc jak dzis dostałam@ a juz wiemkiedy mam miec nastepna i kiedy mam dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
No nie "o matko", tylko wielu ginekologów uznaje ten czas za odpowiedni na zrobienie badań, a będą tacy lekarze, co nawet dają parom czas do dwóch lat i wtedy kierują na badania pod kątem płodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
no mówią ze niby po roku powinno sie zrobic badania jak niewychodzi choć ja nierobilam żadnych badań ani mąż :) no ale starania były długie :) ale jak zapomniałam ipow ze to nic nieda to zaszłam w ciąże ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Bardzo dobrze, że nie wiesz, kiedy masz dni płodne, ale pewnie i tak będziesz liczyć. Może organizm potrzebuje więcej czasu, to nie rób z ciąży misji cyklu albo misji życia, bo sama w sobie się zapętlisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie nie myslec, postaram ale juz wiem ze dobrze byłoby sprobowac 28.08 bo to np 11dc o matko zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Mówiłam: znajdź sobie zajęcie i tyle. Wychodź z domu, ktoś ci już radził spotkania ze znajomymi. Skąd to parcie na ciążę? Z powodu wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
boże dziewczyno tobie chyba psyholog by sie przydał ;/ ..twoje życie twoje liczenie nie wiem po co to robisz...w wieku 40 lat powiesz ze juz nie liczysz i dopiero w ciąże zajdziesz jak tak dalej pujdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego powodu ze ma troche lat , ze otoczenie na mnie naciska, siostry z dziećmi i zaciązone kolezanki, nawet w pracy podteksty ze lat mi nie ubywa i kiedy , kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie wrzucic na luz ale uwierzcie ze to trudne jak sie nie mozesz doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
skuli ludzi no ładnie:D nie no nie wytrzymam zaraz ;d dziewczyno weż sie opanuj a jak ktoś ci coś powie to odpowedz ze to twoja sprawa i mają sie nei wtrącać proste ;/ a wiek masz wsam raz wiec nei przesadzaj ze to juz duzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
A weź przestań, normalnie nie wierzę :O Otoczenie naciska :O A ty masz 30 lat i się poddajesz? Moja ciotka urodziła pierwsze dziecko w wieku 37 lat. A wierz mi, otoczenie za ciebie nie będzie źle się czuć i jeszcze często machnie na ciebie ręką albo wypomni złe samopoczucie. Ciąża to nie bajka, tyle powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niektorym mowie ze mi z tym dobrze ze jestesmy w dwojke bo spokój w domu i czesto gdzies jeździmy razem a jestesmy naprawde związani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
cyki cyki ma racje ciąża to nie bajka ... mówią ciąża to nie choroba ale jak można nazwać ciąże gdzie trza ciągle leżeć byc na podtrzymaniu? lub ni emożna nic robić;/ tak ciąza czsaem jest chorobą to nei jest bajka to jest aż 9 miesiecy czasami męczzarni ;/a czasami 9 najpiękniejszych miesiecy dla kobiet które czują sie super i moga wszystko ;/ to nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam sie a niektorym mowie ze nie jestem gotowa bo oni za mnie nie beda potem wychowywac tego dziecka, ale sama siebie oszukuje bo inaczej myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwyczajniej dzis mam doła i jest mi przykro:( bo tak sie łudziłam ze po wczasach to może..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
No i dobrze, że wam dobrze razem, że masz luzy, wolny czas. Mówię ci: ja do tego tęsknię, kiedy dobrze się czułam albo czułam się źle rzadko kiedy. Z wielu rzeczy musiałam niestety zrezygnować, jestem często sfrustrowana, wybuchowa (nie, to nie tylko hormony), nie przyzwyczaiłam się jeszcze do myśli o ciąży, a co dopiero do matkowania :P Jeden objaw odchodzi, to TADAM: inni nadchodzi. Jak nie urok, to sraczka (sory). I też mnie wkurzają gadki "ciąża to nie choroba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
i dlatego że sie łudziłas to teraz nie masz gratualacje i tak będzie za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki spróbuje nie myslec o tym a skupie sie np.na tym ze chcemy kupic mieszkanie bo narazie wynajmujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
u mnie to samo też chciałambym wruć do czasów jak nie mialam dziecka:D i nie byłam w ciązy :D a teraz córa zo chwile coś chce ;D na głowe potrafi wejsc ;d człowiek chce mieć chwiel spokoju położyć si eto sie eni da.. teraz jest na wczasach na 3 tyg u babci i dziadka ;d i brakuje mi tego hałasu :D no ale odpoczynek w ciązy dobzre mi zrobi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×