Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rossi*

Seks w dniu owulacji i brak ciąży:(

Polecane posty

Gość cyki cyki
Jest wielu lekarzy, którzy przyjmują nawet późnym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem wam ze jak wczoraj sie kochalismy bez nacisku na ciąże to nawet seks był przyjemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam regularne
u mnie z NFZ przyjmują od 8 do 18 :) jest 3 lekarzy pracuja na zmiany :) pracowali do 16 ale jak mają sporo ludzi to zostają dłuzej :) więc u mnie nie miałam problemu tylko że na usg chodizłam gdzie indziej bo gin nie miał sprzętu przy sobie i umawiałam sie na godzine taką jaka mi pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Ja chodzę prywatnie. Kasa leci, bo i dojechać muszę, ale jak widziałam przedpotopowe usg w przychodni, to nie - dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze mialas taka mozliwosc, jak pojde to popytam czy u mnie tez tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam regularne
u mnie naszczęście już lekarz ma n a2 piętrze usg nowe super sprzęt wszystko ładnie widać;d więc ja sie nie martwie teraz nawt o dzidzie bo jak cos nie tak to zaraz zabiera na góre i spr co sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechce znowu popasc w paranoje i latac co 2 dni do gina przez pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam regularne
ja sie nei stresowałam lekarz powiedział że za 2 dni mam sie starać o dzidzie i napewno si euda wiec nawet neimyślałam ze musi być tylko poprstu sie coś wemnie obsuneło i myśląłam tylko o super sexie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli akurat za te 2 dni nie miałabym mozliwosci bo maz by był w delegacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam regularne
no to nic ci n to nie poradze wtedy za miesiąc trza próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno trzeba wrzucic na luz moze jak mam 30lat to jakies szans jeszcze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Rossi, najlepiej zrobisz, jak odpuścisz sobie siedzenie na forum. Idź do lekarza, żeby sprawdzić, kiedy masz owu. I nie świruj, że męża nie będzie - no to nie będzie. Ja faceta miałam raz na 3-4 miesiące i jak miało wyjść, to wyszło. Dziecko samo wie, kiedy się zainstalować. Spróbuj ustalić, kiedy masz owu bez ciśnienia na ciążę, bo po co, ale to możesz zrobić przy pomocy domowych testów bez usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spróbuje inaczej do tego podejsc w tym cyklu, bo narazie poprostu obserwowałam sluz liczyłam dni i uprawiałam seks jak nablizej srodka cyklu zawsze w dni płodne a nigny nie myslałam ze owulacja moze sie np. przesunac i byc na poczatku cyklu badz po d koniec przy regularnych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Nie, przy regularnych cyklach nie będziesz miała takiego przesunięcia, że na koniec cyklu lub na początku masz owu. Chyba, że zaliczysz jakieś mega zawirowania hormonalne w danym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nic nie rozumiem to jesli mam cykle 26-27 dniowe to teoretycznie o ile moze sie owulacja przesuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
O tyle, ile chce :) Każdy cykl może, ale nie musi być inny. Jak masz regularne cykle, to naprawdę organizm musiałby ześwirować, żeby przesunąć owulację aż o kilkanaście dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli np teraz w tym cyklu okres nastąpił u mnie 14 dni po stosunku to nie da sie stwierdzic ze wtedy była owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam regularne
jesli ona świruje jej organizm również :) daj spokuj juz z tymi cyklami ;p idż na spacer lepiej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Da się stwierdzić na podstawie obserwacji temperatury, śluzu i wyliczenia, ale to sama wiesz. Faza przedowulacyjna może być ruchoma, ale lutealna, po owu do okresu, raczej stała, chociaż też bez przesady, bo u mnie czasami wydłużała się z 15-16 dni do kilku więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam regularne
mogłas miec owulacje czyli wydostanie pecherzyka graffa ale nie jego pęknięcie ... pęcherzyk pęka od 1 do 4 dni tak mi pow lekarz do którego chodziłam na monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam regularne
podam ci przykład od mojego gina jeżeli masz owulacje 12 dc 13 dc to pęknięcie pęcherzyka może nstąpić dopiero 16dc 17dc tak samo jak ja miałam 6dc pęcherzyk a pękniecie nastapiło 10dc kazda kobieta jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×